VUTRA
ForumZajednicaOfftopicTko tu puši travu?
LEGACY

Tko tu puši travu?

26 odgovora1,992 pregleda
dombaPOZNAVALAC

mar 2007.

#1
Nije da su mi rekli..ali mislim da na ovom forumu ima nekih ljudi koji si ubrizgavaju joint u venu!!! Pa da ujem tko je to? AHAHAH lol
DOGGYISTRAŽIVAČ

mar 2007.

#2
ja zizu dobivam na infuziju... odlicna stvar...
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2007.

#3
Ma pazi sam sine da ti neko dok u kafiu pijea pie ne ubavi u njega neku tabletu d~ointa ili marihane straano je to danas
Ras TafariPOZNAVALAC

mar 2007.

#4
I nakon toga te SILUJE!!!
Yami_RazielAMBASADOR

mar 2007.

#5
ah....ma ne...nismo mi tu narkomani...ta trava je cista droga..mi to ne koristimo xDDD
kis draganISTRAŽIVAČ

mar 2007.

#6
Pa Ko Bi Bio Nego Jaaaaaaaaaaaa Ja Volim Vutru Jebi Ga Ja Sam Takav E Samo To Da I Jos Nesto Ima Ko Voli Cokoladu Tolko Da Bi Direkno U Venu E Pa Ja Tolko Volim Joint Pozz Svima
kis draganISTRAŽIVAČ

mar 2007.

#7
Pa Ko Bi Bio Nego Jaaaaaaaaaaaa Ja Volim Vutru Jebi Ga Ja Sam Takav E Samo To Da I Jos Nesto Ima Ko Voli Cokoladu Tolko Da Bi Direkno U Venu E Pa Ja Tolko Volim Joint Pozz Svima
BloodspillerPOZNAVALAC

mar 2007.

#8
daj ata dva puta postaa isti post?
HeadISTRAŽIVAČ

mar 2007.

#9
^^^SPRICOVAO BI CEO HEAD VENSKI TOLKO VOLIM VUTRU!!!!^^^ :b_bow:
dombaPOZNAVALAC

mar 2007.

#10
Ja sam uo da ima sada nova fora...stavite jedan JOINT u ~licu i onda upalja em zagrijavate dok se neotopi i do DIREKT U VENU!!! pri a se da je ja e od heroina!
RadeAMBASADOR

mar 2007.

#11
Ma ko voli travu,svasta.................
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

mar 2007.

#12
Meni se na dan u venu isto i oko litru THC ulja. Nisam joa uo da se trava puai... moram to jedanput probati.
Ras TafariPOZNAVALAC

mar 2007.

#13
ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
dombaPOZNAVALAC

mar 2007.

#14
Uf,........ja sam amrko 2 grama jointa!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se