LEGACY
Napuseni Uzvracaju Udarac
38 odgovora2,646 pregleda
Frula
ENTUZIJASTA481 REP70%
→ Poznavalac
FrulaENTUZIJASTA
avg 2008.
avg 2008.#1
Eo ne znam jel bila ova tema vec, ak je neka, ne skodi jos jedna takva :)
Ovdje postajte izjave i provale napusenih prijatelja (ak ih se sjecate).
eo za pocetak sta je jucer bilo: Kuvamo kod frenda i trea rjesit jos al ima sam za 300 kn. i sad neamo dost para ja imam 100 on 0.
i legne frend sabijen na krevet i kaze ''Mozd ako odspavam budem imo para'' :) lol nije bas nest al tog se jedino sjecam :P
wannabeshaman1
POZNAVALAC934 REP37%
→ Ambasador
wannabeshaman1POZNAVALAC
avg 2008.
avg 2008.#2
"If you fart while going supersonic will you first smell the fart or hear it?"
(ponekad kad smo napuaeni ja i frend pri
amo na eng i volimo parodirat svoje navike filozofiranja pa je ovo jedan produkt toga...neznam kolko je smijeano nenapuaenom
ovjeku al ja sam se skoro uguaio od smijeha)
Brener
POZNAVALAC760 REP18%
→ Ambasador
BrenerPOZNAVALAC
avg 2008.
avg 2008.#3
Ja sam jednom izvalio, doduse jos kao teenager :stajo sam na mjestu nisam se ni mico :D
ROX
POZNAVALAC884 REP32%
→ Ambasador
ROXPOZNAVALAC
avg 2008.
avg 2008.#4
Frend je pusio ko lud umjesto da salje dalje po krugu, a drugi frend mu umjesto "ajde, nije ti rodjendan" kaze "ajde, nije ti bozic" :))))))
Imam zvucnu snimku na mobitelu od jednog prepusavanja na moru i gluposti koje smo pricali, al nisam jos slusao, mozda bude jos nesto...
Brener
POZNAVALAC760 REP18%
→ Ambasador
BrenerPOZNAVALAC
avg 2008.
avg 2008.#5
2 moja frenda i ja smo jedno 3 god konstantno pljugali u sobi i zapisivali u notepad sprdnje i gluposti(ali kvalitetne) koje smo provaljivali.:) recimo
Anol- krema za podmazivanje
Di si ti
uo ca cicciolinu - A di si ti
uo za cicciolinu!
Istinite pri
e Muldera i Scully!
Prostoru
ni ma
Child molesters- ime benda
wc papir - luksuz koji si svi mogu priuatiti
}}:) klingonski smile hehe
incest - zabava za cijelu obitelj
}idovska liga u nogometu: Auschwitz Bergen Bergen
`to manje crnaca to manje rasizma!!!
Otad se nesje
am baa svega. Sje
am se dosta toga
Muaka pakaa fuj ime pjesme, ponavljaj brzo
Ovo je mali korak za
ovje
anstvo a veliki za
ovje
uljka
Pirsanje kostiju. Vidi moj rengen! A vidi moj!!!
Weed brother
Ti da si atomska ne bi znao eksplodirat kolko si glup :)
Kad se samo sjetim tih blesavih vremena :facesjump:
40 REP80%
→ Istraživač
avg 2008.
avg 2008.#6
Toliko smo se odvalili da smo samo cutali a ja sam (NOP-STOP) prebacivao programe na tv. i pajdo skuzi nakon i duzeg vremena da sam se sisao i pita di sam se sisao.Salon se zove Ljilja a ja izvalim ko iz topa KOD `I`E SAM SE LjILjO
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
avg 2008.
avg 2008.#7
Jednom jedan napuaen
ovjek re
e...
''Propadanje kad zatvorim o
i je ok!''
Pa si vi mislite...hehehe...:ludaci_lol:
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
avg 2008.
avg 2008.#8
Znao sam
esto snimati kad puaim s prijateljima s mobitelom zvuk i tako da sam ima sigurno preko 20 sati materijala snimljenog ali na~alost sve oalo s hardom proalim a ateta bilo je presmijeanih stvari
Bugi
POZNAVALAC1.232 REP70%
→ Ambasador
BugiPOZNAVALAC
avg 2008.
avg 2008.#9
...skocit i promasiti pod, to se treba znat...
bio je i videomaterijal toga, neki covjek samoubojica skocio sa zgrade i izgledalo kao da nikad nije lupio tlo nego ostao u zraku 2 m od dna....cudan video :balls:
Frula
ENTUZIJASTA481 REP70%
→ Poznavalac
FrulaENTUZIJASTA
sep 2008.
sep 2008.#10
neki dan frend zabrijo da ima mal ku.rac i nije htio s nikim pricat zbog toga.. ljutio se na sve nas :D
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
Holsten
ISTRAŽIVAČ143 REP62%
→ Entuzijasta
wu-tra
ENTUZIJASTA516 REP79%
→ Poznavalac
wu-traENTUZIJASTA
sep 2008.
sep 2008.#13
"daj dodaj mi ljljepeparu" ccc
onako cheshe si nogu i htjeo je pitati cigaru i reci da ga cese nega i kaze: "ima ko noga?"
PSG fan
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
PSG fanENTUZIJASTA
sep 2008.
sep 2008.#14
hteo da pitam ortaka jel ima cigaru i rekao mu: e cigaro jel imas stacu? inace lika zovu staca...
Yami_Raziel
AMBASADOR1.929 REP12%
→ Legenda
Yami_RazielAMBASADOR
sep 2008.
sep 2008.#15
ja i frend smo skuzili da su vjesalice zle xDDDD
Oni neznaju da on nezna da mi neznamo da on zna da ja znam da on nezna da ja znam. xDDDDDDD
neda mi se objasnjavat ali vjerujte mi...ovo sve ima smisla xDDDD
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
sep 2008.
sep 2008.#16
Uz pomoc odredjenih matematickih izraza moze se doci do objasnjanja...
f(x)= Yami + Neznanje = Pereca
Kad smo vec kod pereca...Sanjao sam Yamija kako dosao kod mene gajbi sa lulicom salvije,i pusi on i pusim ja,ja se odvalim a njemu pripadne muka...Naravno,da bi poboljsali situaciju ispusismo svu vutru sto sam imao...tacka
15 REP30%
→ Istraživač
sep 2008.
sep 2008.#17
gruvamo mi u prike, i sad sprzili dzoju i gledamo film i ovaj jedan tip umuko i govori ovaj drugi; vidi ovoga sta suto mudri...
nasmijem se jos i dan danas kad se sjetin
18 REP36%
→ Istraživač
sep 2008.
sep 2008.#18
prije par tjedana napljugali smo se ko jazavci i isli smo na cevape....prilikom klopanja frend izvali ovaj ljuk je fakat lut(luk je ljut)
avg 2008.
1 / 20
avg 2008.
sep 2008.