LEGACY
THC alternativa?
40 odgovora3,036 pregleda
13 REP26%
→ Istraživač
mar 2008.
mar 2008.#1
Kao prvo, lijep pozdrav svima. Nisam ovdje bio poduze vremena i drago mi je da se sve unaprijedilo :rasta1:
Na stranici www.budjoint.com sam nasao kao 100% legalni weed bez THC-a koji navodno"puca". Zanima me da li je netko narucivao ili zna malo vise o cijeloj stvari?
Dakle, prilicno sam siguran u legalnost robe, samo me zanima kvaliteta...I navodno se weed dobija labaratorijski :sad2:?
Nishiken
ISTRAŽIVAČ118 REP45%
→ Entuzijasta
NishikenISTRAŽIVAČ
mar 2008.
mar 2008.#2
sranje kao i sve druge "zamjene"
googlaj malo u vezi tog big buddha buda pa ces naici na iskustva drugih..puca malo i to je mjesavina par biljaka i ne dobijes uopce vrh nego ti oni, kao iz usluge, "samelju" tak da te slike sto vidis na njihovim stranicama su sve photoshopirane...
13 REP26%
→ Istraživač
mar 2008.
mar 2008.#3
:icon_cry: I mislio sam da nije real deal...Samo nisam znao to za "sameljivanje"...Eh, steta, a tako se ponadah da su sjebat drotove i carinike :postcrisis:
Nishiken
ISTRAŽIVAČ118 REP45%
→ Entuzijasta
NishikenISTRAŽIVAČ
mar 2008.
mar 2008.#4
Da valja, svi bi pricali o tome. Ovako su to samo navlakuse kojima se privuku neinformirani ljudi.
ROX
POZNAVALAC884 REP32%
→ Ambasador
Nishiken
ISTRAŽIVAČ118 REP45%
→ Entuzijasta
green_goblin
ISTRAŽIVAČ139 REP59%
→ Entuzijasta
green_goblinISTRAŽIVAČ
mar 2008.
mar 2008.#7
ma nula bodova... nista nemoze zamijeniti dobru staru vutru... barem koliko ja znam
Jah
ISTRAŽIVAČ91 REP27%
→ Entuzijasta
JahISTRAŽIVAČ
mar 2008.
mar 2008.#8
Vutra rulz al,eto jel bi mogo kogo udjelit koju informaciju o Leonotis leonurus il lions tail na takvo se ime odaziva...
thnx
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
mar 2008.
mar 2008.#9
Imaa temu u biljkama o tome i tamo si pro
itaj
http://forums.vutra.org/biljke/1625-lion-tail.html
ROX
POZNAVALAC884 REP32%
→ Ambasador
ROXPOZNAVALAC
mar 2008.
mar 2008.#10
Ta biljka je meni draza od trave, iz razloga sto ti je super a i dalje si 100% funkcionalan i normalan izvana. Je, mnogo je slabija, al nije sve u jacini ;)
choki123
POZNAVALAC1.235 REP71%
→ Ambasador
choki123POZNAVALAC
mar 2008.
mar 2008.#11
@ROX...po onim tvojim postovima ato sam vidio,ne puaia baa mnogo travu,i napiso si bio jednom da trava nije za zabave i tako,da te viae umiri...ne znam po
emu ti je ova biljka bolja od trave,al reko bi da ono ato si i puaio je bilo valjda od isto dilera neka indica koja te opuata...( btw. da ne bi bilo nesporazuma i krivog shvaanja,jer ne tvrdim ja da ti nikad nisi puaio niata dobro,al kolko vidim....)
:goldmaryjane:
Yami_Raziel
AMBASADOR1.929 REP12%
→ Legenda
Yami_RazielAMBASADOR
mar 2008.
mar 2008.#12
cak i da je...svako ima svoje ukuse...a o njima se ne raspravlja :)
ROX
POZNAVALAC884 REP32%
→ Ambasador
ROXPOZNAVALAC
mar 2008.
mar 2008.#13
Pusio sam par puta travu koja puca skoro na psihodeliju, ostalo sve samo genericku, istina. No nije stvar u tome, vec u tome da osim ako nisam u savrsenim uvjetima, dost me lako prebaci na neku neugodu, cak i paranoju.
14 REP28%
→ Istraživač
mar 2008.
mar 2008.#14
jel se banana moze pusit, cuo sam da te to pukne kao trava, no jos nisam probo...
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
wu-tra
ENTUZIJASTA516 REP79%
→ Poznavalac
wu-traENTUZIJASTA
mar 2008.
mar 2008.#16
ma kakva je to spika...trava bez THC-a...wtf? glupost kako god...
a bo...
@Mirche - pusi pusi...lupa!! :P heh
0 REP0%
→ Istraživač
dec 2008.
dec 2008.#17
Dobra wu je zakon ali nemos je naci jer toliko je prevaranata i pokvarenih dilera da covek mora da razmatra sve opcije.Bas citam o tujonu on je po delovanju jako slican thc-u vezuje se za iste receptore i lako i legalno se moze naci.Ja sam ga davno probavao i pregorak je ,susi usta i nisam bas bio zadovoljan . Nadam se da cete vi psihonauti otkriti neko resenje za to .
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
dec 2008.
dec 2008.#18
hmm aj daj malo vise infoa o tome.. mozda bi se dalo jest u kolacima ili vaporizirat?
ROX
POZNAVALAC884 REP32%
→ Ambasador
ROXPOZNAVALAC
dec 2008.
dec 2008.#19
Thujone djeluje na GABA receptore isto kao i alkohol, benzodijazepini i GHB. Nema nikakve veze sa THC-om osim sto su djelomicno slicni u strukturi, a psihoaktivni efekti su mu slabi ili nikakvi.
I da, jako je otrovan. Enjoy.
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
dec 2008.
dec 2008.#20
e a jel valja ono mlijeko ato muzu soju a ne :cow_yellow: ?
Yami_Raziel
AMBASADOR1.929 REP12%
→ Legenda
mar 2008.
1 / 21
mar 2008.
dec 2008.