LEGACY
pivo (od kanabisa)
18 odgovora3,116 pregleda
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
avg 2005.
avg 2005.#1
da li volite pivo? ja ga obozavam (naravno ne sva piva, mb prezirem, ostala mogu), ali se ne opijam od njega... mozda ponekad
a zasto ne spojiti dve stvari koje nam se svidjaju:
http://www.cannabia.com/srpskohrvatski/whoarewe.htm
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
P.P.POZNAVALAC
avg 2005.
avg 2005.#2
mmmmmmm.... ja obožavam pivo......
karlovaèko mi je najdraže... a cesto se i opijem od njega...
a da mi je nabavit cannabiu.....
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
avg 2005.
avg 2005.#3
Probao sam to pivo.Nista posebno i kosta 240 dinara u kaficu.Bogami skupo.
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
avg 2005.
avg 2005.#4
za te pare mozes da kupis veoma joint (mozda i dva, ako uspes) dobre ganje i da uzivas mnogo vise od tog jednog piva ::h2o
22 REP44%
→ Istraživač
sep 2005.
sep 2005.#5
joooooooj probao sam 200 din
na danima piva u zrenjaninu
pivo je odlicno
ima pravi ukus
ja i drugar kupili po mcetiri i bankrotirali
ali je zato bilo ODLICNO
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
sep 2005.
sep 2005.#6
bolje da si za tih 800 dinara (ako si kupio 4 piva) kupio jedan ket one najbolje dzheje (kakvu sam pushio samo jednom) i da ste se i ti i ortak prekinuli za tih 800 dinara umesto sto ste dali 1600
Fernandez
ISTRAŽIVAČ78 REP19%
→ Entuzijasta
hemicar
ISTRAŽIVAČ143 REP62%
→ Entuzijasta
hemicarISTRAŽIVAČ
sep 2005.
sep 2005.#8
ma pivo je totalno sranje a kosta u pizdu materinu na bir festu sam ga placo 200 dinara e pa 3 jelena za te pare sam mogao da uzmem,jos platim 4 komada pa za te pare znas kakav skank sam mogao da zavrsim osecam da sam popio deset onih piva bilo bi ko da sam iscimao cim vuje pa ni to nema to veze sa vezom samo fora
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
avg 2005.
1 / 10
avg 2005.
sep 2005.