LEGACY
Homemade grinder
24 odgovora2,560 pregleda
46 REP92%
→ Istraživač
okt 2017.
okt 2017.#1
Zanimalo me kako napraviti najlakse svoj grinder od stvari koje se mogu naci u kuci/garazi. Vidio sam na forumu da ima puno ljudi koji su to radili. Takodjer, hocu biti malo "produktivan" i zasto bacati pare na nesto ako se moze napraviti kod kuce.
Samo ako moze bez usranih komentara sa vrijedanjem itd..
Long balls Larry
LEGENDA9.867 REP49%
→ Zmaj
Long balls LarryLEGENDA
okt 2017.
okt 2017.#2
mozda mlinac za kavu? cak elektricni.. ne znam nisam probao ali mislim da bi moglo sljakat
sale82ful
ZMAJ43.002 REP
sale82fulZMAJ
okt 2017.
okt 2017.#3
Pravio moj drugar od malih sje
iva sto se koriste za ostrenje olovaka. Bilo davno, nisu postojale kamerice na telefonima tak da to stoji samo u glavi.
46 REP92%
→ Istraživač
okt 2017.
okt 2017.#4
Pa ja razmisljam sada bas, vidio sam par slika gdje su za one kako da kazem, oatrice unutra koristili sarafe... Pa sad skupljam jos ideja, inace se unaprijed veselim odgovorima i prijedlozima
Rancero
ZMAJ20.167 REP
RanceroZMAJ
okt 2017.
okt 2017.#5
Mislim da postoji normalniji na
in za komunikaciju na forumu koji je bez psovanja :djede:
420Florist
ZMAJ34.960 REP
420FloristZMAJ
okt 2017.
okt 2017.#6
Mlin za kavu.. bash bi volio vidit kakav uradak diy grindera :D
eo razmisljam kako i sta.. :D de decki pucajte kakve ideje.. :D
p.s
Starter topika ulee na forum, isto ko juan zuniga onom neymaru u lea :D i joa veli bez vreanja.. pa ko e te bolan ovdje vreati?
sale82ful
ZMAJ43.002 REP
sale82fulZMAJ
okt 2017.
okt 2017.#7
Kol'ko vidim, izletio je jos brze sa istog... :D
Nego, nazad na temu.
Bas kontam da se prisjetim te fore sa sjecivima od oatra
a olovaka. Pogodni su zbog toga sto su maleni a imaju rupe za aarafe. E sad, on je napravio to sa tri ostrice, tako rasporedjene da izgledaju kao znak mercedesa. To je bilo upakovanu u neku malenu okruglu drvenu posudicu poput danasnjih grindera.
Kao sto rekoh, davno bilo, cak se ne sjecam jel to bilo uopste funkcionalno.
420Florist
ZMAJ34.960 REP
420FloristZMAJ
okt 2017.
okt 2017.#8
Vidia, dobra ideja sa tim "~iletima", a joa bolja ideja, uzet igra
ku (auti), i izvadit mu motor, i od njega napraviti elektri
ni grinder.. samo, treba posudu smislit, da to sve dr~i unutra..
/edit
XXL kinder jaje ? top bi mo~da kao posuda mogla doi.. ha?
sale82ful
ZMAJ43.002 REP
sale82fulZMAJ
okt 2017.
okt 2017.#9
Ti motori od autica su preslabi da bi mogli usitniti neki kvalitetan hed. Dok jos napakujes oatrice jedva bi sebe pokretalo, a zamisli kad stavis mastan hed jos ako ima neka grancica...
Trebao bi ti motoric od bar 12 volti a to je vec in~enjerija. Plus baterije, ili ispravljac na 12 volti...
Meni to djeluje neprakticno.
420Florist
ZMAJ34.960 REP
420FloristZMAJ
okt 2017.
okt 2017.#10
Ajde što je nepraktično, i opasno je po život, džaba riskirat prste, još kada se načadiš.. zanijela me sativa bila, u pravu si :D
Džaba trošit vrijeme na to sve, kad se može za 9€ uzet: https://www.chillhouse.de/headshop/grinder/elektro/metallgrinder-pollinator-elektrisch
znači diy elektro grinder.. zaboravite haha :D jer ja kakav sam baksuz.. odsijekao bi sam sebi nogu na kraju lol
pazi ovog mozga :D
4acs2_VNw1w
3 REP6%
→ Istraživač
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
okt 2017.
1 / 13
okt 2017.
okt 2017.