LEGACY
Prvo sto promislite!!!
34 odgovora1,511 pregleda
Svirač_Trube
ENTUZIJASTA570 REP93%
→ Poznavalac
euforija
AMBASADOR1.538 REP1%
→ Legenda
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
ZOKIAMBASADOR
mar 2010.
mar 2010.#4
nisam ga video pa jedno 6 meseci svasta cu da pomilsim kad ga vidim mozda ga i ukradem i pobeknem :)
0 REP0%
→ Istraživač
mar 2010.
mar 2010.#5
stari moj nitko ne misli o jointu ve kako trava izgleda i miriae, ali evo kako izgleda moj joinjt, baa ga ju
er sliko, a sad ve u meni
u
i :sun2:...
i popuaio polovicu i svaki put mi na polovici dosta, ali opet ga podimim...
Che*
LEGENDA5.871 REP9%
→ Zmaj
Che*LEGENDA
mar 2010.
mar 2010.#6
WhaTZZZZZZZZZzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz (pa jedam dimi) UUUUUUUUUUUUUUUUuuuuuppppppppppp :)
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
mar 2010.
mar 2010.#7
ako je zamotan - "daj kaj
ekaa, pali to, nemam vremena" :))
ako ga moram motat - "jooj nee, moram ga prvo zamotat, a to mi se tak nedaa" :)
0 REP0%
→ Istraživač
mar 2010.
mar 2010.#8
Svira
vas je sve zajebo :)) pitao je prvo ato promislite a ne pomislite,,,a jedini ja promisio :)))
Natural
ISTRAŽIVAČ128 REP52%
→ Entuzijasta
NaturalISTRAŽIVAČ
mar 2010.
mar 2010.#9
palim se na neki cudan nacin kao neka volja apetit tako nesto:facesjump: tesko opisati..
0 REP0%
→ Istraživač
upitnik???
LEGENDA5.189 REP2%
→ Zmaj
upitnik???LEGENDA
mar 2010.
mar 2010.#11
:leafblunt::leafblunt::leafblunt::leafblunt::leafblunt::leafblunt::leafblunt::leafblunt::leafblunt::leafblunt:
:joint2::joint2::joint2::joint2::joint2::joint2::joint2::joint2::joint2::joint2::joint2::joint2::joint2::joint2::joint2::joint2: :assshaking::assshaking::assshaking::assshaking::assshaking::assshaking::assshaking::assshaking::assshaking::assshaking::assshaking::assshaking:
Ma ata u pomislit kad je smotan ve i ja nisam vidio ata se mota i koliko toga se unutra stavi...
Uvjek je ljepo kad vidia Joint naravno ali meni je najljepae kad ja to smotam onako po svojoj mjeri onda viae niata nemislim...
Svirač_Trube
ENTUZIJASTA570 REP93%
→ Poznavalac
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
mar 2010.
mar 2010.#13
Ka~em daj vamo.
Onda vratim, al nekad uope zaboravim da mi je gad u ruci pa umre kod mene :D
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
ZOKIAMBASADOR
mar 2010.
mar 2010.#14
sta ste se primili pomislice panduri da smo narkici najveci ma ko ih sisa nek rade svoj posao :)
0 REP0%
→ Istraživač
mar 2010.
mar 2010.#15
:b_hop::b_hop::b_hop::b_hop: :smoke18::smoke18::smoke18::smoke18: :mrtva_banana::mrtva_banana::mrtva_banana::mrtva_banana::mrtva_banana:
0 REP0%
→ Istraživač
mar 2010.
mar 2010.#16
:)) i sve vas Zoki ohladio heehe
nema radosti do unutarnje radosti
nema mira do unutarnjeg mira
to mi neki dan sinulo :)) a mi smo zajednica koja dijeli iste slike mirise i zvukove pa tako to :D
mene na smjeh vutra poti
e poato nema smjeha do unutarnjeg smijeha :)) i tako to, evo nea sam se sjetio :))
e_efXtNENO8
pa nek si oni misle kak je nama lijepo :)))) a ja se osjeam esto ko ovaj lik, a nemam pojma ata ~elih re, e upravo to :)))
Bob _Marley
ENTUZIJASTA366 REP42%
→ Poznavalac
mar 2010.
1 / 18
mar 2010.
maj 2010.