LEGACY
"testiranje droga"
34 odgovora2,018 pregleda
loobi
ENTUZIJASTA317 REP29%
→ Poznavalac
loobiENTUZIJASTA
jun 2008.
jun 2008.#1
Mozda jos ovo niste vidjeli... pogledjate kako je na ovoj debilnoj stranici droga.hr opisan jedan clanak o konzumiranju raznih "droga", ima tu stvarno svasta. Naj jace mi je kad sam skontao da lik ima 64 godine. Pa skontajte samo djedu kako uziva u poznim godinama zivota a sve zarad ratu protiv "droga". Kakav kuler, ebote!
Normalno za ganju je rekao da neminovno vodi do konzumiranje heronina!!! misim stvrarno...
al procitajte ima tu zanimljivih dogadjaja :hippy::facesjump:
http://www.droge.hr/experimenti.html
e i ovo moram citirati, konkretno kaze za speed: "...znatno manja opasnost, nego od cannabisa." i zamislite on pise knjige i daje misljenje o prevenciji i odgoju protiv droga. ajme...
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
jun 2008.
jun 2008.#2
e lud sam, ovo mi budi agresivu, doao bi mu tamo i namlatio ga, makar dobio prijavu i zavraio u
uzi
i razmialjam si da bi trebalo prijaviti tu stranicu droge.hr zbog airenja dezinformacija, treba ju sruaiti pod hitno
KaraJack
POZNAVALAC772 REP19%
→ Ambasador
KaraJackPOZNAVALAC
jun 2008.
jun 2008.#3
Hahahaa, koja propaganda, ovaj mora da je nekoga izgubio na dopu pa ~eli na svoju ruku dignut akciju protiv droga, e da za to smo svi da se Heroin,Kokain,Extecy,Opium, LSD, Cristal, Liquid, Speed i joa dosta toga ima da ne nabrajam ali cannabis ee bome tu je fulao i to debelo.
Joj sad bi mu poslao ljubavni mail da se bolje moli bogu i ispovijeda kod popa za svoje grijehe i neka si lepo rezervira mesto di e mu biti ruba.
Joj, joa jedan iz HDZ-vac koji fuker !!!
47 REP94%
→ Istraživač
jun 2008.
jun 2008.#4
Cocain sam konzumirao tri puta, tijekom rane jeseni 2003. godine. Nabavka vrlo kvalitetnog praha izvraena je putem jednog slu~benog kanala.
he he vidi vidi sluzbeni kanali ... rija valja :ohno:
qe nervoza weedrane debila ce uvek biti ... jbg :(
green_goblin
ISTRAŽIVAČ139 REP59%
→ Entuzijasta
green_goblinISTRAŽIVAČ
jun 2008.
jun 2008.#5
ma nemam rjeci.... znam za tu stranicu odavno, ali sam je se tek sad sjetio.
to su sve gomila majmuna koji sire dezinformacije. onda ljudi koji neznaju nista o vutri dodju i procitaju ta sranja i automatski im se stvara kriva slika u glavi.:balls:
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
gloss_zelenkyAMBASADOR
jun 2008.
jun 2008.#6
Idem srolam topa, poslije mirim linijicu dopa :P
:maryjane:
LoveLee
ISTRAŽIVAČ80 REP20%
→ Entuzijasta
LoveLeeISTRAŽIVAČ
jun 2008.
jun 2008.#7
slazem se s vama da je lik napisao tovar gluposti pa jos toliko, ali znate i sami koliko je labilnih klinaca koji idu u samu krajnost i na kraju se navuku na neko sranje i od takvih primjera poticu ovakvi tekstovi.
jer nazalost, takvih labilnih klinaca je daleko vishe od normalnih ljudi koji odgovorno koriste ganju.
i moram zlobno naglasiti ovo;
prvo; "LSD daleko je manje opasan od, na primjer marihuane ili speeda."- buhahahahahahaaaa koji retardirani idiot! :D
drugo; "Smatram da je u airem smislu u Hrvatskoj, cocain manja opasnost za mlade od marihuane i speeda, a neusporedivo manja od heroina. "- e na ovo bi mu voljela odgovoriti na taj nacin da vidi koliko je glup, neuk, neinformiran i lijen potraziti informacije koje su danas dostupne svakome!
Django
ENTUZIJASTA204 REP1%
→ Poznavalac
DjangoENTUZIJASTA
jun 2008.
jun 2008.#8
to i je ono najgore, baa sad gledam joa neke njihove tekstove, neznam jel da se smijem ili pla
em...
pecko88
ENTUZIJASTA530 REP83%
→ Poznavalac
pecko88ENTUZIJASTA
jun 2008.
jun 2008.#9
A da se mi organiziramo i hakiramo taj njihov sjat i unistimo im bazu podataka, pa im ceo trud oko sakupljanja dezinformacija padne u vodu..LOL...:icon_mrgreen:
Ma salim se samo...:icon_mrgreen:
Pozdrav..:ludaci_lol:
ROX
POZNAVALAC884 REP32%
→ Ambasador
ROXPOZNAVALAC
jun 2008.
jun 2008.#10
Vec dve godine posjecujem ovu stranicu radi zivotne doze smijeha i patetike. evo novi clanak sad bas vidim, bacit cu se na to kasnije :D
E al ovo je uzas. Ko americka anti-drug propaganda iz osamdesetih, nemoze bit jadnije. Clanak za DMT im je bio apsolutna histerija (vise ga nema, broken link), pomijesali su DMT sa Metamfetaminom, bogati ko da benzin zamijenis za sok od narance. A najbolje je ta mrznja prema travi, jer ona je najopasnija je rod maldih ucini NERADNIKE i vuce prema tezim drogama. Gora je i od kokaina i speeda i ecstasya. E neznam stvarno, dodje mi da covjeku pruzim ruku, onak, evo vam ruka, zbog vase internet stranice - Hvala vam - Ma hvala vama, dugo se nisam tako nasmijao :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
jun 2008.
jun 2008.#11
ma da je malo dijete od 5 godina pisalo tekstove za tu stranicu nebi moglo napisati toliki apsurd prepun
istih la~i.
sramota, ta stranica je opasnost za mlade~ viae nego sama droga.
KaraJack
POZNAVALAC772 REP19%
→ Ambasador
KaraJackPOZNAVALAC
jun 2008.
jun 2008.#12
Ja mislim da je webseit poanta da se naru
uju
asopisi koji su tamo pod reklamom, jebote ko neka finta uz propagandu i distribuciju
asopisa da zarade repu hahahaa....
Yami_Raziel
AMBASADOR1.929 REP12%
→ Legenda
Yami_RazielAMBASADOR
jun 2008.
jun 2008.#13
ma nemojte ni mislit na to...bezveze zivciranja oko neceg nebitnog :)
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jun 2008.
jun 2008.#14
Odavno za njih znam ma pogledajte im osim pri
e o drogama i prijedloge zakona to sam spomenuo u temi brutal offtopic zabranit techno rave party-e na otvorenom i zabranit ih na zatvorenom ako ima viae od 2000 ljudi
Crkli dabogda
iDEATH
ISTRAŽIVAČ128 REP52%
→ Entuzijasta
iDEATHISTRAŽIVAČ
jun 2008.
jun 2008.#15
ha ha ha ovaj lik nije normalan kako opisuje.kao da radi autopsiju na sebi. :cow_yellow::ridinghorse:
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kanehbosemAMBASADOR
jun 2008.
jun 2008.#16
meni je bilo naj~eae kad je u nekom
lanku pisalo kako su ovisnici du~ni druatvu i bogu vi vragu... bla bla
zato jer su im roditelji, izmeu ostalog, kao malima kupovali i mjenjali pelene ?!?!
od toga zaglupljujue nemo~e
no, aalu na stranu.
dezinformacije su najopasnije kako kontra-kanabisa tako i za-kanabisa (ako su dezinformacije) a ato su istinite informacije?
eeeee pa deco sednite oko vatre da vam deda kaneh ispri
a pri
u
istina je domena metafizike
i ato je istina za tebe nemora biti istina za mene.prema tome
istina je stvar percepcije.
promatra
je stvaratelj
u tom smislu neka deda drogehr jede govna i sere govna
jer je to ionako njegova percepcija koju je on prizvao
da ga uistinu viae interesira saznao bi viae.
no, osnovnu razinu informiranosti taj sajt ne zadovoljava ni izdaleka, a sudei po predrasudama teako da e je ikad dostii
mah...sajt je aprda
ina i humoristi
na serija
Bugi
POZNAVALAC1.232 REP70%
→ Ambasador
BugiPOZNAVALAC
jun 2008.
jun 2008.#17
ma nisu oni smjesni, ljudi zele dobro svima, i valjda su osjetili da mozda mogu imati dio kontrole i na taj nacin pokusavaju ucinit DOBRO...zapravo se trude za nista, i to je zalosno...
ti zakoni izgledaju samo kao nesto za izgubiti vrijeme ljudima i civilizaciji...uvijek imaju dvije strane, da je zakon cist i pravedan ne bih bile dvije strane, i ne bih bilo vage...
ako stavis ruku u vatru opec ces se... i kad jednom to znas onda ako se ne zelis opec, neces stavljat ruku u vatru..
vecina ljudi koje poznajem ne briga ih sto pise u zakonu, nego zakon koji se stvorio u vlastitim iskustvima ili u primopredaji...
moj otac ne mrzi travu(spihodelike) zato sto HDZ tako kaze, nego zato jer je vidio posljedica loseg tripa ocima svojim i ne zeli to nikome, nebih ni ja zelio. a politika ka samo podsjeca na to, daje mu nesto sa cime se moze sloziti i time gradi povjerenje.
politika ne stvara zakon, onda pronalazi ono sto vecina voli i to joj daje.
mediji, karizmaticni ljudi, i njima slicni, ljudima bliski, na drugu ruku su oni koji stvaraju zakon.
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
jun 2008.
1 / 18
jun 2008.
jun 2008.