LEGACY
Roditeljstvo
24 odgovora1,434 pregleda
sinsemila_smajl
POZNAVALAC656 REP6%
→ Ambasador
sinsemila_smajlPOZNAVALAC
jan 2007.
jan 2007.#1
za po
etak da vidimo koliko nas ima, a onda mo~emo po
eti, ako ste za, o svim aspektima roditeljstva...
vrijedi, narano, i za one koji e to tek postati :)
Inq
AMBASADOR2.606 REP32%
→ Legenda
InqAMBASADOR
jan 2007.
jan 2007.#2
Glasao sam za jedno. Jos je u stomaku ali valjda se i to racuna.
Pozdravljam temu. Trebace mi...
Head
ISTRAŽIVAČ102 REP35%
→ Entuzijasta
HeadISTRAŽIVAČ
jan 2007.
jan 2007.#3
Nisam glasao jer nema pete opcije : e) Planiram da pravim (uskoro) !
sinsemila_smajl
POZNAVALAC656 REP6%
→ Ambasador
sinsemila_smajlPOZNAVALAC
jan 2007.
jan 2007.#4
@Inq ra
una se, ra
una :icon_lol:
Head samo ti planiraj :icon_lol:
mr.skunk
AMBASADOR2.403 REP26%
→ Legenda
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
neurotransmiter
ISTRAŽIVAČ140 REP60%
→ Entuzijasta
neurotransmiterISTRAŽIVAČ
jan 2007.
jan 2007.#8
Ja greskom kliknula 3 jer ih toliko planiram,za sada ni jedno.
A sto pitas?
sinsemila_smajl
POZNAVALAC656 REP6%
→ Ambasador
sinsemila_smajlPOZNAVALAC
jan 2007.
jan 2007.#9
pa radi svih roditelja ovdje i eventualne razmjene iskustava, narodnih lijekova i sli
no...
i radi ovih buduih da im a'ogod olakaamo ako mognemo...
radi napretka dece i nas:icon_lol: :sun2: :icon_lol:
sinsemila_smajl
POZNAVALAC656 REP6%
→ Ambasador
passion
ISTRAŽIVAČ123 REP49%
→ Entuzijasta
passionISTRAŽIVAČ
jan 2007.
jan 2007.#11
ja imam klipana od 17 godina,duvator sa stazom i u nekim stvarima pametniji od mene.
ponekad je zapravo "prepametan" pa ga moram malo dovoditi u red. . .
sinsemila_smajl
POZNAVALAC656 REP6%
→ Ambasador
jan 2007.
1 / 13
jan 2007.
jan 2007.