VUTRA
ForumZajednicaOfftopicNerjeshiv problem kod uzgoja
LEGACY

Nerjeshiv problem kod uzgoja

46 odgovora2,539 pregleda

feb 2008.

#1
BUSTED!!! Uhvacen sam, biljke su u plamenu. Dobra stvar je shto su unishtene (starci mi nashli). Oni sumnjaju da je to shto jeste, ali ako im kazem da je to neka druga biljka, ne mogu provjeriti nikako. Tu mi vi trebate, treba mi neka LEGALNA biljka koja se odrzava na slichan nachin kao i nama najdraza biljka i da je slichna, ali da je LEGALNA. Da bi starcima rekao da je to neka tamo deseta biljka poshto sam im rekao da sam dobio od drugove cure i ne znam shta je. Majka se dobro razumije u biljke i sumnja na to, ali nije sigurna. Htjela je da da odnese na provjeru ali je moj stari zapalio za svaki sluchaj da niko ne sazna da je bilo kod mene. Znachi treba mi biljka koja se uzgaja na slichan nachin (pod neonkom), ne mora da lichi puno, poshto stara nije mogla da puno vidi po onim listicima. Moj uzgoj je gotov, pomagajte...

feb 2008.

#2
Reci jednostavno da si posadio one sjemenke iz hrane za ptice, to je legalna konoplja, sa neznatnim postotkom THC-a.
BugiPOZNAVALAC

feb 2008.

#3
salvia divinorum..potpuno legalna ;
choki123POZNAVALAC

feb 2008.

#4
Ma samo ostni pribran,siguran sam da si ve neato smislio....:bong7bp: Samo uzmi lampu iz boxa prije nego ato je stari razbije....:vb_smash:
Silent BobPOZNAVALAC

feb 2008.

#5
Paradajz. .

feb 2008.

#6
Nemam ptica, shta da kazem mami da pored onoliko cvijeca ja izabrao sjemena od ptica:rofl: Nece je razbiti... Njegova je :2flip: :2flip: Hvala za Salviu, to je rjeshenje... Ok, mislim da je to to, nego ovaj topic bi mogao ostati kao iskustva sa otkrivanjem, da li ima iko iskustava da ga je neko skontao i kako se izvukao? BTW. Nastavljam sa sadjenjem chim pochnem da studiram:bis:

feb 2008.

#7
bolje bi bilo da pojasnia kako su te uhvatili da drugi ne prave takve greake

feb 2008.

#8
E kako su me provalili to je prava misterija... Znachi ne mogu da vjerujem. Vratim se sinoc iz grada i odma pogledam biljke, kraj biljki mi stoji inache skener koga NEMA.:signs054: Ja kontam sestra ga uzela i legnem da spavam. Ujutru pitam sestru, nema pojma gdje, pitam starce, ni oni ne znaju. Jebote neko mi ukrao skener!!!:crash: Ja kontam da ga sluchajno nisam kome dao ili negdje ostavio i razmishljam chitav dan, sjetim se svega shto sam radio za vikend, nikome nisam dao niti je iko bio kod mene posle zadnje upotrebe skenera (petak naveche). Kontam jedino je neko mogao maznuti u subotu jer tada niko nije bio kod kuce. I ja ono shta da radim trazim skener po cijeloj kuci ali NEMA GA. I moja keva se umijesha u potragu, pretrese moju sobu i viola. Nadje saksijice i josh sjemenki u papiru. Odma skonta shta je, mada malo sumnja jer listovi su tek izrasli. E sad, kako sam se izvukao? Ja reknem dao mi drug, a njemu dala cura njegova i sad starci skontaju da je ta njegova cura u nekoj "mafiji", sjebala mene i njega, da mi sadimo, pa da posle dodje ta "mafija" i otme nam :kenny_revenge: Htjede ona da nosi da se ispituje da se vidi da li je 100% to shto jeste, ali stari bojeci se da jeste i da ako se otkrije da je to to, a bilo kod mene, da cu ja najebati. I on to zapali.:hotpants: Tu sam nashao svjetlo na kraju tunela.:bananallama: Plan mi je da kao sutra pitam druga da pita curu shta je to, i da kazem starcima da je to bila Salvia (ne mogu provjeriti :b_bow: ) I sad moji starci misle da mi je zbog toga neko marnuo skener kao neko upozorenje :lol: Tako da mi je ova Salvia spas da starci ne misle da duvam kao ni da sam debil koga sjebu pa mu daju sjemena za koje nemam pojma shta su :facesjump: Ali zanemarimo sve to, misterija ostaje GDJE MI JE SKENER? Da je neko ushao da ga ukrade, nije l00d da ukrade jebeni skener pored onoliko ostalih vrijednost... Totalno bezveze.

feb 2008.

#9
NAPOMENA-Salvia se isto koristi kao droga,ali legalna pa bi to tvoja stara mogla znati ako se razumije u biljke.

feb 2008.

#10
Znam, kad sam malo googlao nashao sam i to, a to nije dobro... Enivej nashao sam idelnu stvar http://www.houseofplants.co.uk/Nephrolepis_exaltata_bostoniensis.htm Taman listovi malo liche na one kakve su meni bili, to je to.

feb 2008.

#11
Vidi...kolko sam ja sku~io te biljcice nisu bile vece od par cm..pa to onda nije nikakv problem....mo~e biti bilo ato...samo pazi da ne ka~ea da je to neka vrsta koja ekstremno rijetko daje sijeme tako da ti to nece vjerovati.
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

feb 2008.

#12
Brainchip ti je dao najbolji savjet, bez puno mudrovanja, jednostavno i poprili no uvjerljivo. :icon_idea:

feb 2008.

#13
A ono, ja sam ti dao dobar savjer, ti kompliciraj dalje kako te volja. Jednostavno si mogao rei posadio sam sjeme konoplje iz hrane za ptice. Zaato? Jer me zanimalo hoe li imati one fora listove kao marihuana koja je isto konoplja. Otkud ti sjeme? Iz pet shopa. Mo~ea rei da je bila salvia, pa kad ti stara upiae to u google ili se raspita okolo, opet ea u komplikacije, ovako se mo~ea izvui na bezazlenu znati~elju, a ti kako hoea. BTW salvia viae nije legalna, ako se ne varam
NishikenISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#14
LOL paprat :hehe: ak to popuse onda svaka cast :D
BloodspillerPOZNAVALAC

feb 2008.

#15
dali si siguran o ovu pretpostavku
Kurblaj KanAMBASADOR

feb 2008.

#16
Pa nije joa ilegalna samo je bilo po novinama o njoj da e se kao ispitati je li potencijalno opasna a koliko ja znam joa nikakav zakon nije proao

feb 2008.

#17
POPUSHILI!!! Stara nema pojma shta je internet (za nju su to onije klipovi), a dok nadje Bostonku u nekim knjigama, piiiii... Rekao sam joj kao nemam pojma koje je sjeme pa tek onda sazno da je Bostonka, paprat. Nja who cares, tenzija proshla, ne smaraju me vishe, sad trazim dobro mjesto za outdoor:bp4l: Hvala svima na savjetima...
3ananasa2ENTUZIJASTA

feb 2008.

#18
mafija ti ostavila glavu od skenera u krevetu :ludaci_lol:
LucidDreamAMBASADOR

feb 2008.

#19
Mozda sestra dala skener nekoj drugaricu...Ili joj trebale pare pa prodala...:thumb:
choki123POZNAVALAC

feb 2008.

#20
starci su ti mutavi malo a...
BloodspillerPOZNAVALAC

feb 2008.

#21
Ima ih svakakvih al nisu mutavi da ga jebea. Choki daj malo respekta
choki123POZNAVALAC

feb 2008.

#22
A aalim se,a ka~em ono jer moji starci ne bi popuaili sigurno. A mo~da se tvoji sam prave da su popuaili,pa ono neznam ili...:hehe:

feb 2008.

#23
Vjerovatno se prave, a mozda i zele da misle da nije to to...
BloodspillerPOZNAVALAC

feb 2008.

#24
ma prave se samo da mu mogu krast kad uzgoji!!!!!!!

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se