VUTRA
ForumZajednicaOfftopicAnime
LEGACY

Anime

66 odgovora2,982 pregleda
PacoxENTUZIJASTA

dec 2007.

#1
Dakle, ovo je mesto gde mogu i MORAJU :icon_smile: da se okupljaju ljudi koji vole ovu plemenitu daleko istocnu umetnost :). Bilo bi strava i da se ponekad nadjemo, pa da razmenimo par DVD-ova, jer ipak, neseg animea nikad dosta :b_evil: . Anyway, pisite sta gledate, sta preporucujete, sta ne preporucujete itd... Ja trenutno gledam (i sa mukom skidam :mrtva_banana: ) Serial experiments Lain, i mogu da kazem da je anime tripcina ziva. Jos se nista konkretno nije desilo a dosao sam samo do 3. epizode. Inace, ovaj anime ima 13 epizoda, sto je super :icon_cool: Napisacu i moje ostale preporuke, ako saznam da ima jos anime otaku-ova na ovom forumu
Kurblaj KanAMBASADOR

dec 2007.

#2
Ja jednom legi skidam to tak da sam vidio mal tu i tamo ali meni to nije zanimljivo ali skinuo sam mu sav Bleach, Naruto i mislim ono s robotima onaj gundaw ili tako neato E da imam i hentai pornjavu s mjese evom ratnicom i likovima iz zmajeve kugle

dec 2007.

#3
Aj ka i tu pornjavu :D
LucidDreamAMBASADOR

dec 2007.

#4
^Interesovanje za pornjave...aha tu si Avrame...:b_evil:
PacoxENTUZIJASTA

dec 2007.

#5
:icon_biggrin: Eto, svako se moze naci u animeu- ako ne zbog price, onda barem zbog pornjave :smileysex: Univerzalna umetnost :)

dec 2007.

#6
za mene je serial experiments lain as good as it gets, fantasti an crti. nemoj gajit iluzije da e se neato konkretno dogodit, barem ne niata transparentno i o ito. ;) osim S.E.L. koji mi je totalna opsesija, volio sam nekad davno gledat hitsuji no uta, no na~alost jako je kratak, a nasreu manga je prili no duga. i one standardne koje svaki noob zna; neon genesis evangelion, trigun etc. nedavno sam dobio "now and then, here and there", to su nekakva djeca robovi kolko sam sku~io, al eto, nikako da pogledam. :)
BugiPOZNAVALAC

dec 2007.

#7
ja sam gledao anime prije...umjesto filmova i tv serija i slicno... ima jos barem 100tinjak DVDova sto smo skupili...samo 10ak% toga je pogledano.lol.. ostalo skuplja prasinu...i slicno... eh... koje su mi naj... na tronu su: -Evangelion, (moj prvi i zadnji anime, do zadnje sekunde me nije razocara) -flcl, (zivim flcl) -SE:Lain, (tri tisuce tockica) -Rourini Kenshin:Romantic tales (definitivno svi imamo kenshina u nama)(vjecno stoji na prvom mjestu u top listi anima opcenito) ostale dobre koje preporujujem, bolje su od svih filmova na tv sto mozete nac... -Paranoia Agent (kako paranoja i strah ozive u nasim umovima, pogledajte ovo i budite sigurni da filmovi kao Zeitgeist ce dobiti puno vise smisla i ovo sigurno necete vidjeti u zivo snimljeno) -Samurai Champloo (preugodan anime, komican, unique art, puno hip hopa i trancea, isto masterpiece za ljubitelje hip/trip/trap-hopa)(cak jednom pojedu gljive magicne i dozive bad trip, jednom zapale polje psihodelicne trave i cijeli grad bude sretan i veseo, woodstock, predobro) -Elfen Lied (ako volite male gole djevojcice koje se kupaju u krvi i znaju izgovoriti samo par rijeci ovo je anime za vas -.- iako prica je bolje od ovog opisa) -Hellsing (ovo je samo takav gust gledati, vrhunac mahnitog sadizma)

dec 2007.

#8
da ne otvaram novi tropik, ima ovdje fanova japanske/azijske kinematografije openito?
RadeAMBASADOR

dec 2007.

#9
Moj ortak je lud sa tim stvarima, a ja ih bas i ne gotivim....
Kurblaj KanAMBASADOR

dec 2007.

#10
ma stavio bi pornjavu ali zauzima 700 mb tak da mogu slat poatom ak si baa ~eljan iil si nai Sailor Moon And The 7 Ballz-2~Return Of The Ballz
LaidbackPOZNAVALAC

dec 2007.

#11
Death Note... n1
PacoxENTUZIJASTA

dec 2007.

#12
Pa da ljudi! Kako ste zaboravili Death Note??? :) To je Anime koji me je ubio u pojam... Bolju seriju (mislim na zaplet ), ni animiranu, ni igranu nisam gledao. Preporucujem je svima, a ko zeli imam je na DVD-ovima pa nesto moze da se ugovori :icon_cool: Gledao sam i Hellsing i od tada jos vise zelim da budem vampir :smilie_vampire: Samo ne kao ovaj smajli... Previse klise.... Gledao sam i jos uvek gledam Hellsing OVA-u, koja je, kao svaka OVA, radjena po mangi, i naravno razara :) za sada su izasle 3 cetrdesetminutne epizode a ocekuje se nova 60 minutna, mada samo tamo u februaru. Berserk je strava manga (I to imam, citava 31 volumes, pa ko zeli :) ) a anime, koji nije zavrsen (mislim u smislu price) je samo neka vrsta reklame za mangu. Naravno, ne treba ni anime propustiti. Problem sa svim ovim jeste sto ne postoji bas velika potraznja a ni adekvatna javna informisanost. Svi misle da su to crtaci za decu, a sve to zbog onih komercijalnih shitova koje su bili na nasem voljenom pinku. Zato svi vi koji zelite informacije o ovome- Pitajte!!! :)

dec 2007.

#13
Naoh neato na torrentu... verovatno nije baa to isto, ali nema veze :)
Kurblaj KanAMBASADOR

dec 2007.

#14
u zavranoj sceni songoku i ekipa se popnu na ogromno zeleno spolovilo... Ako ima to na kraju onda je taj

dec 2007.

#15
va~no je da ima heppy end
RedShAMBASADOR

dec 2007.

#16
mani vam je Ninja Scroll milina jedna od crtica... predobro, akcija, krv, sex i bizarnost plus nevejerojatno dobar i karizmatican lik koji hara sve pred sobom i samo je KULLLLLLL :)
Yami_RazielAMBASADOR

dec 2007.

#17
jedan jedini dobar anime: Ghost in the Shell...kao i njegov nastavak(iako ne ko original)...serija GitS je uzasna po meni...tak da^^...samo taj film...i Vampire hunter D. ta 2 mogu gledat bilokad..nijedan drugi... a od serija...Berserker...ako je itko gledao...uglavnom...puno krvi,nabildanih likova,i oruzja koja su veca od njih samih..pre pre...sve ostalo za bacit ak se mene pita^^
LaidbackPOZNAVALAC

dec 2007.

#18
GitS je izvrstan anime film. Berserk? Meni je ful dosadan. Koljaza, koljaza i koljaza... Za vecinu anime-a trebas pogledat prvih 10-tak epizoda pa onda vidjet dal ti se svidja ili ne. Death Note te zainteresira nakon 1. epizode, nakon 2. epizode si postao Death Note fan, jer je anime jednostavno genijalan. Od radnje do animacije je izvrstan.

dec 2007.

#19
Ghost in the Shell je odlican, pogledao sam na nagovor prijatelja i nisam pozalio.
RedShAMBASADOR

dec 2007.

#20
Akira...legendaran kao i saoundtrack
hashberryboyENTUZIJASTA

dec 2007.

#21
prelisto sam nabrzinu topic i nisam vidio da je neko spomenuo AFRO SAMURAI ??!! ljudi pa sigurno ste culi za njega ili ga vec i gledali...ima samo 5 nastavaka ali lik prebija.... glas mu daje samuel l. jackson.... btw...lik u crticu ne vadi djoks iz usta..... jedino ako se ide borit,onda ga posrce i udri....lol zesci
PacoxENTUZIJASTA

dec 2007.

#22
Hehe, Afro samurai -> :smoke18: Video sam to na par foruma, ali me nije zainteresiralo. Sad cu sigurno da ga pogledam
ROXPOZNAVALAC

jan 2008.

#23
Nausicaa of the valley of the wind i Macross Zero su mi daleko najdrazi. Tko je volio Nausicu neka obavezno skine mangu po kojoj je radjena s torrenta i procita. Najbolji ne-glazbeni komad umjetnosti u kojem sam imao priliku uzivati. Sto se Macross Zeroa tice, evo mali moj uradak: http://www.youtube.com/watch?v=qkiAbqgTNBY
wannabeshaman1POZNAVALAC

jan 2008.

#24
je gledo ko school of bondage? :bananabang: bizarna ekstremno perverzna hardcore aeva sa natruhama transcendentalnog iskustva (trei dio) :icon_cool: iako meni viae niata nije perverzno s obzirom da sam pogledo salo or 120days od sodom

jan 2008.

#25
pa school of bondage nije nia specijalno nastrano. pogotovo ne u usporedbi sa 120 giornate di sodoma gdje aristokrati jedu govna i ope sa maloljetnicima. neznam di si to iskopao uope. :D
Kurblaj KanAMBASADOR

jan 2008.

#26
Pretpstavljam da je taj 120 days of sodom pisan po onoj knjigici od De Sade-a
wannabeshaman1POZNAVALAC

jan 2008.

#27
da snimljen je po knjizi markiz de sada ina e film sam iskopo surfajui po netu tra~ei neki film da pogledam jer tv skoro pa i ne gledam a kad gledam onda je to samo da se napunim mr~njom da mogu srat gledam samo crtie jer me previae frustriraju ova mrtva emo wannabe ozbiljna sranja tipa oc i tree hill ato su stalno na tvu salo i eraserhead su moja dva otkria ovog mjeseca ereserhed obo~avam a salo me fascinira zbog moje mazohisti ke naravi :D al mora priznat da je jedini na koji nisam uspio ostat ravnoduaan... joa da sam skinuo subtitle :( sad ~elim nagovorit frendove da zajedno napuaeni gledamo a poslje ponoi da se proaeemo sami kroz aumu u blizini napuatenog dvorca :) ako nekog zanima radnja: nekoliko faaist kih biseksualno sadisti ki nastrojenih utjecajnih staraca odlu e ispuniti svoje maatarije i otmu hrpicu adolescenata i onda im rade sranja metafori ki i doslovno u nekom napuatenom dvorcu, film se sastoji od 4kruga ili 5zaboravio sam ali meni su najupe atljiviji bili krug dreka(jedino ato sam u filmu razumio je u tom krugu"nema discipline"ato je rekla baba kad je cura plakala kad joj je starac donesao kahlicu sa drekecom koji je trebala pojesti) i krug krvi u krugu krvi pale nekom klincu genetalije sa svijeom (a gluma je odli na...mislim izrazi krajnje agonije na njihovim licima) nekoj curi sise..pa se klinac dok ga dr~e vezanog za pod smijeaka starcu s kojim se ~valio i u kojeg se zaljubio ovaj mu ulovi oko i is upa ga i onda ovaj pla e i koprca se po podu...e da i joa jedna upe atljiva i komi na scena je kad starac tr i za vrijeme jela oko stolova sa polu skinutim hla ama i cereka se...kasnije se sagne i nagovori klinca da ga naguzi i dok ga ovaj guzi u kameri se samo vidi njegova rumena faca drhtavi podvojak psihopatski smijeaak na licu i ostala djeca kako mirno jedu
ROXPOZNAVALAC

jan 2008.

#28
Da. Nadasve fascinirajuce djelo, nema sta..... http://en.wikipedia.org/wiki/The_120_Days_of_Sodom#Plot_summary

jan 2008.

#29
pogledajte pink flamingos. to je komedija ali je isto prili no aokantna. plus jedan od najdra~ih filmova svih vremena meni osobno. :) evo jedan isje ak gdje glavni glumac, transvestit divine, pojede *****. i to za stvarno. http://youtube.com/watch?v=MOMrslEMp94
bongashLEGENDA

jan 2008.

#30
Ne razumin te ata jedu *****, majke mi ... koliko god 'artisti ki' to izvodili.
wannabeshaman1POZNAVALAC

jan 2008.

#31
hahaha hvala.. svia mi se tvoj smisao za humor :icon_mrgreen:

jan 2008.

#32
navodno (ozbiljno to ka~u) je to delikatesa, samo ata malo ljudi ima m#u#d#a probat. :D drago mi je da ti se svia, preporu am da ga pogledaa napuaen kad skinea :)
hashberryboyENTUZIJASTA

jan 2008.

#33
@ thad_newton nhf ali.... pa sta nisi vidio lice ove sta ga zvace? :vomitwar: kaj ti lici kao da jede delikatesu? :shit2: uglavnom... nebi se slozio s tim navodom.... ni da imas mooda ko lubenice brijem nebi to pojeo... jer tu nije do mooda nego do zdravog razuma.... a onaj ko jede ono sto drugi posere bas i nije zdravog razuma.... tolko o tome...

jan 2008.

#34
ona uvijek ima takvo lice ;) pa dobro, nisam reko da navijam da svi sad po nemo jest guvna, samo ka~em da postoje ljudi koji to smatraju specijalitetom. da li su oni poremeceni ili ne, otom potom ;)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se