LEGACY
Pretres i jos veci Shi*
46 odgovora3,442 pregleda
41 REP82%
→ Istraživač
jun 2015.
jun 2015.#1
Znaci ovako 3 moja prijatelja mi jave da su naali neke ganje beton i da dolaze da je spuaimo, jave mi hajde izadjite ti i buraz do kule, i odemo mi 15ak minuta aetali do gore, oni su vec tu, dosli su sa autom, i izvade ganju.. Dugo nisam pusio znaci nekih mjesec dana.. I bas sam high bio i pozelio to, i vidim ja oni su meni nekako cudni, ono nisu samo stoned.. Kazu hajmo po zvake i cigarete, i mi do prve benzinske... Tako udjemo nas 4ca unutra i jedan ostane u autu odvaljen totalno, u mene su jos 3g u dzepu.. i setamo mi, razgledamo sta cemo sve uzeti.. kada mi do kase.. ulazi frajer i kaze momci mozete li izaci.. i ja kontam ovaj 5ti nesto zasrao sa nekim likovima.. kada pogleda znacka.. Reko jebote.. njih 15 stoji ispred.. 3 Pola, i razdvojise nas.. sada ja 3g u dzepu imam.. "Vadi sve iz dzepova.. i ja izvadim, mobitel, novcanik, kutiju Davidoff-a praznu, poderanu totalno zbog flokova i malo zezancija i ne kontam sto sam je ponio... i sada u dzepu jos vutra... Kaze izvadi sve, ja ruke u dzep reko ko ga jebe, uzmem vutru i vadim dzepove i pokazujem da su prazni ali u ruci mi ganja, i bacam je pored sebe.. stanem na nju, i tako sada on mene pretresa, pretresaju i ovu 4cu.. Ovaj dadne dozvolu auto da pregledaju na to da se fokusiraju jer znamo da nista nema u njemu.. I kako ja stojim na vutri ovaj mi govori skini patike, ja podignem lijevo i kao upadam u isto vrijeme vutru guram nazad daleko.. reko uspjelo.. nisu vidjeli.. Skinem patike, pregledaju me, reko cisti su ovi.. svi.. i do vozaca mog prijatelja koji me nazvao dolaze.. Skini patike, a ja u glavi kontam sjebali su se sada.. oni vec u bedu ne znaju sta i kako vise.. Kada iz carape mu vade 7x Bombona... Ja gledam i ne vjerujem.. Uzeli vutru, uzeli i bombon.. I pratili ih 30km do ovdje.. odustali od njih bili i vidjeli nas kada smo se vracali.. Nisam mogao vjerovati.. Skontaju da ja i burazer nismo s njima bili.. Puste nas ove odvedu u stanicu, puste ovu dvojicu, ovaj odlezi 24h... Koji je meni bio bed ljudi moji kada sam vidio da su imali hemiju kod sebe, inace ja sam stoner, vutru pusim 3-4 godine i nikada nisam furao nista drugo.. Ali nisam ocekivao da su uzeli i to.. i eto, ortak pao sa 7 bombona.. Ima li ko ideju sta ce da bude sa njim, a ja odem, po cigare ponovo da kupim, sacekam dok su otisli, kafu iz automata popijem, nigdje nikog, ja nadjem 3g ona.. ponesem, nazovem ih sutra i ispusimo..
41 REP82%
→ Istraživač
jun 2015.
jun 2015.#3
Za prijatelja, znam da sam ja uredan.. Sta bi moglo njega ocekivati :)
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jun 2015.
jun 2015.#5
to je njegova stvar, da ti je prijatelj rekao bi ti sta ima u carapi, bar kad vec idete na duvku u takvoj situaciji, a scena lici da je namestena, u zivotu nisam video ni cuo da nekog izuvaju na benzinskoj
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
jun 2015.
jun 2015.#6
Ja sam cuo. Poznanika jednog zamalo nisu zadavili na benziskoj. Kad ih je vidio ubacio ket usta i poceo da guta a pajkan se zaletio i poceo da ga davi da pljune. Upornost se isplatila i ket je na kraj skliznuo niz grlo. Pustili ga kuci :) happy ending
41 REP82%
→ Istraživač
jun 2015.
jun 2015.#7
I mene su jednom davili ja u kuci kod cvjecara i dolaze sa nalogom, mi ih vidjeli i gutaj sve sto ima... Kako oni ulaze meni u ustima jedno 6g vutre jos sam progutao prije nekih 15ak.. Zvacem ja to haha oni na vrata ulaze njeg uz zid, on se rijesio, mene zamole da izadjem, ja izadjem idalje u ustima, gutam ja to i oni kako vide da gutam nesto odma za vrat, meni se grancica u vrat zabi kad ne povrati sve, kontam to bi bio bed.. izdrzim nekako u stomaku sve zavrsi, oni se izgubili, ne znaju sta sobom vise, 20+ je njih u kuci bilo hah.. Kada se sjetim, i prijebu ga za 0.3 sto je bilo na stolu... Reko jebat ga bolje nego da su nasli ono.. Nista nisam ni pokusavao da vratim, nista upakovano nije bilo :) Znaju biti retardi.. A furka je sto mi u kuci nisu patike skidali hah a na benzinskoj jesu.. Debili retardirani..
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jun 2015.
jun 2015.#8
ako racunaju da ce naci mogu i supak da izvrnu, pitanje je samo odkud oni tu i otkud su tako sigurni da ce naci kad izuvaju iz patika il "dave", to mi lici na neko drukanje, pracenje... bem li ga, vodite racuna sta pred kim radite i kakva je ekipa
41 REP82%
→ Istraživač
jun 2015.
jun 2015.#9
Vjerovatno su ih pratili, oni otisli 30km daleko u drugi grad po to, i ocito da su ih pratili, jer jedno auto je samo bilo iz ove moje vukojebine, i samo sam 4cu prepoznao tj od spektora... Nisu se pazili i najebali su, svasta.. Jos nisam pao, ali neki ljudi jednostavno privlace kerove kao magnet...
Hasler
AMBASADOR2.950 REP41%
→ Legenda
HaslerAMBASADOR
jun 2015.
jun 2015.#10
Drugar da ti objasnim dobice taj tvoj drugar robije sigurno, kad ti policija nadje bilo sta vutre nebitna je kolicina oni dizu krivicnu zbog toga i salju na vestacenje to da utvrde dali je to trava i koliko kolicinski thc-a ima u sebi. Da ti nadju 0.3 vutre kazna ti je 100 hiljada dinara ili ti nekih 950E. A vidi tvom drugaru su nasli 7 bombona. Pogledaj malo realno. Zato ja zbog takvih ljudi kad imam kod sebe nosim toliko da mogu odma popusiti ili ti progutati ako slucajno dodje to takve situacije mada nikad nisam imao sa tim problema. I kad nemate kod sebe vutre nikad po danu ne idite kod lerdija, ostavite to za uvece jel bezbednije je. Bar tako ja radim
L0oD
ZMAJ85.106 REP
L0oDZMAJ
jun 2015.
jun 2015.#11
Znas kako drugar,moras obratit vise paznju sa kim izlazis u grad i ako vec izadjes sa tipa takvim drugarima onda gledaj da si cist(da nemas nista kod sebe),a kerove nece da privlaci svakava osoba,zna se ko njih privlaci... Nekad sam i ja imao takve ispade,lose drustvo,kako rece Power,nije ti drugar ako je vec imao skrivene bombone kod sebe... I mogu ti reci da si dobro prosao kad vas nisu teretili sve za organizovan kriminal,s tim da ste svi bili u automobili... 2006 sam popio kaznu,2 meseca sam lezao zbog 50g vutre koju su mi nasli kuci,47 hiljada kaznu i izgubio posao... a do toga je doslo zbog "drugara" drukare se krecu svugde u svakakve krugove... naglasio sam da je za moje potrebe,jos mi sudija rekao da sam imao srece sto su je nasli na gomili a ne spakovana u gramazi... inace bi popio 1 godinu lol i od tad vodim racuna o svemu,vuja mi nikad nije kuci,nikad ne delim nikome i da se kao hvalim da je moja,vec znam samo ja za to i naravno ovaj forum ;) peace
H2O888
LEGENDA13.298 REP83%
→ Zmaj
H2O888LEGENDA
jun 2015.
jun 2015.#12
moguce da je mobitel krivac sve te price,oni su znali da je nesto u vas...il je diler u meduvremenu otresa,pa reka da vam proda,ili bio viden s tvojim drugarima pa vas pratili...ja bi izi tih 7bombona a onda i patiku:)
Basic
ISTRAŽIVAČ85 REP23%
→ Entuzijasta
BasicISTRAŽIVAČ
jun 2015.
jun 2015.#13
Ma kakav mobitel.. Cim oni na pumpi vas izuvaju znas da nije bezveze.
Malo se samo zapitaj cime se taj tvoj prijatelj bavi i sa kime se vida, a i sto je Power rekao, da je prijatelj u ovakav rizik te nebi uvlacio.
Mogo si ti ladno najebat.
đokson
POZNAVALAC1.482 REP98%
→ Ambasador
đoksonPOZNAVALAC
jun 2015.
jun 2015.#14
Ima jedan de
ko kojeg znam sada je stariji i ozbiljniji,zezali ga krimovci 2 mjeseca svaki dan ,i svaki dan pretres pa di god bio ,a de
ko nije imo veze sa ni
im,samo je bio u loaem okru~enju ljudi, dok jedan dan nije doao krim policajac do njega i po
eo ga drkat i zajebavat ,a krimovac seljaina totalna iz splita ima zlatni lanac ko palac debel i neki medaljon zlatni i uska majca uz tijelo onako frajer pun sebe i bahat jako,i taj moj prijatelj sjedi na klupi ,i ovaj mu ka~e po ko zna koji put pretres,i moj prijatelj ga nakautira iz sjede polo~aja,i izbije mu dva prednja zuba i dobije potres mozga policajac.Naravno mog prijatelja su prebili u postaji ,ali ja ga pitam pa zaato si ga udario a znao si da te sljedi zatvor,batine itd. ka~e on moro sam ,nisam ga viae organski mogo podnjet njegov teror.Dobio je godinu dana zatvora,dvije godine uvijeta.
Dzparanoja
LEGENDA8.922 REP39%
→ Zmaj
DzparanojaLEGENDA
jun 2015.
jun 2015.#15
Sudei po asortimanu koji su mu drugari imali kod sebe, a i po njegovoj terminologiji koju koristi (kerovi,bomboni,ovo ono)... nije nikakvo iznenadjenje ato su ih murijaai cimali na benzinskoj pumpi! Ne bih se iznenadio da vas cimaju i na ne
ijoj sahrani, pravo da ti ka~em. Morao sam da pro
itam 5-6 postova da bih ukapirao ata su "bomboni"... a za "kerove" nemam rije
i. Tu ima svakakvih ljudi, i loaih i dobrih... Sigurno je da su ovi drugi u manjini, ali generalizacija ovakvog tipa, da su svi murijaai loai ljudi, iliti kerovi je neprihvatljiva !!! Ovo govorim prije svega zbog akolovanih, obrazovanih pripadnika organa bezbjednosti koji
asno i odgovorno obavljaju svoj posao ! Na
in na koji
ovjek komunicira sa okolinom, govori dosta o njemu... i o tebi konkretno ! Vidim odakle si, a vidim i gdje idea ! Droga je droga, a ne bombon ! Kriminalac je kriminalac, a ne "legenda" , "mudonja" "boss" itd.... Razumijea li me ata ti govorim autore teme, nijesam ni pogledao ko si ! Nemoj se praviti naivan, kao nijesi znao ata vas snadje... s kim si takav si ;) Da se nebi poslije
udio ato "spektori te pretresaju, a bije interventna" ! Okani se orava posla, i promijeni druatvo, dok joa mo~ea
41 REP82%
→ Istraživač
jun 2015.
jun 2015.#16
Prijatelju, rijecnik koji sam koristio je bas zbog tih "prijatelja" i sve sto si rekao bio si upravu, "kerovi" nisu kerovi, poznajem licno mnogo dobrih reci cemo policajaca, ali vjeruj mi poznajem i mnogo, mnogo vise odvratnih, agresivnih i jednostavno pokvarenih :) Nikada nisam licno imao probleme, i upravu si nadjem se na losem mjestu sa pogresnim ljudima i definitivno treba da promijenim drustvo... I svaki od tih rijeci navedenih sam pokupio bas od ovih likova s kim su me pretresli.. I upravu si kriminalac je kriminalac, nikada i ne gledam takve likove kao "boss", "legenda" Kako god, prijatelju moj sla~em se sa svim sto si mi rekao, lijep tebi pozdrav i mnogo srece u buducnosti :)
L0oD
ZMAJ85.106 REP
L0oDZMAJ
jun 2015.
jun 2015.#17
Sto se tice tog kera,to je uvreda za kerove,to su plemenite zivotinje,poslusne i odane... a murijasi kome su odani,to je pitanje... 80% murijasa ako ne i vise ne sprovode zakon kako je propisano,tako da pfff
Manci
ISTRAŽIVAČ183 REP89%
→ Entuzijasta
ManciISTRAŽIVAČ
jun 2015.
jun 2015.#18
U svom kraju znam hrpu pajkana sto duvaju i oni vole kakav castan posao i zezancije haha
Dzparanoja
LEGENDA8.922 REP39%
→ Zmaj
Ajme meni
AMBASADOR1.503 REP0%
→ Legenda
Ajme meniAMBASADOR
jun 2015.
jun 2015.#20
Policija ko policija svi su oni isti i rade za istu dr~avu. ;)
Rancero
ZMAJ20.167 REP
RanceroZMAJ
jun 2015.
jun 2015.#21
Puaim doma,u zatvorenom prostoru i u zatvorenoj balici,provjerenim ljudima,kad idem vani ne nosim niata sa sobom i nema problema.A dovoljan sam karakter da kad mi nepoznat lik ponudi da ga odbijem i re
em hvala pa kad doem doma skurim dva jer mi je ovaj navuko slinu na usta.Puaim 15-tak godina i nikad nisam pao a pretresali su me ko mulca na ulici i zato ato sam nosio vjetnamku i dugu kosu,to im je bio motiv
Felt
LEGENDA12.860 REP79%
→ Zmaj
FeltLEGENDA
jun 2015.
jun 2015.#22
Ma kakva robija,ako mu je prvi puta proci ce sa uvjetom1 do 2 god. i naravno pisanje u centru tj. testiranje koliko traje uvjet.A sta se tice situacije,to ti je druk sto posto.Nemojmo se zavaravati,prije 10 do 15 god. muriju nije toliko jebala vutra,vise dop,al situacija se promijenila,sad jebu za sve,jebeni coskari.
Beowulf
POZNAVALAC784 REP20%
→ Ambasador
BeowulfPOZNAVALAC
jun 2015.
jun 2015.#23
Ljudi nznm o cemu se radi ali i kod mene u kraju se sve vise desavaju takve stvari. Pocelo je pre par meseci, panduri bukvalno presrecu po ulici i izuvaju iz carapa. E sad neko moje zapazanje na osnovu prica momaka koji su pretresani je da su ih izuvali ukoliko nisu imali dokumenta kod sebe. Da li je takav zakon ili sta je ebem li ga. Jos jedna stvar koja me bas cudi je to sto vec par meseci nema sanse da nadjes travu. Znaci situacija je katastrofa, koga god da pozoves niko nema, pitam se samo dokle ce ova susa trajati.
Dzparanoja
LEGENDA8.922 REP39%
→ Zmaj
DzparanojaLEGENDA
jun 2015.
jun 2015.#24
Dok ne uzgojia svoju biljku ;)
IZ PRAVILNIKA
[*]Molimo vas da presko
ite pri
e o nestaaicama, ceni vutre na "tr~istu", dilerima...
🔒 Ova tema je zaključana
jun 2015.
1 / 24
jun 2015.
jun 2015.