VUTRA
ForumMarihuanaObrazovanjeIzmisljotine ili istine
LEGACY

Izmisljotine ili istine

721 odgovora67,745 pregleda
YodaISTRAŽIVAČ

maj 2008.

#1
Ovak imam par pitanja vezana uz konzumiranje Vutre 1.Jela istina da se uz vutru mora mjesat duhan radi apsorpcije THC-a,ak se ne pomjesa nis te ne udari??? 2.Sta je s onim ak popusis sjemenke da ostanes Sterilan,jel ima u tom nes il? 3.Neko mi prica da radi caj od sjemenki i da te rokne kak kad nema u sjemenkama THC-a??? 4.I jel THC topljiv u vodi ak je sta je onda s boongom,zar se jedan dio THC-a gubi dok prolazi kroz boong???
Yami_RazielAMBASADOR

maj 2008.

#2
sve je negativan odgovor..aka sve je laz :) 1. mozes pusit ganju cistaka uopce nije bed..mjesa se jedino zbog gorivosti...i tako da se nebi gasila non stop 2.laz 3.nece ici...laz 4. THC nije topljiv u vodi...
YodaISTRAŽIVAČ

maj 2008.

#3
E COOL...TNX...bas me zanimalo....
GreenManAMBASADOR

maj 2008.

#4
A mene bas zanima da li si ti procitao pravilnik foruma?
Kurblaj KanAMBASADOR

maj 2008.

#5
Prva dva posta iz ove teme treba stavit negdje na sticky jer su to najaea pitanja i mitovi i to bi bilo dobro joa nadopunit pa da imaju ljudi za vidjet
YodaISTRAŽIVAČ

jun 2008.

#6
Dobro i to smo racistili...
NoTrippinAMBASADOR

jun 2008.

#7
Te sve aeme kao ja u pit jogurt, aj,sl. i bit ist za 2 dana su gluposti.Ako se oea o istit treba ubrzat metabolizam i razbit masno tkivo a to zna i vje~bat:tr at,plivat,jebat,nosit vodu:icon_wink:,utege,viae bolje jest,viae srat,viae pit,manje le~at i ist si 100% u roku 7 dana i ako si prije puaia svaki dan.Joa se bolje osjeaa i manje te stres jebe.Al ovo bi trebalo radit svako malo nevezano uz puaenje da se organizam sjeti da je ~iv a ne samo ljena hrpa govana.

jul 2008.

#8
Koliko sam cuo i to od doktora,,da je lubenica zakon za thc...i za njegovo izbacivanje iz orgnizma!!!

jul 2008.

#9
lubenica i pipun (dinja) iste od toxina i ostalih zebancija ali ako pretjerujea mo~ea bubrege da opteretia ja sada jedem barem 5 kila lubenicu na dan i jedan pipun od 2 kg vodu skoro i da ne pijem,organizam ne tra~i a neu da ga silim
TarkiPOZNAVALAC

jul 2008.

#10
Sta je pipun? Neki harpun kojim pingvine lovish? :D

jul 2008.

#11
evo ubih jednoga :b_woot: vazda probaj google prije pitanja :-) pipun,dinja,pekun,melon,pepun
TarkiPOZNAVALAC

jul 2008.

#12
E jebate ala si partibrejker Znam sta je pipun... mislim nisam znao al lako je zakljucit bilo jelte da je to dinja i bez gugla... Samo sto sam prvi put cuo taj dijalektizam a bas mi je smjesan totalno :D Sad cu ljudima govorit koji si ti pipun, e....
CasperENTUZIJASTA

jul 2008.

#13
znam da se vec pricalo o tome ali kad pusimo koliko treba drzati dim u sebi posto neki kazu da se thc odmah ljepi za plua dok drugi recimo dim drze u sebi pun k... znaci moze li se vutra pusit kao cigare ili??
LucidDreamAMBASADOR

jul 2008.

#14
Nema smisla zadrzavati dim,thc ostaje...Mozes pusiti kako god hoces... :)
DjangoENTUZIJASTA

jul 2008.

#15
baa sam itao o tome i kao zaklju ak se ini da bi dim trebalo dr~ati izmeu 3 i 5 sekundi, da se apsorbira sav thc
SkunkishaISTRAŽIVAČ

okt 2009.

#16
Na Rts-u je juche bila emisija "Horizon - Britain's Most Dangerous Drugs" Izbachena je lista 20 droga rangirane po shtetnosti.na broju 1 se nalazi heroin a na broju 20 neki khet ne znam shta je.Sve u svemu draga nam gandza je na 11tom mestu posle Steroida,LSD-a,Ekstazija,lepka i nekih hemija koji su kako se kazhe manje shtetni od gandze. Naveli su da se u Britaniji belezhi 1 smrt od marihuane godishnje,da se dobiva rak pluca itfd.Elem da ne pishem evo linka za deo o gandzi.Ide odma posle razredjivacha,lepkova i ostalih sranja(solvents) na 1:21 http://www.youtube.com/watch?v=jZ0C4Vx4Jyg&feature=related Shto se mene tiche lista SUCKS!
Kreso1988ENTUZIJASTA

nov 2009.

#17
da grozno kako im nije neugodno i nije marihuana kriva za tu jednu smrt-.- nego sto je osoba mjesala duhan s njom a da je legalna onda bi ju ljudi konzumirali na drugacije nacine teze i napornije za spraviti (kolaci, napitci, dodatci hrani itd cak sam vidio i lizalo ali kontam da to nema ni t od thc-a) odluto sam.. dakle nikako nije zasluzila uopce biti na toj listi haha e pa iako se thc ne otapa u vodi cemu odna onaj glupi zakon da se voda iz bonga nesmije drzati jer se tretira ko narkotik... mislim nebi za kilu dima popio tu vodu tesko mi ju pomirisat...
YodaISTRAŽIVAČ

nov 2009.

#18
voda iz bonga se tretira kao narkotik hahaha....pre smesno ako postoji zakon:rofl:,al brijem da si to nes pogresno cuo.....ili nisi,neznam ugl za umret.... ...kao cito sam nekom sajtu,brijem da su mislili na vodu iz bonga al od pusaca kristal metha,kreka itd....iako neznam puno o cjeloj situaci pa necu da kenjam.....
pav1337oENTUZIJASTA

okt 2010.

#19
Cannabis uniatava mo~dane stanice. La~. Do tog zaklju ka su doali sljedeim istra~ivanjem: upuaavali su impanze neko vrijeme i onda umrlim impanzama koje su koristile cannabis prebrojali broj mo~danih stanica i usporedili s mrtvima koji nisu uzimali cannabis. Ovi ata su puaili su imali manje. Zaklju ak, cannabis uniatava mo~dane stanice. Ono ata nam nisu rekli (trebalo je 6 godina da priznaju, nakon raznoraznih pritisaka) jest da su majmune doslovno uguaili dimom trave. Odumiranje mo~danih stanica nastalo je pomanjkanjem kisika u mozgu, a ne utjecajem THCa.
Kreso1988ENTUZIJASTA

feb 2011.

#20
eo ja cuo jos dvije nevjerovatne stvari ali necu se smijat za ovo prvo prije nego sto potrvdim neistinost a ovo drugo je glupost 1. kada konzumirate matihuanu nebi trebali jest tj konzumirat bilosta sto ima Vitamin c (narance itd) 2. ovaj je sampion, macke nemaju enzim za razlaganje THC-a te kada ih jedno napusis cijeli zivt su napusene hahahaha (nebi se bunio)
Kreso1988ENTUZIJASTA

feb 2011.

#21
mapisalo da su upali nekom liku u stan zapljenili 10 g dima elektricnu !preciznu vagu, mixer i bong i vodu iz bonga, i pisalo ispot da je ilegalno drzazi vodu iz bonga hahahah sada mozda je zajebancija al neznam meni su se cinili ozbiljnim
10\DE\89ISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#22
Bok, evo prvo bi se ispri a memberima sto ode nisam bia dosta dugo, covik koji je radia s nama na projektu zavrsio je u bolnici prije 4 miseca neat sitno, sad je na rehabilitacije... otprilike je sve tada i stalo kada je on zavraia na hitnoj tako da neznam doista kada emo ono dovrait al nadam se u skoro vrime. Tia sam pitat par stvari. Jedna je kolika je mogu nost dobivanja raka, bilo kojeg oblika (tipa rak plu a, mozga, jednjaka, ...) od puaenja iste vutre, bez duvana ili nekih drugih smrtnih bolesti? Dali postoje bilo koje smrtne bolesti od kojih se mo~e obolit puaenem iste vutre? Ostalih se nemogu sitit koje sam tia pitat na po etku pisanja posta xD 10\DE\89
SekachAMBASADOR

maj 2011.

#23
Opasnost od dobivanja raka pluca od pusenja marihuane je manja nego kod ljudi koji ne puse nista... Povecana je opasnost od raka jednjaka(u usporedbi s ljudima koji ne puse nista) is tog razloga sto se pusi, ali opet manja od ljudi koji puse duhan... To su rezultati nezavisne studije, pa je stoga tome bolje vjerovati nego svakakvim vladinim... Nikakve druge bolesti ti ne mozes dobiti, jedino ako patis od neke bolesti zbog koje ne bi trebao udisati bilo kakav dim... Ali inace ti je zdravije pusiti cistu nego s duhanom...samo sto se onda brze trosi... :P

maj 2011.

#24
Ja sam cuo od kolege jednu laz/istinu! Da li je istina da svakodnevnim konzumiranjem marihuane gubis zube?? Jer kao utjece na meso u kojem zubi rastu... ISTINA ILI LA} Kod nekih tipova sam vidio da imaju rupe po zubima, e sad dal je to od neke sinteticke droge ili marihuane ili jednostavno ne vode brigu o osobnoj higijeni, neznam.
SekachAMBASADOR

maj 2011.

#25
Svaki oblik pusenja ti unistava zube i zubno meso...jednostavno visoka temperatura, monoksid i jos 300 ostalih supstanci koje se nalaze u dimu cine svoje...zato pusaci cesto imaju problema sa zubima... Jedina razlika je to sto mi pusimo puno manje od onih koji puse duhan, pa smo manje tome izlozeni, ali ipak treba voditi racuna o higijeni i nije na odmet oprati usta 2-3 sata nakon pusenja(kad te high pusti, prije toga si nesposoban... XD)...
dite_splitaAMBASADOR

maj 2011.

#26
ma toliko tih vladinih "istrazivanja" o marihuani kola balkanom da je ljudima doslovce ispran mozak. povraca mi se od toga, jbt gledam po sebi kad me nesto boli, bronhitis pluca, fibra, glava ma bilo sta, zapalim joint i bude mi bolje, a to sta objavljuju ta istrazivanja, amo ih tako nazvat, je to sta prvenstveno hrv, da uvede marihuanu u medicinske svrhe, plivi s smanjuje dobit masovnoooo, a nazalost, iluminati masoni itd itd da ne duljim, fakin teorije zavjere...mah da, grow it, smoke it i bit ces zdrav
mali.medoPOZNAVALAC

jun 2011.

#27
frend oko te situacije marihuana & zubi i.. postoji jedna dokazana stvar kod narkomana svih vrsa (dop,koka,met,lsd,anf. i td. i td.) pa tako i kod mamice da uslijed nedostatka sline koju gubica manje izlu uje, dok si urokan, dolazi do manjka nekih enzima *****a palaca koje onda fale ao z.mesu ao zubima(naravno zavisi od gudre koja je u igri s obzirom na toksi nost i atetnost same)... ALI mislim da je mamica tu najmanje atetna i da puno ovisi o genima "pacjenta" tj kolko si podlo~an da te op enito karaju zubi i naravno higijena.. UF ZDRAVOO
LucidDreamAMBASADOR

jun 2011.

#28
Samo redovno pranje i nema problema. Veci problem zubima su svakako cigare jer premasuju cifru od 20-40 na dan. Plus sto imaju na i u sebi raznorazne otrove prskane radi potentnosti. Ako bi pusio i toliko buxna,znalo bi da napravi problem,ali i to tek vremenom. Tu su i raznorazne stvarcice koje ljudi jedu. Puno toga zavisi od ophodjenja prema higijeni. Dakle,redovno pranje i cuvajte ledja od cigara.

jun 2011.

#29
e jel mogu da se sade semenke sto ti ih diler uvali...mislim jel ima nekog uspeha??? hvala unpred
He-ManLEGENDA

jun 2011.

#30
Mogu i ima uspjeha.
LucidDreamAMBASADOR

jun 2011.

#31
A i ne bi bilo loae da pro itaa ime teme u koju postavljaa pitanje. Po~eljno je da tema pitanja bude vezana za temu(thread) u koju postavljaa pitanje. Za ubudue ;)
SenzaPietaPOZNAVALAC

jun 2011.

#32
Koliko sam ja obavesten o nekim losim posledicama vutre mogu reci samo ovo... Naime po tvrdnjama nekim doktora THC lose utice na spermatozoide,usporljava njihovo kretanje a u nekim slucajevima ih i umrtvljuje.Nakon dugog niza godina... Sta vi kazete...

jun 2011.

#33
Neznam,probaj zapalit pa oplodit djevojku,zenu il vec koga pa nam javit,meni dosad nijeuspjelo :icon_lol::tovarenje_banana:
SenzaPietaPOZNAVALAC

jun 2011.

#34
Zenu oplodjujem trezan... Devojku pijan... A ljubavnicu naduvan,samo sto ona ima spiralu :D
LucidDreamAMBASADOR

jun 2011.

#35
@SenzaPieta To je ista glupost. Uzmi malo prolistaj forum,videea da smo tu temu davno prodiskutovali... @PushiDrogich Dakle,ako tebi nije uspelo mislia da je isto i sa drugima? }iv sam primer da greaia.
SenzaPietaPOZNAVALAC

jun 2011.

#36
Lucid Dream ok ok,miran... :) Ne zelim se raspravljati ni sa vama ni sa doktorima,verujem pa ko god da je u pravu :) A ja duvam i ovako i onako... ;)
$DoLaR$POZNAVALAC

jun 2011.

#37
frend mislim da si u zabludi :) ....doi da vidia malo zlo ato tr i naokolo napravljena na godianjem a to zna i samo jedno...nema minute kad na godianjem nisam naduvan..ne samo ja..nego i ~ena :)...tako da.... ;)
10\DE\89ISTRAŽIVAČ

jul 2011.

#38
Prijatelj mi jedan tvrdi da se u kontroliranim uvjetima indoor uvijek moze dobit vise nego outdor. Istina ili la~? Ja se nesicam shopa al sicam se da je pisalo za outdoor uvik veci prihod od indoor za potpuno istu vrstu (sortu). Sta mislite u kojem se slu aju moze dobit vise u normalnom-prosje nom outdoor/indoor uzgoju za istu biljku? 10\DE\89
MoxENTUZIJASTA

jul 2011.

#39
dr~i biljku godinu dana na vegetaciji (pod lampama ofc=biljka preko 5 m barem ju tak zamialjam..hhh) i ata mislia, dali postoji aansa da indoor da viae nego outdoor u kojem vegetacija max traje cca pola godine? frend ti je u pravu.
zwerovskiENTUZIJASTA

jul 2011.

#40
jebote zamisli i topas ju nonstop i napravis ogromnu biljku skidas klonove s nje jedno 5 godina i onda ju van stavis sredinom 4og mjeseca nek vani jos raste :D i dobijes 10 kila xD imas drvo zize haha moro sam uzivio sam se >.
nebitnoISTRAŽIVAČ

sep 2011.

#41
prica se da ako pusis gandju i unutra ima sjemena(cesta pojava u BiH, jer dileri daju nekvalitetnu gandju) smanjuje mogucnostda dobijes djecu. ostajes sterilan. jel istina ili su to samo mitovi ???

sep 2011.

#42
Neznam kako mozes pusit sjeme u joki to ne gori,dimi,smrdi,puca i samo glava boli.... Nemoj ih pusit pa ti mit ili istina nece biti bitna.... :ridinghorse:
He-ManLEGENDA

sep 2011.

#43
Mit. Idemo dalje ...
BeyondLEGENDA

sep 2011.

#44
To je jedan od starijih i poznatijih uli nih mitova i nije istinit nit postoji mogunost da bude istinit jer u sjemenkama nema nikakvih tvari koje bi djelovale ma to (one su zapravo vrlo zdrave kao hrana). Neke studije navodno tvrde da sam THC (kojeg nema u sjemenkama) smanjuje reproduktivne moi ili broj spermija, ali istina je samo da THC za vrijeme svoje aktivnosti u organizmu "usporuje" reproduktivne organe ili "uljenjuje" spermije, ali i to je diskutabilno. Uglavnom nema stvarne opasnosti.
DEDEPOZNAVALAC

sep 2011.

#45
Pa moci i devojke koliko sam ja primetio ( licno iskustvo ) posle dobrih par godina svakodnevnog konzumiranja ulazim u bracni zivot i neprimecujem nikakve promene ustvari ima promena postao ponosni otac dvoje prelepe dece i povecan apetit za sex-om ( kao kad malom detetu das prvi put zvecku pa nemoze prestati ). E sad dali imam manje spermatozoida ili da su usporeni ili bilo kakvih problema drugih nisam primetio ( iskreno nisam im merio brzinu ili kolicinu ALI ocigledno rade kad imam dvoje ) Nazalost mnogi moji poznanici i drugovi imaju problema sa dobijanjem potomaka ali provereno niko od njih nekoristi nasu dragu biljku ( mozda su probali ili 2 3 puta u citavom zivotu PROVERENO, cak sam i nekima skrenu na dejstvo mare ali uzalud ). Svi znamo a mnogi su od nas i prosli sve sto se zadnjig 15-godina izdesavalo na balkanu, tako da se netreba cuditi jer u kakvim uslovima smo ziveli nervoza, strah, itd. da jos uopste vecina nema problema sa takvim stvarima. Mnogi neznaju ali je u stalnom porastu broj ljudi koji nemogu dobiti decu. Neki pravdaju to nemanjem novca CISTA laz jer svako ce uspeti da odvoji za jedno dete a i video sam ne na jednoj osobi zelju za detetom i tugu u ocima ( moje misljenje barem se nadam da je tako al nemora da je tacno ). I kada procitam neku glupost napisanu po necijem naredjenju koja naravno nije istina ( mozda nesto neznacajno ) kao ovo o mari da utice na sposobnos dobijanja dece a toliko ljudi znam kojima place dusa za decom i nemaju veze sa marom mnogo mi skoci pritisak iako nebi smeo hehe.
hazeboyENTUZIJASTA

sep 2011.

#46
Evo i ja se mogu pohvalit sa 2 prekrasne djece potpuno zdrave.a pusim svaki dan vec 10 godina.tak da i ako je to istina na mene nije imalo posljedica.(osim u mozgu hahaha)
Rasta ManPOZNAVALAC

feb 2012.

#47
interesantan plakat sto krasi moj grad vec 2 godine.
He-ManLEGENDA

feb 2012.

#48
Ajde tko e se popeti tamo i napisati "Vutra.Org - Ispravna informacija, ispravan izbor !" =)
HighBadgerPOZNAVALAC

feb 2012.

#49
Stoooop that traiiin I wanna get on! :icon_lol:
Rasta ManPOZNAVALAC

feb 2012.

#50
e bome, kupit cu sprej, i im prije budem tu prolazija, rjeait e se to.

feb 2012.

#51
ufff neznam zaato al u~asno me nerviraju ovakve debilnosti,zaato ne stave sliku boce atoka u ruci alkoholi ara koji tu e ~enu i dijete.Hmmmmm kad razmislim mislim da znam zaato, pa ljudi zar nije o ito Marihuana je samoubojsvo i jedini put do Heroina :icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
WuAMBASADOR

mar 2012.

#52
sto se tice plodnosti i kanabisa (i jos korisnih informacija) predlazem dokumentarac super high me, gde ispitivanje pokazuje da thc pospesuje aktivnost spermatozoida visestruko. ja se u toj raspravi uvek pozivam na osobu koju svi znamo i volimo, (toliko je odgovor pred nosom) Bob Marley koji ima 11oro dece :) sad molim da se zatvori pitanje :D a sto se plakata tice, odlicna ideja svaka cast! treba to sprovoditi svakom prilikom! mogli bi izraditi nalepnice, i malo siriti info? npr vuja u krugu i text vutra.org/obrazovanje :) :hippy:& :maryjane: yawl
$DoLaR$POZNAVALAC

mar 2012.

#53
samo nek se oni ne ukrcavaju.....bude za nas viae :) ....ma kaj bi smetala emu....puaio sam prije nego kaj sam dobio djete 12 godina...napravio ju napuaen, krstio je napuaen :) i dete pametnije od tate ato bi bilo ~alosno da je druga ije...svaka nova generacija bi trebala bit pametnija tako da nije ta moja glupoa :)) radi marihuane....
Rasta ManPOZNAVALAC

mar 2012.

#54
Ne znam koliko je relevantno uzimati taj film za argument buduci da je jasno kako D.Benson nije ni duva vutru kako triba, atoviae izgleda mi kao da je samo u usta povuka i to je to. Ali evo itam jutarnji danas, i kao da ce dekriminalizirati.Bar neato.
Big LLEGENDA

mar 2012.

#55
Kako mislia da Benson nije uvla io, pa ovjek je jedan od najpoznatijih u~ivaoca kanabisa u Americi..... Joa je i na vapourizer puaio cijelih 30 dana....
Rasta ManPOZNAVALAC

mar 2012.

#56
Ma daj, dok je duva oke, nije sigurno, samo promatraj, kad povu ea dim iz frule, nakon toga i masu zraka za sobom uvla ia. On niata od toga. Zatim kad duvaa kako triba, nakon ato idea ispustit dim, puno je rjei i manje ga ima, a on sam u usta, onda dr~i u ustima i pusti gustu paru. Ako je on uvla ija onda se ja pucam dopom.

mar 2012.

#57
mo~da ga vu e direkt u plua a ne tako kao ato ti velia...
Big LLEGENDA

mar 2012.

#58
Daj pa vidi se na ovjeku u svim scenama odkad puai da je razvaljen hahahahha Dosta OT-a.... naje*at cemo.....
Rasta ManPOZNAVALAC

mar 2012.

#59
ok.ok. al i dalje stojim pri svome ;)

nov 2012.

#60
;) heheh

jan 2013.

#61
Eto prvo da vas lijepo pozdravim pa krenimo odmah na temu. Ugl. mene zanima utje e li kako marihuana na mozak kod maloljetnika, poato se mozak u toj dobi joa razvija je li mogue da marihuana ostavi neki loa utisak na njega? Unaprijed se zahvaljujem svim odgovorima. :respect:
Pablo EscobarENTUZIJASTA

jan 2013.

#62
Umjereno koriatenje ne,ali dosta ces se uljenit sto ces i sam primjetit za ostalo se savjetuj sa lje nikom ili ljekarnikom :))
He-ManLEGENDA

jan 2013.

#63
Utjecaja u tom razdoblju sigurno ima, kakvo te koliki je opseg tog negativnog djelovanja joa nije sasvim sigurno. Ali nikako nije preporu ljiva pretjerana konzumacija kanabisa u vremenu dok je mozak joa u "pubertetskom" razvoju. (do 23. ili 25. godine) U tom periodu mozak prolazi kroz rapidne transformacije i razvijanje odreenih podru ja, i za sve ono ato na neki na in ometa normalne mo~dane procese mo~e se smatrati da ima negativan utjecaj. Pod to spadaju alkohol i duhan, i sl. Pametnije je da se posavjetuje s google-om, veina naaih lije nika zna o kanabisu i negovom utjecaju daleko manje od veine korisnika ovog foruma. Zaato bi se uljenio ako to ne ~eli ? Naravno da e se uljeniti ako samo puai i le~i na kau u, isto bi bilo i s obi nim le~anjem po itave dane, bez puaenja. Ali ako netko puai i bavi se bilo kakvim fizi kim aktivnostima, hodanje, bicikliranje, rolanje, planinarenje, iaenje kue, ... ne vidim kako bi se razvila ljenost. (posebno ako se tim aktivnostima bavi i dok je napuaen) Kanabis ne sadr~i niti jedan aktivni sastojak koji aktivira okida "lijenosti" u mozgu, takoer niti onaj za prelazak na te~e droge, za vo~nju automobila pod ~eaim utjecajem, za ispaljivanje vatromet rakete iz dupeta, i sl. Sve su to vlastiti izbori koje onda ekipa pravda u incima vutre.

jan 2013.

#64
Ubraja li se pod umjereno koriatenje npr. jednom do dva puta na tjedan?
StrijelaENTUZIJASTA

jan 2013.

#65
Mislim da je bitniji indirektan u inak koji e druatvo imati na konzumenta jer e ga etiketirati kao "narkomana". `to se ti e dugotrajnih posljedica, mislim da ih za neku normalnu konzumaciju nema. (normalno = 2 puta po tri jointa na tjedan). Ne puait dan prije ispita, jer malo budea pod utjecajem ako si no prije puno popuaio. `to se ti e lijenosti, ovisi o vrsti marihuane, imas "leafly" pa malo pogledaj sorte. S vremenom ea znati prepoznati kako djeluje ovo ato dobijea na ulici. BTW, sama cinjenica da si doaao tu i postavio pitanje govori da si dovoljno zreo da neea provesti cijeli puberter napuaen.. Pomalo i sve bude ok :)

jan 2013.

#66
Eto hvala na savjetima i pomoi, joa u malo pretra~it google za viae informacija :D

mar 2013.

#67
dobro si se onda navuko hh dobro si se ti onda navuko x) ajd jedan pametan zar je potrebno kad ti izraste biljka i da je stavis u vodu na par dana da izadu te neke stetne tvari iz nje pa je onda naravno osusis

mar 2013.

#68
To se zove watercuring, br~e se pripremi za konzumaciju ali izgubi karakteristi nu aromu i miris(ovisi).

apr 2013.

#69
da li je istina da ako jedes prije jointa da se neces naduvati?

apr 2013.

#70
vecerao sam pre po sata i malo pre duno, ako mislis da mi nije nista grdno se varas, fly high dude
ceebeedeebeedooISTRAŽIVAČ

apr 2013.

#71
nije li tada najsladje

apr 2013.

#72
samo jos nesto,da li je normalno da nakon duvanja budu mucnine vise puta? :P

apr 2013.

#73
nije, meni nije bila muka ni jednom, a ne vise puta ;)
#74
Imam problem,puaim travu mo~da pola godine. Prvi put kad sam sa rajom popuaio 2 jointa mjeaao sam sa rakijom i povraao sam. To nije obi no povraanje nego kao da osjetim dio po dio svakog organa dok sve ne ispovraam. Obi no sam povraao po 5-6 puta u roku od sat vremena. I ju e sam popuaio topa nas 5orica i opet sam povraao. Da li je to normalno?Mo~e se biti alergi an na travu ili sli no?

apr 2013.

#75
samo nam objasni kog ce ti trava ako loces rakiju, ti kao da imas 16 godina, odluci se bro sta ces pa nece biti tih problema, sem mozda nakon litre rakije ;)
#76
Drugi put kad sam duvo i povrao sam nisam konzumiro uopate alkohol i opet sam povratio na isti na in ko kad sam konzumiro.

apr 2013.

#77
onda se mani duvke, a i sa rakijom ne preteruj ;) upitno je kakva je ta vutra, nekad se sprica razlicitim pesticidima a da se ne vodi racuna o vremenu karence, nekad se namerno sprica raznim sranjima da bude "jaca", moz da bude vise razlicitih faktora u igri, kad sam uzgojis svoju znaces i sta pusis
nox1cousENTUZIJASTA

apr 2013.

#78
Meni to nije jasno, sta je sa time, cuo sam dost ljudi da prica o tome, a meni nikad od tone razlicitih ulicnih smeca nije bilo muka ili da sam povraco. Jedino mi je znalo bit muka kad sam sa frendovima pusio, a oni stavljaju stvarno puno duhana, pa mi zna bit lose od toga.
mlstPOZNAVALAC

apr 2013.

#79
Mislim da je mit to prskanje nisam siguran , ali definitivno zna ponekad da vozi na mucninu. Mada ja to resavam NE POMERANJEM , skamenim se i bude mi bolje. Ali vrlo vrlo vrlo retko se desavaju takvi fleshevi . I da ako se stavlja mnogo duvan oce to takodje od nikotina , previse kafe itd . Pa buxna oce to sve da ocisti :D

apr 2013.

#80
na zalost, prskanje je daleko od mita, pogotovo pesticidima jer ni jedan komercijalni uzgajivac nece dozvoliti da mu propadne 15~20 il naravno vise biljaka ako pred kraj krene npr. spider mites, a najlakse je skoknuti i kupiti najjeftiniji ortov pa dobro pospricati i hemijom odrzavati do branja. za ova druga sranja cime se sve sprica vutra mozes potraziti po netu, u neki post sam ja to okacio pre vise od godinu dana kad sam malo istrazivao na tu temu ;)
El_VatoENTUZIJASTA

apr 2013.

#81
@rasta from d hud iz mog iskustva mogu reci da ako prvo zavarim i posle popijem nesto moze ok da prodje, ali obrnuto nikad se nije dobro zavrsilo, pa cak i sam dim cigarete me jos vise odvali kad sam pijan. Ako se ne pretera sa alkoholom, buksna pred spavanje moze doci kao odlican lek protiv mamurluka... nagon za povracanjem moze biti uzrok i lose odradjenog curing-a(susenja vutre), budjave vutre, ostaci hemikalija u vutri, zatim Powerseed je negde kacio slike farbane vutre, znaci ima i vestackih boja.. Buksna kad gori ne bi trebalo da pucketa i baca varnice(iskre), jer u protivnom znaci da je ostalo neke hemije ili los odradjen curing...
mlstPOZNAVALAC

apr 2013.

#82
Bas palim i osluskujem :D . Nisam znao za to hvala ti
#83
Zna i varim mjese no od 30 dana mo~da 20 i ne deaava mi se esto povraanje,mo~da svakih mjesec dana. Va~no je da nije do mene da nije neka komplikacija,ako je do trave ok.
El_VatoENTUZIJASTA

apr 2013.

#84
@mlst osluskuj osluskuj, ako zvuci kao ploca na gramofonu ne valja :) hehehe @Rasta from d hud pazi, koliko sam ja svhatio duvanje ima simptome iste kao i neko trovanje u smislu da ti se osuse usta, sire se zenice, povecan puls, peristaltika(rad creva) pojacana, slina postaje gusta mozes je razvuci do patosa... najvise se preispitas kada zapalis sam buksnu i nacices sebi meru, u drustvu se pogotovo na pocetku duvacke karijere uvek pretera.. kako buksnu tako i sebe osluskuj :) stay high
vinerPOZNAVALAC

apr 2013.

#85
jedina nus pojava je crvenilo u o ima i nedostatak teku ine u ustima a sve ostalo je na psihi koj bazi .ili bazi THC-a...
roowerPOZNAVALAC

apr 2013.

#86
Ja ne volim nikakve nus pojave,,ak mi je do nusa,,odem do placa i kupim koju kilu,,,samo sto ce mi toliki Nuss,,,nemogu ga sam pojest,,,pa onda radje ostavim to sa nusom ,,a i sa pojavama,,i zapalim jos jedan i promislim ,,dobro ,,sta da napisem ,,,pitam..se...hm :snooze: edit- zapalim jos jedan i promislim ,,dobro ,,sta da napisem ,,,pitam..se...hm

apr 2013.

#87
ma o cemu vi ovde kuckate... joj zivote... al ajd, ne diram temu, samo opusteno... izmisljotina/istina... hmm...

apr 2013.

#88
Ja mislim da je re ena samo istina, ovde.. nije izmialjotina.. :D
marley trixENTUZIJASTA

apr 2013.

#89
ako ti je muka pojedes luka,haha salim se onda bazdis pojedi nesta slatko,neku cokoladu,cokolada vraca u zivot :dada
Orange14ISTRAŽIVAČ

apr 2013.

#90
Radi od hedova ali ne od semenki

apr 2013.

#91
spricanje ljudi budite ozbiljni samo mozezete sjebat biljku svi jednostavno koriste FLOK (ta fora spreja) zbog br zog hlapljenja i instat ucinka a nikakvi persticidi ipak to sranje pusite mada sam cuo da ljudi svasta rade na outdoru cak i da ju spricaju lakom za kosu lol tu neko valja bureke ne nasjedajte na to
BladeZMAJ

apr 2013.

#92
Je i ja se cudim...

apr 2013.

#93
i ja sam jednom pusio i gledo tivi i pojavio se grm ljesnjaka nabrzinu ali brzo je proslo, to je bila moja prva i zadnja nuss pojava od zelenila :joint2:

apr 2013.

#94
1.Duhan em sto ga ljudi dodaju radi gorivosti em ga dosta ekipe dodaje jer je trava skupa i raspodjeli s duhanom na malo vise gusta (prvi mi) 2.Ne , to sam i ja cuo , vecinom starija ekipa ti vadi sjemenke jer ti znaju od vrucine puknuti (explodirati) dovoljno jako da ti sjehe pljugu =/ 3.to neznam 4.ni to =)

apr 2013.

#95
"3.Neko mi prica da radi caj od sjemenki i da te rokne kak kad nema u sjemenkama THC-a???" ako te to rokne ja sam petar pan

maj 2013.

#96
Evo jedne "istine" kako da "umrete" od trave... Jednostavno, popusite 680 kg u pola sata :DD "I premda se puai ve nekoliko tisuljea, do sada nije evidentiran niti jedan jedini smrtni slu aj uzrokovan predoziranjem. Zapravo, injenica je da bi za predoziranje bilo potrebno popuaiti ak 680 kilograma trave u roku od pola sata, ato je i najzagri~enijim fanovima ipak malo previae. ak i da uspijete popuaiti toliko, ne bi umrli od THC-a (psihoaktivna tvar koja je odgovorna za sve te udesne nuspojave nakon konzumacije), nego od trovanja uglji nim monoksidom iz dima."
loopAMBASADOR

maj 2013.

#97
Loader-u,znamo mi to ve :) pisalo se uveliko o tome :P ato bi naai stari rekli "u ia ribu da pliva" :) nisi samo spomenuo i okoladu-naime,ako pojedea oko 500kg okolade,efekat je kao da si popuaio jedan dobar d~oint (naravno,ako ne oslepia od aeera pre toga) evo jednog mita koji sam ja skoro uo- naime, itao sam intervju sa nekim "stru njakom" (morau skenirati da svi vidite) gde baja tvrdi da se kod prose nog konzumenta marihuane mozak smanjuje za ak 12% u masi i te~ini... jbm li ga... kol'ko JA duvam-dosad mi je verovatno samo zrno graaka u lobanji ostalo :)

maj 2013.

#98
dosta se toga zna u temi, al neko ne zna :) ... pa da stavim :DD

maj 2013.

#99
Vjerovatno ste itali o onom liku ato je ~ivio 6 godina bez hrane, sve ato je konzumirao je jedna sjemenka vutre dnevno. Neznam dali vjerovati u to, al nikad neznaa.
mlstPOZNAVALAC

maj 2013.

#100
expert a? :D ti su ti najgori. Deder ako te ne mrzi skeniraj to , da se mi lepo zajedno ismejemo + da ga iskoristimo kao odbranu od istih takvih . Da se mozak smanjuje ncncncnc
MuskoloAMBASADOR

mar 2014.

#101
Evo dva pitanja sto sam cuo za njih sad nezz jeli istina ili izmisljotina ima li korisit biljku prskati mineralnom vodom govore da je dobro posto u njoj ima kisika i jos sam cuo jednu stvar kad se biljka iscupa da se glavna grana nozem rastvori i stavi u nju seer i da se zatvori i ostavi tako kao da bolje izgura thc u topove istina ili izmisljotina peace ;)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se