LEGACY
Konoplja - Zabranjena Božija biljka
28 odgovora3,315 pregleda
5 REP10%
→ Istraživač
jun 2009.
jun 2009.#1
Na http://dusan.co.nr se nalazi moj rad, odnosno knjiga o konoplji. Knjiga sadr~i mnoatvo unikatnih informacija i razmialjanja o konoplji, njenoj zabrani, upotrebi i sli
nom.
Hvala na pa~nji, komentare i prijedloge mo~ete postaviti na ovoj temi.
natura
POZNAVALAC919 REP35%
→ Ambasador
naturaPOZNAVALAC
jun 2009.
jun 2009.#2
ima tu mnogo toga na sajtu i vec sam se zadubila
pre svega samo da cestitam, da ima vise takvih ljudi, bilo bi bas lepo na ovom svetu
ziveo
mr.skunk
AMBASADOR2.403 REP26%
→ Legenda
mr.skunkAMBASADOR
jun 2009.
jun 2009.#3
svaka cast , ona Oda moderatorima me odusevila :bis: cestitke :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
Džidžadžojac
POZNAVALAC846 REP27%
→ Ambasador
DžidžadžojacPOZNAVALAC
jun 2009.
jun 2009.#4
Uvek je lepo videti da se neko trudi oko ovoga, svaka
ast!
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
jun 2009.
jun 2009.#5
Baa
itam jedan dio i stvarno mi je interesantno.`ta san do sada pro
ita stoji!
Odli
an rad:sun2:
Casper
ENTUZIJASTA527 REP82%
→ Poznavalac
G e r o n i m O
ENTUZIJASTA548 REP87%
→ Poznavalac
5 REP10%
→ Istraživač
jun 2009.
jun 2009.#8
Postavio sam joa par tekstova. Drago mi je da se nekome dopada, sve najbolje svima. :sun2:
G e r o n i m O
ENTUZIJASTA548 REP87%
→ Poznavalac
Bugi
POZNAVALAC1.232 REP70%
→ Ambasador
BugiPOZNAVALAC
jun 2009.
jun 2009.#10
Odlicni radovi, i to svi, ne samo o konoplji.
radost je ovo citati.
EDIT: evo zadubio se ja, naiaao sam na jednu parabolu na duaanovoj stranici, nadam se da nece imat niata protiv ako je kopiram ovdje.
choki123
POZNAVALAC1.235 REP71%
→ Ambasador
5 REP10%
→ Istraživač
jun 2009.
jun 2009.#13
Hvala na pohvalama. Onako piaem ponekad iz dosade ili inspiracije ve par godina. Ponekad u par mjeseci bih neato napisao.
mali.medo
POZNAVALAC669 REP8%
→ Ambasador
mali.medoPOZNAVALAC
jun 2009.
jun 2009.#14
jako dobro,pou
no,pragmati
no(iz kojeg kuta gledo brijem da je jasno na ao mislim)
pregrat informacija bez suvianog razglabanja i sviranja ku*cu...svaka pohvala
nego dali tog "marinol"-a koji dobijaa na recept ima i u EU ili samo u SAD-u
jer kolko sam svatio daleko si...POZDRAFFF!!!:bis:
jun 2009.
1 / 15
jun 2009.
okt 2009.