VUTRA
ForumZajednicaOfftopicPrvo sto promislite!!!
LEGACY

Prvo sto promislite!!!

34 odgovora1,511 pregleda
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

mar 2010.

#1
Napisite prvo sto promislite kad vidite==> :joint:!
euforijaAMBASADOR

mar 2010.

#2
kakav haaia takav dim, kakva trava sunce ti poljubim! hahah
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2010.

#3
Napokon (uzdah, iako odah bi bilo to nije re)
ZOKIAMBASADOR

mar 2010.

#4
nisam ga video pa jedno 6 meseci svasta cu da pomilsim kad ga vidim mozda ga i ukradem i pobeknem :)

mar 2010.

#5
stari moj nitko ne misli o jointu ve kako trava izgleda i miriae, ali evo kako izgleda moj joinjt, baa ga ju er sliko, a sad ve u meni u i :sun2:... i popuaio polovicu i svaki put mi na polovici dosta, ali opet ga podimim...
Che*LEGENDA

mar 2010.

#6
WhaTZZZZZZZZZzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz (pa jedam dimi) UUUUUUUUUUUUUUUUuuuuuppppppppppp :)
SiDAMBASADOR

mar 2010.

#7
ako je zamotan - "daj kaj ekaa, pali to, nemam vremena" :)) ako ga moram motat - "jooj nee, moram ga prvo zamotat, a to mi se tak nedaa" :)

mar 2010.

#8
Svira vas je sve zajebo :)) pitao je prvo ato promislite a ne pomislite,,,a jedini ja promisio :)))
NaturalISTRAŽIVAČ

mar 2010.

#9
palim se na neki cudan nacin kao neka volja apetit tako nesto:facesjump: tesko opisati..

mar 2010.

#10
Joj kak je ~ivot lijep i pustim neku muziku..hehhe
upitnik???LEGENDA

mar 2010.

#11
:leafblunt::leafblunt::leafblunt::leafblunt::leafblunt::leafblunt::leafblunt::leafblunt::leafblunt::leafblunt: :joint2::joint2::joint2::joint2::joint2::joint2::joint2::joint2::joint2::joint2::joint2::joint2::joint2::joint2::joint2::joint2: :assshaking::assshaking::assshaking::assshaking::assshaking::assshaking::assshaking::assshaking::assshaking::assshaking::assshaking::assshaking: Ma ata u pomislit kad je smotan ve i ja nisam vidio ata se mota i koliko toga se unutra stavi... Uvjek je ljepo kad vidia Joint naravno ali meni je najljepae kad ja to smotam onako po svojoj mjeri onda viae niata nemislim...
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

mar 2010.

#12
kako sam sretan ato te iman!!!!! chill out:=)
TarkiPOZNAVALAC

mar 2010.

#13
Ka~em daj vamo. Onda vratim, al nekad uope zaboravim da mi je gad u ruci pa umre kod mene :D
ZOKIAMBASADOR

mar 2010.

#14
sta ste se primili pomislice panduri da smo narkici najveci ma ko ih sisa nek rade svoj posao :)

mar 2010.

#15
:b_hop::b_hop::b_hop::b_hop: :smoke18::smoke18::smoke18::smoke18: :mrtva_banana::mrtva_banana::mrtva_banana::mrtva_banana::mrtva_banana:

mar 2010.

#16
:)) i sve vas Zoki ohladio heehe nema radosti do unutarnje radosti nema mira do unutarnjeg mira to mi neki dan sinulo :)) a mi smo zajednica koja dijeli iste slike mirise i zvukove pa tako to :D mene na smjeh vutra poti e poato nema smjeha do unutarnjeg smijeha :)) i tako to, evo nea sam se sjetio :)) e_efXtNENO8 pa nek si oni misle kak je nama lijepo :)))) a ja se osjeam esto ko ovaj lik, a nemam pojma ata ~elih re, e upravo to :)))
Bob _MarleyENTUZIJASTA

maj 2010.

#17
sad u biti sretan :D
TripENTUZIJASTA

maj 2010.

#18
milina xD

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se