VUTRA
ForumZajednicaOfftopicPiće posle konzumacije
LEGACY

Piće posle konzumacije

130 odgovora7,758 pregleda

feb 2014.

#1
mislim da vecina nas ima ovaj problem , sto popiti nakon konzumacije . voda nije fina kao ni neki slatki sok.. pa evo pitanje sto vama najbolje pase pa da probam mozda stvarno djeluje na tu ze u tom trenutku

feb 2014.

#2
Cedevita!

feb 2014.

#3
vidis to nisam probao :D
TarzanZMAJ

feb 2014.

#4
pivo!
FukmondoAMBASADOR

feb 2014.

#5
nema do pive,al vishe nesmem,sad kamamilica :violent018:

feb 2014.

#6
Nema do vode.. al eto .. Somersby je ok.. e od kruske :dada

feb 2014.

#8
Voni jogurt. Ovaj! Jeste da si posle 2 minuta opet ~edan, ali taj oseaj dok ga pijea... Ufff, sad mi je ~ao ato nisam joa jedan uzeo! :D

feb 2014.

#9
water rules
jesamZMAJ

feb 2014.

#10
schwppsssssssssss bitter lemon :)

feb 2014.

#11
moze i tonic + kava :)

feb 2014.

#12
voda je esto najbolji izbor, ali ja u zadnje vrijeme sve viae pijem biljne ajeve (najviae mentu i kadulju), a naravno, ljeti je piva zakon...
CreativeLEGENDA

feb 2014.

#13
:clap:

feb 2014.

#14
aj od kamilice
StrijelaENTUZIJASTA

feb 2014.

#15
aj mentol ili kamilica, najbolje je hladan mentol i topla kamilica :) Sok od naran e sa malo limuna unutra. Kakao, sa malo okolina unutra Cedevita s ledom. Za aj mentol i Cedevitu koristiti kocke leda od jake limunade.
H2O888LEGENDA

feb 2014.

#16
ako ti je do pica...zafumaj pa loci koliko hoces al obrnuto ne...s vremenom i treningom ces moc i obrnuto :icon_lol:aala..meni radler paae...
Big LLEGENDA

feb 2014.

#17
Ina e sam najvei fan vode i ne toliko velik fan slatkih sokova, ali probaj ovaj pa mi reci: Neato nevjerojatno hehe... Ali najbolja solucija bi ti bila 100% iscjeeni sok (od bilo ega ata volia). Mislim da bi se oduaevio s time ;)

feb 2014.

#18
sok od bazge(zove) ;)

feb 2014.

#19
obicna limunada..zakon
muma^^ISTRAŽIVAČ

feb 2014.

#20
Hladna ~uja..definitivno :)
StrijelaENTUZIJASTA

feb 2014.

#21
Oh da isto, napraviti okoladni shake sa canna-butterom :) Zapalit i onda pijuckat to :)

feb 2014.

#22
Voda mi najbolje lije~e, jer sam posle cedevite ~edan ka' pas, nije samo cedevita, nego i ostali sokovi :) Tad mi voda ima i ukus i miris :3
FukmondoAMBASADOR

feb 2014.

#23
nekad piv uga,a sad vie emo :signs016:

feb 2014.

#24
Nikad ne reci nikad:)

feb 2014.

#25
Voda brate,ali ljeti zna dobro da sjedne ledeno pivce,ali tek toliko da me ne "uhvati" onako na vutru. :)
margarinENTUZIJASTA

mar 2014.

#26
redbul votka il vruca cokolada zimi a po ljetu domaci sok od bazge il koprive,iz lidla ono energetsko pice,il zuja,
RolamPoKrajuENTUZIJASTA

mar 2014.

#27
Sok od borovnice bilo ata sa brda aeera, a onda neka hrana :ridinghorse:
Danilo993ENTUZIJASTA

mar 2014.

#28
Caj od 9 trava da upotpunis :D ili mozda Svete trave... a dodatak uz to je da zacinis caj rakijom :) mslm da je najbolja varijanta!!!
princsISTRAŽIVAČ

mar 2014.

#29
Meni najbolje sjedne koje pivo, nekoliko piva pa ponovo joint, i onda je taman
amrildoooLEGENDA

apr 2014.

#30
I prije i poslije konzumacije, najdraze pice :smoke18:

apr 2014.

#31
`ljivovica domaa samo, niata ti fensi sokii, haha. Ma cedevita limun, hladna ko led i milina.
NoSeedsPOZNAVALAC

apr 2014.

#32
ljeti pivo(ali ga sve redje pijem) ili neko energetsko pice,a zimi caj sa rumom :D
TexPOZNAVALAC

apr 2014.

#33
Sad e joa malo sok od zove/bazge,jednu ljutu i aau tog napitka sa kockicom leda....

apr 2014.

#34
bolje pivo nego energetski napitak... ;)

apr 2014.

#35
to svakako mada pivu nisan popila godinama.. nije baa da mi paae, niti mi je ukusno.. ali malibu ili pina colada liker .. hijaoo :bale:
NoSeedsPOZNAVALAC

apr 2014.

#36
maniac,u pravu si,al bio sam se "navukao" na pivo,pio sam ga previse na dan,pa sam sada u fazi odvikavanja :D

apr 2014.

#37
sve je u glavi, samo treba sebi dati mjeru. to va~i za veinu stvari u ~ivotu...
NoSeedsPOZNAVALAC

apr 2014.

#38
i to se slazem,kao sto moj potpis kaze :)

apr 2014.

#39
Nisam primijetio da imam problema pri izboru pica poslije konzumacije. Nakon konzumirane 3 klipare marke jelen volim popiti i picence u vidu domace rakijice sljivovice, mada nemam nista protiv dobre kruske, karamut ili viljamovka meni svejedno i tu metodu primjenjujem dok ne postignem radnu temperaturu. Nakon postignute radne temperature pristupam metodi brojcane jednakosti - jedna teretna pa jedna kratka ljuta, sve dok ne skontam da je i ta metoda nedovoljno dinamicna i da je formula nezasicena. Po prosvjetljenju i uvidjanju sopstvene greske mijenjam strategiju i prebacujem se na shemu 3 u 1 pri cemu imam 3 kratke ljute u toku jedne teretne i to je trenutak u kome "pice poslije konzumacije" postaje sama konzumacija. Sve to traje dok postoji mogucnost da ruka podigne flasu do usta. Kada snaga posustane i kad izda ruka u junaka pribjegavam metodi kosog hica pri cemu su usta nisko postavljena u odnosu na ugao naginjanja flase sto omogucava dovoljan dotok alkohola pri znatno umanjenom utrosku energije. Inace slabo konzumiram, a kad konzumiram onda se usikam i pravim haos.

apr 2014.

#40
zna i ti si ovaj? https://www.youtube.com/watch?v=c4vuKOz3kus

apr 2014.

#41
Znaci taj je ja.
FukmondoAMBASADOR

apr 2014.

#42
konzumacija posle pica,tu se upecavao nekad :rofl:
iggimPOZNAVALAC

apr 2014.

#43
sok od visnje domaci
LavandermanAMBASADOR

maj 2014.

#44
Sok od naran e je meni najdra~i! Svje~e ocijeeni.
FlegmatixISTRAŽIVAČ

maj 2014.

#45
Caj, i to hladan, crni.

maj 2014.

#47
cedevita :D i ako znate sta je Boza, e to ubija sushu :D a jel nzate onaj trip kad pijete nesto i popijete casu tog i fali vam jos gut da bude taman :(
artisticLEGENDA

maj 2014.

#48
cedevita ili somersby, bio napusen ili ne, oboje sjeda uvijek! :dada

maj 2014.

#49
cokoladno mlijeko ;)
ReacherPOZNAVALAC

jun 2014.

#50
Piva, red bull, okoladno mliko, jamnica (gazirana mineralna)... ne nu~no ovim redoslijedom
baobabLEGENDA

jun 2014.

#51
Domaci sok od bazge ili limunada. Osobno dva najdraza pica.
Modesty BlazeAMBASADOR

jun 2014.

#52
Sok od aipka :D

jun 2014.

#53
Mljeko od magarca ;)
golub miraLEGENDA

jun 2014.

#54
domae mljeko od `arove, ladno
JackDanielsAMBASADOR

jun 2014.

#55
Voda, voda i voda sa ledom kad upe e vani ko u sahari. Svi sokii i piva samo stvaraju joa viae ~ei uz iznimku doma ih pripravaka tipa sok od bazge i limunadice :) ali ipak voda no1
TropicoLEGENDA

jun 2014.

#56
Naran a + limun + hladna bunarska voda za nadolazee stonerske ljetne dane :smoke18:

jun 2014.

#57
Nakon konzumacije je fino marnit par casica rakije kao pice,a nakon toga nije ni bitno sta cu dalje da popijem hehe.

jun 2014.

#59
kafa je najbolji izbor for mene. :dada

jul 2014.

#60
[bez sadržaja]

jul 2014.

#61
ima li toga u prodavnicama ili samo poneki kafic izbaci uz kafu. inace ga obozavam al nema bas u okruzenju, nebitno jel sveps il nije

jul 2014.

#62
:spliff: Ja bi sada volio jednu picu 4 sira. A nju bih rado zalio sa aaom pive neke dobre.

jul 2014.

#63
Capi i jedan fiaers svetli - recimo..

mar 2015.

#64
sok od jabuke ili mango,a sad zimi cesto caj neki fino sjedne

sep 2020.

#65
Ovo je ludilo sok :joint2:

sep 2020.

#66
Na prvu pomislih da konzumiras WD-40 :fuck:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se