LEGACY
Pušenje iz nargile
38 odgovora10,393 pregleda
Džidžadžojac
POZNAVALAC846 REP27%
→ Ambasador
DžidžadžojacPOZNAVALAC
jun 2008.
jun 2008.#1
Jeste li probali nekada ? Jel bacanje trave ili da vozim ?:banana_dred:
Narquila
ENTUZIJASTA576 REP94%
→ Poznavalac
NarquilaENTUZIJASTA
jun 2008.
jun 2008.#2
Uh nargila je zakon (ne zbog mog nika ;) )!! Ja je uvijek preferiram a cim budem imao vremena napravit cu tutorijal kako napraviti homemade na jedan odlican nacin:vb_smash:
23 REP46%
→ Istraživač
jul 2008.
jul 2008.#3
jednom sam napravia jednu od ~arulje
~arulji sam odpilao sami vrh onog djela koji se zavidava na grlo lustera
kacavidom probio unutraanjost da bi dobio nekakvu boicu
na dio koji se zavidava taman sjedne
ep od fante kokakole itd
na
epu sam probio 2 rupe
u jednu ugurao cjevicu, odnosno olovku puntaricu ona sta ima 10-20 punata koji se izvalce u krug kako se koji potrosi
gurnuo ga skoro do dna zarulje kroz
ep kole naravno
i na vrh te cjevice bi nabio smotani jojint
e a u drugu rupu na cepu sam stavio slamku, onu sa zglobom
naguranu samo malo kroz
ep, na tu slamku se uvlaci
esto bi uljevao lozu(domacu rakiju) kroz nju kad prodje dim to je milina
uuuuu napusen sam, valjda ce neko svatit sta san napisao
pozdrav
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
ZOKIAMBASADOR
jul 2008.
jul 2008.#5
nije bacanje al treba znati napraviti .. ja sam probao dobro je za drustvo ako hoces da pusis jedno 1h mozda i vise ...
ovako kad pripremas stavis hedic dole tj. kolicinu koju zeleis da stavis tj. da pusis.....odgore stavis mokar duvan taj sto ide naravno u nargili odgore navuces alu foliju izbusis odgore rupe jedno 10-15 sirine 3mm i stavis na alu foliju ugal taj za nargilu i eto.. inace ja imam nargilu i to dosta veliku pa imam malo iskustva sa tim ja kad napunim nargilu ceo ugalj izgori a jos moze da se pusi tak da samo napred podrav
Džidžadžojac
POZNAVALAC846 REP27%
→ Ambasador
DžidžadžojacPOZNAVALAC
jul 2008.
jul 2008.#6
Puaio sam danas, otkrili smo pravu kombinaciju kako da gori ravnomerno bez menjanja uglja.Pa nas dvoje je puailo jedn treinu-
etvrtinu paketa 20 minuta, odvalio sam se ko dupe.
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
ZOKIAMBASADOR
jul 2008.
jul 2008.#7
da brate al taj duvan sto ide u nargilu je mokar .....
e sad najbolje sto bi bilo da uradis je da malo ovlazis vutru i da ubacis malo meda pa u friz tako da je cuvas samo za nargilu ili ono sto sam gore naveo to 20 min je malo sto si ti pusio minimum 1h sa jednim ugljom ... ja i moja devoja kad zadimimo al duvan ne vutru gori min 1h al ja znam kako skontao sam probaj experimentisi pa ces videti...
jos nesto kad bi stavo dole hedic naprimer 0.5g i odgore duvan imo bih 1h pusenja 100% sad neznam samo koliko vutra bi dugo izdrzala al 1h sigurno dima..
Ramona_Red
ENTUZIJASTA558 REP90%
→ Poznavalac
Ramona_RedENTUZIJASTA
jul 2008.
jul 2008.#8
pa ti si, weederu, napravija vaporizer a ne nargilu ... jedino ato si ulija rakije u njega
takse vaporizer radi
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
bongashLEGENDA
jul 2008.
jul 2008.#9
Kakva je to uope nargila u koju guraa joint ?!? WTF ???
Opet nepoznavanje osnovnih pojmova ...
bahatee
ENTUZIJASTA216 REP4%
→ Poznavalac
bahateeENTUZIJASTA
jul 2008.
jul 2008.#10
Imam kui nargilu :P
i iz iskustva ka~em da je odli
no!!
A zbog duhana (ja naj
eae uzimam neki vonog okusa)
niko nee provalit (tj. namirisat) ata aiapu.
I onaj dim mi je nekako kulllll
:vb_kez:
Džidžadžojac
POZNAVALAC846 REP27%
→ Ambasador
DžidžadžojacPOZNAVALAC
jul 2008.
jul 2008.#11
Aj napiaite ta
no kako da spremim to da ato du~e traje.
wu-tra
ENTUZIJASTA516 REP79%
→ Poznavalac
wu-traENTUZIJASTA
jul 2008.
jul 2008.#12
hmm...nisam pusio iz nargile al ful bi volio probat i brijem da je predobro....
hehehe pusiti joint na nagrilu lol...hehe koji je to ku-rac onda? :P nargila nije...
23 REP46%
→ Istraživač
jul 2008.
jul 2008.#13
a cuj mi to ovde zovemo nargila i boli me k.... za strucni naziv
ma tia san samo opisat svoju napravicu
zivili
47 REP94%
→ Istraživač
jul 2008.
jul 2008.#14
je ko probao sa boljim bijelim winom?..osobno nisam probala sa winom ali cula sam da je dobroooo
Travoljub
ISTRAŽIVAČ68 REP12%
→ Entuzijasta
TravoljubISTRAŽIVAČ
jul 2008.
jul 2008.#15
ja sam puaio iz nargile napravljene od bazuke il nekog tak sli
nog oru~ja, uglavnom zvali smo ju bazuka, hebena stvar
nocna_ptica
ISTRAŽIVAČ159 REP73%
→ Entuzijasta
nocna_pticaISTRAŽIVAČ
jul 2008.
jul 2008.#16
ja sam kod kolege pusio duvan na nargilu...prejebeno dobro je bilo...
al da nije samo to, on je dofurao nargilu, a u njoj je ostalo smole ok kojekakvog kreka i trave...ostrugali to, pomjesali s duvanom i ubili se sedmero nas...halucinacije brate mili...
sjecam se zelenog sunca X
peace, nargila 4eva
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jul 2008.
jul 2008.#17
Krek?!
Bolje editiraj to dok nisu admini vidjeli
Prou
i malo pravilnik
choki123
POZNAVALAC1.235 REP71%
→ Ambasador
choki123POZNAVALAC
jul 2008.
jul 2008.#18
Ma nije krek,mislio je kroki znaa:vb_whip:
Nemoj ti da se zajebajea sa krekerima jer ea da kreknea:rofl:
8 REP16%
→ Istraživač
jun 2015.
jun 2015.#19
Pozdrav, vidim imate iskustva sa tim pa haj nek mi neko objasni kako bi bilo najbolh napraviti neku dobru nargilicu za dvoje, ali da bude lijepa da mi moze stajati u sobi. Volio bih najvise kad bi se mofla doraditi neka kupovna.
Gacha Vutralone
ISTRAŽIVAČ166 REP77%
→ Entuzijasta
jun 2008.
1 / 20
jun 2008.
jun 2015.