VUTRA
ForumZajednicaOfftopicKakvo je vase misljenje o Facebook-u??
LEGACY

Kakvo je vase misljenje o Facebook-u??

82 odgovora6,320 pregleda
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

jan 2010.

#1
Zanima me kakvo vi vutra korisnici imate misljenje o tom slavnom facebook-u koji je glavna tema svakog razgovora???? P.S: Ako admin misli da je glupo ovo moje pitanje,neka izbrise ...sorry...peace
skoro_normalnaENTUZIJASTA

jan 2010.

#2
misli da je vec tema o facebook otvorena..i vec sam napisala da jakooo lose mislim o njemu...
SiDAMBASADOR

jan 2010.

#3
feikbook, mrzim fejsbuk, mrzim ljude bez ~ivota, mrzim ljude sa virtualnim prijateljima koji se ponaaaju kao da se poznaju itav ~ivot, a u ~ivotu se nisu vidjeli, ljudi su danas pre primitivni i pre lijeni za postii bilo kakve dobre stvari u ~ivotu, umjesto da dou na Vutra.org, oni vise na fejsu i ispunjavaju kvizove i aalju virtualni d~oint ma steraj se.....
CAMENTUZIJASTA

jan 2010.

#4
pozitivno , online sex crousing kao i Craigslist lol
Big LLEGENDA

jan 2010.

#5
Dejavu na temu al nea veze, mogu se ponovit al ukratko ovaj put. Nemam niata protiv fejsa ukoliko se koristi normalno, zna i, neka zajebancija sa frendovima kad nisi vani, dogovorit se neato jer novce namjenjene za bon troaim na vutru, ako je neki prijatelj van grada, malo popri at.... Zna i, ne da nije loae, nego je ak i korisno..... A sad, druga strana, balavice sa golim fotkama, skupljanje viae stotinjaka pa i tisua prijatelja koje nisi nikad ni vidio, viaenje od jutra do sutra i gledanje tuih profila - TAKVI ME NE ZANIMAJU i ne troaim svoje ~ivce na njih, ~ivo me boli ona stvar...... KO VOLI NEK IZVOLI, KO NE, NEK NE SERE
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

jan 2010.

#6
uuu bas lijepo ja sam mislio da sam ja jedini freak sta misli da je to bolesno sranje, ali dobro je da nisam:=) !!! slazem se sa tobon BigL to uvezi dopisivanja usput se ustedi koja kunica ...:=)ali ostalo sick sick sick
RedShAMBASADOR

jan 2010.

#7
kao svima se gadi ALi svi ga imaju :D najvise popizdim kada ljudi navodno cine dobro mjenjanjem svojih statusa, tipo spasi ljude ovamo, borba protiv raka i te slicne fora pa okaci na wall ako zelis spasit svijet... ma daj! mislim da ljudi ne razumiju da sa tim preseravanjem nece promjeniti svijet vec si samo ego maze da im duboko u dusi bude lakse da su navodno "ucinili dobro" i svoju misiju humanitarca zadovoljili... popuaite :P inace dobar je za spajanje sa ljudima sa kojima niste uopce u kontaktu jer zive na drugom kraju svijeta ili sa nekim dragim prijateljima. fejsbuk ima smsila ako su gomila prijatelja koje imate stvarno prijatelji pa vam je drago djeliti medusobno statuse, linkove i slicne debilane, ali kada pocnete siriti taj krug "prijatelja" na poznanike od poznanika od poznanika onda odjednom citate stvari koje vas ne zanimaju i jos manje vas zanima tko se kada sexao ili koga boli stomak... zato lijepo izbrisete sve ljude koji vam zbilja ne trebaju niti zanimaju i stvorite si ugodnu atmosferu. ali to ljudi ne rade jer je voajer u njima uvijek puno snazniji :D tko voli, nek' izvoli, zar ne? :)))

jan 2010.

#8
So true!!
ROXPOZNAVALAC

jan 2010.

#9
U vezi ovog sto je Red spomenula, moj danasnji facebook status glasi "joined the group Svaki novi lan u ovoj grupi automatski kroz skrivene facebook arloije materijalizira topli obrok, krov nad glavom i mrtvog lana rodbine za stanovnike Haitija". -- mda, face je ok i jako praktican za recimo dogovore za izlaske, ja s ekipom u zagrebu jednom lijepom porukom dogovorim izlazak ovdje iz karlovca, ko mali forum. stvar je super za getting in touch sa starim frendovima iz razreda ili od drugdje koji bi inace vecinom pali u zaborav i dobra je za slike izlazaka i izleta, svi ih mogu vidjet na jednom mjestu umjesto da se CD-i razmjenjuju tjednima i svi mogu komentirat na njih uglavnom banalni i praktican tool za lakse i cesce druzenje/ostajanje u vezi s puno ljudi koje poznajete s kojima se nebi svima mogli nac na kavi u nekom realnom vremenu jer zivimo u jebeno preubrznaom svijetu e sad, facebook igre, kvizovi i to, vecina ljudi ih koristi za napuhavanje ega, kao i grupe. Meni su grupe ok jer se volim uclanit u neke s nadom da ima kakvih diskusija u njima, dobre su takoer da se vidi koliko ljudi podrzava nesto, tipa dekriminalizaciju vutre ili predsjednickog kandidata koji nije seljacina. E sad, nije tajna da da ima tako debilnih grupa i tako debilnih ljudi koji se u njih uclanjuju samo da potvrde svoj identitet kao takav ostatku svijeta. Nije tajna da se uclanjuju u "humanitarne" grupe i kopipejstaju "humanitarne" statuse da svima pokazu kako veliko i brizno srce imaju, a bas me interesira kolko ih je nazvalo SOS telefon za haiti bar jednom, ili nedajboze volontiralo negdje. I naravno nije tajna da neki imaju 3000 (uglavnom zgodnih) prijatelja i da smo svi ljubomorni i zavidni na njihovom oh tako uspjesnom socialnom zivotu. Facebook kao takav nije ni dobar ni los, da li ga ljudi koriste zbog komunikacije i razmjene misljenje ili zbog preseravanja i napuhavanja ega je druga stvar

jan 2010.

#10
kakav crni face... mslm da li se bilo ko bilo kada zapitao zasto se pravi takav sajt? zbog chatta? zbog grupa? mslm da ne.. tacnije, wrlo prosta stvar... ako bilo ko iz bilo koje wlade zeli pogledati tvoje podatke (kad si rodjen sa kim zivis da li duvas shmrces sta radis u globalu gledano) moze JER SI SAM SVOJE PODATKE OKACIO... mslm debilizam... takodje, masonerija koja inace kontrolise protok informacija u javnost prva probija informacije na socijalnim mrezama tog tipa... mslm sirenje masovne panike, i slicnih stvari zarad neceg njima vaznog (ovde prvenstveno mislim na 2012 nibiru i govna) ... mozete videti i trip sa likom koji je PAO u muriji zbog facebooka, kazu da je bio neki diler ovo je jedan primer... ima ih jos. takodje mi nije jasan trip, koliko egzibicionizma trebas imati da bi kacio svoje slike na takvu socijalnu mrezhu???? a da ne spominjem trip koji mi se skoro desio... oleshili smo se od nekog skankitja i posto nismo imali gde, upali smo u neku igraonu koja radi i nocu... iiiiii brate usao sam, seo narucio esspresssoooo i slucajno provalio da na 21 od mogucih 30 kompova pichi face i neka farma, a najache od svega sto provalim likove koji su klasicni dipl. budaci ili pijuci, imaju po 35 dina i vishe a chataju sa ribama koje imaju 14 i 15 god i imaju ono slike u nekom s uglu (znate ono dupe na jednu stranu sise na drugu, imas trip da ce da se polomi ako se nagne jos malo ka iza).................strasno... a da bude jos jace provalim lika za kompom broj 7 koji gleda neku klinku od mozda 13 god i dahce kao bizon ili neka takva vrsta... znaciii ????? kao brate SHTA? mslm alo testisu imas nekih 40 dina.. .okej je ali brateee... NEEEEEEEEEEEEEE... a da ne pricamo o klinkama za koje sam mislio da su oke deca iz ulice dok mi nisu drugari pokazali njihove face naloge... tipa status joj je "jebi me u picku sku@@em" ili "ja sam opasna jebulja" ... naravno karikiram malo, ali poruke su te... stvarno. sick sick sick

jan 2010.

#11
Grozna iskustva:)
CAMENTUZIJASTA

jan 2010.

#12
zato ato si sigurno naljepio slike growa u njega pa su te bannali :rofl:

jan 2010.

#13
Nedaj bo~e,gotovo da i nemam profil tamo a kamoli sliku. Uostalom,ako imam vremena,radije tu odmaram o i:)

jan 2010.

#14
Pa ja rijetko taj status diram. Najbolji drugovi su mi rasuti po svijetu pa gledamo slike jedni drugih sto mi je veoma vazno jer zelim da znam sta se desava u njihovim zivotima. Zivot je i ovako previse zatrpan pa se nema vremena za zvanje itd ovako u par minuta vidim sta ko radi sto je super. Eee sad ukoliko ste faca za zene kao ja, onda moze biti zajebano jer prate jedne druge i sve se zna. Tako da bivse ne bih preporucivao na fejsu...ali opet kad znaju da ga imas vebeno je da ih ne primis kao frenda. Fejsbuk kao i sve u zivotu ima dvije strane....a nisu obadve ostre.
RedShAMBASADOR

jan 2010.

#15
slatko genjo, jako slatko..hahahah ala sam se nasmijala, ali vjerujem :)
mali.medoPOZNAVALAC

jan 2010.

#16
naja viae rije i kojima bi opiso takve *****rije ala fejs tviter itd. al aa ea al raspravljat o tako trivijalnim glupostima na VUTRI.ORG i to po ko zna koji put.... stislo me bratori ide da se iserem na TO SVE!!!
skoro_normalnaENTUZIJASTA

jan 2010.

#17
medo ko medo..on se samo vutre drzi i to je to ;))) ostalo ga ne zanima nothing =)
upitnik???LEGENDA

jan 2010.

#18
Face.... je naporan i gubljenje vremena totalno po masu stvari kao neke igrice itd... Jeste da ima prednost ato je masu ljudi pa i ja ga koristim i koristio sam radi tog da naem mo~da neke stare ljude i to je to... Slike jbg.. nisam fotogeni an hehehe tako je pa me nezanimaju niti tko kako izgleda radi izgleda nekomuniciram sa ljudima nego radi drugi ljudski vrlina.. Ali zato je Myspace zakon muzike koliko oea i ljudi koji poatuju razne vrste glazbe,nema chata hehehe odr~ia kontakt kroz poruke i to je rjetko. Najave koncerta i sli no skoro niata ato bi moglo da zamori kao na Face... Pa na kraju ili na po etku je Vutra Forum da sve to zajebe..... i da neato kvalitetno nau ia osim da gubia vrjeme na Face...
TarkiPOZNAVALAC

jan 2010.

#19
Facebook je izvrstan komunikacijski kanal, evo od sad ga koristim za druatveno koristan marketing, a ini mi se da u morati zaraditi i novaca na tome (jbg :D) E sad, tu su uvijek mali bosanci koji ne znaju kaj je google, al redovito uma u jer FEJSAJU Za to ga nikako ne bih smio koristiti jer bi mi se raspao spolni organ zbog umora.. a valjda neato ko Genjo :D A zaklju ak... kao i sve ostalo dobro i loae na svijetu - ak si debil koristit ea neato na debilan na in.. evo ko i forum jbg pun debila, al ata ea i oni su ljudi. Ina e da odam tajnu - na debilima se zarauju novci :icon_lol: }ivio facebook i debili!
#20
Tarki slazem se ako ga koristis za zajebanciju onda si se zajebaja a ako imas koristi onda super. Ja nemam profil na fejsu i ne planiram da ga pravim,a za komunikaciju sa pravim prijateljima dovoljan mi je Email

feb 2010.

#21
eee, a tarki, nisam bas skapirao kako na njima zaradjujes novac? pimp?? bwahahaha ili neki ptc ili slichan trip tipa klikni mi klikni na moju reklamu, da bi ja dobiJo 0.05 evra (koje pare wow) salim se..naravno heeeee mslm posle mesec dana, stvarno na debilima koje mozes navuci mozes zaraditi nekih ono 150 evra... ali mnogo debila se mora navuci.. malo istripovano... no naravno ako se dobro upushish heeee
RedShAMBASADOR

feb 2010.

#22
ovo ja mislim :) http://audio.net.hr/2009/a_zar_je_to_vazno-facebook.mp3

feb 2010.

#23
isto i ja mislim... mada mi se "pesma" ne svidja...
RedShAMBASADOR

feb 2010.

#24
sta se tu ima svidati, zajebancija :D

feb 2010.

#25
sranje koje uniatava ljude i ljudskost reko bi..
BladeZMAJ

avg 2013.

#26
Od 21,5,2013 neaao se pamenjakovi koji je na faceu osnovao "druatvenu organizaciju" pod nazivom vutra.org......na kojoj piae.... "Druatvena organizacija https://www.vutra.org/ stranica na koju svakako treba oti i napravit profil . Ali naravno podaci na stranici dostupni su i korisnicima bez profila . Stranica je genijalna i meni je pomogla da shvatim neke stvari, naala sam masu odgovora, itd . " Takoer piae.... " umjesto da visite na fejsu, samo se malo,malo informirajte . meni je ova stranica dala sve odgovore, ato je najva~nije dala mi je odgovore na klju na pitanja i dileme tipa jeli moralno i legitimno legalizirat marihuanu, ako je zaato onda nije legalizirana do sad ? odgovori na sva pitanja su tamo, neko genijalan se sjetio stranice, skidam kapu . Vutra Organizacija - Marihuana Druatvo www.vutra.org Druatvo za legalizaciju marihuane, o uvanje prirode i uzgajanje biljaka. Doite da se dru~imo jer svakog dana u svakom pogledu... " I tako nalazi se joa tu i nekoliko linkova videa....autor/autorica predstavlja se u ~enskom rodu.....

nov 2013.

#27
pfffffffffffhahahhaahhaha.. ma ovo je mamac neki bia, sto posto.. ali ako nije .. :ludaci_lol: no comment! na fb rijetko kad neato pametno..

nov 2013.

#28
[bez sadržaja]

nov 2013.

#29
screenshot

nov 2013.

#30
Visim i previse na fb, tako da mi je fb i vutra uvek otvoreni, i youtube, al bez vutre foruma ne mogu da zivim, vi ste mi druga porodica. :D

nov 2013.

#31
[bez sadržaja]

jan 2014.

#32
Hehehe,nemam profil... Ali najozbiljnije.

jan 2014.

#33
Nisam nikad imo niti planiram imati fejs. Stojim iza svog misljenja od prvog dana kad je masa navalila na to sranje i kad si bio papak ako nisi imo profil na fejsu!Ali evo danas sve manje ljudi spominje fejsbuk.
VesperianENTUZIJASTA

jan 2014.

#34
glupo i nepotrebno..

jan 2014.

#35
Nikad ali nikad nisam imao profil na tom hovnetu,niti planiram!!! Ovde je daleko prijatnije!!! :vb_wave:

jan 2014.

#36
Ja isto nemam fejs. Ni grupu kao sajt nemamo. Iz mnogih razloga navedenih ovde medjutim najvise zbog sigurnosti. Mada vjerujem da ne bi samo clanovi foruma bili dio grupe. Mnogi bi lajkovali i oni koji ne duvaju. Cuo sam da su neki otvarali grupe u nase ime ali nikad zvanicno od nas nista nije otvoreno. Eto uspjeli smo nekako prezivjet i bez fejsbuka. Takodje ni google nas bas ne voli koliko bi trebalo. Malo ljudi i sajtova zele linkovati sa nama. Barem ne jaci sajtovi koji su nam bitni. A imamo i te anonimne redirekcije. Te sam ukidao djelove sajtova godinama. Dosta posjete smo izgubili sa gubitkom gljiva, biljaka itd Sav taj sadzaj se redirektuje i prakticno ne postoji. Al bilo kako bilo dodje dobar dio posjete dolazi sa fejsa na nas sajt.
BladeZMAJ

jan 2014.

#37
Osobno nemam niata protiv facea kao i 99% ovdje prisutnih imam profil i na profilu se nalazi ono ato ja stavim prema tome nevidim nikakvo zlo u tome.
olidoboliLEGENDA

jan 2014.

#38
Facebook je igra zbog koje mama i tata ne spavaju viae zajedno....iz dje jih usta
ZmijaENTUZIJASTA

jan 2014.

#39
Fb ukoliko se pravilno koristi moze da bude izuzetno korisna stvar... I to ne mozete da poreknete.. Evo dacu jedan primer.. Privatna grupa cele godine sa fakulteta da postavljaju predavanja, kako su im protekle vezbe, pitanja sa ispita i tome slicno.. Olaksalo je studije mnogima.. Eto jedan dobar primer.. E sad sto su ljudi se okrenuli samo losim stvarima fba to je vec njihov problem..

jan 2014.

#40
2920.IPB

jan 2014.

#41
to je i bila prvotna namjena i smisao facebooka, s tom svrhom je stvoren (navodno, a mo~da je ipak kako bi nas CIA lakae apijunirala :P )
stara babaPOZNAVALAC

jan 2014.

#42
nisam dovoljno cool d bi imao FB.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se