LEGACY
Zagreb stanje u zadnje vrijeme
28 odgovora1,796 pregleda
16 REP32%
→ Istraživač
maj 2014.
maj 2014.#1
Pozdrav svima :)
Evo za prvi post da postavim pitanje, koja je situacija u Zagrebu zadnjih mjesec dana.
Velika je nestaaica i ako se ato nae to je sitno i loae kvalitete.
Pa me zanima po vaaem mialjenu koji bi bio razlog za to?
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
maj 2014.
maj 2014.#2
evo, i mene bas zanima, sta se to desava u zagrebu u zadnje vreme
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
16 REP32%
→ Istraživač
maj 2014.
maj 2014.#4
Mo~e bit da sam u krivu, nego samo govorim iz svoje perspektive. Druatva u kojem gravitiram i ljudi preko kojih se nabavlja.
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
maj 2014.
maj 2014.#5
jesi probao da sadis, da vidis kako stvari drugacije tada izgledaju ;)
16 REP32%
→ Istraživač
maj 2014.
maj 2014.#6
Definitivno razmatram tu ideju,
ak sam i pregledavao ponudu indoor opreme na forumu.
Najvei problem mi je to ato ~ivim u stanu s cimerom, koji ne puai (ne smeta mu moje puaenje) pa nekako ne ~elim njega dovoditi u nepo~eljnu situaciju.
A naravno kako sam u Zagrebu nemam pristup nekoj zaba
enoj povraini na otvorenom :D
Ali kakvo je (iz moje perspektive) sadaanje stanje mislim da u morat neato smisliti u tom smjeru.
Sjaj2
ENTUZIJASTA200 REP0%
→ Poznavalac
gazimir
ENTUZIJASTA446 REP62%
→ Poznavalac
gazimirENTUZIJASTA
maj 2014.
maj 2014.#8
malu kutijicu i male atedne i male komp ventove, pa uzgojiti flance, a i da se malo upoznaa,
pa pokazati cimeru kako to sve slatko izgleda, da se zamisli... mo~da bi ti upalilo.
ako ne upali, premjestia vanka.
sharp
LEGENDA12.842 REP78%
→ Zmaj
sharpLEGENDA
maj 2014.
maj 2014.#10
Mojne tisra, kreni po stubickoj ulici prema jablanovcu(kod streljane,samo preko potoka)-gornjoj bistri-sve do stubaka . divljine ko u prici,dusu dalo za guerillu. radje reci lijen sam ili bojim se krpelja ,fazana i sl.
Bassman
LEGENDA8.409 REP34%
→ Zmaj
BassmanLEGENDA
maj 2014.
maj 2014.#11
Ja nisam ni blizu tako velikog grada , al znam da ako se potrudis i imas volju nemo~ea ne nai sajt, nae se prirode
Pablo Escobaar
AMBASADOR3.587 REP60%
→ Legenda
Pablo EscobaarAMBASADOR
maj 2014.
maj 2014.#12
Ne bih da se otkrivam, ali ~ivim u isto velikom gradu. Sarajevo. Sajt mi je udaljen sat vremena od kue, pola puta biciklom, pola puta pjeake u aumadiju...i nikad mi nije mrsko, jer znam da e se isplatiti :D
beštija
ZMAJ165.637 REP
maj 2014.
1 / 15
maj 2014.
maj 2014.