VUTRA
ForumZajednicaOfftopic´ko su vasi ucitelji
LEGACY

´ko su vasi ucitelji

84 odgovora5,110 pregleda
zekrtENTUZIJASTA

mar 2008.

#1
Manimo skolu, profesore, ministarstva prosvete, procitane lektire i osudene eseje u kojima vam tupe da to sto ste rekli ne moze biti tako. Amo uzeti onu vazniju skolu, zivot. ´ko su vasi ucitelji sto vas dovedose do dima kao filozofije koja nas spaja i zivota kao filozofije koja nas stvara.
elephant0rAMBASADOR

mar 2008.

#2
Majka priroda je moj najbolji i jedini ucitelj :)
TarkiPOZNAVALAC

mar 2008.

#3
Ja dosta naucio iz pornica :D
choki123POZNAVALAC

mar 2008.

#4
Moj mama i moja tata i priroda i pozitiva....:hippy:
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2008.

#5
Ogroman dio svega ato znam sam nau io s neta i to dobrim dijelom iz wikipedije, i nau se tu pametni ljudi u prolazu koji podu e neato a i s ovog foruma sam svaata nau io i dobio interese za mn
NarquilaENTUZIJASTA

mar 2008.

#6
Iskustvo je najbolji ucitelj
SvjetloIstineAMBASADOR

mar 2008.

#7
jedna od mojih zivotnih uciteljica je marihuana.
hashberryboyENTUZIJASTA

mar 2008.

#8
sve oko nas i u nama su nasi ucitelji/uciteljice.....:rasta1:
mr.skunkAMBASADOR

mar 2008.

#9
Jorge Cervantes i mr. green

mar 2008.

#10
Ja smatram da svako od nas ima nekog duhovnog ucitelja samo je pitanje da li zelimo slusati. Neki duhovni ucitelji su tu medju nama u porodici, prijateljstvu, prodavnici. komsiluku, netu a neki su u drugim dimenzijama. Slusati je najvaznije.

mar 2008.

#11
Mislim da je b0ddah pod ucitelje mislio na one koji su nas upoznali s travom,uveli nas u taj svjet napuaavanja. Mene su oduvjek privlacile takve stvari i normalno da cu prvo travu probat...onako nemogu baa reci da me itko uveo jer sam sam htio i tra~io ko ce mi nabavit i tako....prvi put kad sam pljugo slucajno se ubacio(poznavo sam neke iz te ekipe ali nisam znao da pljugaju).....zatim sam jedno dugackoooooooo razdoblje pljugo samo sa jednim frendom.....pa tu i tamo i s nekim drugim osobama....pa kad sam upozno curu(s kojom sam ujedno pljugo i 1. put al ju tad nisam poznavo) pa sam puno samo s njom pljugo dok smo se upoznavali.......pa sad ovisno o situaciji ili samo s curom,ili s manjom ekipom frendova(obicno onaj s pocetka price i mo~da joa netko).....tako da sto se toga tice vise bi se moglo reci da sam nekima ja bio ucitelj nego da je mene netko to ucio..... E da i sad sam se sjetio jedne zanimljive stvari...kad sam kreno puait(Duhan) to je bilo malo prije Kanabisa.......punooooooo cesce sam se zakasljao od Duhana nego od Kanabisa.....cak samo ovo govori dovoljno ato je atetnije.
ROXPOZNAVALAC

mar 2008.

#12
Zivot Iskustvo Psihodelici Trava Internet Smrt ... Ako bi bas morao neku osobu navesti, Alan Watts
zekrtENTUZIJASTA

mar 2008.

#13
Dobro je covjek rekao, najprije Priroda. Sjedinjuje nas sve, nebitno o postovanju koje joj dajemo ili ne dajemo. Starci, bez obzira na stvari. Poslje toga mislim da je sve relativno, jedinstveno za svakoga. Mislim da je Tolkien jedan od prvih tipova koji me naucio zivotu. I to onoj boljoj strani. Nakon toga kontam da sam se dosta okrenuo Istoku zbog nekih stvari kojih se Zapad odrekao ili ih jednostavno zaboravio. Npr. Sun Tzu, Lao Tze, Kenjiro Yoshigasaki - ucitelj aikida. Tu sam nasao nekakvu srecu, ne onako impulzivnu koja te pukne i obuzme na neko vrijeme pa te pusti, nego onu u obliku spokoja i postojanosti recimo. Opet, zapadu sam zahvalan na dzici i dimu iako je ona dosla isto tako s istoka. Iako ju ne smatram nekim uciteljem, vidim ju kao sredstvo mira, a to je velika stvar. Jebiga, dim je jedinstven to ce reci svatko ovdje. Isto tako devojka bez koje bi osta slijep na put kojim pokusavam da idem. Na kraju, na osnovu svih gresaka sto sam ih ucinio kroz zivot, mogu da kazem i to da je pojedinac uvijek sam svoj ucenik i ucitelj.
kanehbosemAMBASADOR

mar 2008.

#14
iskustvo-iz-kojeg-si-neato-nau io je jedini u itelj sve ostalo je (prihvaena ili neprihvaena= nedo~ivljena u-meni-neutjelovljena) informacija ato se ti e zapadne duhovne tradicije, mislim da ona ima takoer korisnih, itekako korisnih stvari za ponudit; hermetizam (www.amorc.hr) zapravo ini mi se da se isto ne i zapadne tradicije doimaju druga ijima zbog kulturoloake uvjetovanosti, a zapravo one odra~avaju isti izvor istok i zapad se razlikuje u tehnikama pristupa i odnosa prema tom izvoru
BeyondLEGENDA

mar 2008.

#15
moje srce, i internet kao izvor informacija da intelekt potvrdi pri u mog srca.
LedoENTUZIJASTA

mar 2008.

#16
Moj je ucitelj rodjak, koji je ostavio zenu, prodo odvjetnicki ured. Odselio u jedan dio RH, kupio farmu sad ima tristo ovaca i zemlju. Kada svaki dan zavrsi sa poslom uziva marihuanu. Kod njega redovno idem kad uvatim tjedan dana slobodno. Covjek zivi tri svijeta, on me nije naucio tome svemu, ali vremenom smo se skuzili... Isto mi je tako objasno da se obrazujem i ucim, a zivot ce me odvest tam odi treba ko sto je i njega. Sad samo neznam jel tad bio pod utjecajem marihuane il stvarno to misli:-)
BugiPOZNAVALAC

mar 2008.

#17
mogli bi filozofirat sa izrekama, sve je ucitelj i takvo ali eto malo vece... tool, trava, internet, i najbolji prijatelj...
RedShAMBASADOR

mar 2008.

#18
heheh kako kaze Bugi : Tool :)))) ima nesto i u tome... a nadalje se slazem sa slonom: Priroda... Zivotinje, kreteni i debili, (oni su mi najdrazi ucitelji), knjige i na kraju moj mali mozak koji uspijeva sloziti i neki pametan zakljucak u moru gluposti :)
EXARPPOZNAVALAC

mar 2008.

#19
Slone & Kaneh...jel me primate u svoj klub :icon_wink: ?

mar 2008.

#20
Alex Grey i Tool za nasu crvenkapicu! GvXASWDMtBM
RedShAMBASADOR

mar 2008.

#21
JAO Genjo....Parabola :))) moj najdrazi njihov spot...ne samo radi alexa, vec tu nam je i Tricy ako netko nije primjetio :))) a i spot je pre-genijalan....:kiss: hvala genjo
elephant0rAMBASADOR

mar 2008.

#22
@Hasan Svi smo mi u tome klubu vec.. samo je pitanje vremena i inteligencije da se to spozna. Nazalost velik broj ljudi ima deficit i jednog i drugog pa provedu zivot uceci "krive lekcije" na "krivim substancama". :icon_mrgreen:
ROXPOZNAVALAC

mar 2008.

#23
Krista ti boga isusa kako sam samo mjuzu mogao zaboravit. After silence, that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.  Aldous Huxley
gargamelPOZNAVALAC

mar 2008.

#24
ucitelj? ma koji ucitelj, nista neznam. ali na moj zivotni put su utjecali (da to ni ne znaju) tipovi poput gausa, fermata, cauchya, taylora, einsteina, rolla, cebisevljeva, i njima slicni.

mar 2008.

#25
ja u im od ulice

mar 2008.

#26
mijenjaa asvalt ?
dominoENTUZIJASTA

mar 2008.

#27
:icon_mrgreen: LOL
didjilidooISTRAŽIVAČ

mar 2008.

#28
ucim od sebe birajuci osjetiti/+/protumacit/+/dozivit informacije kojih je bicu ovakvih receptivnih sposobnosti napretek.. jeli tinta,il su slova,no its informacija! treba se zapitat... sta vas natera da se zapitate? -mene filozofija(svaki odgovor jest pitanje)
Yami_RazielAMBASADOR

mar 2008.

#29
I ja se bas poceo bavit aikidom...no na mene je veci utisak ostavio http://youtube.com/watch?v=VUtB2aB8Q_Q&feature=related Morihei Ueshiba...pokoj mu dusi... Peace
RadeAMBASADOR

mar 2008.

#30
Poligon kod skole sa "zaposlenim" likovima!!!
bahateeENTUZIJASTA

mar 2008.

#31
ve poznato da je iskustvo najbolji u itelj pored svega re enog( s veinom se sla~em) dodala bih na greakama se u i ato ja mogu sa sigurnoau tvrdit

mar 2008.

#32
ponekad... :)
BugiPOZNAVALAC

mar 2008.

#33
trenirao sam aikido, jako posten svijet, jako pozitivan... ali to sam nekako vec imao u sebi a tehnike me i nisu previse zanimale... mmm...ako bi trebao reci kakva su me iskustva najvise naucila, to su iskustva velikog straha... strah je jedan od najvecih ucitelja...
Yami_RazielAMBASADOR

mar 2008.

#34
to svatko ima u sebi...samo je pitanje dali primjenjuje taj mir u sebi i na sve oko sebe... meni se pre vise svidja...definitivno...tehnike su bas ljepe :))) Peace
elephant0rAMBASADOR

mar 2008.

#35
Strah je ubojica uma, a ne ucitelj. Zato se efektivno koristi za manipulaciju masom na globalnoj razini. Gledate li svakodnevno medije krcate strahotama i losim prognozama za buducnost moguce da ste i vi zrtva tog globalnog ispiranja mozga i "usadjivanja straha u kosti." Svaka reklama na TVu se bazira na vasem strahu.. -pokvarit ce mi se zubi -naborat ce mi se koza -ne dobivam dovoljno vitamina -imam los dah iz usta -moj tjelesni miris je odvratan -moj stari auto nije dovoljno siguran -ispucat ce mi kosa itd.. Pogledajte ameriku za primjer.. stanovnistvu je sustavno spustan IQ desetljecima kroz katastrofalno skolstvo, a onda ih takve manipulirati i mlatit lovu na njima zbilja nije tesko.. dovoljno je da imaju TV doma. 99% strahova koje nosite u sebi ovaj trenutak su usadjeni od nekoga treceg u vas i nemaju veze sa realnoscu situacije. Fear is the mind killer. http://rapidshare.com/files/101240429/Adam_Freeland_-_02_-_Mind_Killer.zip.html
pachaISTRAŽIVAČ

mar 2008.

#36
blok 45:family1:
THC mindISTRAŽIVAČ

maj 2008.

#37
definitivno potpisujem!
3ananasa2ENTUZIJASTA

maj 2008.

#38
u enik sam mastera iz bor e grede one travolta hvala ti tebrex !
mr.skunkAMBASADOR

maj 2008.

#39
definitivno ti hvala tebrex :ludaci_lol:

maj 2008.

#40
zahvaujem se mom komsiju ZORANU.Da da bog da mi bude zdrav i ziv.RESPEKT za njega:clap::clap:
doomerLEGENDA

maj 2008.

#41
Jedan je jedini slo era : D

maj 2008.

#42
Vutragenjo je moj u itelj xD
Zabljak 1992POZNAVALAC

maj 2008.

#43
Splinter...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se