LEGACY
Danas
24 odgovora1,564 pregleda
Ledo
ENTUZIJASTA572 REP93%
→ Poznavalac
LedoENTUZIJASTA
apr 2008.
apr 2008.#1
Danas na RTL televiziji u 22:50 pocinje serija WEED tj. TRAVA...
Eto pa veceras poslije serije ili sutra ostavite komentar na dojmove na seriju, pa da vidimo jel valja to sta... Znam da je netko vec spominjo tu seriju, al bila je na nekom satelitskom programu.
Htjeo sam ovo stavit pod "NAJNOVIJE" al reko mozda ce mi prebacit temu onda bolje odma ovdje:-)
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
EXARP
POZNAVALAC1.275 REP75%
→ Ambasador
EXARPPOZNAVALAC
apr 2008.
apr 2008.#3
Dobra serija, dobra...:thumb:
Lipo objaanjeno koja svitla stavit, kako, ata je hidro itd...:icon_wink:
green_goblin
ISTRAŽIVAČ139 REP59%
→ Entuzijasta
green_goblinISTRAŽIVAČ
apr 2008.
apr 2008.#4
dada.. predobra serija... takodjer pogledao sve 3 sezone..
imas ovdje temu o seriji http://forums.vutra.org/vutra-filmovi-linkovi/1377-weeds.html
Bugi
POZNAVALAC1.232 REP70%
→ Ambasador
BugiPOZNAVALAC
apr 2008.
apr 2008.#5
previse americki napravljena, pogledao na sliu pola prve sezone...ono...
neznam kako je kasnije al u ovim epizodama trava nije imala veze, cisto dilanje sex i varanje
16 REP32%
→ Istraživač
nocna_ptica
ISTRAŽIVAČ159 REP73%
→ Entuzijasta
nocna_pticaISTRAŽIVAČ
apr 2008.
apr 2008.#7
jel zna netko kako ide na tvu...mislim timing ono..kojim danima i u koliko sati?
thx;)
16 REP32%
→ Istraživač
apr 2008.
apr 2008.#8
Mislim da ti ide samo
etvrtkom na rtlu u 22 i 50.
Uglavnom,meni serija nije neato.Bugi je dobro napisao da je amerikanka.Nekako mi ispada kao neka teen serija i u 2 epizode jednom se je dim vidio!!! :signs053::ohno::ohno::ohno:
green_goblin
ISTRAŽIVAČ139 REP59%
→ Entuzijasta
green_goblinISTRAŽIVAČ
apr 2008.
apr 2008.#9
da, prikazuje se cetvrtkom u 22:50..
hehe, vjeruj mi, bit ce puno vise dima u toj seriji nego sto je u prve dvije epizode :costumed-smiley-027
wu-tra
ENTUZIJASTA516 REP79%
→ Poznavalac
wu-traENTUZIJASTA
apr 2008.
apr 2008.#10
ne gledam previse televiziju al evo osim onih heroja sad cu i ovo pratit...to mi je falilo...neka dobra serija...nista posebno al gledljivo :P
choki123
POZNAVALAC1.235 REP71%
→ Ambasador
apr 2008.
1 / 13
apr 2008.
apr 2008.