VUTRA
ForumZajednicaOfftopicVIDEOCHAT
LEGACY

VIDEOCHAT

14 odgovora1,488 pregleda
vutrudituENTUZIJASTA

dec 2006.

#1
Ukoliko podrzavate predlog
GreenManAMBASADOR

dec 2006.

#2
cisto sumnjam...cisto sumnjam... :lamer: 8)
unknowerAMBASADOR

dec 2006.

#3
Licno ne vidim potrebu za videochatom... Da bi ti biljka lepo napredovala i bila zdrava ne treba joj moja slika...
InqAMBASADOR

dec 2006.

#4
Super ce meni videochat da radi na 56K... +zakucavanje i pucanje veze. Ja sam za :D
EddieENTUZIJASTA

dec 2006.

#5
Jos u potpis da stavimo generalije ukljucujuci i broj licne karte i da nas bog vidi.
ArtifeXENTUZIJASTA

dec 2006.

#6
ja podrzavam ali nemam kameru :dogovor: :mrgreen:
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

dec 2006.

#7
Mislim da je to apsolutno nepotrebno... :roll: :P

dec 2006.

#8
Ne. Svaka diskusija o chatu je zavraena. To vam je ato vam je (http://www.vutra.org/chat/)

🔒 Ova tema je zaključana