VUTRA
ForumMarihuanaObrazovanjeKontaminirana trava aka "grit weed"
LEGACY

Kontaminirana trava aka "grit weed"

40 odgovora3,598 pregleda

jan 2014.

#1
Prvi post i na~alost odma neato sjebano:) Nije mi namjera airit paniku,nego ispri at svoje iskustvo,upozorit i ut ima li itko od vas sli na iskustva. Zna i vutra na prvi pogled izgleda prili no normalno,iako se ini da ima mo~da previae kristala s obzirom da nije neka egzoti na boleatina.Posumnjao sam da neato nevalja jer je bila nekako preteaka za puait. I reko idem malo u inspekciju.Stavio sam je u aau tople vode,promjeaao i ostavio da vidim reakciju. Bome sam imao i ata vidjeti!Na dnu su se natalo~ile sitne estice,u prvi mah sam pomislio da su mo~da kristalii,poato znam da nisu topljivi u vodi.Na~alost nisu bili,poato su estice kad bi ih gnje io ~licom krckale,a istra~io sam po netu i saznao da thc ne kvrcka tako. Zna i radi se ili o pjesku ili o samljevenom staklu.Vjerojatno pijesku,zbog boje. Netreba ni napominjat da sam bio aokiran. Trava kontaminirana staklom,pijeskom,smrvljenim fiberglasom,nekakvim silicijskim kuglicama i ko zna joa ime je,saznao sam preko neta,u Velikoj Britaniji ne samo esta,nego se normalna trava gotovo nemo~e ni nabavit. Izgleda da likovi koji se bave kiminalom na veliko,prskaju sva ta opasna sranja jer tako dobivaju na te~ini i biljka izgleda atraktivnije. I ini se da malo po malo dolazi svuda, ak i po Amsterdamskim shopovima,pa i onim medicinskim stanicama. Kolko sam sku~io najbolji je test taj s kvrckanjem,ako osjetia da ti dok puaia kvrcka neato pod zubima,ne vidim da je niata drugo nego to.
ljoVeENTUZIJASTA

jan 2014.

#2
Hvala Bogu pa smo daleko od augavih engleza...

jan 2014.

#3
Ionako je ovaj forum o uzgajanju pa to nije nikakva straana vijest da bi bila od va~nosti.

jan 2014.

#4
Meni se ini prili no va~no,plus veina korisnika ovog foruma vjerojatno nema nikakve veze s uzgajanjem al ok.
SLO-EraLEGENDA

jan 2014.

#5
Nije samo u engleskoj, bilo je to ve u Sloveniji pre 3-4godine u italiji je gomila ljudi zavrsila u bolnici!
olidoboliLEGENDA

jan 2014.

#6
Prvi put ujem tako ata..ali dobro je da to znaju oni koji nemaju svoje. Pogotovo ako je bolnica u pitanju.

jan 2014.

#7
zato se potrudis i uzgojis svoje, pa nista ne krcka ;) u tome i jeste poenta foruma, sto rece avantura
Ivana_zgPOZNAVALAC

jan 2014.

#8
Nisam nikad ula za ovu fintu, u prvom mi se itanju ak u inilo malo vjerojatno! Baa u kasnije zguglati tu temu. Uglavnom, hvala za info...
Big LLEGENDA

jan 2014.

#9
bilo je i kod mojih poznanika situacija da im se na grinderu na magnet zna nakupit praaina (metal neki) vjerojatno zbog dobivanja na tezini jbg grow your own
maverickAMBASADOR

jan 2014.

#10
prije je to od nekvalitetnig grindera koji zubcima sam sebe grinda

jan 2014.

#11
Bas citam i nemogu da vjerujem sta sve nece uraditi samo sa dobiju na tezini. :ohno: Ima tu ipak nesto... Na male kolicine ni nema neke dobiti,ali kad neko svercuje vise stotina kilograma pa u nekim slucajevima cak i tona,zamisli kad "posolis" tu kolicinu sa 20-50 kg nekakvih cestica metala,pijeska,stakla... A kilogram trave ni malo nije jeftin.

feb 2014.

#12
Iao sam ponovit istra~ivanje,ovaj put sam je maximalno smrvio i koristio plasti nu aau s toplom vodom plus ~ustro mjeaanje. Evo kako je ispalo http://www.youtube.com/watch?v=YP66S6BKE3I&feature=youtu.be Bila je potopljena nekih 10minuta i stvarno ne vidim ata bi to moglo bit prirodno da ovako stru~e nakon boravka u vodi. Sku~io sam da se taj talog baa i nemo~e primjetit golim okom na suho ak ni kad se smrvi,jedino kad se slegne u vodi. https://imageshack.com/i/5b8mmej https://imageshack.com/i/nf7n9nj

feb 2014.

#13
dobre fotke, bolje kreni sa nekim dnevnikom ;) nije nemoguce da se na hed(ove) nakupi peska i sl. jos dok nije ubrana (ako je outdoor) takodje moz da se slucajno pokupi svasta i tokom susenja, moguce je i da se uvalja namerno zbog tezine pre prodaje, sta da se radi...

feb 2014.

#14
Ma vodio bi dnevnik viae nego iata,al kad realno nemam uvjeta mogu samo slinit i paranojirat se zbog ovakvih pizdarija.
ljoVeENTUZIJASTA

feb 2014.

#15
pojedi gljivu...
Big LLEGENDA

feb 2014.

#16
Nevidljivi problemi sada znam i koji. Neko nam je stavio drogu u heroin. http://www.youtube.com/watch?v=3NPPV2KgIpU

feb 2014.

#17
more menjaj dobavljaca ako vec moras uzimati a paranoje stisle ;)

feb 2014.

#18
Big L,problemi su postali itekako vidljivi! Shit got real,nabavio sam mali mikroskop:) Nije digitalni jebiga tako da nema slika ali situacija je ovakva,ako se netko ~eli igrati Poirota. Mali vrhi,stisnut maksimalno zna i niata ne izgleda onako tipi no,da su pravilne kuglice na atapiima,nego je sve sjebano. Uveanje je od 100-200X ,to je dovoljno za sve vidit ogromno i razumljivo.Opis bi bio da se sku~e razjebani trihomi(vide se samo kao atapii) i ne vidi se niata ato bi bilo njihove veli ine,a da je udno i sumnjivo.Ono ato mi je udno i neznam ata je su siuane sjajne estice kojih ima baa posvuda,a manje su jako jako puno od onog ato bi trebali bit kao atapii. Uope mi nije jasno kolko neato mora bit malo da i uveano 200X izgleda kao aljokica koju gledaa golim okom?! Pod odvjetljenjem led lampice to doslovno izgleda kao da izbliza gledaa strukturu snijega ili leda. Ina e vu ima ugodan blagoskankasti miris i ini se odli na.

feb 2014.

#19
i sta si odlucio, jel ti to pusis il analiziras molekularnu strukturu

feb 2014.

#20
Nije mi do nje jer je minorna koli ina,nije problem bacit nego bi htio saznat koji je to ***** jer mi je sad to sve poljuljalo povjerenje i stav o svemu ata sam pljugo do sad. Zanemarite zapravo,malo gledajui sli ne snimke po netu sku~io sam da se nemre na ovaj na in nia saznat i da tek prvi put gledam vutru iz te perspektive i nemrem objektivno dat vjeran opis.Nadam se da je to samo dobra trava i izolirani slu aj pjeska.

feb 2014.

#21
tacno tako, na taj nacin ne mozes nista, jedino da nosis na neki institut na proveru, sve ostalo je nagadjanje

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se