VUTRA
ForumZajednicaOfftopicGodisnjica
LEGACY

Godisnjica

22 odgovora2,349 pregleda
GreenManAMBASADOR

nov 2005.

#1
Samo da podsetim da su sajt i forum pre nekoliko dana proslavili prvi rodjendan. 0036 0087

nov 2005.

#2
zaista ne znam kad je postavljen, ali - 'fala i - srecno svima koliko Vas ima!!!!! ~~ ~)

nov 2005.

#3
U pravu si. Mislim forum je izasao mnogo ranije nego sajt. Ja mislim da je sajt isplivao tek u martu mada nisam siguran. A sto se tice domena vutra.org i kad je zvanicno stao na internet to znam u detalje. Wed Oct 6 15:25:47 2004 Meni se cini da je proslo mnogo vise vremena ili se mozda tripujem
GreenManAMBASADOR

nov 2005.

#4
Jeste sajt je izasao u Martu otprilike,a forum u Oktobru prosle godine.Uh godine su ucinile svoje,postajem zaboravan,A i slavim rodjendan :petak . ~)

nov 2005.

#5
to ti pise u WHM-u ::behehe
SLO-EraLEGENDA

nov 2005.

#6
poraslo dete :pivo
parameciumENTUZIJASTA

nov 2005.

#7
A gde je bre zurka???? Ajd u zdravlje i da slavimo mi nas 100-ti rodjendanm, he he
dzontraISTRAŽIVAČ

nov 2005.

#8
zurka zurka ~) ~) srecan rodjos :pivo
iz0t0pENTUZIJASTA

nov 2005.

#9
uh treba to proslaviti :D
dakiiISTRAŽIVAČ

nov 2005.

#10
e, pa gde tje bit' zhurke?! :))
kanehbosemAMBASADOR

nov 2006.

#11
a ove godine niata a ?

nov 2006.

#12
Zakasnili smo. Sledee godine u oktobru ;) http://www.vutra.org/forum/viewtopic.php?t=1 23.10.2004. - prva poruka

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se