LEGACY
U koje vrijeme najviše posjećujete forum!?
30 odgovora1,130 pregleda
Tropico
LEGENDA12.891 REP79%
→ Zmaj
TropicoLEGENDA
apr 2012.
apr 2012.#1
U koje vrijeme najviae posjeujete forum!?
Glasajte....radim tu neku anketu u sklopu foruma i radija pa glasujte;)
Napušena Vjeverica
AMBASADOR2.763 REP36%
→ Legenda
Napušena VjevericaAMBASADOR
apr 2012.
apr 2012.#2
Kad se dobro naduvam :D
Edit da ne ispadnem neozbiljan:
Ako radim tokom dana, onda dodem navecer kad sam doma. Inace, u free vrijeme sam na netu i samo studiram "dobre masne hedove"
Znaci, radni dan kasno navecer, od 20-02 a neradnim danima 0-24
Nisam ja
ENTUZIJASTA404 REP51%
→ Poznavalac
Nisam jaENTUZIJASTA
apr 2012.
apr 2012.#3
ma sta ti ga sad znam.. skoro citav dan sam tu :)
al ono,okolo 2-3 :) znaci 2-3 popodne
mr.mrkvan
ENTUZIJASTA383 REP46%
→ Poznavalac
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
matia
AMBASADOR3.973 REP71%
→ Legenda
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
apr 2012.
apr 2012.#9
Mislim da za mene fali jedna kategorija u anketi...a to je od 0-24,povremeno:),bio je ~ute boje,ne zelenkasti je bio....
rockerboy
AMBASADOR2.329 REP24%
→ Legenda
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
artistic
LEGENDA5.372 REP4%
→ Zmaj
artisticLEGENDA
apr 2012.
apr 2012.#13
nemam odreeno vrijeme, u bookmark mi je i vutra izmeu ostalih stranica, pa idem redom :D nebitno mi je vrijeme
SenzaPieta
POZNAVALAC1.129 REP59%
→ Ambasador
0 REP0%
→ Istraživač
okt 2012.
okt 2012.#15
Kad' me radi obavezno,inace cesto visim na na forumu,zbog korisnih informacija,o :maryjane:
Losmi the Evel
ENTUZIJASTA267 REP17%
→ Poznavalac
Losmi the EvelENTUZIJASTA
okt 2012.
okt 2012.#16
Pa kad mu je to pos'o...
A i ja volim u radno vreme, haha...
apr 2012.
1 / 16
apr 2012.
okt 2012.