LEGACY
1. april
22 odgovora1,729 pregleda
green_goblin
ISTRAŽIVAČ139 REP59%
→ Entuzijasta
green_goblinISTRAŽIVAČ
mar 2008.
mar 2008.#1
hehe, ajde da cujemo kako ste zahebali kolege, starce, susjede.. itd. za prvi april. ja momentalno nemam ideja ali smisljam nesto... kao recimo sad probudit kolegu i rec mu da svi idu po neki prebolesni shit, da nakupi pare u roku od 5 min, i onda, APRILILILI! :)
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
gargamel
POZNAVALAC887 REP32%
→ Ambasador
gargamelPOZNAVALAC
apr 2008.
apr 2008.#4
nisam nikog scimo, imam traume od prosle godine kad sam
probudio starog u 7 ujutro panicno urlajuci "di nam je auto?
nema ga na dvoristu.." i slicno. stari izletio u gaceronima van i
naravno poludio. hebo mi je sve po spisku vise od tjedan dana...:banana:
Cutki
ISTRAŽIVAČ140 REP60%
→ Entuzijasta
Splitsko dite
ENTUZIJASTA424 REP56%
→ Poznavalac
Splitsko diteENTUZIJASTA
apr 2008.
apr 2008.#6
Auuu ja proale godine sjebo svoju najdra~u i onda je ona jebala mene u mozak misecima posli toga...
Bili ja i rodjak vani u Zagrebu i on je zvao na mobitel ok 4 ujutro i reko joj da smo bili u nekom klubu i da smo se zaka
ili sa Boysima,bila frka i ja kao dobia stolicom po glavi i zavraia na hitnoj...a on se nalazi u hodniku ispred dvorane u kojoj mene navodno operiraju...
malo prebrutalna aala ali jebiga pijane noi.
..najludje od svega ata se moja najdr~a digla iz kreveta,obukla i spakirala stvari,probudila mater da joj da pare za autobus kako bi ona doala u Zagreb u bolnicu...looool
Na pragu kue sam je nazvao i reka joj da sam je cimo...
5 dana uope nije tila ni pri
at sa mnom,odbijala pozive...kaos
od tada mi dosta aprila hehe
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
apr 2008.
apr 2008.#7
Prije dosta godina objavili da ce Internet proci kroz detaljno proljecno ciscenje i da cjela web mreza nece raditi 24 sata. Ljudi pomanitali :-)
:ludaci_lol:
Fukmondo
AMBASADOR3.140 REP47%
→ Legenda
FukmondoAMBASADOR
apr 2008.
apr 2008.#8
jesu bogumi,al nije bio u pitanju aprilili-man!
i nemoj da mislis sto si ove neki poglavica:dunce:
pa da cesh da osvoish shalicu,ae:))
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
apr 2008.
apr 2008.#9
Do not fuk around :b_evil:
I shit you not. Du not fuk me in a goat ass the shalica is mine.
:facesjump:
Fukmondo
AMBASADOR3.140 REP47%
→ Legenda
FukmondoAMBASADOR
apr 2008.
apr 2008.#10
ma jes kurc tvoja,po chemu?
ajd nemoj tu si nekog cimnuo,ma fak:))
ma igramo posteno:violent018:
ccc:blah:
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
apr 2008.
apr 2008.#11
pa bogami veoma je blizu roxove slike su fantasticne...bice sve ok neka solja ode najboljem
....jesi to htio cuti???
ah da htio bih da zahvalim bogu sto mi je dao sansu da ucestvujem u ovoj proljetnoj igri.
Volim te Boze ali ne onako kako ti mislis :icon_biggrin:
mar 2008.
1 / 12
mar 2008.
apr 2008.