LEGACY
Prijava policiji
30 odgovora7,359 pregleda
13 REP26%
→ Istraživač
jun 2010.
jun 2010.#1
Pozdrav druatvo,
~ao mi je da moj prvi post na ovom forumu mora bit vezan uz policiju, al jebiga, takvo je stanje :ohno:
dakle, imam 20 god, starci su nedavno otkrili da povremeno konzumiram travu, isprva nije bila nekakva panika no sad su mi priprijetili da e me prijaviti policiji ako nau samo jednu vreicu u kui.
Fala Vam roditelji ato ete me uvalit u sranje :icon_mad:
Moje su brige sljedee. `to policija poduzima u vezi osobe koja se prijavi? Po
nu prisluakivat mobitel? Prate te? Svaki put kad te zaustave na cesti izvuku te iz auta i prepipaju te ti daju lizalicu? Piae li mi se ata u dosje? Mo~e li to nekako doi do faksa pa da imam i tamo problema?
Toliko pitanja, ne znam koje me viae brine :icon_mad:
Mo~da najviae ovo sa lizalicom, znam da se THC mo~e vidjet sa lizalicom idua 3-4 dana, a kazne su enormne za jednog studenta bez prihoda :ohno:
Pomagajte, pogotovo oni koji su imali ista ili sli
na iskustva, dajte mi savjet ato da radim! Nebi se htio odrei ganje, djeluje tako opuatajue i zadovoljavajue na mene.
Ina
e, pratim ovaj forum ve du~e vremena, straano puno sam nau
io preko njega. Samo nastavite tako dalje!
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
jun 2010.
jun 2010.#2
Starci su ti zabrinuti i zato tako reagiraju.Pokuaaj im objasnit,a najbolji je na
in da im isprintaa tekstove koje nije teako nai i ima ih i na ovom forumu dosta.Teaka je to misija,proaao sam to :) Ne ~ele shvatit...Vidim da si student,pa ako su ti rezultati na faksu dobri,neka ti i to bude argument.
Sretno,pozdrav!
13 REP26%
→ Istraživač
jun 2010.
jun 2010.#3
ma pri
ao sam ve sa njima, poslao im hrpu tekstova ata sam pronaaao tu na forumu, starog sam umirio al stara je problem.
javno u je se odrei ako napravi ato je naumila. uope ne zna u kakva e me sranja uvalit, misli da je tako najbolje za mene... gluposti.
Nikolica
ISTRAŽIVAČ158 REP72%
→ Entuzijasta
NikolicaISTRAŽIVAČ
jun 2010.
jun 2010.#4
Ne brini, roditelj ti je to nije neki poznanik. Sve ato pri
aju pri
aju jer se brinu za tebe i tvoje zdravlje i tvoj ~ivot. Ne razumeju te jer oni to verovatno nisu konzumirali nikada niti su upueni u to koliko treba. Ja se ne bih brinuo da e te odrukati matora, ali bih se ipak potrudio da sakrijem od nje sve ato nije po~eljno da zna. Recimo moji matori ne znaju da ja puaim ni pljuge. Ne bi bio problem da saznaju, ali nekako mi se ne ruai ta njihova pozitivna slika o meni. ak i ako bi me uhvatili da sam puaio vutru, ne bi mi bilo prijatno, ali ne bi ni bilo toliko opasno siguran sam, jer sam ubeen da su i oni bar probali istu, ako ne i konzumirali u svojoj mladosti. Ipak, kao ato rekoh, roditelji su to, oni te vole i ne ~ele ti loae, ali svakako je najbolje da ato manje znaju. ;)
...GoGo
ISTRAŽIVAČ114 REP43%
→ Entuzijasta
...GoGoISTRAŽIVAČ
jun 2010.
jun 2010.#5
Sumnjam da e te uistinu prijaviti policiji, vjerojatno te samo straae. A poato su takvi najbolje je ato manje znanju kao ato ti je kolega Nikolica rekao. :thumb:
Kako su te uope skontali da konzumiraa?
13 REP26%
→ Istraživač
jun 2010.
jun 2010.#6
netko im se pohvalio da im je vidio sina kako puai :ohno:
to je tako bilo navla
enje 2-3 mjeseca, nisam niata govorio i onda mi je proali mjesec u vea maaini oprala vreicu koja mi je ostala u d~epu od hla
a. `to je najbolje to je bila vreica sa duhanom. Jebiga, onda sam morao priznati da puaim tu i tamo, ona e nositi tu vreicu na analizu, pizde materine, i ako nae joa bilokakvu vreicu u kui ide prijava policiji i sranja. :ohno:
kaj je najgore, nije njoj bed to napravit, uope ne sumnjam da to nebu napravila. Ako ve i nije.
hvala ti majko ako slu
ajno
itaa ovo :icon_mad:
galija
ENTUZIJASTA282 REP21%
→ Poznavalac
galijaENTUZIJASTA
jun 2010.
jun 2010.#7
Ljudi ako imate takve roditelje bjezite od njih. Moja keva nikako ne moze shvatit ali sa ocem ja lijepo i otvoreno. Ja svima govorim o konoplji kao ljekovitoj biljci. Boli me sta misle, ja znam da govorim istinu.
Sa kevom vise ne zivim ali i sa ocem ne mogu uvjek biti na istom nivou. Ali vazno je da se rjesite takvih roditelja i odete od njih jer takvi ljudi crpe zivot iz vas. Jednostavno druzite se sa pozitivnim i otvorenim ljudima
weberjohn2
ISTRAŽIVAČ173 REP82%
→ Entuzijasta
weberjohn2ISTRAŽIVAČ
jun 2010.
jun 2010.#8
Trebo si bit oprezniji, ali mislim da ti je vec ona nasla prije, tj. kopala po sobi, a da to nisi ni znao, i onda izmislila da te neko vidio, da bas, tak i moja stara zna napravit ono kad dodem pripit iz vana, pa kaze da su me vidjeli, jer misli ko fol da se niceg ne sjecam!
13 REP26%
→ Istraživač
jun 2010.
jun 2010.#9
ma nikad doma niata nisam imao, sve vani.
jebiga, nisam im htio priuatit da mi nau vreicu (i to duhana!!!!!!) ali ato je tu je.
Ima li tko kakav savjet u vezi mog pitanja iz prvog posta?
`to e mi se dogodit kad me prijavi policiji?
Magnetin
ISTRAŽIVAČ69 REP13%
→ Entuzijasta
MagnetinISTRAŽIVAČ
jun 2010.
jun 2010.#10
imaa 20 godina i idea na faks i tebe zbog takve gluposti puca paranoja koda si pao sa par kila vutre a ne sa vreicom duhana i to doma....moja preporuka ti je da ako si dobar sa starim da ga nagovoria da skulira ~enu,ato se tie tih lizalica to je jako skupo ministarstvo sigurno ne baca lovu na to.....uglavnom da ti odgovorim otprilike na pitanje;ako ti doe doma rija i ako ti nau nekaj reci da to koristia ponekad jer padnea u neku depresiju zbog ne
eg izmisli nea,dobiti ea par mjeseci uvjetne,i nekaj sitno e ti biti u dosjeu...i poslat e te na razgovore kod psihia.
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jun 2010.
jun 2010.#11
Preporu
am da joj objasnia da ne namjeravaa prestati i da ako te prijavi da
e te duboko povrijediti i da izdati, te da iz toga nee niata dobro iza. Takoer obrazovat pokuaat malo,
injenica nikad na odmet.
17 REP34%
→ Istraživač
dec 2010.
dec 2010.#12
Jednostavno pokazi staroj kako je to dobro pa ce odustat od svega.... ;) Salu na stranu... Svi ovi prijedlozi su dobri, pokusaj svaki, ako neide onda se jos raspitaj ili probaj sam skontat sta bi bilo najbolje, ti ipak poznas najbolje svoje starce pa valjda znas na sta "padaju" najlakse.... :/ :)
Nikolica
ISTRAŽIVAČ158 REP72%
→ Entuzijasta
NikolicaISTRAŽIVAČ
dec 2010.
dec 2010.#13
Ma gledaj ti samo da nemaa niata kod sebe i miran si. Ti testovi i to, mogu da ti pljunu pod prozor samo... ;)
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
dec 2010.
dec 2010.#14
ako ti ikad netko od roditelja ubaci test, to e kao prvo biti radi njih, ne vjerujem da e te prijavljivati policji, pa nitko nebi htio da njihov sin ili k
er budu evidentirani kao "narkomani" (ato je danas jako tu~na izjava)
kao drugo, mobitel ti nemogu prisluakivati dok ti ne ubace "bug" u telefon, tako da za to nebih brinuo...
probaj im objasnit nekako, baa kao ato netko ka~e, ti najbolje znaa kaj im treba re i na ato padaju!
skini neke dokumentarce, poka~i im to, daj im do znanja.... istinu...
kao tree: roditelji ti se brinu, kao prvo jer je to "VREICA DROGE" rije
ima laika... ti kupujea od nekog dilera "drogu", taj diler e ti upropastiti ~ivot, dru~ia se sa krivim ljudima,.. ku~ia, oni to tako gledaju, i to je sasvim normalna stvar...jednostavno se brinu za tebe... jednostavno, da je mogue, najbolje bi bilo da imaa svoj grow doma i da ne kupujea od nikoga, ali do toga treba doi, ako ne planiraa to skrivati...
vladozen
ISTRAŽIVAČ89 REP26%
→ Entuzijasta
vladozenISTRAŽIVAČ
dec 2010.
dec 2010.#15
PAzi kompa.Imam osje
aj da si jako vezan za roditelje.To ti nije neki oslonac u ~ivotu....Vremena se mijenjaju ,a naai roditelji su zapeli u stroju novca i obmane.Ne dopusti da i u tvom slu
aju ispadne tako.Moja preporuka je da se odselia u slu
aju da te prijave policiji jer e tako stradati cijela tvoja porodica a ne samo ti,jer kad jednom po
ne sranje s murijom,nikad kraja glupostima od strane unoformiranih tijela.Nai posao,uzgajaj si ganju i ~ivi u miru i svijesnosti.Nemoj dilat i puait po kvartu i to je to.Sretno.
amneziaHaze
ZMAJ16.932 REP
amneziaHazeZMAJ
maj 2021.
maj 2021.#16
kod mene su nasli da uzgajam prvo tako prijetnje ko tebi ,onda jedan dan tatatica pijan hodao po naselju i derao se da sadim travu. na kraju sam pocupo sve al samo jer mi je majka svaki boziji dan kad me vidi plac i u zatvor ces ovo ono bas se raspadala bila.
jun 2010.
1 / 16
jun 2010.
maj 2021.