VUTRA
ForumZajednicaOfftopicbonsai marihuana uzgoj sigurno niste culi za ovu tehniku uzgajanja
LEGACY

bonsai marihuana uzgoj sigurno niste culi za ovu tehniku uzgajanja

66 odgovora25,426 pregleda

dec 2007.

#1
u godinu jedna bonsai biljka traje otprilike 3-15 godina,i mozete s nje brati budove 4-18 puta u godini...ovo se isplati...oce neko probati??? Typical Bonsai Mum any growing into the centre either cut back to one node or remove altogether. I figured that these plants weren't naturally hermaphroditic as they were well
#2
U mene su sve majke bonsai...evo bi postavio slike al nemam pojma kako...haj valjda cu nadoc jednog lijepog dana:rasta1: Konto ja da ima direktno opcija za uplodovanje slike,kad corak Sa bonsaima mi je najdraze raditi,cisto ono ceif,a sto je najvaznije zauzima vrlo malo mjesta sto je svima u interesu i ko na veliko i ko na malo uzgaja Savjetovao bi svima pod hitno
#3
golemo majstore ti te budove beres vise puta godisnje... koje su to vrste,deder mi koje zrno koturni ka sjeveru
Kurblaj KanAMBASADOR

dec 2007.

#4
Pa ini mi se da je ovo kombinacija lst-a i one fore s gnje enjem ato je postavio bio jedan korisnik Ek previdio sam jednu stvar, kak ea brat 4-18 puta u godini ata to kad tako uzgajaa biljka ti zapravo usporava vrijeme i stvori se rupa u tajm-spjes kontinuumu o onda berea 14 puta
InqAMBASADOR

dec 2007.

#5
Bonsai uzgoj se koristi za Bonsai majke :) mozda se misli na to da mozesh klonove da skidash 4-18 puta ... budove nikako :)
CrassENTUZIJASTA

dec 2007.

#6
Evo malo sam googlao za bonasai... Znaci da pocmem od pocetka, bonsai je kineska umjetnost koja radi mala stabla, evo slike, pa pogledajte sami, vjerovali ili ne ovo je pravo drvo... LST metoda i "gnje enje" nisu potrebni, ali se koriste, metoda se zasniva da se biljci daje manje hrane.manje svjetla i manje mjesta, i takoder rezanjem biljke i rezanjem korjena... Kod marihuane je cilj dobit manju dimenziju ali istu produktivnost (budovi)... Meni je ovo stvarno interesantno, izgleda mi super za uzgajanje kad imate manjak mjesta... Stavio bi link gdje se opisuju metode i sve (na engleskom), ali neznam dali bi to bilo ko reklamiranje tog site-a pa da ne prekrsim pravilnik... EDIT: biljke rastu do 30 cm
Weed KillahPOZNAVALAC

dec 2007.

#7
hm.. kod bonsaija je cilj da drvo bude cim manje ali u prirodnim proporcijama sto je vise moguce. Nisam siguran sto bi dobio time i jeli izvedivo na jednogodisnjoj biljci.. Eventualno mamu tako uraditi.. daj natukni barem gdje da to nadjem.. bas me zanima
choki123POZNAVALAC

dec 2007.

#8
Nai ea na ICMAG.COM.....:icon_arrow:

dec 2007.

#9
cannabisculture.com
gloss_zelenkyAMBASADOR

dec 2007.

#10
Bilo koje Bonsai drvo se odgaja 20 pa naviae godina. Ako ve hoete evo vam link da razrjeaimo misterij bonsai vutre http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=31919 Imate drvo javora. Njegov list je veli ine otvorene aake. Bonsai drvo tog istog javora ima list kao otprilike 2 prsta ruke. Zaato bi, a to nije ni mogue u 3 mjeseca, trenirao stabljiku marihuane da bi na kraju dobio hed veli ine pal anog nokta, a ne podlaktice??? :maryjane:

dec 2007.

#11
nisi vidio slike koje sam gore poslao,u jednoj pise da do cijelog procesa,od pocetka sa raznim rezanjem korijena,clona pa do budova,traje 7.5 tjedana i u godini imas do 18 uroda...i budovi su prilicno veliki,nije to uzgoj bonsai jabuke,nego vutre
Silent BobPOZNAVALAC

dec 2007.

#12
Najvise se koristi za klonove, zato se i zove Bonsai Mum.
gloss_zelenkyAMBASADOR

dec 2007.

#13
Svaka ast na upornosti, sam protiv svih. Ako ovako nastavia mislim da bi i mene mogao uvjeriti u neku glupost, ali pazi sada: Godina ima 365 dana = 52 tjedna Od klona do buda tebi treba 7,5 tjedana, a godianje imaa 18 uroda..ok...ali ti nisi onda sa planete Zemlje ve sa Jupitera jer tebi godina traje 945 dana = 135 tjedana. Ja ti viae neu niata rei...nema smisla nekome srati ako on to sam ne vidi...fuuuuj sad moram testaturu istiti od tih govana koje sam pisao... :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: :maryjane:
CrassENTUZIJASTA

dec 2007.

#14
Nebi reko da bi ti urod bio mali...Pogledaj na slikama kako to raste u sirinu, a i uprkos tome kod bosnai metode je tipicno vrlo cesto kloniranje, pa si mozes zbrojit kolko klonova mozes dobit od te jedne biljke (nije bas 18 kak prpl hze kaze ali ima)...
bongashLEGENDA

dec 2007.

#15
Osobno, nemam niata protiv toga da momci piau ... samo mi ~ao ljudi koji e popuait pri u i izgubit vrime na ove gluposti. :spcartman:

dec 2007.

#16
ma ne lazem,ja,mozda jedino prenosim,laz,ali tako sam procitao na jednoj travarskoj stranici.nije samo za klonove,nego kad biljka dode u drvo,proslo je vec nekoliko tjedana,poslje dobijes budove,skines ih,i tako cekas da ponovo izrastu budovi,a ne da cekas da izrastu klonovi,ja nisam mislio na klonove nego budove
bongashLEGENDA

dec 2007.

#17
Nije la~ to ato si napisao ali vidim ja da ne kontaa ti poantu, svrhu ni primjenu ...

dec 2007.

#18
ako nije laz kako to da svi ona seru po meni...niste ni vi popili svo znanje o vutri,
#19
Mozda purpic misli ono sto sam ja jednom uradio ali sa obicnom biljkom,ne bonsai,cisto radi probe... Izveo je jednom u 1212,zaklo i vratio ponovo tu istu masakriranu biljku na 18/6..ne mogu se sjetiti koliko dugo mi je bila u vegu taj drugi put al znam da sam je opet gurno u 1212 i da mi je dala ne "18" budova vec jedno 10 magra suhog...a prvi put dala men'se cini oko 100 magra Mozda je moguce izvesti tih njegovih 18 budica sa bonsai majkom...eto cu probat na ljeto bonsai mamicu izvesti 2 puta u 1212 da vidim ima li purpich pravo ... sad joj je trenutno 11 mjeseci
#20
zovite je kako god hocete ja je zovem sky matica (dala mi je preko 100 klonova do sada) matematicari mogu pomnoziti sa recimo skromnih 15 gr po biljci
LedoENTUZIJASTA

feb 2008.

#21
ljudi moji mene je glava zabolila dok sam cito sve ove postove, odo ja citat "humor" :-)
SikSTiENTUZIJASTA

okt 2008.

#22
Pozdrav svima! Jel funkcionira ovakav uzgoj vutre...? ...Vidim da neki kazu da da, a drugi da ne... Htio bih posaditi u kuci barem jednu biljchicu, nek se nadje :) , ali posto sam ogranicen prostorom (za sadnju) i posto treba biti inkognito, mislim da bi se ovakva bonsai biljchica mogla negdje zgurati... :) Frend veli da je posadio bonsai travchicu i navodno mu je uspjela...
need_weedENTUZIJASTA

okt 2008.

#23
pogledaj kada je napisan zadnji post u ovoj temi
SikSTiENTUZIJASTA

okt 2008.

#24
Da je i prije 10 god napisan, ima li razlike...? :icon_mrgreen:

okt 2008.

#25
ma zna haze ato je dobro trebao bi probati da imaa 10 berbi godianje to je super :hehe: samo naprijed i napravi dnevnik uzgoja
need_weedENTUZIJASTA

okt 2008.

#26
pa ima i nema
SikSTiENTUZIJASTA

okt 2008.

#27
Znaci da se uzgojiti vutra na ovakav nacin...? U tom slucaju, mislim da cu se baciti na posao... ...Ufff, samo da mi je koju sjemenku nabaviti... :/
bongashLEGENDA

okt 2008.

#28
ini mi se da je balki bio sarkasti an. :vb_kez: Ako te zbilja zanima stealth grow, prolistaj malo forum, ima dosta tema o tome, DIY projekata, dnevnika uzgoja ... Samo hrabro. :thumb:
SikSTiENTUZIJASTA

okt 2008.

#29
Stvar je u tome da stvarno nemam gdje postaviti/instalirati growbox... Probao par puta i svaki put "pao"... :ninja: Jedino mjesto gdje bih mogao saditi je u blizini svoje sobe... Soba mi se nalazi na tavanu gdje nema grijanja tako da je preko zime jebada sa sadjenjem osim u samoj sobi... A u sobi imam prikladan ormaric bas za neki bonsai... :b_hop: (...koji treba jos malo modificirati...) Sad sam malo citao po netu i stvarno se ne razlikuje previse sam nacin uzgoja od normalnog... (oke, izuzev cinjenice da bonsai osakacujes svako malo... lol) Zanima me kako dalje kad vrhovi budu spremni za berbu... Nastavit ko da ih nije bilo ili...? (posto ipak normalnu biljku cepnes i naopacke)... :)
SikSTiENTUZIJASTA

maj 2010.

#30
Opet ja budim temu iz mrtvih.. :icon_lol: Full mi je cool ova bonasai vutra... Ak nis drugo, za ukras... :costumed-smiley-027 Citao sam dosta o ovakvom nacinu uzgoja i ocito je da se koristi za uzimanje klonova... Iako, nigdje nigdje se ne spominje sta je s hedovima... Vutra znaci da jednom plod i tada se "gasi"...?
SiDAMBASADOR

maj 2010.

#31
da gasi se nakon potrganih hedova, dal bi ti osto ~iv da ti neko potrga ruke noge i glavni hed :)) dao si sve od sebe i viae nemaa ata tra~iti na svijetu tom ;)) uglavnom, joa malo prolistaj forum, nabavi teglice, odpiai bonsai, posadi vutru kako se sadi i to je to
SikSTiENTUZIJASTA

maj 2010.

#32
Ajde napokon da je netko odgovorio... Trenutno jos nis od uzgoja... Treba curu malo jos nagovarati, pa bude... Jbg... Ipak zivi sa starcima, pa ju je trta... Uskoro, nadam se... :sun2: A sto se bonsai-a tice, rekoh da bum uzgojio jednu (nadam se), cisto da se imam cemu diviti.. :D Nek niti ne da budove, ko ju hebe... :costumed-smiley-027

sep 2013.

#33
Htio bih uzgajati bonsai dali mi netko moze objasniti kako i gdje mogu nabaviti sjemenke

sep 2013.

#34
glos je dao link, pa citaj frend i puno srece u uzgoju, seme moze bilo koje ;)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se