VUTRA
ForumZajednicaOfftopicU koje vrijeme najviše posjećujete forum!?
LEGACY

U koje vrijeme najviše posjećujete forum!?

30 odgovora1,130 pregleda
TropicoLEGENDA

apr 2012.

#1
U koje vrijeme najviae posjeujete forum!? Glasajte....radim tu neku anketu u sklopu foruma i radija pa glasujte;)

apr 2012.

#2
Kad se dobro naduvam :D Edit da ne ispadnem neozbiljan: Ako radim tokom dana, onda dodem navecer kad sam doma. Inace, u free vrijeme sam na netu i samo studiram "dobre masne hedove" Znaci, radni dan kasno navecer, od 20-02 a neradnim danima 0-24
Nisam jaENTUZIJASTA

apr 2012.

#3
ma sta ti ga sad znam.. skoro citav dan sam tu :) al ono,okolo 2-3 :) znaci 2-3 popodne
mr.mrkvanENTUZIJASTA

apr 2012.

#4
...ja kad doem na red :icon_lol:...
BladeZMAJ

apr 2012.

#5
Kad nisam na poslu,na Vutri sam ;-)

apr 2012.

#6
za mene nema adekvatne kategorije

apr 2012.

#7
Da kad si vazda tu :watchplant:
matiaAMBASADOR

apr 2012.

#8
Kad radim onda obi no nave er, al nemam neki uzorak.

apr 2012.

#9
Mislim da za mene fali jedna kategorija u anketi...a to je od 0-24,povremeno:),bio je ~ute boje,ne zelenkasti je bio....
rockerboyAMBASADOR

apr 2012.

#10
taj crvenkasti objekat.. :D
gbytePOZNAVALAC

apr 2012.

#11
18-20 najcesce

apr 2012.

#12
u svako doba dana...
artisticLEGENDA

apr 2012.

#13
nemam odreeno vrijeme, u bookmark mi je i vutra izmeu ostalih stranica, pa idem redom :D nebitno mi je vrijeme
SenzaPietaPOZNAVALAC

apr 2012.

#14
Jutarnja kava je uvek uz vutra.org :cool44:
#15
Kad' me radi obavezno,inace cesto visim na na forumu,zbog korisnih informacija,o :maryjane:
Losmi the EvelENTUZIJASTA

okt 2012.

#16
Pa kad mu je to pos'o... A i ja volim u radno vreme, haha...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se