LEGACY
glasba koja se sluša je...
34 odgovora3,327 pregleda
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
SLO-EraLEGENDA
nov 2005.
nov 2005.#1
Zanima me???
koliko ljudi se trudi kupovati albume...u glasbenim trgovinama,net...???
piratska glasba???
i glasba je deo ugoðaja pa se je treba i zato ponekad potruditi,nešto uèiniti... pri tom naravno treba poštovati uslove: stvaraoca dela
~)
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
nov 2005.
nov 2005.#2
Od domacih grupa koje zaista volim kupujem originale. Ostalo sve nabavljam od drugih....
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
nov 2005.
nov 2005.#4
Sve s neta i od drugih...
To druženje i otkrivanje mi je najveæi užitak...sad da ga baš "ovjekovjeèim" originalkom...to mi nije bitno
dzontra
ISTRAŽIVAČ144 REP63%
→ Entuzijasta
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
SLO-EraLEGENDA
nov 2005.
nov 2005.#6
nema se para nigde...
ali treba barem pokušati zaraditi... i kupiti barem koji original.Meni je cool samo to, da mogu otièi u music shop i kupiti si album.
:pivo
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
nov 2005.
nov 2005.#7
Ja imam oko 60 gigabajta muzike na kompu sve u mp3 formatu. Da sve sam kupio ::super
flekitza
ISTRAŽIVAČ105 REP37%
→ Entuzijasta
flekitzaISTRAŽIVAČ
nov 2005.
nov 2005.#8
ja inache muziku skidan sa neta , mada bih volela , kad bih imala para da kupim sve originale !!!! ali internet je chudo ;) i uzivam :)
poz
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
35 REP70%
→ Istraživač
nov 2005.
nov 2005.#10
kupovati originale onih muzicara koje zaista cenish....vrlo. to sve skupa moze da bude par diskova.
ne verujem da neko ima 60GB muzike koju obozzava :]
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
nov 2005.
nov 2005.#11
60 gigabajta moze da bude i malo ako stvarno volis raznovrsnu muziku. Toliko dobre muzike na ovoj planeti :-)
Mada opet ja imam dosta albuma za koje se ne moze reci da je bas svaka pjesma odlicna ali vrijedi ih imati.
35 REP70%
→ Istraživač
nov 2005.
nov 2005.#12
ma da naravno, i ja imam 85 gb svacega od klasike do najdivljacnijeg dnb-a...al' kad ti se nesto zaista svidja(meni recimo underworld i amon tobin) nekako se shteknu repa... i kako kazu:"CD i knjigu nije greh ukrasti"
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
nov 2005.
nov 2005.#13
i ja isto 60 samo na hardu ;)
A joj...ja imam samo 40 ::placko
paramecium
ENTUZIJASTA341 REP35%
→ Poznavalac
parameciumENTUZIJASTA
nov 2005.
nov 2005.#14
Ljudi ja bih kupovao originale samo kad bih znao sta da kupim. Problem forsiranje teske komercijale na ovdasnjim TV kanalima (govorim o Srbiji). Nigde ne mozes da vidis ili cujes dobar spot, reklamu za neku muziku koja te zanima. Sve ide po principu "kad uzmem od ortaka" i sl.
dzontra
ISTRAŽIVAČ144 REP63%
→ Entuzijasta
rendom
ISTRAŽIVAČ51 REP1%
→ Entuzijasta
rendomISTRAŽIVAČ
nov 2005.
nov 2005.#16
Malo je teže kupovat oriðiði CD-e ako slušaš psy...
Inaèe, najprodavaniji psy trance album u povijesti prodan je u cijelom svijetu u (pazite sad) 80 000 -- osamdeset tisuæa -- primjeraka.
Nije baš kao kad Vritney Spears proda 2-e milje komada u jednom danu...
hemicar
ISTRAŽIVAČ143 REP62%
→ Entuzijasta
hemicarISTRAŽIVAČ
nov 2005.
nov 2005.#17
ma za 100 kinte mozes u bg da kupis sta oces piratsko originali su i do 600-700 jebi ga pa sad sami izracunajte sta se isplati
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
nov 2005.
1 / 18
nov 2005.
nov 2005.