LEGACY
Kolekcija Gremlina
53 odgovora3,943 pregleda
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
nov 2007.
nov 2007.#1
ove neka imaju mjesto i naai dragi gremlini
bez njihovog spamovanja osjeali bi se prazno
i neispunjeni glupostima
dosadaanje svi znamo
ali temperatura era gremline pored monitora
a temperatura monitora izbacuje iz gremlina
ideje i misli koje su ga zaka
ile ljetos
biramo post No1
the ultimate post samo na vutra.org-u
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
nov 2007.
nov 2007.#2
ovo nisam vieo od po
etka vladavine lucid shita alias 70mg nikotina
jes da nije post ali vrijedno je pogledati predanost mladia tek otkrivenom forumu
27 REP54%
→ Istraživač
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
Bugi
POZNAVALAC1.232 REP70%
→ Ambasador
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
nov 2007.
nov 2007.#6
Sta.. covjek je otkrio forum i sada nadoknadjuje zaostatke.. malo ambiciozno do duse al.. nevidim bas da spama.. tako da.. dobrodoso voche i povrche :181:!! :vb_whip::rofl:
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
Clarence
ENTUZIJASTA516 REP79%
→ Poznavalac
Fools Mushroom
ISTRAŽIVAČ57 REP5%
→ Entuzijasta
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
dec 2007.
dec 2007.#11
e ovo je master svih gremlina,počeo sam ozbiljno da gotivim lucida od kad ovo viđeh
http://forums.vutra.org/sve-i-svasta/2616-dehidracija-osusenost-koze-na-obrazima.html
brine se o našem zdravlju
http://forums.vutra.org/unutrasnje-uzgajanje/2618-da-li-bi-ovo-moglo-biti-uspjesno-koristit-cu-sog-metodu.html
postavlja nove standarde
http://forums.vutra.org/sve-i-svasta/2625-cannabis-cup-blunt-smoking-bong-smoking-keep-up-day-after-day-youtube-videos.html
svaki trip kad ga snađe,on ga sa nama podijeli
i totalni mednes
http://forums.vutra.org/sve-i-svasta/2627-bonsai-marihuana-uzgoj-sigurno-niste-culi-za-ovu-tehniku-uzgajanja.html
a sada za orgazam
kako purpurni kapira majke za klonove
a klonovi su ustvari budovi
niste znali ccc eeee imamao purpurnog
odlično bi prodavao na tele shop-u
....u godinu jedna bonsai biljka traje otprilike 3-15 godina,i mozete s nje brati budove 4-18 puta u godini...ovo se isplati...oce neko probati???
Typical Bonsai Mum....
any growing into the centre either cut back to one node or remove altogether.
sada bi ti u šali rekao kupi metak dva € i kad se rokneš ima da te postavimo za moderatora
ali ko zna što je tebi u glavu
samo još olovo fali
počeću da vjerujem u višegodišnje biljke sa sve berbama svake godine
jer više je ovih što bi brali svake godine
nego ovih što viđeše NLO
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
dec 2007.
dec 2007.#12
imamo novog miljenika,ali on je stvarno
estit i dobar,ali jednostavno nije joa upuen
ali nije sam ima sagovornika dosta
uvjek nau
imo neato novo
nema grassa bez crass-a
choki123
POZNAVALAC1.235 REP71%
→ Ambasador
choki123POZNAVALAC
dec 2007.
dec 2007.#13
Ah ato sla~e rije
i,samo jedna za drugom,ni pet ni aest,samo ih reda,pa nastane fenomenalna izjava neka.....:crash:
Crass
ENTUZIJASTA288 REP22%
→ Poznavalac
CrassENTUZIJASTA
dec 2007.
dec 2007.#14
Hmm, pa hidrogen ti se stavlja prije nego sto se stavi prava boja za kosu da bude boja bolja...
Ovo tu gore sam napiso jel mi browser (opera) otvara cash a tek kad refresham mi se otvori ovi novi postovi, pa nisam vidio da si ti vec odgovrio sry...
Za boju korjena sam pitao, da skuzim dal je biljka bila prezaljevana...
Evo kak nemogu gdje drugdje stavit, dobio sam 5 profile infractiona u tocno 5 min da mi nisu vise admina dali u isto vrijeme za isti post sam pitam evo datumi :
12-26-2007 00:21
12-26-2007 00:19
12-26-2007 00:16
12-26-2007 00:16
12-26-2007 00:15
i jos od balcana sam mi je na drugoj strani a nemogu doc na drugu stranu...
65 bodova u 6 min :sad2: bas imam srece
evo razloga: prvo redsh ja te
Balcan ti si poslo zasto (cjenim to XD) i bilo je isto kraenje pravilnika
torcida
sad da nisu ova 3 infractiona za istu stvar??
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
dec 2007.
dec 2007.#15
Uh ata su se izredali na tebi :icon_smile:, nabrijani su ovi naai moderatori, nema ata, neznam, mislim da je malo pretjerano ovo s tobom, ali u svakom slu
aju znam da moderi ne trpe sranja a pogotovo dezinformacije, tako da se treba ipak pripaziti malo...
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
dec 2007.
dec 2007.#16
zboravio si da si i ti moderator
i kada pretjeruju sa glupostima
treba da gledamo ?
ve sam ga bio upozorio
prije par dana
pravio se pametan,dobio po pameti
neki ne razumiju drugi jezik sem infraction
0 REP0%
→ Istraživač
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
dec 2007.
dec 2007.#18
e super ato si sam doaao
sve 5
ovaj post mi je poprskao srce travom
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
dec 2007.
dec 2007.#19
hehhe bude preko ljeta temperatura preko 30 stupnjeva i cjelokupni outdoor uzgoj cijele dr~ave i svugdje di je bila viaa od 30 temperatura propadne
Dobro je poznato da je marihuana biljka koja ne voli sunce i da se thc raspada iznad 30 stupnjeva
To je jedino zabilje~eno odstupanje od zakona o
uvanja materije jer se materija ne mo~e uniatiti ali se to u ovom sluaaju dogodi a ataea
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
0 REP0%
→ Istraživač
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
dec 2007.
dec 2007.#22
Temperatura kad je viaa od 180 stupnjeva thc se u plinovito stanje pretvara i ti ko pravi veseljak to udahnea i aajal bajka
Da grije na 30 stupnjeva vaporizer ti udahnea i niat neznam ata ti tu nije jasno i ata si za rije
mast toliko zapeo mast je dobra stvar tu i tamo treba masti
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
dec 2007.
dec 2007.#23
jednostavno ne mogu da vam ka~em da ste offtopic :-)
samo udrite,go go go
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
dec 2007.
dec 2007.#24
A Treba obavezno puno duhana u joint jer se tako thc lijepi za plua mnogo bolje
Fools Mushroom
ISTRAŽIVAČ57 REP5%
→ Entuzijasta
Fools MushroomISTRAŽIVAČ
jan 2008.
jan 2008.#25
`ta se ovo deaava na forumu?
Nisam bio mjesec i pol dana i nemogu ne primjetiti da se na forumu
piau razne nebuloze (bar sa mog stajaliata) vezane za uzgoj trave!?
Pogledam pod gljive i sve super, sreeno, gajdovi razni...i onda bacim zdrave o
i na
uzgajanje i skoro oslijepim :P
Ne pamtim kad sam se tako smijao u zadnje vrijeme...ne pametujem,ali kao netko tko je imao samo 3 growa iza sebe jednostavno nemogu vjerovati ata se sve piae...
I broj "aktivnih" korisnika je isto sko
io valjda za 100 od kad sam otiaao. Jel to
zbog zime?? :-)
Naletio na ovu temu pa rekoh da ostavim koji post, valjda nisam jedini :D
fools :sun2:
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
bongashLEGENDA
jan 2008.
jan 2008.#26
Dobro si primjetio, akolski su praznici, djeca su kod kue. :angry015:
Gluposti o uzgoju ima ali se briau u rekordnome roku, ako mislia da ih ima joa, feel free to report.
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
gloss_zelenkyAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#27
Samo 36 postova, a niti dva puna dana nije na forumu...pripazite se, ovo je
nova nada
:maryjane:
nov 2007.
1 / 28
nov 2007.
jan 2008.