LEGACY
Pao sam sa 100 grama
42 odgovora5,768 pregleda
Arkham
ENTUZIJASTA250 REP13%
→ Poznavalac
ArkhamENTUZIJASTA
jan 2018.
jan 2018.#1
Pao sam sa 105 grama namenjene za ulje, koju sam kupio na ulici za oca koji ima karcinom, pored toga su mi pronaali vagicu, ali nisam prodavao. Nisam bio nikakav prestupnik pre niti sam imao dodira sa zabranjenim supstancama, pored toga sam je koristio rekreativno. Kakve posledice mogu da snosim, svestan sam toga da mogu da odem u zatvor.
vladomar
ZMAJ40.935 REP
vladomarZMAJ
jan 2018.
jan 2018.#2
Hm vagica i vutra nije nikak dobra opcija znaa i sam !!!!Da je samo vutra ve
nekak stari,ali vagica bude probleme radila !!Sretno stari nadam se da bude sve OK!!!Stay strong !!!Samo se nedaj iznesi svoju situaciju i stav!!!
Sensi Star
ZMAJ29.699 REP
420Florist
ZMAJ34.960 REP
420FloristZMAJ
jan 2018.
jan 2018.#5
Ako ti stari ve konzumira Kanabis, sigurno nije protiv onda, zaato nisi uzeo i zasadio..
Prije padnea na ulici tra~ei vutru, nego kada ju sam sadia..
A ata e te o
ekivati, pa sigurno kazna.. usput ako su pronaali vagu.. a to ato je prvi put, to ne igra BA` VELIKU ULOGU ako sumnjaju da preprodajea..
}elim ti puno sree dru~e..
TechnoChrome ✌️
AMBASADOR1.844 REP10%
→ Legenda
TechnoChrome ✌️AMBASADOR
jan 2018.
jan 2018.#6
100g i vaga,bas losa prica... Neko te drukao... Bolje da si sa
ekao jos koji mesec pa u sadnju... Srecno,sta drugo.
onlistrongli
ENTUZIJASTA216 REP4%
→ Poznavalac
onlistrongliENTUZIJASTA
jan 2018.
jan 2018.#7
Je l su ti pronasli u automobilu prilikom rutinske kontrole ili su ti samo prisli?
hazeri
ZMAJ20.200 REP
hazeriZMAJ
jan 2018.
jan 2018.#8
Je li odreena koli
ina droge za osobnu uporabu ili ne, odreuje se, dakle, prema okolnostima svakog pojedinog djela. Ako je prema okolnostima utvreno da se radi o preprodaji, mala koli
ina nee zna
iti da e se posjedovanje odrediti kao prekraaj.
To znaci...da si u stavki preprodaje "droge" iliti diler po njihovom.E sad..ti znas najbolje.Ako imaju izjavu protiv tebe tesko ces se izvuci..Govorim za Hr.
Ceracki Mustang
LEGENDA13.346 REP83%
→ Zmaj
Ceracki MustangLEGENDA
jan 2018.
jan 2018.#9
Ako si iz srb nazalost 3 dine, bolje odma da znaa nego da se nadaa ne
emu... Ili ako imaa love, dovoljno prljav advokat to mo~e da ti reai da dobijea uslov, ortak pao s 50 exera u gajbi mu naali...za 3200e dobije uslov...
grouchy
ZMAJ90.494 REP
grouchyZMAJ
jan 2018.
jan 2018.#10
nevezano za tvoju situaciju, ali sa tim vagicama jedu govna, pa svako od nas ih ima u kuhinji, tipa pretres neki na ulici, klubu, nadju par grama, uzmu nalog za pretres stana/kuce, odu u kuhinji i ... AHA, VAGA!!! DILER!
jaime88
LEGENDA6.431 REP14%
→ Zmaj
Ceracki Mustang
LEGENDA13.346 REP83%
→ Zmaj
Ceracki MustangLEGENDA
jan 2018.
jan 2018.#12
Slazem se, al al ako je nisi nikad koristio za merenje gudre nemogu ti nista, jos ti vrate vagu. Vaga ko vaga, zabranite je u slobodnoj prodaji pa je necu imati :D
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
opa cupaZMAJ
jan 2018.
jan 2018.#13
Sa vage se uzima bris...stapicem za uho:)
Ako je zena vagala secer u prahu znat ce...ako je na vagi bila vutra ..znat ce i to.
grouchy
ZMAJ90.494 REP
grouchyZMAJ
jan 2018.
jan 2018.#14
da, ali u vestima o hapsenju (vage) ne kazu da li je bilo forenzickih tragova, nego da je zaplenjena.
kao sto rekoh gore, nadju mi dva grama u kafeu, i da ispadnu revnosni pretresu mi i stan i zaplene vagu??? nije se jednom desilo, ne meni licno, ali znam dva lika; cirkus.
hazeri
ZMAJ20.200 REP
hazeriZMAJ
jan 2018.
jan 2018.#15
Ne znam koja je zemlja u pitanju ali izjava svijedoka sa vagom i materijom je murija.To je neosporno.Ako je Srbija..imam tamo par frendova koji mi kazu kako kod vas takve kolicine ne drze kao nesto veliko.Kod nas u Hr do prije tri godine si za to odmah robijao..bez vage..na izjavu..
Kazem..pokretac teme ce znati najbolje.jer ako su upali u stan sa nalogom onda su bili kod suca istrage,a samim time su donjeli i dokaze koji pokrepljuju pretres stana(ako je do toga doslo).Ako nisi dilao i slucajno te upecali...dalo bi se to izvuci bez zatvora..
Arkham
ENTUZIJASTA250 REP13%
→ Poznavalac
ArkhamENTUZIJASTA
jan 2018.
jan 2018.#16
Ovako, nisam prodavao, to je stojalo kuci inace nisam bio kuci i bilo je pripremljeno za ulje je stojalo u kutiji i nije dirano 2-3 meseca. Ne sumnjaju da sam prodavao ve me samo terete za posedovanje i licnu konzumaciju.
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jan 2018.
jan 2018.#17
kazi da nisi konzument i objasni to na sudu uz medicinsku dokumentaciju, boljeg aduta nemas a kazna ce verovatno biti novcana
Sensi Star
ZMAJ29.699 REP
Sensi StarZMAJ
jan 2018.
jan 2018.#18
Malo mi je suplja tvoja prica. Stajalo u kuci 2-3 mjeseca i bum, evo murije!? Pa ne ide to bas tako ako si sutio i nitko nije znao za to.
hazeri
ZMAJ20.200 REP
hazeriZMAJ
jan 2018.
jan 2018.#19
Onda ti ne preostaje nego prouciti zakone tvoje zemlje i po tome postupati.
pikadile984
ZMAJ31.926 REP
pikadile984ZMAJ
jan 2018.
jan 2018.#20
Vjerovatno a nemora znacit neko je pao kome si reko da imas i druko te jer nije htjeo pravog drukat vjerovatno poznavajuci da nemas nikaku mrlju i da ces se izvuc... nepusi vise dokazi da nisi konzument zali se koliko god mozes jel radis
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
Coldsmoke
ISTRAŽIVAČ130 REP53%
→ Entuzijasta
ColdsmokeISTRAŽIVAČ
feb 2018.
feb 2018.#22
Ne pije vodu bas ta prica.Neko rece vec kad odes kod tuzioca ponesi medicinsku dokumentaciju i time pokusaj da se vadis.Znaju oni da li je prvo,drugo ili peto delo ali ako su ti vec upali gajbi moje misljenje 6 meseci corke minimum,daj boze da gresim i da prodjes nocano ili uslovno.U svakom slucaju srecno..
jan 2018.
1 / 22
jan 2018.
feb 2018.