LEGACY
Moj drug ima problem.
28 odgovora2,663 pregleda
7 REP14%
→ Istraživač
dec 2005.
dec 2005.#1
Imam problem zapravo ima ga moj drug Pero. Sa njim je raskinula devojka koju on mnogo voli. Ipak on nju i dalje voli ali na žalost Anica za njega nimalo ne mari. On je par puta u oèaju kleèao ispod njenih nogu i ponižavao sebe,plakao, molio ju je da se vrati ali ona nije htela ni da èuje. U zadnje vreme u ocaju se odaje alkoholu uništava sebe a i gubi prijatelje. Par puta je pominjao da za njega nema života na ovom svetu i da æe sebi oduzeti život. Verujem da je sposoban za to. Govorio je da æe ga hladna limska voda proneti pored njene kuæe.
Ostaje mi izgleda samo da se molim da mu smrt bude laka.
AMIN
Bloodspiller
POZNAVALAC1.123 REP58%
→ Ambasador
BloodspillerPOZNAVALAC
dec 2005.
dec 2005.#2
Ako ti neznaa ata napravit kako bi mi onda mogli. Ipak je to TVOJ frend.
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
dec 2005.
dec 2005.#4
Reci mu da je zaboravi. Svakog od nas ceka vise od jedne osobe na ovom svetu. Provereno ;)
speedball
ENTUZIJASTA312 REP28%
→ Poznavalac
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
dec 2005.
dec 2005.#6
Prvo treba voljeti sebe pa onda sve druge! Heh
Ne moze te neko voljet ako nemas svoje ja i klecis i ljubis neobrijane noge...
Bloodspiller
POZNAVALAC1.123 REP58%
→ Ambasador
BloodspillerPOZNAVALAC
dec 2005.
dec 2005.#7
Ne razmišljaju svi ljudi racionalno na ovoj planeti. Nekima moraš prvo pokušati objasniti, a neki su samo malo više željni pažnje. Ako im uspiješ objasniti u redu, a ako su željni pažnje nek si kupe kesu i bit æe im dobro... Valjda? Meni bi bilo. Ma ja nisam nikad plakao za trebom jer su 90% njih kuje, a 10% koje su pametne ne žele deèke jer znaju da smo smradovi! Tako da ako èovjek uspije meðu tih 10% naæi onu koja mu odg. bolje nek ju odmah ženi!
A možda tvom frendu treba jedno veliko :oral:
Oresar
ISTRAŽIVAČ100 REP33%
→ Entuzijasta
OresarISTRAŽIVAČ
dec 2005.
dec 2005.#8
reci mu da je glup,tuzno i zalosno je da netko zeli dici ruku na sebe radi nekog drugog
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
dec 2005.
dec 2005.#9
Ljudi znate li vi sta su emocije i kako to funkcionise?I koliko to ima veze s mozgom i zdravim razumom?Vreme leci sve,manje ili vise uspesno ali leci.
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
P.P.POZNAVALAC
jan 2006.
jan 2006.#11
pa koja glupost.... da se neko hoce ubit zbog neke glupe zenskice,kurvice, jebote pa treba bit bolestan...
zaboravit ce je...a ako se bas hoce ubit, neka se ubije ko ga jebe...
xarabas
ENTUZIJASTA453 REP63%
→ Poznavalac
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
jan 2006.
jan 2006.#13
Xarabas...ova je izjava kontradiktorna Znaèenju tvog Potpisa.
paramecium
ENTUZIJASTA341 REP35%
→ Poznavalac
parameciumENTUZIJASTA
jan 2006.
jan 2006.#14
Ako moze da je zaboravi bez alkohola i sl. pomozi
mu. Ako ne ostavi ga. Nema nista gore od zivota sa alkoholom (u preteranim kolicinama).
Kool King T
ENTUZIJASTA230 REP8%
→ Poznavalac
Kool King TENTUZIJASTA
jan 2006.
jan 2006.#15
zabiješ mi jednu šaku u njušku i prošetaš ga gradom/selom (u doba dana kad ima žanskog roda za njega a ne neke babe ili balavice)pa æe onda skužit da ima još ženskih na svitu i da su sve one kurve.ako nije pomoglo.doðeš isprid njega staviš mu pištolj na æelo i smiriš ga ako se ne smiri kokneš ga.jednostavno. :puc_puc: :kenny_revenge: :banana_mrtva: :kartman_hasa: :kartman_ljut: :respekt:
dec 2005.
1 / 15
dec 2005.
jan 2006.