VUTRA
ForumMarihuanaObrazovanjeFarbana vutra
LEGACY

Farbana vutra

72 odgovora12,041 pregleda

nov 2012.

#1
za one koji kupuju, i cisto da se zna, boja nije uvek prirodna ;) vrhovi iste biljke bojani farbom za hranu (slatkise) iskustva, komentari, da li je neko probao da se poigra s tim, slobodno dopunite + link "If you are good with food coloring, you can turn weed whatever color you want. "
maverickAMBASADOR

nov 2012.

#2
podsjeca me na ovo... only in america...

nov 2012.

#3
Sto ti je farbana ova vutra? Da nije udarana?
admiralPOZNAVALAC

nov 2012.

#4
probacu imam 10 g neke domaje koje mi stoje a i nisu nesto i necu da ih pusim :D javim rezultate xD edit: Power kako si farbao jel si farbu mesao sa vodom ili na cisto ?
BladeZMAJ

nov 2012.

#5
Farbati headove nebii mi palo na pamet ni u najgorim nocnim morama...WTF?...kud ide ovaj svijet?

jul 2015.

#6
ja sam cuo dok flush radis u vodu stavis one boje za hranu ko fol dobiju i mirisa-ukusa ali nisam jos probao
Scoot420ENTUZIJASTA

jul 2015.

#7
Iss,kj se posti~e sa farbanjem,pa di vam je mozak,mislim openito na ljude koji to rade...,ova prva slika se mo~e dobit dok je zeleno protrljaa s prstima liae i dobijea tu tamnozelenu klorofil boju

jul 2015.

#8
Hmm,ne znam za vutru ali znam da se recimo cvijecu moze promjeniti boja cvijeta :) Evo jedan primjer Original I nakon stavljanja zeljeza ispod korijena izgleda ovako Ista stvar je i sa orhidejom,ako ste nekad vidjeli u nekom centru plavu orhideju i poletite da je kupite za 190kn i onda ocekujete sljedeci put da cete imati plave cvjetove gadno se varate. Novi cvjetovi ce biti bijele boje ;) E sad,dali se ovako nesto dalo napraviti sa ganjom ne znam: Nije bas 100% sa temom ali eto,mozda nekome posluzi

jul 2015.

#9
pa mozes i ruzu cak ima fin trik granu joj podjelis na 4 djela i onda svaki dio stavis u vodu sa drugom bojom na kraju dobijes ruzu sa 4 boje bas ludo izgleda
savagestrainAMBASADOR

jul 2015.

#10
Ma da, sve je to fora i u redu sa estetske strane, medjutim sta se tice konzumacije, nebih se kladio da kvaliteta ostaje netaknuta, a siguran sam da ju ne poboljsa :)

jul 2015.

#11
Zaboravio si PH kao jako va~an za promjenu boje. Opet, ovisi koje je cvijee u pitanju.

jul 2015.

#12
znam da postoji metoda da se u mraku ostavi duze padobijes one preljepe plave listove preljepo za gledat ali nikakve korsiti od toga

jul 2015.

#13
Na slici se radi o vanjskom bilju.Tako da ph nema veze ;)

jul 2015.

#14
dobro on misli openito vidis da je naglasio cvjee.fora je da saznamo sve moguce nacine da farbamo vutru ili nesto drugo

jul 2015.

#15
Imaa pravo, mislio sam na stakleni ki uzgoj u Nizozemskoj. Van staklenika ne znam jel mogu e mijenjati PH. Uglavnom, nekom cvijeu je mogu e promijeniti boju korigiranjem PH kad je kontrolirano zalijevanje.
BladerZMAJ

jul 2015.

#16
Ali ako je neato dobro za jest, mo~da se gorenjem raspada na toksi ne komponentne... bilo kako bilo ja nisam za to... ali me zanimaju razultati istra~ivanja.
zlotvorAMBASADOR

jul 2015.

#17
Tko se to bavi prizivanjem mrtvih ;) Mi smo nekad davno, u osnovnoj akoli, u SFRJ, radili eksperiment kojemu je bio cilj pokazati kako biljka pumpa vodu kroz stabljiku. Za izvoenje treba: jedna ili viae visibaba, aaa vode, par kapi tinte. Odrezana visibaba se stavi u aau vode, a onda se u aau nakapa par kapi tinte. Nakon nekog vremena visibaba viae nije bijela nego plava. Funkcionira na svim ~ivim biljkama samo je na nekima te~e primijetiti. Da bi to puaio, ne hvala!
donkyhotISTRAŽIVAČ

sep 2016.

#18
gledam po internetu sve neka ljubicasta,crvena,plava i crna trava.Znam da genetika ima velike veze ali i uvjeti u kojima raste pa da neko malo pojasni bilo bi lijepo za vidjet.

sep 2016.

#19
dark devil :D posadia takvu sortu i dobijea takvu travu a vole da poljubi aste i ako se smrznu :)

sep 2016.

#20
nebi mi palo farbat napamet nikad valjda....

okt 2016.

#21
Wow ljudski mozak puno puta zna biti kreativan baa na onaj na in na koji nebi trebao...zajebani smo mi ljudi ...pogotovo kada treba nekog zajebat...

okt 2016.

#22
mislio sam sve prevest al mrsko mi. pa ako znas engleski evo ti clanak http://herb.co/2016/08/25/bud-colors/ uglavnom na boju utje e genetika, ph zemlje, temperatura, vrsta rasvjete, nedostatak nutrijenata imas Ljubi astu Purple Urkle, Grandaddy Purple Crvenu/rozu Pink Flower Shaman Narand~asta Olive Oyl, Kandy Skunk, Alien OG }uta Wicked OG, Grapefruit, Lemon Kush Crna Black Willy , Black Tuna ovo sam izvuko iz clanka da li je itko na forumu uzgojio neku crnu sortu?
StipeZMAJ

okt 2016.

#23
https://www.vutra.org/threads/foto-album-galerija-bez-komentara.609/page-12#post-313726

okt 2016.

#24
kad kliknem to stipe dobijem error nesto security uglavnom nemogu pristupit

mar 2017.

#25
Ovo nije bas farbanje, al mjenjanje boje. https://www.royalqueenseeds.com/blog-how-to-grow-purple-cannabis-n112
MojizborPOZNAVALAC

jun 2017.

#26
Farbanje nekuzim ali prije nekih 8-10 godina posadio sam domaje i od zenskih sto su ostale jedna je bila purpl komplet ljubicasta i pocastio sam forum slikama ali nesjecam se nickname iz tog doba.

jun 2017.

#27
a jel zdrava ta boja za pusit...nije da bi probao al eto pitam
StipeZMAJ

jun 2017.

#28
Evo i ja svoje taman ofarbao

jun 2017.

#29
Ja isto gledam da svoje ofarbam, al slab sam sa fotoshopom :D
L0oDZMAJ

jun 2017.

#30
i ja cu ove godine kupit neki sprej i probat ofarbat u ljubicasto :razvaljen::
CrazyNorthPOZNAVALAC

jun 2017.

#31
Farbao nisam, ali sam sipao toplu cokoladu oko 3 nedelje pred berbu, ima mnogo lep ukus, oseti se slast.
StipeZMAJ

jun 2017.

#32
ja bi vam zabranio growat :D ebo me pas :D :D :D
CrazyNorthPOZNAVALAC

jun 2017.

#33
@Stipe ovo sa cokoladom je poznato odavno, za sorte koje su jake i grebu grlo, i sipa se po zemlji oko 3 nedelje pred berbu, jer posle se ispere skroz, ali posto je sipano pre zadnjih 15 dana uticace na ukus, pa bude sladji i blag, nije poput stavljanja hed-a u kesice sa ukusima za kolace, tim ljudima bi ja zabranio grow :)
StipeZMAJ

jun 2017.

#34
ma nas u cemu je stvar. kad bi skupio na jednu hrpu sto sve ljudi stavljaju u ganju, mogao bi skuhat jedan dobar rucak i desert ;) takodjer, mogao bi i dekorirati jedan manji stan. Cijele ribe u zemlji, gumice, spangice, mirisne soli, cokoloda, psecja dlaka, peroksid, drvene kuglice sa sjedala iz opel kadetta 1.6D, sta jos.... vec sam zaboravio sve a nisam ni poceo nabrajat. growanje je jednostavno i sto je jednostavnije, to su rezultati bolji. ova kemijanja su nepotrebni i neucnikoviti visak. ako netko zeli komplicirat, onda postoje provjereni i ucinkoviti nacini za kompliciranje :) al ok. bolje i cokolada neko dog shit :D
StipeZMAJ

jun 2017.

#35
ma nas u cemu je stvar. kad bi skupio na jednu hrpu sto sve ljudi stavljaju u ganju, mogao bi skuhat jedan dobar rucak i desert ;) takodjer, mogao bi i dekorirati jedan manji stan. Cijele ribe u zemlji, gumice, spangice, mirisne soli, cokoloda, psecja dlaka, peroksid, drvene kuglice sa sjedala iz opel kadetta 1.6D, sta jos.... vec sam zaboravio sve a nisam ni poceo nabrajat. growanje je jednostavno i sto je jednostavnije, to su rezultati bolji. ova kemijanja su nepotrebni i neucnikoviti visak. ako netko zeli komplicirat, onda postoje provjereni i ucinkoviti nacini za kompliciranje :) al ok. bolje i cokolada neko dog shit :D

jun 2017.

#36
E kad je Stipetu pobjegao dupli post onda je to prealo svaku mjeru:lol: @Stipe :respect:
StipeZMAJ

jun 2017.

#37
evo opomenuo sam se. :) I opet ne koristia opciju "uredi"
CrazyNorthPOZNAVALAC

jun 2017.

#38
Do sada sam 4 puta sadio, prva 2 nisam imao pojma ni za sta drugo osim vode i sunca, pre nekih 15 godina, i bile su mi savrsene biljke, posle toga sam samo u cvetanju djubrio sa ovcijim i kravljim, u pocetku i sa pilecim ali je prejako, nikada u zivotu nista nisam kupio osim zemlje u poljo apoteci, i slazem se max sa tobom, zato mi indoor i jeste toliki problem, mada koliko vidim dodje manje vise na isto, samo krace vreme.
L0oDZMAJ

jun 2017.

#39
aj da se vratite naslovu teme,a prebacite se u brutal za ostale diskusije ... :djede::djede::djede:
MojizborPOZNAVALAC

jun 2017.

#40
Mislim da sam sjeban

jun 2017.

#41
ahahahah, Buraz RESTEKPA!!!!

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se