LEGACY
1.683 gitarista odsviralo "Smoke on the water"
28 odgovora1,850 pregleda
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
bongashLEGENDA
jun 2007.
jun 2007.#1
Rekordnih 1.683 gitarista svih ~ivotnih dobi i iz svih krajeva svijeta sudjelovalo je u izvoenju hita grupe Deep Purple "Smoke on the Water".
http://dnevnik.hr/naslovnica/scena/glazba/20070604_18469_52052.php
Cool. :sun2:
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
Rade
AMBASADOR2.723 REP35%
→ Legenda
RadeAMBASADOR
jun 2007.
jun 2007.#3
To ja zovem organizacijom. Svaka im cast za to.
Kako li je zvucilo?
Ramona_Red
ENTUZIJASTA558 REP90%
→ Poznavalac
Ramona_RedENTUZIJASTA
jun 2007.
jun 2007.#4
a krasno bie, bie koja baba crkla od ... od dima na vodi pihihih :icon_lol:
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jun 2007.
jun 2007.#5
Zamislite kako 5000 tisua harmonikaaa u isto vrijeme svira mile voli dsko
Ramona_Red
ENTUZIJASTA558 REP90%
→ Poznavalac
Ramona_RedENTUZIJASTA
jun 2007.
jun 2007.#6
Ay-me! Uh, uh ... e to bi ve bilo, ato(no) bi rekli purgerinhosi, prestrraaaanoo: brrrr ... hehe :icon_lol:
Torpedo
ISTRAŽIVAČ197 REP98%
→ Entuzijasta
TorpedoISTRAŽIVAČ
jun 2007.
jun 2007.#7
I uali su u Ginisovu knjigu rekorda...ina
e, pesma je nevidjeni smor, ubila ih je romantika...
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jun 2007.
jun 2007.#8
Ma ima tih pjesama koje te po
nu nervirat jer s njima po
injesa svirat i tako to a jedna od njih je i ova, svako na svijetu ju zna svirat, i ona od ramonesa isto tako ko god je uhvatio gitaru to svira na po
etku
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
Tripco
POZNAVALAC1.027 REP47%
→ Ambasador
TripcoPOZNAVALAC
jun 2007.
jun 2007.#10
Ma nije to niata, dosadno je kad
ovek u nonom programu na radiju ostavi tu pesmu na "repeat" i ode da ispuai spravu s prijateljima, a oni ga onda odvuku u obli~nju kafanu i tako ostane to sve do jutra. Sluaao ja kad se desilo.
Ramona_Red
ENTUZIJASTA558 REP90%
→ Poznavalac
Ramona_RedENTUZIJASTA
jun 2007.
jun 2007.#11
Da, Smoke on the water, Knockin' on heavens door, i Tangerine od Zeppelina ... i Wish you were here od Floyda ... stvarno, dobro si reka, na uai mi izlaze, overdozirala sam od njih u 16toj godini joa kad su svi pr
kali po gitarama :ohno:
Torpedo
ISTRAŽIVAČ197 REP98%
→ Entuzijasta
TorpedoISTRAŽIVAČ
jun 2007.
jun 2007.#12
Ne zaboravi "Seek And Destroy" od Metallice i "God Save The Queen" od Pistolsa....
Ramona_Red
ENTUZIJASTA558 REP90%
→ Poznavalac
Tripco
POZNAVALAC1.027 REP47%
→ Ambasador
jun 2007.
1 / 15
jun 2007.
jun 2007.