VUTRA
ForumZajednicaOfftopicHelloween
LEGACY

Helloween

20 odgovora1,099 pregleda
BigSmoke90ISTRAŽIVAČ

okt 2013.

#1
Jel neko planira neato iz mlae populacije, a mo~da i iz starije :D nas nekoliko se planira maskirati u hipije i na party :rasta1:
Z&NZMAJ

okt 2013.

#2
Helloween - http://hr.wikipedia.org/wiki/Helloween Halloween - http://hr.wikipedia.org/wiki/No%C4%87_vje%C5%A1tica Da nema zabune :)
DomarPOZNAVALAC

okt 2013.

#3
ja sam odlucio ovog hallowena napravit bong od bundeve, stavljam sliku ako mi uspije, vecina mojih ludih naprava ne uspije, al drzte fige ;)

okt 2013.

#4
ma mora uspeti https://www.vutra.org/topic/10704-bong/?p=261481
artisticLEGENDA

okt 2013.

#5
po meni je to joa jedna ameri ka zaluenost glupostima

okt 2013.

#6
ja volim HelloWeed, kod mene se odr~ava skoro svakodnevno... :)
ⓕⓛⓔⓖⓜⓐISTRAŽIVAČ

okt 2013.

#7
[bez sadržaja]

okt 2013.

#8
Meni je ok praznik. Ljudi se opuste vesele i na neki nacin proslavljaju urodjenicke i paganske festivale. Licno se rijetko potaknem na neko maskiranje a opet bude mi drago kad vidim neku dobru masku.

okt 2013.

#9
Meni je super taj helloween, a i helloweed mi je super.. :bong7bp:

okt 2013.

#10
[bez sadržaja]

okt 2013.

#11
Helloween in 1925.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se