VUTRA
ForumZajednicaOfftopicKiksevi
LEGACY

Kiksevi

86 odgovora6,029 pregleda
Zabljak 1992POZNAVALAC

mar 2008.

#1
Ljudi nemam namjeru da pravim neku vutra anti-propagandu ovim topicom ali pusim odavno i kad se malo zaredja desavaju se razne gluposti i kiksevi,ja sam ih ima milion.Interesuje me neku glupost koju ste napravili nadimljeni.Uzdravlje!:sun2:
choki123POZNAVALAC

mar 2008.

#2
Zagubio gram po kui i nisam mogo na,nakon tjedan dana sam ga naao,imo sam sreu da nije neko od ukuana prije mene.... Doao doma,napravio cedevitu s mlijekom,i popio, Razbio auto jedan....ne po cesti nego u aumi auto za polje.... I tako joa puno stvari ne mogu se sjetit...
TarkiPOZNAVALAC

mar 2008.

#3
Ja sam pisho po frendovoj nogi dok je on moto.. doduse bili smo i pijani.. on nije skuzio :D Provalio u ducan i proveo noc u stanici.. doduse i tad sam bio pijan :( Brijo da ce mikrovalna explodirat. Zapalio pola kuhinje skoro.. Zapalio frendov auto skoro. Kuho jaja na neupaljenoj pecnici sat vremena i cudio se sto ova voda ne kipi?!? I tak.. ima toga.
nocna_pticaISTRAŽIVAČ

mar 2008.

#4
ja sam napusen isao pisati u tus kabinu jer sam si zamislio da je to wc skoljka...xD da....
elephant0rAMBASADOR

mar 2008.

#5
Ahahahha.. Ja i frend smo narucili 5 pizza za cjelu ekipu i trebali to pokupit autom u pizzeriji, ali smo se izgubili u gradu, pa smo otisli u neku drugu pizzeriju, narucili 2 pizze, zaboravili na ostatak ekipe i prvu narudzbu sve dok mene nije nazvala ova prva pizzerija i pitala kada cu doc pokupit narudzbu, a ja onako ladno upusen kazem.. necu doci sorry nemogu sada.. ahahahah :)) Onda narucili jos 3 pizze i cekali pol sata... kad smo napokon dosli na odrediste nakon vise od 3h sa hladnim pizzama ovaj jedan frend koji ne duva se toliko napizdio na nas da nije htio jesti uopce.. :)) Bilo je tu jos smucanja po aerodromima sa frendom, a oboje pojeli kolaca koliko smo teski.. onako pogubljeni ciljamo na koji avion treba uc i u koje terminale a jedva vucemo prtljagu.. ajmeeee hahahha kad se samo sjetim.. pustolovine!! Naravno da sam polagao vozacki napusen.. pismeni test i voznju... i proso sve iz prve.. mada mi je instruktorica progledala kroz prste u par situacija sta nisam trebo, ali svi ionako rade u svakodnevnoj voznji :rofl::vb_kez: Aj ovo ima potencijala da bude zanimljiv topic.. :thumb:
choki123POZNAVALAC

mar 2008.

#6
Sorry ne mogu sad do po pizze...xaxa.....:facesjump:
dominoENTUZIJASTA

mar 2008.

#7
Ja sam upao u stan komaiji sa sprata iznad, isti polo~aj ulaznih vrata, samo broj drugi... Uaao, krenuo da se izuvam, kad ono nije moja gajba... Komainica se odsekla, otklju ana vrata i te fore, a ja dobio kola i... Jednom sam krenuo da perem zube kremom za ruke, sva srea pa je krema mirisala na pomorand~u...
BugiPOZNAVALAC

mar 2008.

#8
na jednoj zabavi sam jeo sladoled i ketchup, pomjesano i pojedeno rukama :/ tusirao se u mrzloj vodi i tresao se nenormalno i mislio da cu umrit od hladnoce... i ova, idem ja od prijatelja prema doma i zazvoni mobitel, javim se ja i prijatelj kaze "e osta ti je mobitel kod mene", ja refleksno drugom rukom po dzepu, vidim prazam i kazem "sranje, eto me odmah"... hehehe, ma ima ih mali milijun... :D
Zabljak 1992POZNAVALAC

mar 2008.

#9
Aj ovo ima potencijala da bude zanimljiv topic.. :thumb: Ha ha.Ne da ima potencijala nego bi se mogla knjiga napisat bar ja koliko sam ajvanluka napravi.Npr. redovno mi se dogadjalo da stavim pivo da mi se ladi u zamrzivac i poslije paar sati boom! pukne flasa u zamrz.Ima ima potencijala....
TarkiPOZNAVALAC

mar 2008.

#10
E da, meni se redovito desi da istrpam secer u pepeljaru kad sjedim u bircu i pijem kavu. A znalo mi se i desavat da trpam pepeo u salicu u kojoj mi je kava kad sjedim pred kompom.. i to skuzim kad srknem guc :D
hashberryboyENTUZIJASTA

mar 2008.

#11
i meni se desava slicno ko bugi_bi-u... trazim mobitel po sobi,a cjelo vrijeme ga nosim u ruci..... ili skuham si kavu da pijem uz joint,i popusim pljugu pa tek onda skuzim kavu pred nosom...vec hladnu... :-P i tako u nedogled.... :sick:
nocna_pticaISTRAŽIVAČ

mar 2008.

#12
xD ovo sa kavom je presmjesno haha.....ma hladna kava uh..jos ona iz vrecice, instantna...lol, imam takvih situacija, i naduvan i nenaduvan

mar 2008.

#13
UuU mnOgO togAaAaA.....XAxA...... ReCiMo kUCi NemAm pOjmA kAko onAkvA uSpijEm SEbi sPrAviTi kLopU, a tAd sE dEshavA dA hRaNu umjEsTo dA vRatiM u fRiZidEr, uZmEm i sA njOM kRenEm u sMecE :)))...Pa iDem,nE viDiM i CrkAvAm oD smijEhA (; .... TripAm, aLi bAsh, MisLim vEcinOm, pOshTo kAd oDrAdjuJeM pOtrEfi SE dA jE KvaLiTet nA niVoU, heHe.. InacHe, O.B.O.Z.A.V.A.M. dA rAdiM bEtoN :) ... ZnAchi tO tE sPucA Do LudiLa : UzmEsH pUnjEnjE, dRziSh diM u sEBi i nAgnEsh aLkoHoLa, kAd si pOPiO iSpuStiSh diM i taKo u kRuG :)))... BuDe ti ExtRa :))))..... Na kRAjU, nAkOn ShTo pRiMiM sHaT, GoTiVim SisAnjE THC-a sA fLoKa (: .. KaD SE uMORi oD roLanjA, TU jE uVijEk pAjpiC :)))..... ALi TripOvi sE rijEchiMa nE moGu opIsati :))))))))))))).... IaKo sE vEcina NjiH zAboRaVi i To oBicHno oNi nAjboLJi, xaXa :)))... PeAcE
Zabljak 1992POZNAVALAC

mar 2008.

#14
Kako mi se marijica strefila...Izludje me sa tim slovima!:ludaci_lol:
Ramona_RedENTUZIJASTA

mar 2008.

#15
Da .. moasi tako i uskratit trud i lipo slat prazne postove - ionako ih nitko ne ita :eyebrows:

mar 2008.

#16
ja sam ga pro itao
BugiPOZNAVALAC

mar 2008.

#17
sto je pisalo?
elephant0rAMBASADOR

mar 2008.

#18
Sta se mene tice maritza moze i na kineskom pisat.. za mene je svaki njen post :lml_spam: Ako ne prekine abjuzat shift tipku moglo bi bit i infractiona.. KuZiSH SeK0? 15|
Zabljak 1992POZNAVALAC

mar 2008.

#19
A Marijice Marijice...Samo mi nije jasno kako joj nije tezina cap lock on off svaki sekund.Marice svi te kulirau odje izgleda
BeyondLEGENDA

mar 2008.

#20
mo~da ima parkinsonovu bolest na lijevoj ruci a dr~i ju u blizini tipke aift
choki123POZNAVALAC

mar 2008.

#21
Ma bitno je da ona siae thc sa filtera....:iamwithstupid:
hantragaISTRAŽIVAČ

mar 2008.

#22
Da krenem od ranih dana par cu navesti. Radio u internet klubu diler se zadesio znaci duvanje citavu noc ja nisam kuci isao a sutra morao maturski da polozim :mrtva_banana:. Zavrsim ja u klubu dzoka u ruci i pravac skola sva ona djeca vesela usrala se dabogda ja ne znam zasto u skolu idem zaboravio. Dodjem pred vrata skole bacim flok. kontam se ne idem vise u skolu ono da se nisam sjebo zapalim cigaru vidim nose fascikle i zajebancije uf reko moram maturski odem kuci na brzinu uzmem svoj rad zakasnim na Bosanski. I tu je sranje pocelo ja kako sam sjeo tako sam i sutio veze nisam imao sta mi govori postavlja pitanja pojma nemam sta prica i onda galami na mene. Sjebo se ja totalno ne kontam sta kako sve neki filmovi ja zamisljam kako pusim vutru. Skontala me izgleda da nisam dure i kaze ti ces zadnji. Curice placu obara ih na godinu sjebo se ja. A prije sam toj profesoricio rajsingle stavio pod guzicu znaci mrzi me. I tako odgovaram ja nidje veze nesto, kad ona hajde prepisi ovu pismenu samo izmjeni imena i prolazis. ***** joj mamu bila ljubavna neka prica neke odlikasice :d Ja sam ispao da ljubim kera na kraju. Zena se zgrcila od hasmje kada je procitala. I prodjem hahahahah. Skola rano 6h ja imam 2 rore jaran mi pricao stara mu baklavu pravi pa rekoh sebi kad zapalis da imas sta slatko da se izgotivis. Odem njemu na vrata zapalimo po roru :D Ja uzmem citavu tepsiju punu baklave jedan komadic otkinem od izmaknem nacetu krisku uzimam drugu tako mu citavu baklavu samo odlomim komadic. Nesto se mi zapricali malo me vratilo ono u realnost pogledam dole sve naceto isto da je mis bio u pohodu hahahah. Morao sam pojest skoro pa citavu tepsiju :) Ja i frend idemo u susjedni grad uzet 100 grama vuve i nesto skanka. Ihh sve ceka dobro proslo kupovina sve super odemo sa jos 2 havera na neko brdo da zapalimo joint i mi na bus i kuci. Qrac mi mjesali vutru i neki prelud skank pukli se ko krave nekih 7 grama skanka u 3 jointa nagurali vutra duhan. Pukli se dobro nam povedemo jarana da dodje sa nama u nase krajeve da ispusimo tih 100 grama. Zakasnili na 1 bus sjeli na stanicu DOGOVOR ko ce ici pitati kada ima sljedeci bus. nece niko ma ni da se pomakne samo se smijali ko krave i kad smo se nafurali da odemo nas 3 kao jedno i da pitamo dosao bus okrenem se bezveze da kazem njima evo busa idemo ono baljezgaju sa onim likom sto karte prodaje. Dok sam ih trzno oni otisli i mi se opet nastavimo ofirat i vidimo nista. Imali nesh kesha ajmo mi lagano taksijem pa ko ga jebe :rasta1: Karenjak nas drotovi startali na izlazu stanice. Hvala bogu nisu nas kopali samo nas isfurali nenormalno:mrtva_banana:
hantragaISTRAŽIVAČ

mar 2008.

#23
jah i jednom sam se devastiro trip me puko da sam izgubio kljuceve obisao citav grad nigdje kljuceva ni za ljeka i onako bezveze uzmem kljuceve stavim na vrat da cigaru pripalim i opet ne skontam i ja sav zivcana frendu jednom tripam kljucevi kako cu uci u kucu ovo ono izludio. Onda mi on rece da su mi kljucevi na vratu meni pao kamen sa srca i njemu. Reko sto mi nisi prije rekao gdje su kljucevi kaze bilo ga strah HAHAHHAHAHAHA A doduse smo i smotali roru 100 grama otislo na nju ja tada uzeo pola kile haha 6 dana je 10 ljudi bilo unisteno a ja nisam dolazio sebi uopste pusio je cak i kad sam spavao hahahaha

apr 2008.

#24
hahahah zakon!
THC mindISTRAŽIVAČ

maj 2008.

#25
ma uff.... trazila sam naocale koje su mi bile na glavi...gotovo pa stalno mi se dogodi da zapalim cigaru, ostaim u pepeljari, zapalim drugu i skontma ovu u pepeljari...isto cikarim u kavu...uglavnom zaboravljam na stvari...
mr. GuchoAMBASADOR

maj 2008.

#26
a kad krenete negdje u ~urbi, pa se zaboravite gdje trebate i, pa pola sata lutate gradom ili auljate se po kui da vas neuju starci u 5 ujutro, sjednete za komp i opalite mjuzu na ful, pa gasite kad vam dou srat a izbrisat po kompa podataka umjesto nekog loaeg pornia

maj 2008.

#27
ima sam kompas ali nisam zna u kojem sam gradu ni drzavi,ali sam uvik zna ko sam
BugiPOZNAVALAC

maj 2008.

#28
hahaha..legendarno...i jako blisko... a znate ono kad gledate film onda dodu reklame, i za vrijeme reklama zaboravite da ste geldali film i prebacite program i nastavite gledat skroz 10 stvar..ili ugasite TV i odete ca negdje.... mali miljon puta mi se to dogodi...
ZOKIAMBASADOR

maj 2008.

#29
imam ja jedan najbolji u poslednih 10g sto mi se desio posto sam sada trenutno u slovackoj pa jedve cekam kuci da dodjem da sa ortacim proslavim sve sto neslavim kad sam ovde.... po dogovoru krenemo za Novi Sad i na ulazu startuju nas panduri prode vozac sa kaznom za pojas... posle pokupimo ortaka pa po neku drugaric a ispred njene gajbe panduri ponovo ajde pretres bili sumnjivi cekali ispred gajbe u kolima... ajde ( pre toga progutali svko po extezi taman nas diglo zajbancija ono drotovi..) srecom nismo nista imali kod sebe.. samo jedan dzojus .. kad su rekli da izvadimo sve na haubu mi izvadili i malo nas dzepali mene ni nisu .. ortak izvadio dzojus na haubu a oni nisu ni skontali ladno vec nas pustili i onda pandur video sranje ,, ali ,,, popise on na a ta ortak koji je imao komad ladno ga pita ko je tebi nadredjen i mi poceli svi da se smejemo i ortak mu nabroji nekih 10 pandura a taj matori sta nam nasao dojus uzme kaznu tj. prijavu pocepa vrati nam i dzokavac pusti nas koja sreca ljudi e bas...

maj 2008.

#30
Bugi a jesi li gleda ovo:http://www.google.hr/search?hl=hr&q=freak+brothers+comics+download&btnG=Google+pretra%C5%BEivanje&meta=

maj 2008.

#31
ja sam imao prave kikseve zbog trave,prvenstveno zbog sebe pa onda trave...upao sam u losa drustva u kojima je bilo samo u interesu napusiti se,makar te sjebali do kraja.krali su mi lovu,travu.sjebali kad god su imali priliku..to su isprazna druzenja zbog kojih sam upao u depresiju.trava je ok ako ju sam pusis,zbog ljudi bolesnih,cije druzenje treba sprijeciti a ne lijeciti.ako vas je netko sjebao ne pokusavajte vratiti,jer ce te se samo vrtiti u krug..i necete postici nista.. ako mislite da trava nema mana onda ste u nekom svom svijetu ili ste otisli u *****.mozete lako upasti u losa drustva koja mogu imati los utjecaj na vas i vasu buducnost,sklonost depresiji,gubitak motivacije,koncentracije,bezvoljnost,razdrazljivost,brza promjena raspolozenja(do toga dolazi ako vam je trava prvo cega se sjetite ujutro) ja volim biti ugruvan,ali sad kad se sjetim,bolje da nikad nisam zapoceo s tim,jer tek sad shvacam sto je dovelo do raznoraznih razocarenja.. ovo je moj dozivljaj..ne mora znaciti da se moze dogoditi vama,ali to vodi prema tim mogucnostima koje sam nabrojao

maj 2008.

#32
ja sam imao prave kikseve zbog trave,prvenstveno zbog sebe pa onda trave...upao sam u losa drustva u kojima je bilo samo u interesu napusiti se,makar te sjebali do kraja.krali su mi lovu,travu.sjebali kad god su imali priliku..to su isprazna druzenja zbog kojih sam upao u depresiju.trava je ok ako ju sam pusis,zbog ljudi bolesnih,cije druzenje treba sprijeciti a ne lijeciti.ako vas je netko sjebao ne pokusavajte vratiti,jer ce te se samo vrtiti u krug..i necete postici nista.. ako mislite da trava nema mana onda ste u nekom svom svijetu ili ste otisli u *****.mozete lako upasti u losa drustva koja mogu imati los utjecaj na vas i vasu buducnost,sklonost depresiji,gubitak motivacije,koncentracije,bezvoljnost,razdrazljivost,brza promjena raspolozenja(do toga dolazi ako vam je trava prvo cega se sjetite ujutro) ja volim biti ugruvan,ali sad kad se sjetim,bolje da nikad nisam zapoceo s tim,jer tek sad shvacam sto je dovelo do raznoraznih razocarenja.. ovo je moj dozivljaj..ne mora znaciti da se moze dogoditi vama,ali to vodi prema tim mogucnostima koje sam nabrojao :shit::shit::shit::watchplant::shit::shit::shit:
elephant0rAMBASADOR

maj 2008.

#33
Dobrog i loseg drustva ima svuda. Sve su to samo ljudi i nista ne treba uzimati k srcu.. svako ima neke svoje fantazije i takve ljude ne treba iz njih buditi jer ce nastati samo jos vise problema. To sto ti se desavalo sa drustvom losim je tvoja krivica sto nisi sposoban pronaci dobre ljude sa kojima se razumijes i slazes. Mozda je i okolina previse u kurcu pa takvijh ljudi niti nema, e onda je stvarno najbolje duvat sam. Ja sam eto imao srecu pa imam uglavnom dobra iskustva. Lose drustvo je lose drustvo.. sa ili bez vutre. Treba pronac dobre ljude u koje mozes imat povjerenja i obrnuto.. sve ostalo je voda pod mostom.

maj 2008.

#34
mentalitet je u kurcu pa takvih ljudi ni nema...ni jednog...a znam ih sve sta duvaju,gotovo sve
elephant0rAMBASADOR

maj 2008.

#35
Mozda da upoznas sebe, pa onda krenes traziti druge ako ti jos uvjek budu trebali?
Yami_RazielAMBASADOR

maj 2008.

#36
Dodjem doma....i stara mi stavi grah i casu vode da iam nekaj za jest..i ja skuzim da mi je grah vruc i zabrijem i pusem u casu od vode da bi se ohladio...a stara me sam gleda...xD jednom doso doma i zabrijo da si odem oprat zube i trebo pojest nekaj..i reko idem istovremeno..i uzmem si paatetu i kruh i odem do kupaonice..i zabrijo totalno stavim paatetu na etkicu i pastu na kruh..ogavnoooo xD nikad se nemrem sjetit di sam stavio ganju/shish/skeny...a obicno je na meni zbuxano a ni sam nemrem nac... u pocetku pusenja sam zabrijavao da sam ja podjeljena li nost..i jednom sam imo filmic fighta tih podjeljenih licnosti..i od tad ih nema xD Leperkon imenom ~or~ mi zivi u ladici s arapama. xDDDDDDDDDD
iDEATHISTRAŽIVAČ

maj 2008.

#37
joj koliko kikseva imam ... Jedno vece se navarim sa ortacima skunk+bong ,i tako odemo da igramo basket , mi smo igrali kao NBA all stars :D ,tako smo se izlomili da nije bilo moguce.setih se flasha kada je mog ortaka ,vec mrzelo da se igra i pomera iznervirao se i krenuo da sutne loptu uspravno,ali nije otisla tamo gde treba nego je sebe napucao u glavu,kako je pao ,kao sveca. to vece krenem ka kuci i ne mogu da se snadjem,i sa mikom sa stigao kuci.stvari sam ostavio u kuhinji,u wc sam zaboravio kesicu sa skunkom na ves masini,pisao sam u labavo,mrzelo me u solju,legao sam da spavam i ujutru budim se sa gitarom u krevetu,treba da krenem na posao i ladno nalazim kesicu sa skunkom,keva i sestra nisu to primetili :D xD
DenoISTRAŽIVAČ

okt 2008.

#38
Koliko mi se puta desilo da nakon provoda u kaficu gdje smo se nalazili svaki vikend neznam gdje mi je auto, gdje sam ga parkirao. :leafblunt: Za novu godinu pitam druga kad ce vise taj joint, oni mi govori da mi je u ruci. :sick:
FrulaENTUZIJASTA

okt 2008.

#39
ja si cijelo vrijeme zabrijavam da sam ganju ili rizle ostavio na stolu i da ce stara nac to :) cak sam jednom naduvan trco kuc da ih spremim xD
Slim_ShadyISTRAŽIVAČ

okt 2008.

#40
Meni se nista nikad ovakvo nije desilo, mozda zato sto najcesce sam duvam doma :D No ovo sto Shithappens kaze.... to je istina... Istina je da ima i dobrog i loseg drustva i bez trave ali ja imam prijatelja i sve je lijepo pocelo duvanjem, da kasnije zavrsi na kradji i tezim drogama. Jedini razlog tomu je da bi covjek nabavio travu treba se duriziti sa dilerima, koji nisu dobre osobe koje zele da ljudi uzivaju u travi, nego opaki krsitelji zakona kojima je prodaja trave samo jedan od mnogih zanimanja kojima krse zakon. Sad, onaj koji nabavlja travu vjerojatno mora poznavat takvu osobu i vjerojatno nije neki hippie sretan jer ja se nebi nikad htio druzit s takvim ljudima. Ja jedino od prijatelja, to od kud on nabavi ja necu se previse petljat. Zato su trava i lose drustvo povezani, vecina ekipe koja duva cesto mora nabavljat travu i ako je ti zelis, najcesce ces morat se sprijateljit s njima. Evo, da je legalna ovakvih problema nebi bilo :/ Peace.
TotalUndergroundISTRAŽIVAČ

maj 2009.

#41
pushimo drug i ja poveci joint,bash neke dobre trave na balkonu...bila zima padao sneg,predivno..uglavnom popushili malo vishe od pola i slozhimo se da nam je dosta,bash je prejebena trava bila,ona shto puca posle treceg cima..pita on mene kako cesh ugasiti sad to,poshto bacati tako neshto je svetogrdje..ja sav vazhan umochim u sneg dignuvshi levu obrvu ko onaj iz one serije JAG,i stavim ga u dzep od duksa..udjemo unutra i gledamo neki smeshan film,obojica umiremo od smeha,kad ja osetim neshto chudno smrdi,pogledam dole,kad vec kasno,rupa na duksu je vec bila 2 cm u prechniku..krenem u panici da tresem zhar sa sebe,a drugar me gleda i manichno se smeje..hehe,good times...
G e r o n i m OENTUZIJASTA

maj 2009.

#42
Ma jas sam jednom doma doaao naduvan i izvadio iz fri~idera nevenovu mast i namazao na kruh mislio sam da je med...sku~io nakon 2 griza. Isto smo jednom duvali i frend uao u gepek kao da duva unutra i mi zaboravili na njega lupo je po gepeku al muzika je bila jaka...al sve na kraju uredu bilo bio nekih 5 minuta unutra. Sjeam se kad sam doma jeo sa starcima naduvan i u jednoj ruci imao kruh a u drugoj vilicu i zagrizo u vilicu umjesto u kruh... Joj koliko mi se znalo puta desit kad puaimo itavuz veer pa ostavim pljugu u pepeljari i zaboravim na nju. Jedanput sam ugazio u bazen za djecu bio sa ~enskom i bio malo mrak nisam je nikad cuo da se tako dugo smijala he he
psychoserbicISTRAŽIVAČ

maj 2009.

#43
svi kiksevi koje sam napravio na vutri i zbog nje su mnogo ozbiljnije prirode, promaseni putevi u zivotu, znaci koje nisam opazio na vreme, samo potpirena zelja ( u mom izopacenom mozgu) za jacim , tezim...........sve u svemu sranje.....ali mnogo je volim, tu Maru Jane, i ne ostavljam je
green wayISTRAŽIVAČ

maj 2009.

#44
eee geronimo, a kad si pao sa stabla sva puta u roku od pola sata hahahaha. on na stablu a mi ga gadamo kamenjem naduvani ko zvijeri... a kad smo naduvani pili kavu, jeli hladnu janjetinu i zapalili topa, to je bilo najzesce huhuhuhuhuhuhu

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se