LEGACY
Na kojim mjestima duvate ??
10 odgovora730 pregleda
Alcatraz
ISTRAŽIVAČ133 REP55%
→ Entuzijasta
AlcatrazISTRAŽIVAČ
sep 2012.
sep 2012.#1
Evo jedno jednostavno pitanje:
Na kojim lokacijama naj
eae duvate,sto se tice mene ja sam najcesce sa autom pokupi ekipu,vozimo se po 20-40 km/h
a kad nemam auta zabijemo se u neku ulicu,ili utrcimo u necije ~ito ehehehe ovo su mi najlua napusavanja ,ko u filmovima strave i uzasa.pozz
not smoke
LEGENDA8.836 REP38%
→ Zmaj
not smokeLEGENDA
sep 2012.
sep 2012.#2
ja izduvam kuci i cao a sve ostalo je rizik za pad mislim nenosam nigde sa sobom nikad
Napušena Vjeverica
AMBASADOR2.763 REP36%
→ Legenda
Losmi the Evel
ENTUZIJASTA267 REP17%
→ Poznavalac
Losmi the EvelENTUZIJASTA
sep 2012.
sep 2012.#4
Jos jedan potencijalni pandur...3 posta i odmah gde duvate?
Pa batice, mi ne duvamo...:ovca
sep 2012.
1 / 6
sep 2012.
sep 2012.