VUTRA
ForumZajednicaOfftopicNapuseni Uzvracaju Udarac
LEGACY

Napuseni Uzvracaju Udarac

38 odgovora2,646 pregleda
FrulaENTUZIJASTA

avg 2008.

#1
Eo ne znam jel bila ova tema vec, ak je neka, ne skodi jos jedna takva :) Ovdje postajte izjave i provale napusenih prijatelja (ak ih se sjecate). eo za pocetak sta je jucer bilo: Kuvamo kod frenda i trea rjesit jos al ima sam za 300 kn. i sad neamo dost para ja imam 100 on 0. i legne frend sabijen na krevet i kaze ''Mozd ako odspavam budem imo para'' :) lol nije bas nest al tog se jedino sjecam :P
wannabeshaman1POZNAVALAC

avg 2008.

#2
"If you fart while going supersonic will you first smell the fart or hear it?" (ponekad kad smo napuaeni ja i frend pri amo na eng i volimo parodirat svoje navike filozofiranja pa je ovo jedan produkt toga...neznam kolko je smijeano nenapuaenom ovjeku al ja sam se skoro uguaio od smijeha)
BrenerPOZNAVALAC

avg 2008.

#3
Ja sam jednom izvalio, doduse jos kao teenager :stajo sam na mjestu nisam se ni mico :D
ROXPOZNAVALAC

avg 2008.

#4
Frend je pusio ko lud umjesto da salje dalje po krugu, a drugi frend mu umjesto "ajde, nije ti rodjendan" kaze "ajde, nije ti bozic" :)))))) Imam zvucnu snimku na mobitelu od jednog prepusavanja na moru i gluposti koje smo pricali, al nisam jos slusao, mozda bude jos nesto...
BrenerPOZNAVALAC

avg 2008.

#5
2 moja frenda i ja smo jedno 3 god konstantno pljugali u sobi i zapisivali u notepad sprdnje i gluposti(ali kvalitetne) koje smo provaljivali.:) recimo Anol- krema za podmazivanje Di si ti uo ca cicciolinu - A di si ti uo za cicciolinu! Istinite pri e Muldera i Scully! Prostoru ni ma Child molesters- ime benda wc papir - luksuz koji si svi mogu priuatiti }}:) klingonski smile hehe incest - zabava za cijelu obitelj }idovska liga u nogometu: Auschwitz  Bergen Bergen `to manje crnaca to manje rasizma!!! Otad se nesje am baa svega. Sje am se dosta toga Muaka pakaa fuj  ime pjesme, ponavljaj brzo Ovo je mali korak za ovje anstvo a veliki za ovje uljka Pirsanje kostiju. Vidi moj rengen! A vidi moj!!! Weed brother Ti da si atomska ne bi znao eksplodirat kolko si glup :) Kad se samo sjetim tih blesavih vremena :facesjump:

avg 2008.

#6
Toliko smo se odvalili da smo samo cutali a ja sam (NOP-STOP) prebacivao programe na tv. i pajdo skuzi nakon i duzeg vremena da sam se sisao i pita di sam se sisao.Salon se zove Ljilja a ja izvalim ko iz topa KOD `I`E SAM SE LjILjO
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

avg 2008.

#7
Jednom jedan napuaen ovjek re e... ''Propadanje kad zatvorim o i je ok!'' Pa si vi mislite...hehehe...:ludaci_lol:
Kurblaj KanAMBASADOR

avg 2008.

#8
Znao sam esto snimati kad puaim s prijateljima s mobitelom zvuk i tako da sam ima sigurno preko 20 sati materijala snimljenog ali na~alost sve oalo s hardom proalim a ateta bilo je presmijeanih stvari
BugiPOZNAVALAC

avg 2008.

#9
...skocit i promasiti pod, to se treba znat... bio je i videomaterijal toga, neki covjek samoubojica skocio sa zgrade i izgledalo kao da nikad nije lupio tlo nego ostao u zraku 2 m od dna....cudan video :balls:
FrulaENTUZIJASTA

sep 2008.

#10
neki dan frend zabrijo da ima mal ku.rac i nije htio s nikim pricat zbog toga.. ljutio se na sve nas :D
LucidDreamAMBASADOR

sep 2008.

#11
Lol bre Frulo... ;) nasmeja me...
HolstenISTRAŽIVAČ

sep 2008.

#12
Smeh pazi tripa.....xD
wu-traENTUZIJASTA

sep 2008.

#13
"daj dodaj mi ljljepeparu" ccc onako cheshe si nogu i htjeo je pitati cigaru i reci da ga cese nega i kaze: "ima ko noga?"
PSG fanENTUZIJASTA

sep 2008.

#14
hteo da pitam ortaka jel ima cigaru i rekao mu: e cigaro jel imas stacu? inace lika zovu staca...
Yami_RazielAMBASADOR

sep 2008.

#15
ja i frend smo skuzili da su vjesalice zle xDDDD Oni neznaju da on nezna da mi neznamo da on zna da ja znam da on nezna da ja znam. xDDDDDDD neda mi se objasnjavat ali vjerujte mi...ovo sve ima smisla xDDDD
LucidDreamAMBASADOR

sep 2008.

#16
Uz pomoc odredjenih matematickih izraza moze se doci do objasnjanja... f(x)= Yami + Neznanje = Pereca Kad smo vec kod pereca...Sanjao sam Yamija kako dosao kod mene gajbi sa lulicom salvije,i pusi on i pusim ja,ja se odvalim a njemu pripadne muka...Naravno,da bi poboljsali situaciju ispusismo svu vutru sto sam imao...tacka

sep 2008.

#17
gruvamo mi u prike, i sad sprzili dzoju i gledamo film i ovaj jedan tip umuko i govori ovaj drugi; vidi ovoga sta suto mudri... nasmijem se jos i dan danas kad se sjetin

sep 2008.

#18
prije par tjedana napljugali smo se ko jazavci i isli smo na cevape....prilikom klopanja frend izvali ovaj ljuk je fakat lut(luk je ljut)
CasperENTUZIJASTA

sep 2008.

#19
hahahahahha rofl XD

sep 2008.

#20
omg hahahahhahahaaa umireenn... predoro svaka cast!! ima u nas puno provala al se ne mogu sad sjetit :D:D:D:D weeee

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se