LEGACY
Pic Post - naši najdraži ljubimci :)
118 odgovora7,817 pregleda
dite_splita
AMBASADOR3.830 REP67%
→ Legenda
dite_splitaAMBASADOR
nov 2012.
nov 2012.#1
ma
ak :)
e sad zamislite kaosa kad se ma
ak sa slike gore, druzija sa ovo dvoje (uginili oboje nazalost :'()
0 REP0%
→ Istraživač
Sulundar
AMBASADOR4.374 REP82%
→ Legenda
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
opa cupaZMAJ
nov 2012.
nov 2012.#5
prekrasan je ovaj dvogodisnjak sa suncanim naocalama:thumb:
ovo je moja Drele
Napušena Vjeverica
AMBASADOR2.763 REP36%
→ Legenda
Napušena VjevericaAMBASADOR
nov 2012.
nov 2012.#6
http://www.zaslike.com/files/iqlf66iuuvmjhertws.jpg
Ko mi da infraction, gov-no stiso. :cvetak
Mr.Vinjau
POZNAVALAC708 REP12%
→ Ambasador
Mr.VinjauPOZNAVALAC
dec 2012.
dec 2012.#8
Danas stigao novi ljubimac!!!
Neki predlozi za ime,jos mu nisam smislio? :))))))
Sasha.
ENTUZIJASTA226 REP7%
→ Poznavalac
Sasha.ENTUZIJASTA
jan 2013.
jan 2013.#9
1662.IPB
moja
uvarica botanike,spaaena iz azila i moje ribice u akvariju 130L ima ih samo 15 raznih al se skrivaju,tu su i mace njih 9
ak al nisu doale na poziranje kad sam ih zvao....
mobile quality....jbg...
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
feb 2013.
feb 2013.#10
Evo i moje ljubimice Ruby. }enka Mexican Fireleg stara godinu i pol dana dovoljno otrovna da kokne pljen 10x vei od sebe :icon_lol:
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
feb 2013.
feb 2013.#11
fino no joke (jedino mi malo taj tapet smeta ;), evo onda i moje cure,
Brazilian whiteknee, da ta bracyipelma ne bude usamljena u ovom topicu;)
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
feb 2013.
feb 2013.#12
Auuuu, predivna je geniculata. Znao sam da mora biti ovdje joa ljubitelja tarantula. Ja sam do prije godine dana imao joa dvije uz ovu moju al sam ih na ~alost morao prodati zbog toga ato sam
esto u pokretu pa nisam imao vremena :(
Hooker
LEGENDA9.957 REP50%
→ Zmaj
HookerLEGENDA
apr 2013.
apr 2013.#14
Da i ja ubacim moje ~ivotinje ...
Ma
ka koja spava kao njen gazda kad se pokida, verovatno me kopira
A ovo je posebna pri
a
ka~u da imamo sli
an pogled :dada
sharp
LEGENDA12.842 REP78%
→ Zmaj
sharp
LEGENDA12.842 REP78%
→ Zmaj
sharp
LEGENDA12.842 REP78%
→ Zmaj
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
feb 2014.
feb 2014.#24
Mexican redknee (Brachypelma smithi)? Imao sam jednu takvu :)
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
feb 2014.
feb 2014.#25
Hehe, blizu si bio, ista porodica al je ova Mexican Fireleag (Brachypelma Boehmei). Po karakteru su iste, mala razlika u bojama. Moja ima mrvicu naglašenije, rekao bih kričavije boje nego smithi. Inače imao sam sreću jer sam je uzeo malu ko nokat i nisam znao spol pa sam navijao da bude cure i na kraju i jest curka. Tako da imam prijateljicu za sljedećih 20-tak godina ;)
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
apr 2015.
apr 2015.#27
@No Joke jel istina da otpuste dlacice ako su ugrozeni? pa to kao full iritira
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
apr 2015.
apr 2015.#28
Da, stalno se aiba po guzici kad rukom pr
kam oko nje i
istim joj terarij. Full su sitne dla
ice i opako ih rastrese, tek na svijetlu se vidi koliko visoko polete. Mogu bit opasne ako dou u o
i, niata straano, ne zabijati glavu u terarij kad se pr
ka po njemu i dobro oprati ruke poslje radova. Te iritantne dla
ice im najviae slu~e kod molta (presvla
enja), onda si ispletu posteljicu, rastresu dla
ice u krug oko nje, i izvrnu se na lea i po
nu proces skidanja ko~e. Jako su ranjive tokom tog procesa skidanja koauljice,
ak ih poneki naoko bezopasni kukci mogu ozljediti pa im je to sistem samoobrane u toj najranjivijoj fazi.
udo je ta priroda, kad pogledaa malo sve se vrste dosta pate u ~ivotu, nebih im bio u ko~i, moltanje izgleda podosta bolno.
Smells
ZMAJ29.263 REP
SmellsZMAJ
apr 2015.
apr 2015.#30
Imam milijardu slika,ovo je smao iz jednog foldera sta sam na brzinu nasao...imam jos dosta vrsta budem uploadao jos koju sliku...s ostalim zivotinjama bolje da ni ne po
nem luapt slike past e server :D
Smells
ZMAJ29.263 REP
SmellsZMAJ
apr 2015.
apr 2015.#32
Ve unaprijed sve dogovoreno,otiali po cijeloj EU :) neznam ni koja je to vrsta bila...imao sam dosta legla...neke slike su stare i po 7 godina...vise nemam legla,a ni 100+ tarantula koliko sam ih znao imat...
bakalula
LEGENDA5.534 REP5%
→ Zmaj
bakalulaLEGENDA
apr 2015.
apr 2015.#33
Riovku sam nekad lovio rukom al pauka se bojim kao vrag tamjana :D
Stastopojo
AMBASADOR4.559 REP87%
→ Legenda
StastopojoAMBASADOR
apr 2015.
apr 2015.#35
Najvise volim pernate zivotinje, uff nemam sad kod sebe slika.
Ova koka mi je jedna od najdrazih, njenu prabaku sam donio sa Cera kada sam imao sest godina(350 kilometara:)), zivjela je kod mene 12 godina dok nije umrla od starosti...
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
Smells
ZMAJ29.263 REP
SmellsZMAJ
apr 2015.
apr 2015.#38
Avicularie su zakon,~enskom rodu se najviae sviaju jer neke imaju "cipelice" :D jedna mi se iskenjala po ruci...to je kao prvo upozorenje pred ugriz...:vozdra:
sad me opet hvata euforija oko njih,kad pisem o njima i gledam slike itd...
Ina
e prva mi je bila parahybana,imao sam je doslovno od prvog presvla
enja...da bi na kraju ispao mu~jak:upiii:
Stastopojo
AMBASADOR4.559 REP87%
→ Legenda
StastopojoAMBASADOR
apr 2015.
apr 2015.#39
@Stipe ljuta sto je pala kisa pa sad mora gaziti po blatu :D
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
maj 2015.
maj 2015.#42
WTF? uzgajaa ~ohare ili su to ovi kuni ato izviru iz oakova? :D
Degustator
LEGENDA7.029 REP20%
→ Zmaj
huana.meri
ZMAJ24.920 REP
huana.meriZMAJ
okt 2017.
okt 2017.#48
Štaćukadjevolim
LEGENDA10.296 REP53%
→ Zmaj
420Florist
ZMAJ34.960 REP
huana.meri
ZMAJ24.920 REP
huana.meriZMAJ
maj 2019.
maj 2019.#58
joa uvjek najja
i dronovi na tr~iatu koji postoje, samoodr~ivi....upravo je bagrem pod napadom
qREfa3wZMdY
Pz-q6F2kAhk
u drugom videu se na 32 sek pojavljuje skautica,
uvarica pomirisi me i ide dalje.....
Vanzemljak27
LEGENDA7.299 REP23%
→ Zmaj
mr.Smooke_Allot
ZMAJ45.658 REP
nov 2012.
1 / 60
nov 2012.
maj 2019.