LEGACY
apel
24 odgovora1,014 pregleda
papandopulo
ISTRAŽIVAČ181 REP87%
→ Entuzijasta
papandopuloISTRAŽIVAČ
dec 2010.
dec 2010.#1
ovim putem jedinim mogucim apeliram na administratore i prijatelje foruma a i ja se smatram prijateljem ovog foruma mada tu titulu nemam da treba malo vise obratiti paznju na pocetnike njihove dnevnike i njihova pitanja....tu smo ili moramo podici dva prsta? sve se svodi na rukovodeci kadar a svi ostali su u drugom planu i jedna ruzna stvar koju sam primjetio. kako netko tko ima u boxu 20ak bilkjaka i box od 15ak kvadrata moze pokupiti rep.i jos k tomu silne pohvale pa decki zar vam to nelici na komercijalu da se mene pita a nepita se taj vise nebi mogao biti na vutri pa i da je sam osnivac ovoga foruma.pozdrav
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
dec 2010.
dec 2010.#2
Odli
no zapa~anje,meutim,dok god netko ne spominje komercijalni uzgoj i ne zna se dali je komercijalni uzgajiva
,ne vidim razlog zaato bi,osim za njegovo dobro,odnosno zaatitu njega samog,bio u nemilosti.Jedan takav outdoor uzgajiva
je bio ove godine otvorio dnevnik i mada se zakleo u sve ~ivo da nije komercijala,radi njegove zaatite i zaatite ovog foruma je dnevnik obrisan,tako da se ne moraa zabrinjavati.Administratori i moderatori svakako imaju na oku takve growere i kao ato vidia,rade na tome da ovaj forum ostane onakav kakav je i zamialjen-zajednica hobi growera.
Pozz
slobodan
AMBASADOR2.743 REP36%
→ Legenda
slobodanAMBASADOR
dec 2010.
dec 2010.#3
mislim da gresis papadonpulo.
i pored toga sto sam svez na ovom forumu,sebe smatram takodje clanom. ali ljude ne delim na komercijalu i na one druge. upravo oni za koje smatram da su blaga komercijala (i to mozda...) su ustvari ljudi koji su sa svojim znanjem doprineli ozbiljnosti i profesionalnosti samog foruma.
nije jednostavno organizovati se i imati poseban box za cvetanje,pa box za vegetaciju,pa box za mame,pa box za klonove,pa box za susenje...zatim kloniranje,koje je otkrovljenje u samom uzgoju... sad ne pricam o kolicini vec o nacinu uzgoja. sve to ti ne treba ako imas 1,2 biljke! a upravo draz cele price,naravno pored pusenja je i sve to organizovati. mene ovaj hobi poprilicno opusta,i upravo mi je filing u svemu tome da probam nesto sto sigurno nebi naucio od onih koji gaje 1,2 biljke.a dobra strana svega ovoga je sto nema granica. kada sam pomislio,e to je to,kao naucio sam, shvatim da ima nesto novo sto bi mogao da probam...
i jos da pridodam da imati 20 biljaka ne smatram komercijalom,jer i sam znas da mozemo da radimo razne stvari sa plodovima naseg rada...ulje,hrana,hidroponika... za sa je smesno razmisljati,ako imas samo 2 biljke...
ne zeli da me shvatis kao nekog ko oce da se svadja,vec samo iznosim svoje misljenje
peace
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
dec 2010.
dec 2010.#4
Ve je bila tema o veli
ini growa i komercijali. Pa baci oko :icon_wink:
https://forums.vutra.org/threads/7191-prijedlog-o-ograni%C4%8Denju-za-growere
papandopulo
ISTRAŽIVAČ181 REP87%
→ Entuzijasta
papandopuloISTRAŽIVAČ
dec 2010.
dec 2010.#5
prijatelju upravo sam od tebe dobio par dobrih savjeta u vezi uzgoja.kada sam otvarao temu nisam mislio nekoga uvrjediti pogotovo tebe.iskreno citao sam taj dnevnik i prvo sto mi je palo na pamet je komercijalni uzgoj. nije na meni da vodim brigu o tome ali mislim da takvi dnevnici narusavaju ugled ovog foruma.svaka cast na trudu i ulozenom novcu a bogami i na mudima.nadam se da ovo nece narusiti nas odnos i da ces pratiti moj dnevnik.
eco
AMBASADOR3.891 REP68%
→ Legenda
ecoAMBASADOR
dec 2010.
dec 2010.#6
prijatelju brini ti za svoj grow i svoju guzicu
uvaj,a ove ostale "nebitne" stvari ostavi ljudima zadu~enim za to
pozz
Teglica_Unka
AMBASADOR2.292 REP23%
→ Legenda
Teglica_UnkaAMBASADOR
dec 2010.
dec 2010.#7
papandopulo lose si skapirao pricu nekom je dosta jedna sestotka da radi komercijalu,a nekome ni tri nisu dosta za svoje potrebe ima nas svakakvih
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
dec 2010.
dec 2010.#8
Sreom pa se tebe ne pita :D
Ne razumijem kakva sramota za forum, baa je fino vidjeti kad
ovjek ima 20-30 biljaka i 15 kvadrata mjesta za to.
papandopulo
ISTRAŽIVAČ181 REP87%
→ Entuzijasta
papandopuloISTRAŽIVAČ
dec 2010.
dec 2010.#10
dragi groweri neki od vas nisu procitali post sa razumjevanjem! slazem se da je lijepo vidjeti pedantno sreden veliki box sa 20 biljaka nisam to htje opovrgnuti htjeo sam reci da na ovom forumu kojeg sam veliki fan ima vrlo malo ljudi koji znaju uzgojiti travu na pravilan i uspjesan nacin vecina su pocetnici na koje bi trebalo staviti akcent,informacije su na forumu,slazem se.ja sam procitao cijeli forum vjerovatno i naisao sam na dosta pitanja bez odgovora ili su pitanja bila upucena na ono CITAJ.ali sada je to manje bitno! u pravilniku cjenjenog foruma pise da se protivi komercijalnom uzgoju tako da primjecujem da su neki kontradiktorni:) nadam se da mi nezamjerate na iskrenosti
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
dec 2010.
dec 2010.#11
d2FT4FprxDg
:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
xxrobixx
AMBASADOR4.300 REP80%
→ Legenda
xxrobixxAMBASADOR
dec 2010.
dec 2010.#12
Svejedno mi. Meni dra~e 3 po 3, da ato viae sorti proem i nau
im. A sada, tko voli neka izvoli. Lijepo mi je vidit dnevnike sa puno biljaka! Komercijale u svemu ima, tako da, na~alost neizbije~no :)
dr.manijak
AMBASADOR2.536 REP30%
→ Legenda
dr.manijakAMBASADOR
dec 2010.
dec 2010.#13
Podrzavam. :D
Neko moze i tri biljke da gaji u komercijalne svrhe, tako da ja nemam nista protiv i neko punu njivu da ima, mozda decko nece da se muci svake godine, vec jednom zasadi za ceo zivot. :)
dec 2010.
1 / 13
dec 2010.
dec 2010.