VUTRA
ForumZajednicaOfftopicDILERI
LEGACY

DILERI

50 odgovora5,616 pregleda
baD smOukaISTRAŽIVAČ

dec 2005.

#1
Dobar diler dobro dila dobroj dijeci dila i dila!!!! jeli tko dozivio da se igra u parku s ostatkom dobre dijece, kad odjedampu iz sasvim nepoznatih razloga dodje barba x !~ i ponudi ti ::h2o ....mogu i ja dobit malo?! ::histerija ::histerija u pocetku ti daju dobar staff, a svremenom ta idila nestane i moras da pusis sranja!!!!!!!! LEVATI!!!!!!!!!!!!!!!! p.s.: zato sam ja postao sam svoj majstor!! i uvjeren sam da jos uvjek postoji Juga, socijalizam i TITo pisalo bi i u casopisu "sam svoj majstor" kako sklepat boks za indoor uzgoj ~)
baD smOukaISTRAŽIVAČ

dec 2005.

#2
Pa je.. te, sas sam zaboravio!!!!! DOBRO JUTRO, DOBAR DAN, DOBRO VECER I PZDRAV SVIM CLANOVIMA FORUMA :petak :pivo ::super

dec 2005.

#3
Dobar jutar ~~ (od nespavanja) Osobno nikad nisam doživio da mie došo diler i ponudio. Al mie uvijek zanimljivo poslušat prièu roditelja kako se nudi na svakom koraku. Hm, i da želiš nema... Ipak, zanimljivo razmišljanje...za analizu naravno.
baD smOukaISTRAŽIVAČ

dec 2005.

#4
najgori su oni koji te zavlace, dok tu na nasem podrucju imas i ove koji to ne rade vec ti daju takvu mizeriju zbog koje sam ja prestao pusit! a tu su i oni koji su dobro radili ali o njima mozes samo citat u novinama!!! ::super

dec 2005.

#5
Jer padnu... ::zidoglav P.s. Dobar glas daleko se èuje ::histerija
Kool King TENTUZIJASTA

dec 2005.

#6
nikad mi niko nije tako priaa i nudija.al su mi dolazili i pitali jel imam ato za prodat ili jel znam ikoga ko ima
hemicarISTRAŽIVAČ

dec 2005.

#7
meni je ipak najaca ona prica kao da je prvi put besplatno kao dok se ne navuces e al bi to bilo lepo isao bi od dilera do dilera i svakom bi reko da mi je prvi put i radio bi se za dzabe...

dec 2005.

#8
ja znam jednog dilera koji ti kaze, : ej brate morao sam da te skratima za jedan hed, jel se ne ljutish? a inache ket je 500din a ne 400 kao shto smo se dogovorili preko telefona. a ni vutra nije bash neka ali ono, nije losha albania finest. a ja mu kazem slushaj bre majmune, slomicu ti obe ruke ako me opet budesh ovako zajebo. evo ti ovaj ket pa ga pushi sam a ja idem da uzgajam svoje. tako me niko nece lagati, kratiti derati i jebati u zdrav mozak povrh svega. mamicu im, kako me nerviraju ... ali uskoro ce se sve to promeniti.... josh oko mesec dana i i i .. iiiii bice to pochetak jednog divnog i ne sumnjam kratkog prijateljstva... zove se Eleonora i mnogo lepo mirishe... hehee malko sam skrenuo sa teme... dileri su paraziti marihuana drushtva i treba ih izbegavati po svaku cenu ... ali kad dodje do tog kritichnog trenutka... blje je biti kratak za jedan hed i imati 100 din manje ali bar cete se napushiti... to jest ako vutra nije totalno sranje a diler najveca pichka da te laze da je sve OK i tako dalje... ne mogu iznervirao sam se, fixni... chekaj na internetu sam... mobilni->imenik->diler halo? da, ko je to? ej desi brate shta ima? shit koka belo zuto crveno roze plavo pa opet zuto.. a jel imash ti neku vutru prijatelju? najbolju. jel moze za sat vremena na starom mestu? kolko cesh brate? jedan ket. to ti je 5oo dinara, ali granje je extra . moze moze...
hemicarISTRAŽIVAČ

dec 2005.

#9
Edit : Nema reklama,zao mi je
psihonaut19ISTRAŽIVAČ

jan 2006.

#10
Mene najviše od svega nervira mišljenje javnosti da dileri idu od jedne do druge osobe (nepoznate) i nude drogu.e da je tako ja bi bio naduvan 24-7.èovjeèe pa ja ponekad zovem 20 likova kako bi nabavio i opet nema ništa.nismo mi amerika.
TripcoPOZNAVALAC

jan 2006.

#11
Ja znam da se u Negotinu (mali grad na istoku Srbije) dop valja k'o bombone i da nema šta nema. U stvari, tako je makar bio do pre godinu dana, od kad su mi zadnje informacije otuda. Ja sam pre nekih 13 godina nešto malo valjao, ne za zaradu, nego za procenat vutre da imam i ja da pušim. Rek'o bih da sam bio human, mada, moram da priznam, par puta sam, u škripcu, skratio šibe za jedan nokat i to ljudima koji su to najmanje zaslužili. Such is life. A da dobar lerdi para vredi - vredi. Samo, takvi ljudi imaju dobru robu za ljude dubokog džepa i za njih su u svako doba dana i noæi dostupni. P.S. "Tko vrijedi - leti, tko ne vrijedi - ne leti." - Grunf, grupa TNT
GreenManAMBASADOR

jan 2006.

#12
Mala korekcija : "Tko leti vrijedi,tko vrijedi leti,tko ne leti ne vrijedi" :)

jan 2006.

#13
Nasao sam lika koji zavrsava velike pakete za 400 , a trava je najbolja koju sam pusio. U jednom paketu ima od 7-9 100s jointa. A da i masna je kao skank. :shock: :evil: :!:
SLO-EraLEGENDA

jan 2006.

#14
mnogo kukate na preprodavce ali sami ne napravite niata, pa makar i za sebe.... A veliki broj vidi u gojenju prije svega zaradu..... malo se time pozabavite
VanzemaljacAMBASADOR

jan 2006.

#15
:shock: evo uopavo sam cepno vrh sa jedne od mojih èetri biljèice ,popusio i puko! :bis: :bis: :bis: :bis: uuu jebote a vrh tek što je obruco a radi me jebeno! nove lampe se dobro pokazale,,envirolite-2 x 125w" it nakon jednomjeseènog posta ked bude gotova biæe luada sad je jay-z do jaja "hola"hovito" :dj_zhurka: :loche:
TripcoPOZNAVALAC

jan 2006.

#16
Ha, jeste G/man, u pravu si. Zaboravio sam kako ide, davno je bilo.
baD smOukaISTRAŽIVAČ

jan 2006.

#17
ja pokuso da prestanem sredjivat WU od drugih i uspjelo mi na nekih godinu dana ali nakon ovog novogodisnjeg razocarenja sa svojim biljcicama(sve muske), od depre sam propusio!!!!!!!!!!! :lol: NEMOGU SE VISE KONTROLIRAT!!!!!!!! sad opet sve ispocetka :evil: a i ovi dileri na kvarneru su nehumani, vutrica je zesca bulja dobijes malo za puno para jos uz to od dima ti nije nis ocelavit cu od ovakvih dilera!!!!!!!!!!!!! 8)
xarabasENTUZIJASTA

jan 2006.

#18
O,Tripco,i ti si ovde.....(ako si ti taj s irie-people foruma).
P.P.POZNAVALAC

jan 2006.

#19
nekidan mi je reko ovaj prijatelj da vise nemoze/nece nabavljat mi vutru.... i sad moram smislit kako cu i sta cu.... jadnaaaa ja.... :( a zivim na otoku, nije lako nabavit....
damirISTRAŽIVAČ

jan 2006.

#20
Blago tebiiii!!!! Ima to i svoje prednosti sto zivis na ostrvu!!! Nekako ces se vec snaci!! Jaooo sta bi ja dao da mogu da odem na Hvar!!!Isao sam tamo kao mali sa porodicom i divno je,neznam sada ali onda je bilo jako lepo!! Dosadi mi vise Crna Gora,nadam se da cu uspeti bar na Kopaonik krajem Feb??!! Ja sam inace zavisnik letovanja i zimovanja, pre cu otici negde na 2 ned. nego otpadati u smorenoj Subotici 12 meseci!!
P.P.POZNAVALAC

jan 2006.

#21
ima prednosti to sto zivim na otoku... pogotovo na hvaru, jer je to mjesto sa najvise suncanih sati godisnje... a i umjerena je klima, toplo je... predobro za uzgoj vutre... :D :lol:
TripcoPOZNAVALAC

jan 2006.

#22
Jeste Xarabas, taj sam Tripco. P.P., Hvar je u svakom pogledu hyper, hyper za uzgoj svega živog, uz još 2 lokacije na Jadranu: Mljet i Boka Kotorska. Mada, jedan internacionalno iskusni duvaè (58. godište) mi je svojevremeno prièao da je najbolja vutra koju je ikada pušio došla sa Kornata. Valjda tamo ima sasvim posebnih minerala u zemljištu.
P.P.POZNAVALAC

jan 2006.

#23
hehehhe... vidit cemo na proljece kakav je hvar... i kakva ce bit vutra... skupljam sjeme od proslog ljeta i planiram tako neku malu plantazicu, da imam za sebe i prijatelje, lijepo....
damirISTRAŽIVAČ

jan 2006.

#24
Zelim ti puno srece i lepog vremena!!!
BASSISTRAŽIVAČ

feb 2007.

#25
A dileri kao dileri, ako hoce da nabave malo skuplju robu onda ubijaju paketima ato je u svakom slu aju bolje nego ato inae rade malo vrhova i gro prpe.:2flip:
Yami_RazielAMBASADOR

feb 2007.

#26
neke lose dilere imate vi... meni je diler frajer kog znam 12 godina...frajer ako me skrati pokaze mi zakoliko me skratio...i uvjek da dobro i fakat sam si jeben s njim(i ne samo kao muserija nego kao i frend) i frajer me gro casti...diler i pol majke mi....nema puno takvih...ziher nema puno...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se