LEGACY
Jel se može ispred Nizozemske ambasade pušit vutra?
40 odgovora4,084 pregleda
jozo
ISTRAŽIVAČ109 REP39%
→ Entuzijasta
jozoISTRAŽIVAČ
nov 2005.
nov 2005.#1
mislim da sam gledao u nekoj seriji(brijem CSI)da na prostoru neke ambasade vrijede zakoni te dr~ave....pa jel ima tu koji lawyer?
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
nov 2005.
nov 2005.#2
Po logici, reko bih da se definitivno ne može...
Zamisli kolko bi se ljudi skupljalo... A što se uopæe može definirat prostorom ambasade? Zamisli da unutra ulaze uživaoci dobrog dima i da je dopuštena vu al opet zabranjeno: pušenje...
::histerija ::histerija ::histerija
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
nov 2005.
nov 2005.#4
Trebalo bi da mozhe, ali zato ne mozhe svako da udje u njihovu ambasadu... ili mozhda mozhe?
zekrt
ENTUZIJASTA549 REP87%
→ Poznavalac
zekrtENTUZIJASTA
nov 2005.
nov 2005.#5
Mislim da je u Holandiji zabranjeno pusenje vutre na javnom mestu, al vredi otici pa pitati..
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
nov 2005.
nov 2005.#6
Nije... dopuateno je posjedovat i uzgajat i konzumirat svugdje ::balonja
A za zakone ambasade...hm...sumnjam.
jozo
ISTRAŽIVAČ109 REP39%
→ Entuzijasta
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
nov 2005.
nov 2005.#8
hehe...aj...pa javi...jedva èekam da èujem odgovor
P.s. Kako æeš pitat? "Oprostite, može li se ovdje pušit vu?" ::histerija ::histerija ::histerija
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
SLO-EraLEGENDA
nov 2005.
nov 2005.#9
jozo ovo ti je post za božiènu jelku okitit
::histerija ::histerija
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
nov 2005.
nov 2005.#10
Hehe...i to na sam vrh (iznad zvijezde)!
::histerija ::histerija ::histerija
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
jozo
ISTRAŽIVAČ109 REP39%
→ Entuzijasta
jozoISTRAŽIVAČ
nov 2005.
nov 2005.#12
nisam danas stigo(frend nabavio 2 panja) pa sam im poslo e-mail(na eng,naravno) al jos nisu odgovorili ~~
zekrt
ENTUZIJASTA549 REP87%
→ Poznavalac
zekrtENTUZIJASTA
nov 2005.
nov 2005.#13
Je je, odgovorice ti ::super Sto je, sram te licno pitati? :pivo
jozo
ISTRAŽIVAČ109 REP39%
→ Entuzijasta
jozoISTRAŽIVAČ
nov 2005.
nov 2005.#14
nije,nije ~) .ako nesto obecam to cu i napravit.cim budem mogo idem pitat...... ~~
EDIT:
evo sad sam dogovorio s frendom,idemo u subotu ujutro
zekrt
ENTUZIJASTA549 REP87%
→ Poznavalac
zekrtENTUZIJASTA
nov 2005.
nov 2005.#15
Javi kad budes isao pa da resimo to skupa ~) doleticu iz varazdina na krilima ~)
jozo
ISTRAŽIVAČ109 REP39%
→ Entuzijasta
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
8 REP16%
→ Istraživač
nov 2005.
1 / 21
nov 2005.
dec 2005.