VUTRA
ForumZajednicaOfftopicNa kojim mjestima duvate ??
LEGACY

Na kojim mjestima duvate ??

10 odgovora730 pregleda
AlcatrazISTRAŽIVAČ

sep 2012.

#1
Evo jedno jednostavno pitanje: Na kojim lokacijama naj eae duvate,sto se tice mene ja sam najcesce sa autom pokupi ekipu,vozimo se po 20-40 km/h a kad nemam auta zabijemo se u neku ulicu,ili utrcimo u necije ~ito ehehehe ovo su mi najlua napusavanja ,ko u filmovima strave i uzasa.pozz
not smokeLEGENDA

sep 2012.

#2
ja izduvam kuci i cao a sve ostalo je rizik za pad mislim nenosam nigde sa sobom nikad

sep 2012.

#3
Ma da ti ne bi reko di duvam... :ludak
Losmi the EvelENTUZIJASTA

sep 2012.

#4
Jos jedan potencijalni pandur...3 posta i odmah gde duvate? Pa batice, mi ne duvamo...:ovca
artisticLEGENDA

sep 2012.

#5
hahahha u kuci uzgajam travu za vlastite potrebe, al da znas zasadio sam jednu i kod tebe!!! :dada
ShantiENTUZIJASTA

sep 2012.

#6
Trebalo je da skrenemo levo kod Albukerkija :knockknock:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se