LEGACY
upravo dobih pet stabljika...
22 odgovora2,744 pregleda
sinsemila_smajl
POZNAVALAC656 REP6%
→ Ambasador
sinsemila_smajlPOZNAVALAC
jun 2006.
jun 2006.#1
...fino uzgojenih, 20-30 cm, iz èista mira, Jah bless!
...oprostite što nisan zna kako bih Vam ovaj prelipi osjeæaj opisa... :D
Reggaesaurus
ENTUZIJASTA301 REP25%
→ Poznavalac
sinsemila_smajl
POZNAVALAC656 REP6%
→ Ambasador
sinsemila_smajl
POZNAVALAC656 REP6%
→ Ambasador
Vanzemaljac
AMBASADOR1.847 REP10%
→ Legenda
VanzemaljacAMBASADOR
jun 2006.
jun 2006.#6
:shock:
Da sluèajno nisi i ti obilazio komšijin sajt prošle noæi :?:
sinsemila_smajl
POZNAVALAC656 REP6%
→ Ambasador
5 REP10%
→ Istraživač
avg 2006.
avg 2006.#8
zavidim ti! :wink:
baš èitam danas u novinama ("24 sata") da su otkrili poveæu kolièinu biljæica...u BiH
"Policija Republike Srpske u petak je, na sjeverozapadu BiH uz granicu s Hrvatskom, otkrila najveæi pogon za uzgoj marihuane ikad pronaðen u BiH. Rijeè je o tzv. holandskoj marihuani, koja je u Srpcu prolazila sve faze, od uzgoja pelcera do obrade"
:bravo: :punch:
Voluharica Mile
ISTRAŽIVAČ70 REP13%
→ Entuzijasta
Voluharica MileISTRAŽIVAČ
avg 2006.
avg 2006.#9
Kada se sjetim svojih biljcica...Suza krene.Bile su tako mlade,drzale su se.Jednoga dana sam ih dosao zaliti i njih nije bilo.Vjerojatno nadobudni klinci nasli pa isli pusit.Smrch.. :cry:
5 REP10%
→ Istraživač
0 REP0%
→ Istraživač
0 REP0%
→ Istraživač
jun 2006.
1 / 12
jun 2006.
sep 2006.