LEGACY
Godisnjica
22 odgovora2,349 pregleda
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
nov 2005.
nov 2005.#2
zaista ne znam kad je postavljen, ali - 'fala i - srecno svima koliko Vas ima!!!!!
~~ ~)
Vutragenjo
ZMAJ39.539 REP
VutragenjoZMAJ
nov 2005.
nov 2005.#3
U pravu si. Mislim forum je izasao mnogo ranije nego sajt. Ja mislim da je sajt isplivao tek u martu mada nisam siguran.
A sto se tice domena vutra.org i kad je zvanicno stao na internet to znam u detalje.
Wed Oct 6 15:25:47 2004
Meni se cini da je proslo mnogo vise vremena ili se mozda tripujem
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
paramecium
ENTUZIJASTA341 REP35%
→ Poznavalac
parameciumENTUZIJASTA
nov 2005.
nov 2005.#7
A gde je bre zurka???? Ajd u zdravlje i da slavimo mi nas 100-ti rodjendanm, he he
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
nov 2006.
nov 2006.#12
Zakasnili smo. Sledee godine u oktobru ;)
http://www.vutra.org/forum/viewtopic.php?t=1
23.10.2004. - prva poruka
nov 2005.
1 / 12
nov 2005.
nov 2006.