VUTRA
ForumZajednicaOfftopicRoditeljstvo
LEGACY

Roditeljstvo

24 odgovora1,434 pregleda
sinsemila_smajlPOZNAVALAC

jan 2007.

#1
za po etak da vidimo koliko nas ima, a onda mo~emo po eti, ako ste za, o svim aspektima roditeljstva... vrijedi, narano, i za one koji e to tek postati :)
InqAMBASADOR

jan 2007.

#2
Glasao sam za jedno. Jos je u stomaku ali valjda se i to racuna. Pozdravljam temu. Trebace mi...
HeadISTRAŽIVAČ

jan 2007.

#3
Nisam glasao jer nema pete opcije : e) Planiram da pravim (uskoro) !
sinsemila_smajlPOZNAVALAC

jan 2007.

#4
@Inq ra una se, ra una :icon_lol: Head samo ti planiraj :icon_lol:
mr.skunkAMBASADOR

jan 2007.

#5
ja imam dva andjelcica. Sina i kcer.
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#6
I could not agree more :)
RadeAMBASADOR

jan 2007.

#7
Dvoje,nadam se dva sina.
neurotransmiterISTRAŽIVAČ

jan 2007.

#8
Ja greskom kliknula 3 jer ih toliko planiram,za sada ni jedno. A sto pitas?
sinsemila_smajlPOZNAVALAC

jan 2007.

#9
pa radi svih roditelja ovdje i eventualne razmjene iskustava, narodnih lijekova i sli no... i radi ovih buduih da im a'ogod olakaamo ako mognemo... radi napretka dece i nas:icon_lol: :sun2: :icon_lol:
sinsemila_smajlPOZNAVALAC

jan 2007.

#10
fino napisano, preporu ujem :sun2:
passionISTRAŽIVAČ

jan 2007.

#11
ja imam klipana od 17 godina,duvator sa stazom i u nekim stvarima pametniji od mene. ponekad je zapravo "prepametan" pa ga moram malo dovoditi u red. . .
sinsemila_smajlPOZNAVALAC

jan 2007.

#12
naprimjer... da atogod nau im :icon_lol:
PSG fanENTUZIJASTA

jan 2007.

#13
Nadam se da cu imati 3 deteta i to bar 2 sina od to troje...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se