LEGACY
Helloween
20 odgovora1,099 pregleda
BigSmoke90
ISTRAŽIVAČ102 REP35%
→ Entuzijasta
BigSmoke90ISTRAŽIVAČ
okt 2013.
okt 2013.#1
Jel neko planira neato iz mlae populacije, a mo~da i iz starije :D nas nekoliko se planira maskirati u hipije i na party :rasta1:
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
okt 2013.
okt 2013.#2
Helloween - http://hr.wikipedia.org/wiki/Helloween
Halloween - http://hr.wikipedia.org/wiki/No%C4%87_vje%C5%A1tica
Da nema zabune :)
Domar
POZNAVALAC947 REP39%
→ Ambasador
DomarPOZNAVALAC
okt 2013.
okt 2013.#3
ja sam odlucio ovog hallowena napravit bong od bundeve, stavljam sliku ako mi uspije, vecina mojih ludih naprava ne uspije, al drzte fige ;)
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
artistic
LEGENDA5.372 REP4%
→ Zmaj
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
okt 2013.
okt 2013.#6
ja volim HelloWeed, kod mene se odr~ava skoro svakodnevno... :)
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
okt 2013.
okt 2013.#8
Meni je ok praznik. Ljudi se opuste vesele i na neki nacin proslavljaju urodjenicke i paganske festivale. Licno se rijetko potaknem na neko maskiranje a opet bude mi drago kad vidim neku dobru masku.
Čupčupava
ZMAJ68.426 REP
ČupčupavaZMAJ
okt 2013.
okt 2013.#9
Meni je super taj helloween, a i helloweed mi je super.. :bong7bp:
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
okt 2013.
1 / 11
okt 2013.
okt 2013.