VUTRA
ForumZajednicaOfftopicupravo dobih pet stabljika...
LEGACY

upravo dobih pet stabljika...

22 odgovora2,744 pregleda
sinsemila_smajlPOZNAVALAC

jun 2006.

#1
...fino uzgojenih, 20-30 cm, iz èista mira, Jah bless! ...oprostite što nisan zna kako bih Vam ovaj prelipi osjeæaj opisa... :D
SLO-EraLEGENDA

jun 2006.

#2
pa sretno
ReggaesaurusENTUZIJASTA

jun 2006.

#3
Znaèi èuda se ipak dogaðaju :dready_banana:
sinsemila_smajlPOZNAVALAC

jun 2006.

#4
o yes :) o yes, Jah bles;) luv
sinsemila_smajlPOZNAVALAC

jun 2006.

#5
evo i slike:)
VanzemaljacAMBASADOR

jun 2006.

#6
:shock: Da sluèajno nisi i ti obilazio komšijin sajt prošle noæi :?:
sinsemila_smajlPOZNAVALAC

jun 2006.

#7
ne daj bože dirat u tuði trud :wink:

avg 2006.

#8
zavidim ti! :wink: baš èitam danas u novinama ("24 sata") da su otkrili poveæu kolièinu biljæica...u BiH "Policija Republike Srpske u petak je, na sjeverozapadu BiH uz granicu s Hrvatskom, otkrila najveæi pogon za uzgoj marihuane ikad pronaðen u BiH. Rijeè je o tzv. holandskoj marihuani, koja je u Srpcu prolazila sve faze, od uzgoja pelcera do obrade" :bravo: :punch:
Voluharica MileISTRAŽIVAČ

avg 2006.

#9
Kada se sjetim svojih biljcica...Suza krene.Bile su tako mlade,drzale su se.Jednoga dana sam ih dosao zaliti i njih nije bilo.Vjerojatno nadobudni klinci nasli pa isli pusit.Smrch.. :cry:

avg 2006.

#10
suosjeæam s tobom :cry:

sep 2006.

#11
odlicno stari....onda ces poslati kif kad rodi!

sep 2006.

#12
odlicno stari posalji kif kad rodi

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se