VUTRA
ForumZajednicaOfftopicpivo (od kanabisa)
LEGACY

pivo (od kanabisa)

18 odgovora3,116 pregleda

avg 2005.

#1
da li volite pivo? ja ga obozavam (naravno ne sva piva, mb prezirem, ostala mogu), ali se ne opijam od njega... mozda ponekad a zasto ne spojiti dve stvari koje nam se svidjaju: http://www.cannabia.com/srpskohrvatski/whoarewe.htm
P.P.POZNAVALAC

avg 2005.

#2
mmmmmmm.... ja obožavam pivo...... karlovaèko mi je najdraže... a cesto se i opijem od njega... a da mi je nabavit cannabiu.....
GreenManAMBASADOR

avg 2005.

#3
Probao sam to pivo.Nista posebno i kosta 240 dinara u kaficu.Bogami skupo.

avg 2005.

#4
za te pare mozes da kupis veoma joint (mozda i dva, ako uspes) dobre ganje i da uzivas mnogo vise od tog jednog piva ::h2o

sep 2005.

#5
joooooooj probao sam 200 din na danima piva u zrenjaninu pivo je odlicno ima pravi ukus ja i drugar kupili po mcetiri i bankrotirali ali je zato bilo ODLICNO

sep 2005.

#6
bolje da si za tih 800 dinara (ako si kupio 4 piva) kupio jedan ket one najbolje dzheje (kakvu sam pushio samo jednom) i da ste se i ti i ortak prekinuli za tih 800 dinara umesto sto ste dali 1600
FernandezISTRAŽIVAČ

sep 2005.

#7
Ja volim laško - toèeno.
hemicarISTRAŽIVAČ

sep 2005.

#8
ma pivo je totalno sranje a kosta u pizdu materinu na bir festu sam ga placo 200 dinara e pa 3 jelena za te pare sam mogao da uzmem,jos platim 4 komada pa za te pare znas kakav skank sam mogao da zavrsim osecam da sam popio deset onih piva bilo bi ko da sam iscimao cim vuje pa ni to nema to veze sa vezom samo fora
GreenManAMBASADOR

sep 2005.

#9
Znate za staru izreku : "Dok je ovaca bice i dzempera"? 0010
hemicarISTRAŽIVAČ

sep 2005.

#10
istina...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se