VUTRA
ForumZajednicaOfftopicsto mislite o smaku svijeta...itditd
LEGACY

sto mislite o smaku svijeta...itditd

34 odgovora1,561 pregleda

sep 2009.

#1
http://www.net.hr/tehnoklik/page/2009/09/17/0309006.html
DžidžadžojacPOZNAVALAC

sep 2009.

#2
Mislim da e mo uskoro proi kroz vrlo bitan redosled dogaaja, ato od strane ljudi koji kontroliau najvei deo kapitala i resursa, pa preko prirodnih pojava i kosmi kih deaavanja.

sep 2009.

#3
Da, ekajmo 2012-tu :)

sep 2009.

#4
ne volim ovo sto se dogadja ,globalna zatopljenja pa nadalje...mnogo je toga sto se dogadja danas toliko se zagadjuje i toliko stetnih plinova ima da nam je ostalo vjerovatno vrlo malo a da dosta njih nije ni svjesno da se to zbilja dogadja zalosno zbilja zalosno...
chupoAMBASADOR

sep 2009.

#5
nasoj planeti ljudi postaju neugodan svrbe~,, i samo je pitanje vremena kad ce Zemlja pozvat svoje prijatelje meteore da je malo "po eakaju"...
crnjakISTRAŽIVAČ

sep 2009.

#6
2012. iznesem lezaljku vanka zapalim ok i posmatram kako svi bijeze ono kao u onom filmu nojeva barka ili tako nesto... iskreno bih to volio zivota mi!! pustim jos nigrutina barabcinu, seo sam u kola i krenuo na mars... `to `to `to `to `to `to `to `to `to `to `to `to???
DžidžadžojacPOZNAVALAC

sep 2009.

#7
ne radi se samo o tom datumu, ima tu joa mnogo toga. A i taj scenario za paljenje d~oka i gledanje ata se deaava nee moi da se sprovede u delo iz viae razloga :)
TarkiPOZNAVALAC

sep 2009.

#8
Bit e to najljepai dan kojeg je ljudski rod do~ivio.. Nadam se da e me vanzemaljci uzet u svoju "Noinu arku".. da malo oploujem ~enke i to ;) ujem da e furati 1:10 omjer (tak se pri a po kvartu).. njam njam :D

sep 2009.

#9
Upravo to,u odreenom trenutku oks mo~e da se ugasi :)
chupoAMBASADOR

sep 2009.

#10
nema bolje za ovu temu http://www.youtube.com/watch?v=8qJT-M3cEUI
skoro_normalnaENTUZIJASTA

sep 2009.

#11
vec kad smo kod takvih tema evo pa si procitaj te KRONOLOGIJU pa skomentirajte http://metro-portal.hr/vijesti/iza-ogledala/3-svjetski-rat-pocinje-2010
xarabasENTUZIJASTA

sep 2009.

#12
Treba dignut neki kredit godinu ranije.
chupoAMBASADOR

sep 2009.

#13
e skoro normalna sad radi tebe imam insomniu sve to s tom babom mogu bit obicne gluposti... ali jasno je da svo to nuklearno naoruzanje nisu rakete za vatromet.... i jasno je da ce te rakete jednom poletit....(bas me zanima dal neko misli da nece) a kad polete ispast ce da je baba bila u pravu...
crnjakISTRAŽIVAČ

sep 2009.

#14
ahahhah Xarabas dobro receno... msm da bi naplatil kad tad moro bi "gore" da vracas po paklenim kamatama!!

sep 2009.

#15
http://www.vecernji.hr/vijesti/stotine-mrtvih-morskih-lavova-zbog-otapanja-leda-clanak-20680 stavio bi ovvo u zivotinje ali sam mislio da je prikladnije ovdje katastrofalno ....prestrasno a nitko ne reagira ..vec smo u *ovnima prekasno za ista djelovat i popravit situaciju ali barem mozemo oduziti uzas....
DžidžadžojacPOZNAVALAC

sep 2009.

#16
http://www.youtube.com/watch?v=9UvWGZMMINE
ZeleniISTRAŽIVAČ

sep 2009.

#17
u svakom slu aju uskoro je kraj, ali nije ni to sve tak straano. ljudi su ko atakori, uvijek emo se izvui. ako se 21.12.2012. ne pojavi jutro onda emo se krenut brinut.

sep 2009.

#18
nova saznanja.. http://dnevnik.hr/vijesti/znanost-it/ledenjaci-se-tope-alarmantnom-brzinom.html http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/zemlji-prijeti-katastrofa-gora-od-znanstvene-fantastike.html

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se