VUTRA
ForumZajednicaOfftopicnapušavačka
LEGACY

napušavačka

124 odgovora5,972 pregleda
gloss_zelenkyAMBASADOR

jul 2008.

#1
Kao i brutal offtopic, nek bude mjesto za BUMP kad je tko napuaen ;) (mogu i ja malo spamat :P) BUMP :D :maryjane:
OgrazISTRAŽIVAČ

jul 2008.

#2
U procesu - na pola gotov:cool44:
bongashLEGENDA

jul 2008.

#3
Ugasio mi se u ruci ...
elephant0rAMBASADOR

jul 2008.

#4
bolje u ruci nego u fotelji :)) eh.. upravo okrecem poklopac grindera.. tako da cu bumpat uskoro

jul 2008.

#5
bolje qrac u ruci nego ruka u qrcu :balls:
bongashLEGENDA

jul 2008.

#6
bolje tenis na posteru nego penis u tosteru ...
LucidDreamAMBASADOR

jul 2008.

#7
Devetnaest...

jul 2008.

#8
tenis penis toster viva la revolucion... gloss mislis da si veca faca of braina eeeeee tesko tesko mladicu ima jos godina da veliki narastes :b_hop:

jul 2008.

#9
a ata ste brutalni:cool44: ata se sramite biti brutalniji? mo~ete li vi biti joa brutalniji? kao ja sada:flamed: he, ha hou li ja zbog brutalnosti svoje postati predbanbrutalan?:nana: aj da vas ujem brutalci:RastaBong::bonappetit: gdje je po etnim brutalcima mjesto? :lml_spam: u spamu!:vb_kez: :signs053: ko je zadu~en za ovakve brutalce kao ja ? :))) :signs053::vb_kez: e a ata ti je to super perfundo??:cool44:
LucidDreamAMBASADOR

jul 2008.

#10
Pa verovatno jos neki brutalac... :)
Kurblaj KanAMBASADOR

jul 2008.

#11
Jel nam stvarno treba joa jedna tema u kojoj meljemo bezveze Ivan je obrao jagode Jagode su suhe

jul 2008.

#12
ata si sad aamane rekao:ludaci_lol: ispada da vi svagdje meljete bezveze :vb_kez: a ovdje se udite bezveznosti :vb_kez: i neznate ata bi rekli :ludaci_lol: a kao napuaeni ste:vb_kez: :bong7bp: izgleda da brijete od te silne vutre:goldmaryjane:

jul 2008.

#13
ja stvarno ne razumim kako sam ja vas privukao i uautkao? tu ste itavi sat po 5-10 vas i pregledavate ovu temu:wave: al ste napuaeni, svaka ast:rofl: :ludaci_lol:
Kurblaj KanAMBASADOR

jul 2008.

#14
MA toliko sam suh od dima da je to sramota I'm a friend in need Give me weed!!!
LucidDreamAMBASADOR

jul 2008.

#15
manSha dorShan maNe treVu... :))))
bongashLEGENDA

jul 2008.

#16
Baa se pitam iji je 4u2 klon ... Valjda je prso' od plinova iz rafinerije ?
Yami_RazielAMBASADOR

jul 2008.

#17
trenutno se mota da bi se uskoro bumpalo :) wish me luck fellow bumpers xD
LucidDreamAMBASADOR

jul 2008.

#18
Puno puno mogucih likova...
bongashLEGENDA

jul 2008.

#19
Ma zna se to no ko' je ... Da ne zaboravim, BUMP.

jul 2008.

#20
baa tako, ja sam stari vutraa.. pa reko da vidim jesam u formi joa:thumb: a i kakve ste mi vi volje prema novacima:vb_smash: previae ovako bedastih tema imate.. ima li napretka u vezi leaglizacije? vidim, malo ste mi zahrali sa izra~avanjem? neznate kaj bi sa menom:vb_kez: e pa uko eni ste svi odreda. i ponaaate se ko neka zajednica balkanaca koja pokuaava ~ivot osnovati na ovom forumu, a neide vam baa? fali vam:heartbeat: :family1: puaite za mir a ne za napetost i uko enost. poz from oz
bongashLEGENDA

jul 2008.

#21
Znaa, postoji stru an termin za tu tvoju diagnozu ... Meni recimo nisi interesantan, za ostale ne znam, a da probaa bit pametan ?
LucidDreamAMBASADOR

jul 2008.

#22
Gosn klon ocigledno da ne pripadas ovde...pa sta cekas onda?da ti mi otvorima vrata?pa pa

jul 2008.

#23
to je ono ato govorim, moraa imat brdo postova ili dugi accaunt da bi bio netko ovdje.. ili te odmah svrstaju u pametnjakovie.. zaato vas aala boli tako? ata nisam smijeaan? pa malo za promjenu ljudi moji.. a ti bongi sam mislio da imaa viae albanskog duha kako ti potpis govori? ja ih poznam, baa su dru~eljubivi i vedre naravi :bong7bp: a vi ste mi nekako baa napeti pred neznancima.. ne mislite li to?
bongashLEGENDA

jul 2008.

#24
Ma bravo sreo moja pametna ! Eto, zgodan si, duhovit, inteligentan ... jel' ti treba joa goriva za ego ?
LucidDreamAMBASADOR

jul 2008.

#25
forjutu ,pametnjakovici svojim znanjem o vutri i velikim iskustvom koje su stekli zatrpase forum umotvorinama...zbog toga je takva atmosfera ovde...ni zbog cega drugog...

jul 2008.

#26
ne momci, ja se nebih zadr~avao ovdje i gradio karijeru kao vi.. jer ovdje poatujete sebi sli nima, moraa biti ko vi i nikakav druk ije.. uostalom ovdje trebaju biti spamovi, a ja vas razdragao? ajde povucite si malo viae, da vas pere na smijeh.. kao ato se ja smijem vama:maryjane: ata sad, slijedi ban ili predban? :nana:ili ete samo autit??
LucidDreamAMBASADOR

jul 2008.

#27
Nemoras biti kao drugi...ali zna se o cemu je ovaj forum..ako hoces ostati e MORASH se drzati teme... Mozes ti ovako doveka...banova nikad dosta... ali ocito da ban ne pomaze... ostani i citaj ovde...nemoras ici...ali nemoj i buntati...
bongashLEGENDA

jul 2008.

#28
}ao mi je ato su te maltretirali kad si bio mali, ali ne mo~ea svoje frustracije na forumu rijeaiti, imaa stru njake koji se bave tom problematikom. Ne aalim se, odi dok nije kasno. Eto, od mene imaa ignore, ~iv i zdrav bio, dogovori se sa mozgom pa se vrati ...
bongashLEGENDA

jul 2008.

#29
BUMP @genjo ko' da si mene pitao.
Kurblaj KanAMBASADOR

jul 2008.

#30
Evo priprema se rijeait za 100 kn jedna frula jer se bolje nemo~e a jako se ~eli puait Tako me to nervira
bongashLEGENDA

jul 2008.

#31
Mnogo brate, mnogo ...
LucidDreamAMBASADOR

jul 2008.

#32
Sto sam se ja ubumpao...hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Kurblaj KanAMBASADOR

jul 2008.

#33
ju er nalraju nismo ni dobili tu mrtvu frulu ali ajde naalo se neat danas bi trebali Postat u kako zvu i kad dva napuaena ovjeka sviraju elektri ni klavir prestraano
Yami_RazielAMBASADOR

jul 2008.

#34
2 bumpa jutarnja
green_goblinISTRAŽIVAČ

jul 2008.

#35
eo, prije nekog vremena zapalio lulu, a sad se puni druga lula :snupi:
LucidDreamAMBASADOR

jul 2008.

#36
Samane pa tebe bas nece...Nije vazno...Dok ima tikvica sve je okee... :)
choki123POZNAVALAC

jul 2008.

#37
run run run to the cities of the future...yea bump:assshaking:
gloss_zelenkyAMBASADOR

jul 2008.

#38
Bump Bump Bump It Up :maryjane:
LucidDreamAMBASADOR

jul 2008.

#39
...taking what we can,and bring it back home,so take me down to the cities of the future...
pecko88ENTUZIJASTA

jul 2008.

#40
Ne tako.... Ami ovako.... Take what you can and give nothing back....LOL....:drink:
elephant0rAMBASADOR

jul 2008.

#41
Ja ipak volim vise ovako.. Can what u give, and take nothing back..
DžidžadžojacPOZNAVALAC

jul 2008.

#42
dudsada watf
LucidDreamAMBASADOR

jul 2008.

#43
Ae sad...Skenjali ste me...cc.c.. :)
pecko88ENTUZIJASTA

jul 2008.

#44
Jel mozes prevesti ovo "Can what u give" PLS... :maryjane:
choki123POZNAVALAC

jul 2008.

#45
Valjda je mislio give what you can:vb_smash: :signs046::fishing:
elephant0rAMBASADOR

jul 2008.

#46
"Can what u give" bi znacilo "Odbaci ono sto das" :)
LucidDreamAMBASADOR

jul 2008.

#47
Slonce vas zbuniooo...aaaaaaaaaaaaaaaaa :)
wu-traENTUZIJASTA

jul 2008.

#48
:signs053: mozda nije mislio pa je to napisao... :P :rofl:
TarkiPOZNAVALAC

jul 2008.

#49
A mozda su u sumi!
gloss_zelenkyAMBASADOR

avg 2008.

#50
Ubetoniran :maryjane:
bongashLEGENDA

avg 2008.

#51
[bez sadržaja]

avg 2008.

#52
:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
Yami_RazielAMBASADOR

avg 2008.

#53
sutra pocinje trotjedno bumpanje :)))))))

avg 2008.

#54
a tu se nevidi nista (kolko su mi oi ispucale,)

avg 2008.

#55
ova tema je postala brutal offtopic
BugiPOZNAVALAC

avg 2008.

#56
napuaeni, napuaeni, oftopic, nije brutal, samo napuaen...offtopic...sve je ovdije topic...sto je ovo?
bahateeENTUZIJASTA

avg 2008.

#57
..i tako ovo ti je re prijatelj sad kad sam razo arana u svakoga i ti si mi reko da ono svijetlo na kraju tunela ne mora vazda bit vlak ka~u da imam neke crne mrlje po pluima ali abb kbb :RastaBong:
wu-traENTUZIJASTA

avg 2008.

#58
od masne hedine nemogu da gledam aleksandar kalashnjikov 47
Yami_RazielAMBASADOR

avg 2008.

#59
trenutno bump.. i proslih 5 dana cijelo vrijeme... xD
BeyondLEGENDA

avg 2008.

#60
samo pazi da ne odletia predaleko tko e te tra~it
bahateeENTUZIJASTA

avg 2008.

#61
..ustajem vedar i io i dok ka~ea d~oint ve sam jedan svio :evilking:
#62
Jeste li se ikad napushili toliko da ste pomislili otici u HITNU, JA jesam...:smilie_vampire:
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

okt 2008.

#63
Ina e ne pridajem pozornost raspravama ovog tipa, ali na jedan dogaaj od prije otprilike dva tjedna se jednostavno moram osvrnuti. Napravio ja pauzu od nekih 2 mjeseca i zapalio kvalitetu...rezultat? Kaos i savraeni red u isto vrijeme...ali da nejdem sad u detalje... :nana: :facesjump:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se