LEGACY
Traktor Od 300 Konjskih Snaga
16 odgovora2,291 pregleda
kis dragan
ISTRAŽIVAČ106 REP37%
→ Entuzijasta
kis draganISTRAŽIVAČ
mar 2007.
mar 2007.#1
STA KAZETE NA OVO?
traktor JOHN DEERE 300 KONJA KOJI VUCE PLUG OD 6 BRAZDI I TO JOS OBRTAC.
TRAKTOR
STA MISLITE KAKAV JE VOZITIV IVAKAV MONSTRUM?
JA HVALA KURCU IMAM ISKUSTVA POSTO GDE RADIM TO VOZIM KO NENORMALAN.
DA I JOS NA TO DA NA 24 SATA POTROSI 1100 LITRA EURO DIZEL A UZORI 80 HEKTARA U TRI SMENE.
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
mar 2007.
mar 2007.#2
Masina je opaka.Unutra vise kompjuterske opreme nego u vecini automobila.Samo mnogo trosi i skupi su delovi. ;)
Nego kakav je ovo plug?Ovo nisam jos video.
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
kis dragan
ISTRAŽIVAČ106 REP37%
→ Entuzijasta
kis draganISTRAŽIVAČ
mar 2007.
mar 2007.#5
plug ti je obrtac a daske kao sto i vitis nije ona standardna.
ovi tamo kazu da kao posle repiste kad se ore bolje razgrne velike grudve.ali to nije istina.
ovaj plug je zakon u mekanim zemjama.tamo profesionalno radi.
plug tip kvenerland.
brain kako mislis 400 metara?
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
kis dragan
ISTRAŽIVAČ106 REP37%
→ Entuzijasta
kis draganISTRAŽIVAČ
mar 2007.
mar 2007.#7
e veruj mi neznam ali to znam da ide 52 kmh.
imam sliku jos jednu sad ivde iz blizeg ali nesmem ga stavit posto sa vidi reg broj i grad.jebi ga bojim se ali je slika strava.
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
mar 2007.
mar 2007.#8
Pa obriai registraciju moa i u paintu ak niat drugo sam prefarbaj bjelo preko registraciej i dobro
mar 2007.
1 / 9
mar 2007.
mar 2007.