VUTRA
ForumZajednicaOfftopic"testiranje droga"
LEGACY

"testiranje droga"

34 odgovora2,018 pregleda
loobiENTUZIJASTA

jun 2008.

#1
Mozda jos ovo niste vidjeli... pogledjate kako je na ovoj debilnoj stranici droga.hr opisan jedan clanak o konzumiranju raznih "droga", ima tu stvarno svasta. Naj jace mi je kad sam skontao da lik ima 64 godine. Pa skontajte samo djedu kako uziva u poznim godinama zivota a sve zarad ratu protiv "droga". Kakav kuler, ebote! Normalno za ganju je rekao da neminovno vodi do konzumiranje heronina!!! misim stvrarno... al procitajte ima tu zanimljivih dogadjaja :hippy::facesjump: http://www.droge.hr/experimenti.html e i ovo moram citirati, konkretno kaze za speed: "...znatno manja opasnost, nego od cannabisa." i zamislite on pise knjige i daje misljenje o prevenciji i odgoju protiv droga. ajme...
BeyondLEGENDA

jun 2008.

#2
e lud sam, ovo mi budi agresivu, doao bi mu tamo i namlatio ga, makar dobio prijavu i zavraio u uzi i razmialjam si da bi trebalo prijaviti tu stranicu droge.hr zbog airenja dezinformacija, treba ju sruaiti pod hitno
KaraJackPOZNAVALAC

jun 2008.

#3
Hahahaa, koja propaganda, ovaj mora da je nekoga izgubio na dopu pa ~eli na svoju ruku dignut akciju protiv droga, e da za to smo svi da se Heroin,Kokain,Extecy,Opium, LSD, Cristal, Liquid, Speed i joa dosta toga ima da ne nabrajam ali cannabis ee bome tu je fulao i to debelo. Joj sad bi mu poslao ljubavni mail da se bolje moli bogu i ispovijeda kod popa za svoje grijehe i neka si lepo rezervira mesto di e mu biti ruba. Joj, joa jedan iz HDZ-vac koji fuker !!!

jun 2008.

#4
Cocain sam konzumirao tri puta, tijekom rane jeseni 2003. godine. Nabavka vrlo kvalitetnog praha izvraena je putem jednog slu~benog kanala. he he vidi vidi sluzbeni kanali ... rija valja :ohno: qe nervoza weedrane debila ce uvek biti ... jbg :(
green_goblinISTRAŽIVAČ

jun 2008.

#5
ma nemam rjeci.... znam za tu stranicu odavno, ali sam je se tek sad sjetio. to su sve gomila majmuna koji sire dezinformacije. onda ljudi koji neznaju nista o vutri dodju i procitaju ta sranja i automatski im se stvara kriva slika u glavi.:balls:
gloss_zelenkyAMBASADOR

jun 2008.

#6
Idem srolam topa, poslije mirim linijicu dopa :P :maryjane:
LoveLeeISTRAŽIVAČ

jun 2008.

#7
slazem se s vama da je lik napisao tovar gluposti pa jos toliko, ali znate i sami koliko je labilnih klinaca koji idu u samu krajnost i na kraju se navuku na neko sranje i od takvih primjera poticu ovakvi tekstovi. jer nazalost, takvih labilnih klinaca je daleko vishe od normalnih ljudi koji odgovorno koriste ganju. i moram zlobno naglasiti ovo; prvo; "LSD daleko je manje opasan od, na primjer marihuane ili speeda."- buhahahahahahaaaa koji retardirani idiot! :D drugo; "Smatram da je u airem smislu u Hrvatskoj, cocain manja opasnost za mlade od marihuane i speeda, a neusporedivo manja od heroina. "- e na ovo bi mu voljela odgovoriti na taj nacin da vidi koliko je glup, neuk, neinformiran i lijen potraziti informacije koje su danas dostupne svakome!
DjangoENTUZIJASTA

jun 2008.

#8
to i je ono najgore, baa sad gledam joa neke njihove tekstove, neznam jel da se smijem ili pla em...
pecko88ENTUZIJASTA

jun 2008.

#9
A da se mi organiziramo i hakiramo taj njihov sjat i unistimo im bazu podataka, pa im ceo trud oko sakupljanja dezinformacija padne u vodu..LOL...:icon_mrgreen: Ma salim se samo...:icon_mrgreen: Pozdrav..:ludaci_lol:
ROXPOZNAVALAC

jun 2008.

#10
Vec dve godine posjecujem ovu stranicu radi zivotne doze smijeha i patetike. evo novi clanak sad bas vidim, bacit cu se na to kasnije :D E al ovo je uzas. Ko americka anti-drug propaganda iz osamdesetih, nemoze bit jadnije. Clanak za DMT im je bio apsolutna histerija (vise ga nema, broken link), pomijesali su DMT sa Metamfetaminom, bogati ko da benzin zamijenis za sok od narance. A najbolje je ta mrznja prema travi, jer ona je najopasnija je rod maldih ucini NERADNIKE i vuce prema tezim drogama. Gora je i od kokaina i speeda i ecstasya. E neznam stvarno, dodje mi da covjeku pruzim ruku, onak, evo vam ruka, zbog vase internet stranice - Hvala vam - Ma hvala vama, dugo se nisam tako nasmijao :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
BeyondLEGENDA

jun 2008.

#11
ma da je malo dijete od 5 godina pisalo tekstove za tu stranicu nebi moglo napisati toliki apsurd prepun istih la~i. sramota, ta stranica je opasnost za mlade~ viae nego sama droga.
KaraJackPOZNAVALAC

jun 2008.

#12
Ja mislim da je webseit poanta da se naru uju asopisi koji su tamo pod reklamom, jebote ko neka finta uz propagandu i distribuciju asopisa da zarade repu hahahaa....
Yami_RazielAMBASADOR

jun 2008.

#13
ma nemojte ni mislit na to...bezveze zivciranja oko neceg nebitnog :)
Kurblaj KanAMBASADOR

jun 2008.

#14
Odavno za njih znam ma pogledajte im osim pri e o drogama i prijedloge zakona to sam spomenuo u temi brutal offtopic zabranit techno rave party-e na otvorenom i zabranit ih na zatvorenom ako ima viae od 2000 ljudi Crkli dabogda
iDEATHISTRAŽIVAČ

jun 2008.

#15
ha ha ha ovaj lik nije normalan kako opisuje.kao da radi autopsiju na sebi. :cow_yellow::ridinghorse:
kanehbosemAMBASADOR

jun 2008.

#16
meni je bilo naj~eae kad je u nekom lanku pisalo kako su ovisnici du~ni druatvu i bogu vi vragu... bla bla zato jer su im roditelji, izmeu ostalog, kao malima kupovali i mjenjali pelene ?!?! od toga zaglupljujue nemo~e no, aalu na stranu. dezinformacije su najopasnije kako kontra-kanabisa tako i za-kanabisa (ako su dezinformacije) a ato su istinite informacije? eeeee pa deco sednite oko vatre da vam deda kaneh ispri a pri u istina je domena metafizike i ato je istina za tebe nemora biti istina za mene.prema tome istina je stvar percepcije. promatra je stvaratelj u tom smislu neka deda drogehr jede govna i sere govna jer je to ionako njegova percepcija koju je on prizvao da ga uistinu viae interesira saznao bi viae. no, osnovnu razinu informiranosti taj sajt ne zadovoljava ni izdaleka, a sudei po predrasudama teako da e je ikad dostii mah...sajt je aprda ina i humoristi na serija
BugiPOZNAVALAC

jun 2008.

#17
ma nisu oni smjesni, ljudi zele dobro svima, i valjda su osjetili da mozda mogu imati dio kontrole i na taj nacin pokusavaju ucinit DOBRO...zapravo se trude za nista, i to je zalosno... ti zakoni izgledaju samo kao nesto za izgubiti vrijeme ljudima i civilizaciji...uvijek imaju dvije strane, da je zakon cist i pravedan ne bih bile dvije strane, i ne bih bilo vage... ako stavis ruku u vatru opec ces se... i kad jednom to znas onda ako se ne zelis opec, neces stavljat ruku u vatru.. vecina ljudi koje poznajem ne briga ih sto pise u zakonu, nego zakon koji se stvorio u vlastitim iskustvima ili u primopredaji... moj otac ne mrzi travu(spihodelike) zato sto HDZ tako kaze, nego zato jer je vidio posljedica loseg tripa ocima svojim i ne zeli to nikome, nebih ni ja zelio. a politika ka samo podsjeca na to, daje mu nesto sa cime se moze sloziti i time gradi povjerenje. politika ne stvara zakon, onda pronalazi ono sto vecina voli i to joj daje. mediji, karizmaticni ljudi, i njima slicni, ljudima bliski, na drugu ruku su oni koji stvaraju zakon.

jun 2008.

#18
Da ih pitamo za razmjenu reklama?

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se