VUTRA
ForumZajednicaOfftopicMogul vas uhapsit ako nemate nista kod sebe??
LEGACY

Mogul vas uhapsit ako nemate nista kod sebe??

10 odgovora1,082 pregleda
AlcatrazISTRAŽIVAČ

sep 2012.

#1
Da li nas mogu uhapsit ako nemamo ama baa nista kod sebe a skontaju da smo napuaeni ?jednostavno pitanje Hodaa ulicom naduvan ko stoka oni te skontaju i odvuku u policijku ,imajul to pravo ?'
Pablo EscobarENTUZIJASTA

sep 2012.

#2
Nebi znao to no po zakonu,ali vjerujem da ako ga nema onda moraa imati sree s policajcima sve zavisi jedan dan idem u pola 3 ujutro kuci policija proe za par dana isto tako al su me zaustavili i pitali za osobnu mislim da sve ovisi do policajca ima nekih koji vole je**t druge neki ne
AlcatrazISTRAŽIVAČ

sep 2012.

#3
mislia pitali te jesil duvao,ne znam al po nekim zakonima logike i zdravog razuma ne mo~e nam nista ako nemamo nista kod sebe ,ne znam opet nadam se da nikada ovo pitanje nece bit dovedeno ... :)
artisticLEGENDA

sep 2012.

#4
ja mislim da te mogu privest ako si sumnjiv....ali ne mozes ici na sud i dobit kaznu ako ti nisu nista nasli...tako da im to nista ne vrijedi

sep 2012.

#5
U o ima zakona nije grijeh biti napuaen, grijeh je posjedovati, (pro)davati, uzgajati ... https://forums.vutra.org/legalizacija-online/986-kazneni-zakon-republike-hrvatske-izmjene.html
Losmi the EvelENTUZIJASTA

sep 2012.

#6
zakonski ne, zivotno da, mogu oni sta hoce...a mozemo i mi! Bvana feat. Eufrat - Zhibe - YouTube

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se