LEGACY
Mogul vas uhapsit ako nemate nista kod sebe??
10 odgovora1,082 pregleda
Alcatraz
ISTRAŽIVAČ133 REP55%
→ Entuzijasta
AlcatrazISTRAŽIVAČ
sep 2012.
sep 2012.#1
Da li nas mogu uhapsit ako nemamo ama baa nista kod sebe a skontaju da smo napuaeni ?jednostavno pitanje
Hodaa ulicom naduvan ko stoka oni te skontaju i odvuku u policijku ,imajul to pravo ?'
Pablo Escobar
ENTUZIJASTA305 REP26%
→ Poznavalac
Pablo EscobarENTUZIJASTA
sep 2012.
sep 2012.#2
Nebi znao to
no po zakonu,ali vjerujem da ako ga nema onda moraa imati sree s policajcima sve zavisi jedan dan idem u pola 3 ujutro kuci policija proe za par dana isto tako al su me zaustavili i pitali za osobnu mislim da sve ovisi do policajca ima nekih koji vole je**t druge neki ne
Alcatraz
ISTRAŽIVAČ133 REP55%
→ Entuzijasta
AlcatrazISTRAŽIVAČ
sep 2012.
sep 2012.#3
mislia pitali te jesil duvao,ne znam al po nekim zakonima logike i zdravog razuma ne mo~e nam nista ako nemamo nista kod sebe ,ne znam opet nadam se da nikada ovo pitanje nece bit dovedeno ... :)
artistic
LEGENDA5.372 REP4%
→ Zmaj
artisticLEGENDA
sep 2012.
sep 2012.#4
ja mislim da te mogu privest ako si sumnjiv....ali ne mozes ici na sud i dobit kaznu ako ti nisu nista nasli...tako da im to nista ne vrijedi
Kenny Dalglish
LEGENDA8.184 REP32%
→ Zmaj
Kenny DalglishLEGENDA
sep 2012.
sep 2012.#5
U o
ima zakona nije grijeh biti napuaen, grijeh je posjedovati, (pro)davati, uzgajati ...
https://forums.vutra.org/legalizacija-online/986-kazneni-zakon-republike-hrvatske-izmjene.html
Losmi the Evel
ENTUZIJASTA267 REP17%
→ Poznavalac
Losmi the EvelENTUZIJASTA
sep 2012.
sep 2012.#6
zakonski ne, zivotno da, mogu oni sta hoce...a mozemo i mi!
Bvana feat. Eufrat - Zhibe - YouTube
sep 2012.
1 / 6
sep 2012.
sep 2012.