VUTRA
ForumZajednicaOfftopicMasoni ili ti ga "iluminati"
LEGACY

Masoni ili ti ga "iluminati"

144 odgovora11,313 pregleda
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

jul 2010.

#1
Evo ljudi reko da otvorim temu vezanu za masone (slobodne zidare) "FreeMasons"...... Neznam dali imas vas koji ste culi za njih i koji znaju sta oni zele .. nadam se da vas ima..... mozda ste culi za poznati dokumentarac THE ARRIVALS koji govori sve o masonima i novom svjetskom poretku....NEW WORLD ORDER....ovo je jako zanimljiva tema u kojoj mozes puno promijenit misljenje o svijetu i svemu sto se desava u ovo doba... Pa evo jedan cut od THE ARRIVALS dokumentaraca.... : Dok mislimo da se svjetska ekonomska kriza desava sasvim slucajno, kuje se plan o velikoj zavjeri \"Novog svjetskog poretka\" ciji je preduslov ekonomska kriza, pad dolara kao valute, ukidanje papirnog novca i uvodjenje \"elektronskog novca\", silazak Amerike sa svjetskog trona i dolazak Izraela na prijesto. U svemu tome glavnu ulogu igraju satanisti, koji sebe nazivaju iluminatima, odnosno, elitom. Sam djavo, sotona ili ti ga sejtan upravlja njima i daje ima tu moc. Ovaj dokumentarac je dostigao rekordnu gledanost za kratko vreme od onog momenta kada je bio postavljen na youtube i bio 4 puta skidan sa youtube-a od strane istih onih ljudi koji pripremaju taj dolazak, i svaki put kada je bio postavljen na internetu bio je izbrisan sve to samo da se nebi istina saznala i prosirila. ONI KOJI ZNAJU ISTA O MASONIMA ZNAJU O CEMU SE OVDJE PRICA.... ja sam punooooo istrazivao o tim stvarima i mogao bih reci da su mi se konacno oci otvorile nakon dokumentarca.....ima oko 53 epizode koje traju po 10 minuta....jako je zanimljivo.....u njemu spominu sve zavjere i sve izdavacke kuce koje posjeduju iluminati.... Danasnji svjet je previse zabluen sustavom.......sustavom koji odreuju iluminati.... Neznam dali ste culi za Jednooku piramidu na poleini jednog dolara....to je njihov znak... JEDNOKI BOG....koji prestavlja sotonu....i oni se pripremaju za njegov dolazak... Sve je to dio velike zavjere i pokusavanja da odvoje sve ljude od onoga u sta vjeruju...mislim u religioznom smislu....pa ako ko voli da prica o ovoj temi slobodno nek komentira.....I AKO KOGA JOS STA ZANIMA NEKA PITA...SIGURNO CE DOBIT DOBAR ODGOVOR....

jul 2010.

#2
pogledaj jos koji dokumentarac i procitaj koju knjigu vise i skuzit ces da je to sve sranje *tj da je to sve normalno! ko sto ljudi imaju kucne ljubimce psa macku maricu bla bla... tako oni imaju nas nekolicina ljudi ... ako nisi preporucam ti da pogledas Kymaticu gdje to sve po meni pada u vodu!
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

jul 2010.

#3
haha....vrlo smjesno...nezelim nista vise komentirat,...malo toga znas o njima....i Tesko da bi mi se moglo misljenje promjenit.... Zar nevidis sta pokusavaju rec.... A jesil kad vidio znak od KU KLUX KLANA : ovaj prvi je znak koji ku klux klan KKK znas valjda ko su oni.... Coca Cola: JEL TEBI OVO SLU AJNOST??? I NA KRAJU POGLEDAJTE OVAJ VIDEO: http://www.youtube.com/watch?v=pnI-YVpXoD8 SVE CE VAM BIT JASNO

jul 2010.

#4
o ovome se moye pricati puno jako puno ali ja cu ti reci samo jednu stvar "You can avoid reality, but you cannot avoid the consequences of avoiding reality "
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

jul 2010.

#5
hehe...naravno da se moze jako puno raspravljati... :)

jul 2010.

#6
cisto ovako bzvz npr. jesi gledo kymaticu?
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

jul 2010.

#7
u tom filmu.....covjek govori da nekrivimo druge nego da krivimo sebe ...??...pa nemislim ga gledat.... :)

jul 2010.

#8
vidis zajebano je to sve ahhahahaha netko vjeruje u nesta ti vejrujes u ovo ja u ovo netko drugi u nesta drugo i tako u nedogled. ja nezelim tvrditi da je nesta ispravno ili ne, ali na kraju kada malo bolje pogledas nemozes ti promjeniti svijet to je tako i bog ali mozes poraditi na sebi. D literatura >>logika zivog >> F.J. (ako nisi procito super knjiga) postoji ogroman broj razmisljanja i misljenja i vjerovanja to nas i jebe... potpisujem ovaj tvoj topic jel svatko si u zivotu nadje neku okupaciju ali to sve ovisi o vremenu koje si do ove sekunde proveo uz nesta i uz nekoga! probaj malo o tome razmisliti tko je i sto je tebe izgradilo do ove sekunde zivota i mozda dodjes do nekih zakljucaka koji bi te mogli zapanjiiti (naravo ako se budes dovoljno trudio) aha ovaj filmic sam gledao dobar je uvjerljiv kao i svi ostali to ti je danas sve biznis i da naravno ako cemo o zavjerama i cinjenicama jedna od najvecih je i youtube.com google.com facebook.com danas se ovdje vrte najvece pare a ko ima tolike pare tko je vlasnik jel to isto programiranje svih nas hahhahaha (zelim reci tko je tebe naterao da to pocnes proucavati) neznam dali si svjestan ovi crtici i sve to hahahhaha programiraju nas nesvjesno ali zamisli sta ti moze internet uciniti nesvjesno!! uhhh nemogu si to ni zamisliti! i jos zamisli da je 4% interneta vidnljivo i 99% od toga je spam!! uh koja *****rija i sto nakraju zakljuciti masoni *****!! dali se sada osjecas ssamim i dali to sve mozes izbjeci hahahhaha zivio majstore! respect
KrejzyPOZNAVALAC

jul 2010.

#9
Najlakse si je zabrijat te neke teorije zavjere i zivjet u tom cudnovatom svijetu gdje vjerujes da su bajke istinite... al eventualno se covjek mora spustit na zemlju

jul 2010.

#10
Mene iskreno boli ***** ...
bozgaLEGENDA

jul 2010.

#11
Mislim da su to sve gluposti...
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

jul 2010.

#12
Naravno da svako ima svoje misljenje....nekog boli ***** a nekog i ne.....mislim znam da cu kad tad umrijet i nakon 2 godine ce se zaboravit moje ime...ali zelim bar nesto postic i saznat dok sam jos uvjek tu na zemlji...... a cuj nekog to i zanima....oke mozda vas nezanima toliko...ja iskreno....sam veliki musliman....i mozda moja vjera nekako tu situaciju ozbiljnije shvaca.....i reko bi da ti ljudi sto su snimili dokumentarac nisu ulozili svo to vrijeme na GLUPOSTI
Bob _MarleyENTUZIJASTA

jul 2010.

#13
neupravlja njima sotona,vec su na jako velikim polozajima da se nezna za njih,neki ljudi misle "dal oni uopce postoje?" ,eh zbog njih je svijet stao...
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

jul 2010.

#14
I da stari...vidim da si pametan za razliku od nekih ljudi.....ae sad skidam film....pa cu pogledat......hvala na komentarima.....rep + za tebe :)
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

jul 2010.

#15
Istina....
svizac71ISTRAŽIVAČ

jul 2010.

#16
Pogledao sam serijal, svih 51. Kad sve sto sam vidio spojim s onom prorocanstvom maya stvarno mislim da se nesto sprema i da ce doci do velikih promijena.
KrejzyPOZNAVALAC

jul 2010.

#17
zacudio bi se kakvim se sve glupostima ljudi bave, a snimiti dokumentarac je najmanji problem cak i da je postojao takav neki red ( vjerojatno i je, mora bit nekih korijena tome ) propao bi odavno posto je podlozan ljudskom faktoru, a svi znamo da ako ljudi nesto vode eventualno ode u k**** ima milion ljudi i milion teorija zavjere, ovo je samo jedna od njih...a sve je bullait

jul 2010.

#18
da slazem se to je tebi cudno i meni i nekom trecem kome nije cudno je cudno to sto je to tebi cudno! postujem ljude koji su na zemlji ali tko je to izmislio na zemlji sta to tebi znaci to je meni cudno (spustiti se na zemlju) to meni je dnostavno znaci prihvatiti sto i vecina ljudi radi postuje i forsira (ukratko neke naucene zivotne navike) tako sam i ja razmisljao dok nisam po tvom misljenju digao se od zemlje (ili po necijem misljenju zabrijao na *****rije sranja. ALI pogledajte malo pa gdje je ovaj svjet otisao pogledaj npr.(ako gledas):ohno: samo 10 minuta udarnog termina na tv-u (ima jos bezbroj primjera osim tv-a) pa to je jako smjesno crna kronika u najmanju ruku i zapitas se dali to tebi treba pogotovo na ovim nasim balkanskim prostorima covjece nemas pojma koliko to utjece na tebe i na tvoje ponasanje bojazni za opstankom u ovom svjetu nesto sto je povezano s tvojim tj. nasim instinktima au biti je to sve toliko napuhano da mislis da ce se zemlja u jednom trenutku samo raspasti nemozes vjerovat a to po nekima znaci spustit se na zemlju u realnost vlastiti opstanak, pa buraz po meni je to najveca zavjera od svih *tj. ta sigurnost da si i ti dio toga svega... ti i takvi kao ti (vecina)!!! :ohno: i sad ces ti misliti da ja nisam normalan zato sto nezivim na zemlji hhaahahaha pa pitam se gdje ti zivis i sta je od tog svega normalno i tko je iymislio to noormalno!?
OptimusISTRAŽIVAČ

jul 2010.

#19
Na kraju dana najbitnije je ata imaa na stolu da pojedea, na polici da pro itaa i eventualno koga es da zagrlia kad krenea na po inak. Ne treba razmialjati o stvarima koje su nedoku ive (a usput i stvarati teake paranoje), time samo pravia od sebe hr ka u to kiu. Bog i Sotona su odavno digli ruke od nas, a masoni su simpati na grupa poslovnih ljudi koji se druze zarad meusobnnih interesa i vole da obla e haljine :)
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

jul 2010.

#20
naravno.....a oni su sami krivi za svu ovu krizu.....i dok danas pokusavas svoje dijete odgojit kako treba oni se ubacuju u pricu.....previse para od obicnog covjeka napravi sotonu...ili to oni sebi umisle....nije mi zao nicega....al mi je brate zao moje dijece koja ce nesvjesvjesno da to propate....pa ***** im mamu....nisu djeca kriva sto su oni ludi....al eto....niko nezna sta nas ceka u drugom zivotu...ni to zasto ovo sve postoji....svemir je jako cudan prostor....kad znanstvenici govore kako nema boga i te price...oni mogu punoooo pojasnit stvari o svemiru...ali opet naposljetku sve to stane...i doemo na tocku kad se jedino mozemo okrenut vjeri...tj bogu kao stvoritelju svega........a masoni zele da i u to prestanemo vjerovat.....zele da prestanemo vjerovat u ono sto nas jedva drzi na ovom bjednom zivotu.... ali kad sve sve kocke sloze......saznat cemo odgovor na sve ovo....i ja se nadam ubrzo....evo sta kruzi po svjetu prica o majanskom kalendaru....kazu da zavrsava 21.12.2012.......i da ce se na zemlju spustit njigovih 9 bogova....i te stvari nisu izmisljene....vec zapisane od strane maja....a jos cudnije je sto u kur"anu pise da ce sudnji dan se desiti u petak......a 21.12.2012 pada na PETAK....tako da ja mislim da mozemo punooo ocekivat...ali eto...to sam ja.....neko ce rec da sam glup i da previse zabrijavam...a neko ne....ali svako ima svoje misljenje...
Kreso1988ENTUZIJASTA

jul 2010.

#21
hahahahaha, svaka cast, sto sve covjek moze vidjeti ako nesto trazi, pa da rak raka je*e u peraju naci cu ti sto god hoces na toj slici kokakole...
motamotaISTRAŽIVAČ

jul 2010.

#22
ato je to no palo u vodu kad si pogledao taj filmi? filmi je preloa, jedini dobar dio mi je bio kad su pokazivali redove aamana i stavili onu gljivu.
OptimusISTRAŽIVAČ

jul 2010.

#23
@XxFiAdRoxX Haahahahah druze, ti si u teakoj paranoji :) P.S. Veruj u sebe na prom mestu
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

jul 2010.

#24
Ma rista koja paranoja......samo kazem da bi se svet trebao okrenut pravim problemima.... neznam zasto sam na ovom svjetu kao i svi vi....i dali sve ovo ima neko znacenje....kad malo dublje razmislis....naci ces prepreku a ta prepreka je da niko nezna sta je sve ovo......Ljudi su previse opcinjeni sustavom koji vlada na zemlji...i stvarima koji su LJUDI izmislili....dali si ti roen na zemlji da bis postivao zakone koje su ljudi izmislili....ja nebi reko...al ljudi PREVISE OVISE O SUSTAVU....i sta sustav kaze tako mora da bude...a ko vodi sustva...ko vodi vladu....vode ih politicari....a njih vode bogati "Masoni".......i to nije paranoja....to je istina moj prijatelju
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

jul 2010.

#25
Ma dokumentarac je ok....skino sam ga i pogledo...malo ti objasni o svjetu...i kako treba da postujemo prirodne zakone a ne one ljudske...i tako te spike
NimphaISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#26
Pregledala sam Arrivalse i moram priznati da ima smisla iako sam ja sve to prihvatila sa rezervom, tj. skepti na sam baa...ali dobro, vidjet e se sve sa vremenom. Ne zamaram se toliko time, a ne bi ni ti trebao...u~ivaj u ~ivotu, ovako si u konstantnom gr u. Peace :fun_61:

avg 2010.

#27
Nemoj me krivo shvatiti,samo ova izjava zna i da uspjeano manipuliraju tobom:) Nije stvar u gr u nego je stvar biti realno osvjeaten,ne u iti samo ono ata "~ele" de u imo.Puno toga skrivaju,ali puno toga i izlazi na vidjelo.Samo vjerujem da je pitanje koje e generacije napokon saznati "sve".A to tada,dim po dim i analiziranje:))
NimphaISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#28
Mislim da ipak ne trebamo podrediti ~ivot razmialjanju o tome, to je bila poenta moje izjave. Neka shvati ko kako hoe, ali svakako niata ne posti~emo "analizirajui". I ne, ne manipuliraju uope...sasvim sam dobro shvatila serijal. To ato sam ga prihvatila sa rezervom, ne zna i da sam ga odbacila nego da ne prihvatam sve zdravo za gotovo kako mi se servira. Samo da spomenem da ni prije serijala nisam gledala TV (navodno osnovno sredstvo manipulacije masona) tako da... ;) Sorry ako ovo nema baa smisla, dimilo se nedavno...kucam ovo ve 10min najmanje xD
slobodanAMBASADOR

sep 2010.

#29
mislim da se dosta radi na zaglupljivanju naroda i da iz tog razloga ljudi ne zele da znaju sta im se radi o glavi. informacija je u danasnje vreme jedna od najvredniji stvari,a znanje poput ovog koje sticemo na vutri tako i o samom zivotu moze samo da potpmogne kvalitetnijem zivotu i zivljenju. svakako nam je svima ostavljen slobodan izbor,stoga smo i sami odgovorni za sebe svrsishodno svojim mislima i samom znanju. a analizirajuci neke stvari iz proslost lakse shvatamo sadasnjost i vidimo u buducnost.
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

sep 2010.

#30
Nemoj me krivo shvatiti,samo ova izjava zna i da uspjeano manipuliraju tobom:) Nije stvar u gr u nego je stvar biti realno osvjeaten,ne u iti samo ono ata "~ele" de u imo.Puno toga skrivaju,ali puno toga i izlazi na vidjelo.Samo vjerujem da je pitanje koje e generacije napokon saznati "sve".A to tada,dim po dim i analiziranje:)) Edit.... I ja tako mislim Green
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

sep 2010.

#31
Sta je..je....sve je to manipulacija.....sve je to covjek covjeku napravio....sami smo napravili ovakvu generaciju ljudi i sami cemo je unistiti....ja NEZNAM razlog zasto sam ovdje na zemlji.....u svemiru .....i sta je sve ovo....kao sto i vi neznate.....i kad ljudi kazu nesto....npr. fizicari kemicari itd. nesto mozes vjerovat...nesto i nemozes.....kad kazu da je svemir nastao tjekom velikog praska....msm da je to jedna velika glupost....pa covjek je RAZVIO SVOJE MISLJENJE O POSTOJANJU OD KAD POSTOJI NA ZEMLJI....i svemir je nastao prije covjeka....tako da ljudski mozak je stvorio svoje misljenje o svemiru......pa prije 100 godina svi su mislili da je zemlja ravna ploca,,...pa kako se to promjenilo.......?????....objesili su onog tko je tvrdio da je okrugla......ma daj daj....covjkov mozak je previse komplicirana stvar......i samo 8% mozga koristimo....e to je jedina prepreka u svemu tome....ali nakon smrti ce se sve saznat,...tako da se niko nemora bojat smrti....vjerojatno nesto puno ljepse nas ceka na drugoj strani..... :))
extranoizeENTUZIJASTA

sep 2010.

#32
iluminati, masoni i cijeli svijet su tu samo da nam odvrate pa~nju od nas samih. dok se bavimo raznoraznim poslovima, zavjerama i zagonetkama ~ivot nam prolazi, to je baa ono ato oni ~ele. nije loae malo se informirat, ali nije to bit stvari. u ovom svijetu samo je jedna stvar sigurna. to je da "JA JESAM" sve osim toga je neizvjesno. zato treba radit na sebi i spoznat sebe. jer to je ono ato tra~imo. tra~itelj je onaj koji tra~i sebe. u tome je bit. ako nekog zanima malo viae o tome, knjiga od Nisargadatte Maharaja http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/Nisargadata.pdf
GadgadniPOZNAVALAC

feb 2011.

#33
ma daj pogledajte ovaj kalendar http://www.ivantic.net/Dejvid%20Ajk%20i%20zavere/kalendar%20rituala.htm zujim malo po stranici od Ivana Antia pa ima kalendar Iluminata izgleda da je danas festa kod njih ''SICK

mar 2011.

#34
Ukratko re eno sve temeljne ljudske vrijednosti su postale izvrnute! Sve ato je dobro postalo je loae i sve ato je loae postalo je dobro! Kad bi samo svaku svoju misao , djelo prije nego ato u inia analiziraa a pod analiziraa mislim da uea u samu bit djela , misli uvidio bi da je veina stvari koje radia, mislia su zapravo loae, jer postoji dobro i zlo ili je neato dobro ili je neato zlo nema izmeu!
botanicarsamjaPOZNAVALAC

mar 2019.

#35
ima nas jos koji hocemo jos:thumb::popcorn::

mar 2019.

#36
@botanicarsamja Nema vise. Dosla pemzionerka iz Bosne, dobila pemziju i sve pokupovala. Ostalo jedino besplatnih brosurica jehovinih svjedoka, al' kod nas nisu besplatne, pa mozes da ih kupis, ako znas tacnu cijenu, posto cijenu drzimo u tajnosti.

mar 2019.

#37
Mislim da je to sve o "Novom svetskom poretku" u suatini istina.. ak mislim da e se jednom ispostaviti i da je David Icke bio u pravu, u suatini :) ps- nisu sve teorije zavere-teorije zavere, pa mora neato i istina da bude, ata god se progovori o ovakvoj temi odmah joj se da pe at teorije zavere.. Gde ima dima-ima i vatre :)

mar 2019.

#38
tko je ,da je od svake teorije zavjere i 5 posto istina i to je vec puno i previse a kamoli da su neke skoro u potpunosti istina.....

mar 2019.

#39
Kao Izraelianin ~elim potvrditi da su sve teorije zavjere istinite, i da mi vladamo svijetom. Stavljamo chemtrailse u vakcine da navedemo mlade~ na put obo~avanja sotone, a zemlja je ravna plo a jer ju je Mojsije poravnao valjkom kad smo pobjegli iz Egipta. Dobra vijest je da sam javio svojima u Tel Avivu da malo smanje HAARP jer namjeravam uskoro posaditi neku konoplju, tako da ove sezone marid~uana ne bi trebala biti radioaktivna.

mar 2019.

#40
Haj' naru i onda sun ano i suho krajem oktobra da se ne borimo s plijesni vani...
.i.ZMAJ

mar 2019.

#41
ali hoe, vas i vaae se viae ne pita

mar 2019.

#42
Single bullet theory- John F. Kennedy Warren-ova komisija je zaklju ila da je jedan metak pogodio dva tijela u limuzini, zrno metka je proalo kroz grlo JFK-a i ranilo guvernera Texasa. Zrno metka pri udaru ne da se izobli i (lovci znaju kada pogode divlja pronau samo fragmente zrna u tijelu divlja i), prikazano zrno izgleda kao da je ispucano u vodu. Ako nije prikladno ato sam stavio slike metka (zabranjeno je prikazivanje oru~ja na forumu) ili na neki drugi na in uznemiravam lanove foruma zamolio bih administratore da obriau ovaj post, ako sam pretjerao znam ato mi slijedi ali htio sam pokazati da u svakoj teoriji urote ima zrno istine.

mar 2019.

#43
pa vojni i lovacki meci se razlikuju, kako po sastavu tako i obliku; iz koje puske i kojim metkom je izvrsen atentat?

mar 2019.

#45
https://en.wikipedia.org/wiki/John_F._Kennedy_assassination_rifle Metak je na slici iznad CE 399.

mar 2019.

#46
da, ali izgleda da je kenedi dobio lovacki, to je ovaj u sredini, prvi je mauzer, a desni vojna verzija karkana.

mar 2019.

#47
Nisam siguran dali je to lovacko...mislim da se takav metak zvao dum dum metak...to je zrno kod kojeg nemas sansu.. Cjelovit je ,ali je sam vrh bez kosuljice..to znaci da se kod udara deformira. Lovacka municija je sacma,ili kugla..cisto olovo!!

mar 2019.

#48
itao sam da taj Carcano kojeg su navodno naali kod oswalda nije imao ak ni upucanu optiku, ne bi se dalo ba vu na 50 metara pogoditi. Naali nekog psihi ki nestabilnog za ~rtveno jare, i gle uda, nije po~ivio sat vremena od uhienja a kamo li tek do suda ili da daje izjave. Analizom situacije zaklju ili su da ni najbolji marinac ne bi baa "samo tako" sa repetirkom na cca 400 metara u roku od par sekundi ispucao 2 ili 3 metka u pokretnu metu. zaklju ak je da su morala biti barem 2-3 strijelca.

mar 2019.

#49
da, bas zato, za lov na "visoku" divljac, ako ga dobijes s tim pada zivuljka posle nekoliko metara, ovako kad je prostrelis pobeze ona kilometrima dok padne. jos uvek neki lovci koriste 7.9 vojni za lovacke karabine ciji je kalibar 8mm. ostalo da se ne baci :D

mar 2019.

#50
Lovci koriste sacmu,ili kuglu ..cisto olovo !! Krivolovci koriste karabin !!! haha Malo smo skrenuli sa teme..ajmo na masone.Tko hebe municiju :)lovce...vojnike i tako dalje !!

apr 2019.

#51
New world order
bubinhoAMBASADOR

apr 2019.

#52
iznenadio me je imperialisticki mjerni sistem, trebao bi biti metricki. that sucks, jebeno dok se ne naucis sta je kolko.

maj 2019.

#53
https://www.vecernji.hr/vijesti/red-grand-orient-de-france-prosirio-djelovanje-i-na-hrvatsku-za-nas-je-to-vazan-doga-aj-1315537 :D prije 20-tak godina masoni su bili teorija urote.

feb 2021.

#54
Pozdrav, . (Davno sam kupio knjige, mislim da su bile jeftine, dobro je ato su sve svjetske zavjere i urote opisane u knjigama, sve na jednom mjestu).

avg 2022.

#55
Pozdrav, KEOwiAbOpFg fz_Fygaq__A
nesalaLEGENDA

okt 2022.

#56
interesantno sto uz svu tu danasnju tehnologiju...dostupne su nam informacije lagano...a nikad teze nije bilo doc do pravih informacija

okt 2022.

#57
Mo~da je baa zbog te iste tehnologije lakae to sve sakriti. :) A te sve "lako dostupne" informacije mogu biti obmanjujue. Teako je u tom moru informacija razlu iti onu "pravu" Nisam teoreti ar zavjere, ali ima ona izreka, u svakoj aali ima malo istine. Tako i ovo sa teorijom zavjere. :razvaljen::
nesalaLEGENDA

okt 2022.

#58
kontam da ne postoje teoreticari zavjere...nego samo kovaci zavjere...
DemonijakAMBASADOR

okt 2022.

#59
istorija se ponavalja, mozda malo malo modernija ali...
nesalaLEGENDA

okt 2022.

#60
nisam pratio povjest na satu. sta se ponavlja... doduse vidim da je aktualno sad opet vjerovat da je zemlja ravna... malo sam to gledo...ne znam kaka je zemlja al nemaju nijedan normalan dokaz da je zemlja okrugla...::sex:::D
DemonijakAMBASADOR

okt 2022.

#61
pa gledajuci kroz istoriju - covjek dok ne istrjebi samog sebe nece se okanit ::sex:: a sto se tice te zemlje, taman da je trokutasta ja znam gdje je njemacka :D isto tako i vjerovanje da smo jedina nastanjena planeta mi je van pameti, al ajd...
nesalaLEGENDA

okt 2022.

#62
izgleda da necemo stat dok ne istrjebimo sami sebe, da... jbg, svako u nesta vjeruje...neko u isusa, neko u alaha, neko da je zemlja okrugla, neko da je ravna... neko u tablete, neko u vegetarijansku ishranu... ja vjerujem da nas jako puno lazu...:D

okt 2022.

#63
Ja ipak mislim da mi la~emo sami sebe. :) Ima i ona stara narodna: Nije mi krivo ato me la~ea, ve mi je krivo ato mislia da ti vjerujem. :D
nesalaLEGENDA

okt 2022.

#64
to je ta, da...
Z&NZMAJ

okt 2022.

#65
...sit sam i svojih la~i... ekaj malo...ata ja radim ovdje :(

okt 2022.

#66
Nego ata nego nas la~u i to beskrupulozno, a ponekad toliko la~u da pomislim da misle da smo ovce ili ih boli baa uvo ata mi mislimo.. :crazyd:
nesalaLEGENDA

nov 2022.

#67
ne znam sta misle, al izgleda da jesmo ovce...doduse imaju strucnjake pa znaju kako ljudski mozak funkcionira... kad nisi sretan sasvim drukcije mozak funkcionira nego kad si sretan...puno budes pametniji kad si sretan... recimo ja ne mogu bit normalan nikako, onda upoznam vece ludjake od sebe koji mene nazivaju glupanom... sjetio sam se rasprave sad jedne na fejsu s nepoznazim likom o kupovini auta na lizing. ja protiv, on govori kak je ok to...je ok je ak imas firmu...onda mi navodi kako i ljudi koji imaju para uzmu auto na lizing... ak imas 200 000e kesa, normalno da nes uzet auto za kes nego na lizing... ulozis u nesta...bubam...kupis 2 stana u zagrebu i iznajmljujes svaki za 600-700e... za tih 1400e imas taj auto od 200 000e, placene servise, gume...do kraja zivota vozis novi autu... da si uzeo za kes, vozio bi ga 5 godina, izgubio 150 000e...al eto njemu je to tesko za shvatit eto on je pametan, a ja glup... mozda trava otvara um, ne znam...uhvatim se u dosta slucajeva di ljudi vjeruju nesta sto su vidili na TV-u i ubjedjeni su da je to tako. ja se cudim kak mogu take gluposti vjerovat...sad ovaj covid...pokazalo se ko je kaki

nov 2022.

#68
Da bi ovjek preao ovaj level, mora da pobijedi iluziju. A da bi je pobijedio, ne smije da koristi istu.
Z&NZMAJ

nov 2022.

#69
`ta, i za covid masoni krivi?
DjedMrazENTUZIJASTA

nov 2022.

#70
neznam kako sto krace napisati medutim iluminati i masoni nisu ista skupina ljudi., naslov teme je poljuljano postavljen kao teza., ima slicnosti medutim po definiciji nisu ista drustva. Djelovanja su im bitno razlicita a ujedno iluminati su upitni uopce u njihovom postojanju vise zbog djelovanja religijskih tj vjerskih institucija koji su vodili ratove protiv njih do istrebljenja kroz povijest.
BizzzoZMAJ

nov 2022.

#71
Nema ova tema smisla od treceg posta pa nadalje. Jedan losiji dan ujutro da se dogodi i ovakve gluparije u temi, otici ce pod klju ni okom trepnuti neu :D De malo sadr~ajno, nesto da netko stvarno napise osim osobne frustracije. :) Pomalo! :)

nov 2022.

#72
I ja sam clan tajnog drustva, tako da vjerujem da masoni itekako postoje, i iluminati isto. Ne znamo cime se gore navedena drustva zanimaju kad se sastanu, ali i ovo moje tajno drustvo, za vas cijenjene citaoce, je isto toliko misticno, dok za mene nije. Bavimo se nekim svojim poslovima, egzistencijalnim jelte, i kad ugrabimo vremena skupimo se, pozasjedamo za astal, zarolamo sta se ima, napusimo se ko sunke i razbacimo karata. Nekad se zapricamo i ne zavrsimo partiju, a nekad se tako lijepo razbacamo da nemamo pojma ni ko je dijelio ni koju igru igramo. Tajni naziv drustva nam je Glupsoni. Eto, misterija manje. Mozda i masnoni imaju slicne tripove.., aj ga znaj :D Nemoj da si na kraj srca, tema u offtopicu i to brutalnom :D

nov 2022.

#73
Okultisti sa oltarima u svojim skupljaliatima.. :crazyd:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se