VUTRA
ForumZajednicaOfftopicShta vam starcii misle o vutricii?
LEGACY

Shta vam starcii misle o vutricii?

96 odgovora5,824 pregleda
Ras TafariPOZNAVALAC

okt 2006.

#1
Moji nemaju nishta protiv nje, otac govori kako cemo josh malo zamotat jedan, mislim ipak je bolje da nju povremeno duvam nego da se nalokavam. Znate da jedna casa vina ubije od 400 000 do 1 000000 mozdanih stanica, i da je mamurnost zapravo stezanje mozdanih stanica, koje dehidriraju, eee, zato i glava boli!! PEACE!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
gloss_zelenkyAMBASADOR

okt 2006.

#2
Sa starcima nisam htio o tome raspravljati...stara nije èak ni protiv...jedino se boji da ne sjebem život zbog toga,u vidu dosijea...stari nije ni skužio biljèicu dok je rasla,možda i je,ali me nije ništa pitao (a bila mu je praktièki pod nosom :D )! A mislim da podatak o 400 000 stanica od èaše vina nije toèan...jedna žesta (0,03) ubije 1000 komada,a vino je u svojoj kolièini-pogotovo èaša dnevno- LIJEK! Živi dokaz je ujna moga staroga koja ima 84godine,svaki dan poslije ruèka popije èašu vina (i to svoga,domaæega) i mogu vam reæi da se sjeæa stvari od djetinjstva...samo se kao i svi stariji ljudi polako poèela gubiti...nažalost! Evo vam stare grèke: 1 èaša vina dnevno- ZDRAVLJE 2 èaše vina dnevno- VESELJE 3 èaše vina dnevno- SRAMOTA :wink:
P.P.POZNAVALAC

okt 2006.

#3
a sta kazu..... sadila sam dvije godine za redom... mama stalno zajebava i pita jel pusim, zapravo sumlja(cak me i testirala, ali mi je rekla da je kupila test, pa nisam pusila mjesec dana i bila sam negativna) a tata mi je ove godine kad sam imala 4 biljcice od pola metra...reko da ih premjestim na vrata od apartmana i da ostavim vrata otvorena zbog svijetla, da nas susjedi ne prijave...hehheh i nakon toga nekoliko dana mi ispricao da je jednom nasao di je neko sadio, uzeo mu jednu biljku i posadio, rekla je da je bila visoka oko 2m i puna skole, da je smrdila :D hehehe, nije reko sta je s njom napravio.... rekla mi je starija sestra da je njoj rekla mama da su i ona i tata probali...hehehhee ali nebi volili da ja pusim....zapravo, popizdili bi da znaju da pusim...neznam zasto,al eto...

okt 2006.

#4
jao, blago vama.. meni je mnogo zao sto ne mogu da pusim kuci.. mogu da zamislim kako bi bilo.. moji bas nisu tako dobri, al mislim da ne bi preduzimali nikakve mere kad bi saznali da duvam.. za caleta mogu da se kladim da je duvao pre (ipak je on covek koji je bio teen 70-ih, i i dalje misli da ima 18 god...) a o majci ne smem ni da mislim.. jbg, ljudi su razliciti...
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

okt 2006.

#5
Mene bi moji strpali u komunu...najozbiljnije vam ka~em! :shock: :shock: :shock: :roll: :oops: 8)
BloodspillerPOZNAVALAC

okt 2006.

#6
Veæina kaže ono što èuje... Nisu educirani i zato prièaju gluposti. Moji nemaju ništa protiv samo što je stara jako tvrdoglava zna da nije štetno ali ne želi otvoreno priznati. Ali zna da pušim...
Stara me pre neki dan pitala zasto duvam (kao kenja nesto) i kakav je osecaj, na sta sam joj rekao da ne mogu da joj opisem jer je to dozivljaj za sebe i svako ga dozivljava na svoj nacin, pa je kao posledica svega proistekla kevina odluka da proba travu sa mnom. :shock: Reko vazi. :) Inace me je u pocetku do jaja smarala u fazonu da ne predjem na nesto jace, a sada je u fazonu "duvaj ti, samo nemoj jace nesto 'leba ti." A cale... On se ne bi uzbudio taman da dodjem krvav, prljava, ispovracan i usran, on ima svoj posao. 8)
P.P.POZNAVALAC

okt 2006.

#8
ovako: gadno sranje.... napusavam se vec od proslog petka....ono svaki dan... i danas dosla-pitaju me sta mi je? na cemu sam? sta sam uzela? bla bla.. a nista ono zapalila sam 7-8 sa ekipom, ono ko i inace... do sad me nisu skuzili a danas...jaooo... tili su me odnit u bolnicu da mi izvade krv, da me testiraju-odma sad.. ali sam priznala da sam kao probala prvi put danas.... i tako... uhh.... i sad ce bit sranja, kupit ce opet test(na 1.sam bila negativna, jer me upozorila da ga je kupila pa nisam pusila mjesec dana) ali sad ce ga kupit i necu se moc izvuc..necu moc pusit...a srat ce mi i za izlaske...ljudi opet sam sjebalaaaaaa.jebemuu.... uhhh :cry: sjebano skroz...a do danas je sve bilo ludilo... amrc.... pa da i bilo je predobro da bi bilo istinito!!! :(
gloss_zelenkyAMBASADOR

okt 2006.

#9
Eeeeh..sjebade te totalno... :cry: Sad sam i ja tužan!.... Ma hajde,,,,ne brini curo....reci da nikada neæeš ni primirisati vuvicu.... :twisted: ostavit æe te na miru,a ti malkice smanji! :roll: Ionako si mlada pa se boje za tebe...! To je zato jer te Vole.... :sun: polako.. :wink:

okt 2006.

#10
koliko vi to imate godina kad vam mame i tate zabranjuju izlaske ?! :lol: :roll: P.P, vidim da si klinka, a 7-8 komada ti je ono normala svaki dan .. ccc pa kako te ne bi provalili, verovatno izgledas kao vampir posle toliko dzokova kad dodjes kuci. Popusi 1-2, iskuliraj malo sa drustvom i vrati se kuci normalna .. moj savet.
P.P.POZNAVALAC

okt 2006.

#11
:cry: imam 17.... ma kurac....sad necu smit pusit bar do zimskih praznika,a tad moram... testirat ce me svako nesto vremena i ono...sve je skroz sjebano... tata mi je reko da je on skuzio da sam dolazila doma nadimljena cesto ovih dana...... i zamisli nisam plakala ono pun kurac vremena, a danas sam se naplakala zbog vutre... i ekipa se skroz ukomirala, ono kao bezveze im je bez mene.... :cry: jebemuuuuu ...... zaboravit cu mrvit, motat, pusit, smijat se, zajebavat sa ekipom.... jebeno sve... a neda mi se ic van i opijat, odjebala sam alkohol skroz.... danas sam isla do prijatelja zapalili 2 zadnje, morala sam se oprostit od svega... i sad...ehh... nista..cekat novu godinu i plakat... :(
VanzemaljacAMBASADOR

okt 2006.

#12
P.P. :idea: Pobjegni od kuæe :djavo_tuki:
P.P.POZNAVALAC

okt 2006.

#13
eeeee vidis to se nisam sjetila.... bravo.... ok bjezim od kuce.... ma sta je najgore imala bi ja di ic...ali nasli bi me.... :( jaooooo sranja
unknowerAMBASADOR

okt 2006.

#14
Evo ja ti predlazem da budes malo kvarna.... Evo sta mi pade na pamet u ovoj mojoj ludoj glavi... Roditelji ti verovatno rade...i trebalo bi svaki dan da idu na posao...sto znaci da svaki dan idu jednim istim putem...i verovatno im je kao i svakom coveku dosadno dok pesace do odredjenog mesta...znaci imas priliku da im indirektno privuces paznju i kazes sta hoces... Imas drugove komp i ostale stvarcice ..pa napravite jedno lepo obavestenje ili sta vec gde cete od prilike objasniti sta je cannabis i sta su njegove stetne posledice i stavite na obliznju oglasnu tablu.. Kako su ti roditelji iz ljubavi i straha prema tebi i tvom nacinu zivota uplaseni (verovatno im se i prividja list cannabisa) primetice beli papir sa velikim zelenim listom marihuane i procitace napisano...tako da ces dobiti osnovu da sa njima dalje pricas o cannabisu a oni ce imati predstavu o tome koju nisu dobili od tebe (jer bi takvu predstavu smatrali izvrnutom jer se ti "drogiras") ccc e jesam bre djubre...majke mi :D
GreenManAMBASADOR

okt 2006.

#15
Opusti se.Mlada si.Imaces ti vremena jos mnogo.Za sve u zivotu.Pa i za vutru.Nije to razlog da tugujes i da se nerviras.Ko zna zasto je to dobro.
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

okt 2006.

#16
Koliko se meni èini tebi se sve svodi na napušavanje. Pa neæe svijet propasti ako neæeš pušiti neko vrijeme. Uostalom, pa koja je svrha konstantnog napušavanja? Nikakva, samo æeš otupit. Znaš, u životu postoje i druge kvalitetne stvari koje ti mogu pružiti zadovoljstvo, a veèina njih ne odlazi u dim veæ ostaje trajno. Zato, èilautaj malo... :P btw - ako ti trava treba da se smiješ, onda ti je bolje bez nje! :idea:

okt 2006.

#17
Bravo!!!
Ras TafariPOZNAVALAC

okt 2006.

#18
Svaka èast! :D :D :D Svako voli povremeno popit pivo, ali ne vidim smisla svaki dan lokat 10 litara piva, isto tako i sa vutricom, jedan joint je dovoljan za jedan tjedan
VanzemaljacAMBASADOR

okt 2006.

#19
:shock: :D Ras Tafari ekonomièan si :D
P.P.POZNAVALAC

okt 2006.

#20
neznalica-hvala... mozda od jada pokusam i to..heh.. :? ma nije mi najveci problem sta necu smit pusit... mogu ja ber vutre ako zelim... ali vise se nesmim druzit sa moja 2 prijatelja( s kojima inace pusim)... da bar mogu izlazit sa ekipom, nemoram se ni opijat ni pusit....ali jebiga..nemogu sad ni to... boje se da se nebi drogirala u skoli(zapalila jesam nekoliko puta kraj skole...ali jebiga..) ufff... sjebala sam sve kao i uvjek.... a valjda cu do ljeta moc normalno izlazit i koji put zapalit... ovo koliko sam ja pusila i je bilo previse, dobro je da malo oporavim pluca.... ovo ljeto nisam smijela pusit mjesec dana radi testiranja, kad me testirala oko 1.8. - pocela sam pusit..i dosta sam pusila...skoro svaka 2-3 dana... a ovu zadnju sedmicu sam svaki dan... znaci 3mj. sam gadno dimila..i sta je najgore ne po 1-2 trube... uhh... ok je malo pauze....ali ekipu sam sjebala...
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

okt 2006.

#21
Možda ipak malèice pre_ekonomièan...hehe. Ja se èesto sjetim one stare:"Jedan ko nijedan." :sun: :wink:
TripcoPOZNAVALAC

okt 2006.

#22
Jbg. sad postoje ti testovi (za koje inaèe nisam baš siguran koliko su pouzdani, mislim, možeš da gutaš neke lekove protiv bolova a da ti test pokaže pozitivno na THC ili šta veæ pokazuje ta nesreæa, crkla da Bog da). U vreme kad sam ja trebao da foliram starce, uvek sam mogao da kažem "ma zviznulo me ovo vino, zato su mi oèi krvave" ili tako nešto. Mene je keva provalila sa nekih 18 i to tako što mi sasvim sluèajno (kad bolje razmislim i nije toliko sluèajno) pronašla šibicu punu vu (šiba, al' to beše dobra merka za kolièinu). Taman je nekih godinu i po pre toga provalila da pušim duvan, pa nekih 5-6 meseci pre sam poèeo stalno da dolazim kuæi nacirkan i mislio sam, da æe joj ovo biti kap koja preliva èašu, ali samo me je pitala koliko dugo ja veæ i zašto. Ja sam dao neki, najgluplji moguæi odgovor i završilo se na tome (bar za neko vreme). Èinilo mi se da joj za neko vreme donesem i miæ horsa, ne bi je iznenadilo. Meðutim, matorci su uvek matorci. 4 godine posle toga, kad sam prvi put uzgajao (na terasi) bila je velika frka ispoèetka. Tu su moji skontali da sam ja neki diler i da sam ne znam kakav kriminalac, ma jedva sam im objasnio da ja to ... iz èisto "nauènih" pobuda. Sledeæe godine je veæ bilo sve jasno jer sam objasnio da 'oæu da imam svoj dim a ne da me neko voza. I bilo je O.K. Mada, sa 24 godine imaš dosta argumenata na svojoj strani. 16,17,18 godina je dosta herojsko doba. Vrlo lako možeš da upadneš u zamku i da poèneš da braniš nešto na neadekvatan naèin, a samo zato što imaš srca za to, P.P., nemoj im se suprotstavljati, to æe dovesti samo do veæeg otuðenja. Budi tiha, ali budi istrajna. Osim toga, za neku godinu æeš drugaèije gledati na neke stvari. Možda ti tada duvanje neæe biti zanimljivo. Možda æeš tada pušiti jednom sedmièno ili reðe. Sagledaæeš neke stvari iz drugog ugla. Mislim, kenjam ja sad nešto ovde, ali imam utisak da ti duvanje sada predstavlja pribežište od svega. A to bi trebalo da bude izbor, naèin života. Hronièno napušivanje nikome nije dobra donelo. Budi cool, razgovaraj s njima, pokušaj da ih shvatiš i ne pokušavaj da ih razuveriš, ako imaju tvrde stavove, biæe samo gore. U svakom sluèaju, nemoj da se svaðaš s njima, roditelji su ti. Vu je samo jedna od stvari koje èine naš život,isto kao i lekovi, alkohol, gledanje TV-a, slušanje muzike, odlazak na plažu, šta god. Ako je to razlog da se njima prepireš, prestani da pušiš. Nije vredno toga. P.S. pošto ide neka rasprava u off-u o kolièini za neko vreme - svako ko puši 1g doooobre vu dnevno je žešæi baja. Ko puši nekoliko grama dnevno - neka pusti to, nema svrhe, ne deluje.

okt 2006.

#23
Kad došla voda do grla, uzrokovana višegodišnjim prikrivanjem èinjenice da konzumiram vutru, reko èisto hladno i iskulirano da pušim 4 godine. Zauzeo sam potpuno drugaèiji stav nego do onda (što je naravno uzrokovano i mojom evolucijom kao Biæa) i stavio se i do sada, u jednu paradoksalnu situaciju, ali krajnje nužnu opciju. Velik problem ispada kod vutre, roditelja i djece upravo njihov odnos koji pati radi toga. Može doæ do otuðenja, uèestalog laganja, prikrivanja, teških paranoja, intenzivnih svaða, Osjeæanja nelagode, želje za bijegom...a to nisu nimalo male ili lagane stvari za proživljavat i rješavat. Od Trenutka kad sam rekao sebi da neæu više lagat jer nema smisla a i jer nisam više 16-17togodišnjak koji nema svoje rijeèi ili udjela u diskusiji (još jedno od sranja generacijskih stereotipa i meðu-kolabrirajuæih kategorija koje je društvo stvorilo u svrhu razjedinjavanja svega i svaèega), moj stav je bio: ne znate ništa - pitaj, ne pogaðaj. Opisao sam doslovno sve, od naèina na koji se rola, pa kako se puši, pa kako udara, za šta ju koristim i za šta ju drugi koriste, pa do njene povijesti, ritualne, medicinske upotrebe i vremena prohibicije. To sam prièao svaki dan nekih pola godine sa željom da educiram ljude, da im ukažem drugo mišljenje, da im objasnim kako se za znanje mora borit jer ti ga nitko neæe poklonit, a još di pogotovo u kapitalistièkom ustroju. Osobno, moj stav jest (trebao bi bit i od veæine, al ajde) da ja nemam pravo niti tu moæ da u drugog mijenjam razmišljanje na naèin da ja tražim od njega da prihvatim ono što mu kazujem. Svatko ima svoju glavu i svoju vlastitost i sam za sebe jest velièanstven projekt Majke Prirode i on sam može i mora uzimati od Svijeta znanje koje mu treba u njegovoj percepciji Svijeta...kao da slaže slagalicu i uzima komade koji njemu potrebuju. Jednino drugi ima moæ za sebe i jedino sam on ima tu moguænost da uvidi grešku i da ju poène mijenjat. Moja je uloga jedino da podarujem ono èime sam i ja spopznajno bio obdaren, te da iz tuðeg uvida i meðu-prožimanja dobivam nova znanja. Zato roditeljima nikad niti nisam nametao svoje uvide ili im govorio da su oni u krivu a ja u pravu. Samo sam im i samo im dajem svoj uvid. Takoðer, moji nisu nikad niti uzeli ijednu tematiku na temu cannabis, nego kao veæina slijepo slijede što im se kaže i ponudi kao jedino, vrhovno i apsolutizirano (a protiv svih nas je zbog koristoljublja). To im kažem: "Pa èovjeèe mili, kako možeš imat razmišljanje kada nije tvoje?" Osim toga, da bi stvari bile paprenije, zanimam se i za šamanistiku i herbalistiku, tako da nov sklop biljaka i nov sklop onoga što je društvo prozvalo drogom mi se odbija u glavu. E sad...da ne mislite da su stvari crne. Nažalost, ja Osjeæam da moji nemaju tu želju da sami krenu u potragu za znanjem, da nisu skeptièni i da su lakovjerni (a to vas danas košta glave, i to vlastite!!!). I takoðer, ja opet nastavljam prièu koju vodim veæ godinu dana o travi, iako mi se ta ista prièa, otvaranje Sebe i Srca, doslovno kazivanje stranica svoga èina odbila u glavu tako nisko i prljavo, da bi veæina stala i ne bi mogla vjerovat. Ali nema tu šta èuðenja...ide se dalje, spremno i sa idejom u realizaciji. Naime, moja mi se dobronamjerna prièa odbila drito u glavurdu jer sve što sam prièao je ispalo da sam žešæi droxer i da ne planiram prestat, kako i žele moji. Sada imam u planu prevest nekoliko filmiæa o travi i neke propagandne materijale. I za njih isto znam da æe mi se odbit u glavu. Ali da se vratim na poèetak, igram paradoxalnu situaciju: iako znam da æu trpit posljedice svoga govorenja, edukacije i otvaranja potpuno novog sustava razmišljanja, nastavljam svoje djelovanje u svrhu svojih roditelja i u svrhu našeg odnosa. Moja je dužnost kao Biæa intervenirati u pogrešku koju sam spoznao, jer nitko nema to pravo (s univerzalnog stajališta, ne apsolutnog) da preðe preko spoznatog grješenja i da ga potpuno hladnokrvo i zanemari. Na grešku valja intervenirat inaèe je greška dopuštanje sprovoðenja pogrešnoga. Zato i kažem...prihvatio sam (iako mi svi govore da sam lud) tu ulogu da æu trpit i da æu imat posljedice (po pitanju izvlaèenja stereotipa i pod-kategorija) samo zbog toga je moji grješe: ne zato što je njihov osobni stav protiv ili da nije za, veæ zato što oni niti nemaju svoga razmišljanja i svoga udjela u tome (što je kontradiktorno, pošto se to ipak tièe njih samih). Lijep pozdrav svima :D
UserNameENTUZIJASTA

okt 2006.

#24
Ovo je stvarno bilo jezgrovito, filozofsko, pomalo iscrpljujuce gledanje na stvari.. Kad se radi o roditeljima i njihovom (ne)odobravanju, moram konstatirati da 87.5% nasih postupaka ne odobravaju bez obzira na argumente i cinjenice da generalno nisu u pravu. Rade to cisto da bi trenirali strogocu nad nama... Bila to trava ili nesto drugo, trece.. uvijek ce morat prigovorit. I kaj nam preostaje? Ja sam odustala od pokusaja da educiram starce davnih dana jer ako to nisu bili sami u stanju (zivjeli su u 70-ima pobogu!)onda nema smisla pokusavati sada. :roll:
GreenManAMBASADOR

okt 2006.

#25
Samo nemojte nikad zaboraviti da ste vi deca vasih roditelja,i da oni i kada vas smaraju,pa i kada nisu u pravu,to rade iz najbolje namere.Jer vas vole i jer brinu za vas.Jednog dana kada budete imali svoju decu videcete i sami.Tacno je da nije uvek za dete najbolje ono sto roditelji misle da jeste,ali su njihove namere uvek najbolje.
Ras TafariPOZNAVALAC

okt 2006.

#26
Upravo tako, ali vidi ove, meni otac kaze josh malo pa cemo zamotat jedan, i majka se onda smijeshka, zatim govori kako je lijepa i kako umirujuce mirise, i neshta o smijehu itd, itd. Pitala me jel bi ja to probao, ja sam kao rekao bih, i ona se nasmijala i rekla uhvatila sam te hahaha, i nishta, onda mi kaze bolje nemoj, zamisli da kada ti ovo nestane da morash ici kupovat!!!
UserNameENTUZIJASTA

okt 2006.

#27
Tvoja majka je ocito na jednom sasvim drugom nivou :lol: svaka cast mami i njenom nacinu razmisljanja
P.P.POZNAVALAC

okt 2006.

#28
sinoc sam pricala sa mamom o vutri i o svemu... shvatila sam samo da je treba obrazovat malo o vutri i sve ce bit ok.... rekla sam da cu skinit neke tekstove sa neta(sa vutre, naravno) i da ce ih procitat, -posto je citala neku knjigu o ovisnostima.... malo sam joj objasnila kako to ide s vutrom... rekla joj posljedice itd... rekla sam da tu nema ovisnosti, da je alkohol puno gori... jedina opasnost je da se ne prede na nesto jace...ali sam joj rekla da sam mogla vec odavno probat da sam htjela..itd... i nakraju sam je nagovarala da proba.... ona je mislila da se ja dokazujem pred nekim, pa sam joj rekla da nemam pred kim, da pusim sa dva prijatelja i da mi uzivamo, nista drugo... sad mi je puno lakse(vjerojatno zato jer sam bila do prijatelja i zapalili smo 2...za oprostaj), a mislim da je i njoj.. jos kad procita ove neke tekstove...super...jos ce i zapalit samnom.... ehh...

okt 2006.

#29
bas sranja. imali smo bili sve ljepo isplanirano za ovaj tjedan kada je od srijede slobodno. ali zezne nas :(

okt 2006.

#30
P.P .. samo joj pokazi ovu sliku :lol: valjda ce shvatiti koliko je trava korisna .. hehe :lol:

okt 2006.

#31
trenutno misle da je trava heroin i neki dan me bas skontase ofirno..
Ras TafariPOZNAVALAC

okt 2006.

#32
Ne kuzim kako je to moguce, pa vecina roditelja koji posjecuju ovaj sajt su zivjeli u ludim sedamdesetima, pa stvarno ne kuzim kako ne znaju nishta o travi, pa ljudi jebote nije se trava pocela koristit prije 15 godina jbt.
P.P.POZNAVALAC

okt 2006.

#33
moji nemaju pojma o travi :cry: e da.. opet sam sjebala... i sad stvarno nemam vise izlaska... ni nicega... rekli su da ce me ispisat iz skole ako vide da dolazim napusena i iz skole.... to je to od mog druzenja sa ekipom i pusenjem vutre...i sad mi jebeno nije dobro :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ras TafariPOZNAVALAC

okt 2006.

#34
Jebote, pa kada se napusis necesh raznijeti skolu jebote, shta roditelji ti ne daju da se smijesh, mozda bi bili normalniji da si umjereno pusila a ne napusavala se svaki dan zato jer su vjerovatno primjetili da svaki dan doma dolazish sjebana, josh doma posadish vutricu, ne morash davat lovu, svaki tjedan zamotash jedan za smiriti zivce i to je to, ne vidim nishta losheg u tome.........
P.P.POZNAVALAC

okt 2006.

#35
ma sadila sam na balkonu vec 2 godine(iako nije bilo srece)...oni su znali za biljke... oni misle da sam ovisnica, jebena narkomanka... neznaju nista o vutri, morat cu uzet u knjiznicu onu jednu dobru knjigu: MARIHUANA i dat mami neka cita... ali jebiga....ovaj put sam sjebela malo vise.... nema mi nicega vise...a tek je pocelo bit sve dobro..(nije tu samo vutra i ekipa...ima jos stvari.. (:srtze: )...zato mi je dosta tesko... ) ehh.... nema mi vutre jedno vrijeme-neznam do kad... jednog prijatelja cu vidat u skoli.... drugog :( neznam kad...moram nesto smislit.... jaoooo a grubo je i to da mi moji vise nikad nece moc vjerovat...sjebala sam sve... ------------------------------------------------- ...NO DOSTA OFTOPIKA, I MENE...VRATIMO SE NA TEMU.... STO VASI RODITELJI MISLE O VUTRI?????

okt 2006.

#36
Ma daj ajde samo se opusti mlada si :) nemoj pusit i gotovo cekaj praznike ... nesto ... budi dobra tatina curica i pomalo ih educiraj o tome ... i mozda za 2-3 godine ce imat malo vise razumjevanja .. Pa nisi valjda ocekivala da mozes roditelje promjenit preko noci ili za tjedan dana ? Ima ljudi kojima i sa 26 godina govore starci sta da rade ... Tebi je dobro to sto si u taj sukob isla dosta rano i sada cete mozda o nekim temama otvorenije razgovarat .... a i to je uspjeh ...
Voluharica MileISTRAŽIVAČ

okt 2006.

#37
Stara misli da je fine ako se konzumira povremeno.Sta mi vise treba,rekao sam joj da nikad necu nista jace i ona je sretna.Zbog biljke sam prestao piti,pa je sretna. :D
P.P.POZNAVALAC

okt 2006.

#38
jedini mi je cilj sad naucit mamu sve o vutri... stalno je pilam o vutri, dat cu joj da cita neke tekstove sa vutre i jednu knjigu o vutri..ima da nauci sve pa neka tati isprica... ima da jednom zapalim pred njima i sa njima!!!!!!! jedini problem je neznanje... :lol: naucit cu ja njih
GreenManAMBASADOR

okt 2006.

#39
Veruj mi ja da sam ti roditelj i da dodjes iz skole napusena i ja bi te kaznio.Moraju se znati granice!Kad,sta i koliko moze.Kao sto sam vec pisao...Zamislite se na mestu vasih roditelja i deca vam dodju napusena iz skole,a jos nisu ni punoletna?!?!Jel bi vama bilo prijatno?Poseban je problem sto u sustini oni jako malo znaju o vutri i misle da je sve isto sto i heroin.Zato nemojte da im date povoda da mogu da misle tako.Ako ne mozete sami sebi da postavite jasne granice kad moze da se vari a kad ne onda bolje nemojte ni variti.

okt 2006.

#40
Tata :mrgreen: 8)
Ras TafariPOZNAVALAC

okt 2006.

#41
Upravo tako, ja imam 16 mislim da sam dovoljno zrel, da se svaki dan ne napusavam do besvijesti nego umjereno ako se bash zelim opustiti jednom tjedno, kada sam slobodan, nemam obaveza zapalim jox ili popijme caj od vutre, i nitko nema problema niti ja niti roditelji niti nitko 8)
P.P.POZNAVALAC

okt 2006.

#42
kva kva.... ja imam 17 i nisam dovoljno zrela da bi shvatila da se nesmijem napusavat u skoli... nekoliko puta sam zapalila posli skole i jebiga slucajno me skuzili... inace ne pusim svaki dan.. samo u slobodno vrijeme... no...nema veze... ehh...

okt 2006.

#43
I ja imam 17god, ali nemam tih problema sa roditeljima. Eno mi je biljka na sred kupatila :watch_plant:
Ras TafariPOZNAVALAC

okt 2006.

#44
To valjda ovisi o tome jesu li ti roditelji pijani kromanjonci
P.P.POZNAVALAC

okt 2006.

#45
nemozes bas tako, koji ti je kurac?? nije isto sadit i duvat.... cak sam i ja sadila na balkonu i znali su da je vutra...

okt 2006.

#46
:roll:
Ras TafariPOZNAVALAC

nov 2006.

#47
Sorry, btw shta su ti rekli za vuju??
P.P.POZNAVALAC

nov 2006.

#48
a mama me zezala da ce ih iscupat, a tata-kad su malo narasle, dok su bile na balkonu, reko da ih premjestim kraj vrata od apartmana, di ima sunca-da nas susjedi ne prijave....
Ras TafariPOZNAVALAC

nov 2006.

#49
Onda si ocito zajebala stvar kada si svaki dan dolazila doma navarena do poda, ne vjerujem da nisu skuzili!!!! I to josh vise ako ne puse duvan, meni mater na majici osjeti dim od duvana s 2 km, i to cak i ako boravim samo u zadimljenoj prostoriji, kamoli da idem pusittttt. NP. RDK - zuki

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se