VUTRA
ForumZajednicaOfftopic1.683 gitarista odsviralo "Smoke on the water"
LEGACY

1.683 gitarista odsviralo "Smoke on the water"

28 odgovora1,850 pregleda
bongashLEGENDA

jun 2007.

#1
Rekordnih 1.683 gitarista svih ~ivotnih dobi i iz svih krajeva svijeta sudjelovalo je u izvoenju hita grupe Deep Purple "Smoke on the Water". http://dnevnik.hr/naslovnica/scena/glazba/20070604_18469_52052.php Cool. :sun2:

jun 2007.

#2
Super! :) .
RadeAMBASADOR

jun 2007.

#3
To ja zovem organizacijom. Svaka im cast za to. Kako li je zvucilo?
Ramona_RedENTUZIJASTA

jun 2007.

#4
a krasno bie, bie koja baba crkla od ... od dima na vodi pihihih :icon_lol:
Kurblaj KanAMBASADOR

jun 2007.

#5
Zamislite kako 5000 tisua harmonikaaa u isto vrijeme svira mile voli dsko
Ramona_RedENTUZIJASTA

jun 2007.

#6
Ay-me! Uh, uh ... e to bi ve bilo, ato(no) bi rekli purgerinhosi, prestrraaaanoo: brrrr ... hehe :icon_lol:
TorpedoISTRAŽIVAČ

jun 2007.

#7
I uali su u Ginisovu knjigu rekorda...ina e, pesma je nevidjeni smor, ubila ih je romantika...
Kurblaj KanAMBASADOR

jun 2007.

#8
Ma ima tih pjesama koje te po nu nervirat jer s njima po injesa svirat i tako to a jedna od njih je i ova, svako na svijetu ju zna svirat, i ona od ramonesa isto tako ko god je uhvatio gitaru to svira na po etku
bongashLEGENDA

jun 2007.

#9
Pa klikni na link i posluaaj. :b_woot:
TripcoPOZNAVALAC

jun 2007.

#10
Ma nije to niata, dosadno je kad ovek u nonom programu na radiju ostavi tu pesmu na "repeat" i ode da ispuai spravu s prijateljima, a oni ga onda odvuku u obli~nju kafanu i tako ostane to sve do jutra. Sluaao ja kad se desilo.
Ramona_RedENTUZIJASTA

jun 2007.

#11
Da, Smoke on the water, Knockin' on heavens door, i Tangerine od Zeppelina ... i Wish you were here od Floyda ... stvarno, dobro si reka, na uai mi izlaze, overdozirala sam od njih u 16toj godini joa kad su svi pr kali po gitarama :ohno:
TorpedoISTRAŽIVAČ

jun 2007.

#12
Ne zaboravi "Seek And Destroy" od Metallice i "God Save The Queen" od Pistolsa....
Ramona_RedENTUZIJASTA

jun 2007.

#13
Haahaha ... da! I (po etak od) 'One' :icon_lol:
TripcoPOZNAVALAC

jun 2007.

#14
Neverovatno, al' niko ne spomenu "Smells like Teen Spirit"
GreenManAMBASADOR

jun 2007.

#15
:ludaci_lol: :ludaci_lol: :ludaci_lol: :ludaci_lol: :ludaci_lol: :thewave: :pat: :icon_biggrin:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se