VUTRA
ForumZajednicaOfftopicZA SNEŽNE I HLADNE DANE, Rešenje!
LEGACY

ZA SNEŽNE I HLADNE DANE, Rešenje!

18 odgovora1,463 pregleda

jan 2016.

#1
Poatovani lanovi evo joa jedne korisne teme koja e pre svega koristiti voza ima. Kako na veoma lak i efikasan na in odkloniti led sa prozora automobila `TA VAM JE POTREBNO Prskalica Voda Alkohol- ja sam koristijo 70% Deterd~ent za umivanje sua. Priprema: U prskalicu sipati 1/3 alkohola, 1/3 vode i dodati dva zatvara a deterd~enta! Jednostavno naprskajte u par navrata lagano i posmatrajte ;) Ukoliko neko ima neki predlo sem ohanja po staklu neka napiae :D
SmellsZMAJ

jan 2016.

#2
Svi popizdili za tim otkad zavrsilo na svim mogucim portalima :D

jan 2016.

#3
deluje, stim da imam proble s rukom, meni doalo ko naru eno :D

jan 2016.

#4
Najbolje je ato ima na svakoj pumpi da se kupi, zove se te nost za vetrobrane. Ima je u roze i plavoj varijanti, a sastav je skoro identi an kao u ovom receptu (gde je nestala 1/3) :p

jan 2016.

#5
samo ljepse mirise hahaha

jan 2016.

#6
Recept iz novina od prekju er :D `ta sam ja biser napravio prije par godina, bio u birtiji, aajba zaleena totalno, vani -18, a ja bez strugalice. I u~icam od konobara aau ful vrue vode i pljus na aajbu. Samo se ulo krckanje i napukla aajba po du~ini i airini :(. Tako da izbjegavajte vruu vodu. Ova mjeaavina je dobra, oprobao sam malo koliko sam imao alkohola. Dobro je i dodati par kapi limuna unutra ;) .

jan 2016.

#7
vrela voda... kakva ideja... al ko jos iz kafane izlazi trezan :)
SmellsZMAJ

jan 2016.

#8
4mmWv6pgBQg
Otto GrunfLEGENDA

jan 2016.

#9
Ima i onaj fazon kad zimi magli aajba iznutra, utrljati suhom krpom pjenu za brijanje i miran si desetak dana. Kao test za nevjernike, probajte u kupatilu na ogledalu, prije tuairanja. P.S. Koristiti staru dobru pjenu, ne gel za brijanje.
Dim92ENTUZIJASTA

jan 2016.

#10
Ipak je vrela voda zakon. Bez vetrobranskog stakla je bolja preglednost.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se