VUTRA
ForumZajednicaOfftopicSrecan Badnji dan i Bozic!
LEGACY

Srecan Badnji dan i Bozic!

22 odgovora2,481 pregleda
PSG fanENTUZIJASTA

jan 2007.

#1
Svim pravoslavcima na ovom forum srecan Badnji dan i Bozic! 8@ >68X8, %@8AB>A A5 @>48!

jan 2007.

#2
Heeh...vidi avatar i mir boziji :lol: Srecno svima i javicu se sutra za vaistinu...

jan 2007.

#3
Hvala, takoe :)
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#4
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen from supeeeeeeeeeeeeeeeeeer meeeeeeeeeeeeeeeeeeeen
GreenManAMBASADOR

jan 2007.

#5
Pridruzujem se cetitkama!
DDPOZNAVALAC

jan 2007.

#6
Svima sve high... :lol:
unknowerAMBASADOR

jan 2007.

#7
Nisam ni video temu... Badnjaci Vam srecni novi Bog neka Vas blagoslovi. Da Vam srecom dom zablista jer rodjenje slavis Hrista. **** SRECNO BADNJE VECE ****
unknowerAMBASADOR

jan 2007.

#8
mir i sloga ljubav i saosecanje HRISTOS SE RODI
InqAMBASADOR

jan 2007.

#9
vaistinu se rodi
dombaPOZNAVALAC

jan 2007.

#10
sretan božiæ svima vama koji ovaj slave :) sve najbolje :wink:

jan 2007.

#11
svima srecno!!
bongashLEGENDA

jan 2007.

#12
Mir i zdravlje zelim svima koji slave po julijanskom kalendaru. Bog je jedan ... ma kako ga zvali. :wink:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se