LEGACY
Na more il u planine?
18 odgovora1,528 pregleda
0 REP0%
→ Istraživač
jun 2007.
jun 2007.#1
Kud idete ovo ljeto?Jel se ide s ekipom,curom,~enom i djecom ili samo vi i vaaa biljka?
Ja idem s curom i travom.Moram isprobat neke tehnike morskog napuaavanja pa kad se vratim onda vam ka~em!!???
Pozdrav.Bistro.Slomite nogu dok se budete penjali u planine.Sretno.Cuvajte se procvjetalog mora.
Dont drink and drive,smoke and dive(mislim da se tak piae dajv).
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
jun 2007.
jun 2007.#2
Eh kojeg li pitanja...
Pa valjda se prvo popnea na planinu pa onda nakraju bacia u more da se oladia :D
No, aalu na stranu, planine i auma mislim da e bit ove godine...iako, jedan drugar spominje i odlaske nekim katamaranom...to kao sad jeftino, dobar nain za sti negdje...
Gorski Kotar e bit sigurno, za ostalo ne ~elim joa jer mnogo je tu planova
ija realizacija ovisi jedino o tome dal u na nekog...sam se ne mo~e nikamo, a svi nekako truli, lijeni...
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jun 2007.
jun 2007.#3
Nigdje.
Kontam si upadat u vlakove i
ekat da me istjeraju i onda vidit ata ima tamo
prolaps_rektuma
ENTUZIJASTA352 REP38%
→ Poznavalac
prolaps_rektumaENTUZIJASTA
jun 2007.
jun 2007.#4
najbolji na
in...
ja mislim navratit ove godine na Jadriju na festival i onda obi ekipu tamo okolo...niata pretjerano...
vidia o odlasku u planinie joa nisam razmialjao...
vec
ISTRAŽIVAČ113 REP42%
→ Entuzijasta
vecISTRAŽIVAČ
jun 2007.
jun 2007.#5
uuu ja bi na prvi kod aibenika
u mjestu je jedan ducan i jedan kafic, a murje nigdje. cista idila za uzivanje sa curom i biljkom :D
ROX
POZNAVALAC884 REP32%
→ Ambasador
ROXPOZNAVALAC
jun 2007.
jun 2007.#6
Partyjana na moru ko i svake godine. 2-3 tjedna u Dugoj Uvali koja mi je najdraze mjesto na svijetu, svijet za sebe, izolirana, netaknute prirode svugdje naokolo, a opet nocni zivot u blizini,. Kasnije jos mozda kod frenda u Malinsku ili tjedan dana u Opatiju. Bit ce super, zivim za ljeto cijele godine.
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
RedShAMBASADOR
jun 2007.
jun 2007.#7
na moru jesam i na moru cu ostati...mada da me se pita rado bi u planine malo se makla. jer kako je ljeto tu, turista ima sve vise pa ni jedna obala niti jedna plaza nije lisena samoce. moras se jako potruditi naci osamljeno mjesto izvan grada da te nitko ne smeta. ili ostat u okruzenju svoje kuce koja sva sreca ima vrt/ dvoriste pa se tamo ulogoriti, malo malo poprskat vodom da se osvjezis i sjest u hladu i noge u zrak:sun2:
Tripco
POZNAVALAC1.027 REP47%
→ Ambasador
TripcoPOZNAVALAC
jun 2007.
jun 2007.#8
Za koji dan, Toroni, Halkidiki, Gr
ka. }ena, klinac i ja + prijatelji u istoj varijanti. To je jako malo mesto (jedva 300 ljudi stalno tu ~ivi), pla~a od 2km sa sitnim peskom i borova auma iznad. Hm, bie komaraca.
PSG fan
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
PSG fanENTUZIJASTA
jul 2007.
jul 2007.#9
u avgustu palim kod ortaka na vikendicu u cg, tacnije utjeha pa ako neko bude tamo javite se :sun2::sun2::sick:
0 REP0%
→ Istraživač
avg 2007.
avg 2007.#10
Pozdrav.Vidim dobro napreduje forum.Bilo zakon na moru.ista u~ivancija.
jun 2007.
1 / 10
jun 2007.
avg 2007.