LEGACY
životno pitanje-pao test
22 odgovora2,010 pregleda
15 REP30%
→ Istraživač
jan 2016.
jan 2016.#1
Pozdrav svima!konstantno puaim vutru ve nekih 5god sa povremenim pauzama!prije 2god konkuriaem za posao profesionalnog vojnika i budem primljen,meutim na medicinskim pregledima me provale na thc i izbace me!!!e sada nakon nekog perioda opet sam konkurisao i proaao sam sva testiranja ato se ti
e fizi
ke spremnosti,sada slijedi ljekarski ponovo!!ne varim ve 3mj a ljekarski je za 1mj,meutim dru~im se sa ljudima koji
esto vare i dolazio sam u prostorije gdje se varilo ali nakon 10~15min u kojima se osjetio miris vutre!!interesuje me da li sam ja to mogao inhalirati u sebe i mo~e li me to opet zeznuti!?jbg stalno sam u tripu zato ato sam ve kiksao pa sam se opteretio malo :-),razumite me!pozdrav svima!p.s volim vutru i jedva
ekam da ovo proe pa da si zavrnem topa i izgotivim se pravoo :-D
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
jan 2016.
jan 2016.#2
Da, bit ea pozitivan. ak i da si samo uaao i izaaao iz te sobe opet budea pozitivan ziher. To ti velim iz vlastitog iskustva, jbg.
Edit; ako nije bilo dima pa neea od mirisa biti pozitivan ;)
15 REP30%
→ Istraživač
NoVaseline
POZNAVALAC1.145 REP61%
→ Ambasador
NoVaselinePOZNAVALAC
jan 2016.
jan 2016.#4
Siguran sam da se THC moze preneti i seksualnim putem. A ovo setanje kroz sobu gde je neko ranije pusio, to je tek ziher.
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
jan 2016.
jan 2016.#5
Onda nije bed. Ja sam bio pozitivan samo ato sam uaao pokupit jaknu iz hodnika birtije u kojem je neka ekipa varila. Nee ti miris zavrait u pluima, haha :D.
Dvolicni
LEGENDA13.576 REP86%
→ Zmaj
DvolicniLEGENDA
jan 2016.
jan 2016.#7
ja ve 3 dana tra~im zna
enje rije
i auto i autofem sjeme i joa nisam naaao, a ti mrtvo ladno otvaraa temu koja ve postoji u nekoliko navrata
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jan 2016.
jan 2016.#8
isto ti dodje, samo sto prvo moze da bude regular automatic a drugo ukazuje na feminiziranu menku ;)
mikule
ENTUZIJASTA379 REP45%
→ Poznavalac
mikuleENTUZIJASTA
jan 2016.
jan 2016.#9
oces da budes profesionalni vojnik a nemas samokontrole mesec dana da sedis kuci i ohladis se prijatelja koji duvaju za to vreme...ccc...
nije to kontrolni iz matematike vec pitanje egzistencije.
moj savet ti je da se uozbiljis.
21 gram
LEGENDA5.208 REP2%
→ Zmaj
21 gramLEGENDA
jan 2016.
jan 2016.#10
@umakac : Uzmi sam test u apoteci, pa se testiraj ili idi u neku privatnu laboratoriju, pa nek' ti to odrade,
isto da budea miran. Mislim da je testiranje od 5 do 7 eura, zavisno od laboratorije. Posle tri meseca apstinencije mislim da si bezbedan. Sreno!
Brkato Prase
AMBASADOR2.187 REP20%
→ Legenda
Brkato PraseAMBASADOR
jan 2016.
jan 2016.#12
Ja sam siguran da je momak pitao pola mene i pola foruma sto je auto a sto autofem :)
Jesi nasao rodjace?
jan 2016.
1 / 12
jan 2016.
jan 2016.